ישראלים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
talb55

ישראלים

שליחה על ידי talb55 »

צריך להגיד את האמת, נחלשנו משמעותית העונה בסגל הישראלי, והיום יש לנו את אחד הסגלים הישראלים החלשים בליגה.
יתכן שהריצה הטובה שלנו במחזור השני רק פגעה בנו בתחושה שזה מספיק, אבל זה רחוק מזה.
אם נוציא מהמשוואה את ויטור ובריירו, הרי לנו סגל ישראלי שאיכותו וכמותו לא שווה פליאוף עליון.

עכשיו נכון - ישנם חטואל, גורדנה, בדש, טיבי, שמיר, תורגמן ואליאס, אבל זה לא מספיק, בטח ובטח שחלקם הגדול מבוגרים והיתר שחקנים משלימים (אם אקח אותם ואשים בקבוצות הגדולות האחרות, סיכוי גדול שהם מקבלים פחות מ-10 דק׳ במשחק, אם בכלל).
כשאני משווה את הקבוצות האחרות בליגה אנחנו נמצאים לדעתי בתחתית בטיב השחקנים, אתמול אחרי בית״ר זה זעק לשמים ועל אחת כמה וכמה מול מכבי תל אביב וחיפה שאין מה לדבר.

ההנהלה חייבת להשקיע יותר, הצוות המקצועי חייב להיות מודע לזה.
המשחק אתמול זעק, ישראלית, אנחנו חלשים מאוד.

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

Re: ישראלים

שליחה על ידי Melikson24 »

אתה חושב שהסגל הישראלי של בית"ר טוב משלנו?ברצינות?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הסגל הישראלי שלנו כן טוב מכל 4-14 אבל לא מובחן מהם מבחינת פיזיות ואתלטיות, פה נעוץ ההבדל לדעתי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

השחקנים הבולטים בסגל הישראלי שלך:
בריירו, ויטור, גורדנה, חטואל, אליאסי. לצידם יש את אליאס, גנאח, עביד, שמיר, סטויאנוב ובדש שכנראה היו מככבים בכל קבוצה 4-14 אחרת בליגה.
מה בדיוק יש בבית"ר או בכל קבוצה שהיא לא מכבי חיפה או מכבי ת"א (לטעמי לא יותר טובים) שמתקרב לזה?

עניין הפיזיות ואתלטיות הוא נכון וחייב לשים על זה דגש בקיץ עם זרים וישראלים. תוסיף לקבוצה הנוכחית עוד 2-3 שחקנים מהירים ואני חושב שזה יהיה משמעותי.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

קשקשנים, צריכים עוד הוכחה?

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

2 הישראלים(וכנראה השחקנים הטובים והמשמעותיים ביותר שלך) הכי טובים שלך לא שיחקו היום.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הרכש המרכזי הישראלי שלנו לקיץ היה ברק בדש.
מה יש עוד להוסיף.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
11 מרץ 2024, 22:17
מה יש עוד להוסיף.
הנחיתו על ברדה ברגע האחרון

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שיש כתב:
11 מרץ 2024, 22:38
הנחיתו על ברדה ברגע האחרון
החלטה הזויה של ברדה, בטח כשהיה על המדף את אצילי, סבע וקינדה וכולם זמינים עבורנו.
כמו ההחלטה למכור את יחזקאל בשנייה האחרונה ולהישאר עם אבו עביד ופליטר וסטויאנוב כמגינים.
ההחלטות של ברדה פשוט הזויות.

ועכשיו ברצינות, ברגע שאתה מוגבל בסכום שאתה משלם לזרים ובפרופיל שלהם, אתה תחפש ישראלים על אותם משבצות.
עדיף זר בפרופיל גבוה בכסף של פטרסון ובדש ביחד, אבל אם יש רף משכורות קשיח אז התקציב ילך לשני שחקנים ואתה תקבל גם ישראלי על העמדה.
זה היה ככה גם שנה שעברה וימשיך גם בעתיד כל עוד לא יבינו שבשוק הישראלי הזרים הם אלה שמשנים קבוצות.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 11 מרץ 2024, 23:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

ForeverRed כתב:
11 מרץ 2024, 22:17
מה יש עוד להוסיף.
אפילו אותו הייתי מוכן שיביאו לפני הבדש שהגיע בקיץ......

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
11 מרץ 2024, 23:24
החלטה הזויה של ברדה, בטח כשהיה על המדף את אצילי, סבע וקינדה וכולם זמינים עבורנו.
כמו ההחלטה למכור את יחזקאל בשנייה האחרונה ולהישאר עם אבו עביד ופליטר וסטויאנוב כמגינים.
ההחלטות של ברדה פשוט הזויות.

ועכשיו ברצינות, ברגע שאתה מוגבל בסכום שאתה משלם לזרים ובפרופיל שלהם, אתה תחפש ישראלים על אותם משבצות.
עדיף זר בפרופיל גבוה בכסף של פטרסון ובדש ביחד, אבל אם יש רף משכורות קשיח אז התקציב ילך לשני שחקנים ואתה תקבל גם ישראלי על העמדה.
זה היה ככה גם שנה שעברה וימשיך גם בעתיד כל עוד לא יבינו שבשוק הישראלי הזרים הם אלה שמשנים קבוצות.
אתה תמיד מציג את זה שהכל זה כסף, לפי זה מכבי הייתה צריכה לשלוט פה כמו פריז סן ג'רמן ויובנטוס

אני חושב שכסף זה בהחלט פקטור וכתבתי שלא נראה אליפות בקרוב בתקציבים האלה , אבל צריכה להיות גם יד מקצועית מכוונת שתדע למצוא את מה שחסר בדיוק גם אם לא הכי מבריק אבל הכי מתאים שאפשר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שיש כתב:
12 מרץ 2024, 15:15
אתה תמיד מציג את זה שהכל זה כסף, לפי זה מכבי הייתה צריכה לשלוט פה כמו פריז סן ג'רמן ויובנטוס

אני חושב שכסף זה בהחלט פקטור וכתבתי שלא נראה אליפות בקרוב בתקציבים האלה , אבל צריכה להיות גם יד מקצועית מכוונת שתדע למצוא את מה שחסר בדיוק גם אם לא הכי מבריק אבל הכי מתאים שאפשר
אני בן אדם של מספרים, של שמות. אולי אני טועה ומפספס משהו, אשמח לשמוע על שמות של ישראלים איכותיים בכסף שאנחנו משלמים שאפשר להביא במבט לקיץ.

קח את זה מספרית העונה בכל הקשור לישראלים:
בינואר חזרו לישראל 6 לגיונרים, 4 הלכו למכבי ו 2 לחיפה.
בינואר נסגרו 2 עסקאות של שחקנים צעירים שנחשבים מוכשרים מאוד לגילם, אחד חתם במכבי ואחד חתם בחיפה.
אם מוסיפים את הקיץ אז מכבי החזירו העונה 5 לגיונרים, חיפה 3.
תוסיף לזה את שחקני הנוער שהקבוצות האלה מפתחות והנה לך עוד 4 שחקנים ישראלים שהצטרפו לסגל של מכבי חיפה העונה ועוד 3 שחקנים ישראלים שהצטרפו לסגל של מכבי תל אביב.
אנחנו לעומת זאת קידמנו שחקן צעיר אחד ממחלקת הנוער, החזרנו 0 לגיונרים והחתמנו 0 כישרונות מוכשרים לגילם.

אני לא נכנס לשמות אלא מנסה לתת לך את התמונה הגדולה.
וגם די ברור שזה ששחקן יצא לחו"ל וחזר כלגיונר לא הופכת אותו לטוב יותר ממה שהיה, אבל הנתונים מלמדים שאנחנו בכלל לא במשחק, וכשאתה לא במשחק אתה לא נכשל אבל גם קשה לך להצליח.
רק בשביל הפרופורציות, בעונת 13/14 החזרת שני לגיונרים, בעונת 14/15 החזרת עוד שני לגיונרים ובעונת 15/16 החזרת עוד שני לגיונרים.
היו הצלחות, היו כישלונות, אבל היית בתמונה.
אני מנסה לחשוב איזה לגיונרים החזרנו או נלחמנו ממש כדי להחזיר בשנים האחרונות, ועולים לי רק מרציאנו הקיץ, חמד שהגיע לכאן בלי תחרות ממשית ואלחמיד לפני מספר שנים.

כשאתה לא בתחרות על הכישרונות, ולא בתחרות על הלגיונרים, ולא מפתח בעצמך שחקנים בטח בכמויות של חיפה ומכבי, אז כן, אתה מביא או ותיקים מעבר לשיא (טיבי, שכטר, תורג'מן), או צעירים שהם הימור ויכולים אולי להתפתח לשחקן איכותי או אולי לא (סטויאנוב, אחמד, פליטר, אליאסי, ריגן, חגאני, עיסאוי, עמוס, בלוריאן, מרנשטיין) או כל מיני שחקנים בליגה שנזרקו מהגדולות כי לא היו מספיק טובים או שנתנו עונה טובה בקבוצות מרכז טבלה/תחתית ואתה מאמין שדווקא אצלך הם יצליחו (אלמוג, בדש, שמיר, שלום, אבו עביד, חטואל).

לאורך זמן, בשיטה הזאת, אתה תתקשה לייצר איכות ובסיס ישראלי מספיק איכותי כדי להתמודד על אליפות. ולכן אני מדבר כבר שנים על שינוי החשיבה ולשים את הדגש על השוק של הזרים שהוא הרבה פחות דל והתחרות היא הרבה פחות קשה מאשר בישראל שעל כל ישראלי איכותי אתה צריך להתמודד עם שתי קבוצות גדולות ועשירות ממך.
ואז בשבוע שאתה מוריד את הפער מחיפה ומכבי ל-6 ו-5 נקודות, אתה מביא ביום האחרון של החלון רכש בפרופיל של ארתור שמזכיר את הרכש של מרמטיני בינואר בזמנו עם רוני לוי גם כשהיית יחסית קרוב לפיסגה.
אם בסיטואציה כזאת אתה לא משקיע כסף בשביל לנסות להביא שובר שיווין, בשביל ללכת על זר בפרופיל אחר, אז איך אתה רוצה להתקדם?
שוב, לא נכנס לשם שם שמכבי וחיפה הביאו, אבל הם בינואר הלכו אול אין ועשו הכל כדי למקסם את עצמם. מה אנחנו עשינו בינואר? יש למישהו ספק שאם זאת מכבי/חיפה בסיטואציה שלנו עם יחזקאל, שיכול לחזור רק לכאן ושיש כסף שהקבוצה הטורקית חייבת לנו הם מוותרים על הכסף ומנצלים את הסיטואציה כדי להחזיר אותו לארץ (כמו שמכבי עשו עם קארצב)?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שיש כתב:
12 מרץ 2024, 15:15

נ.ב
5 שנים אחרונות, האלופות הם:
מכבי חיפה
מכבי חיפה
מכבי חיפה
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב

תוסיף את השנה הנוכחית שאחת מהן שוב תזכה ותקבל 6 שנים שהאליפות הולכת לחיפה או מכבי עם הכסף. אז כן, הכסף הוא פקטור משמעותי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 מרץ 2024, 16:19
נ.ב
5 שנים אחרונות, האלופות הם:
מכבי חיפה
מכבי חיפה
מכבי חיפה
מכבי תל אביב
מכבי תל אביב

תוסיף את השנה הנוכחית שאחת מהן שוב תזכה ותקבל 6 שנים שהאליפות הולכת לחיפה או מכבי עם הכסף. אז כן, הכסף הוא פקטור משמעותי.
לתל אביב תמיד היה יותר מחיפה ועדיין לקחנו להם 3 אליפויות
אם נניח נשפוך ערמות של כסף עכשיו אתה רואה אליפות אדומה? פתאום כן נביא שחקנים מתאימים או שנבזבז על זריהנים ואלואין כאלה
אתה רואה יד מכוונת ? אתה רואה דרך? השקעה במשהו?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 מרץ 2024, 16:17
אני בן אדם של מספרים, של שמות. אולי אני טועה ומפספס משהו, אשמח לשמוע על שמות של ישראלים איכותיים בכסף שאנחנו משלמים שאפשר להביא במבט לקיץ.

קח את זה מספרית העונה בכל הקשור לישראלים:
בינואר חזרו לישראל 6 לגיונרים, 4 הלכו למכבי ו 2 לחיפה.
בינואר נסגרו 2 עסקאות של שחקנים צעירים שנחשבים מוכשרים מאוד לגילם, אחד חתם במכבי ואחד חתם בחיפה.
אם מוסיפים את הקיץ אז מכבי החזירו העונה 5 לגיונרים, חיפה 3.
תוסיף לזה את שחקני הנוער שהקבוצות האלה מפתחות והנה לך עוד 4 שחקנים ישראלים שהצטרפו לסגל של מכבי חיפה העונה ועוד 3 שחקנים ישראלים שהצטרפו לסגל של מכבי תל אביב.
אנחנו לעומת זאת קידמנו שחקן צעיר אחד ממחלקת הנוער, החזרנו 0 לגיונרים והחתמנו 0 כישרונות מוכשרים לגילם.

אני לא נכנס לשמות אלא מנסה לתת לך את התמונה הגדולה.
וגם די ברור שזה ששחקן יצא לחו"ל וחזר כלגיונר לא הופכת אותו לטוב יותר ממה שהיה, אבל הנתונים מלמדים שאנחנו בכלל לא במשחק, וכשאתה לא במשחק אתה לא נכשל אבל גם קשה לך להצליח.
רק בשביל הפרופורציות, בעונת 13/14 החזרת שני לגיונרים, בעונת 14/15 החזרת עוד שני לגיונרים ובעונת 15/16 החזרת עוד שני לגיונרים.
היו הצלחות, היו כישלונות, אבל היית בתמונה.
אני מנסה לחשוב איזה לגיונרים החזרנו או נלחמנו ממש כדי להחזיר בשנים האחרונות, ועולים לי רק מרציאנו הקיץ, חמד שהגיע לכאן בלי תחרות ממשית ואלחמיד לפני מספר שנים.

כשאתה לא בתחרות על הכישרונות, ולא בתחרות על הלגיונרים, ולא מפתח בעצמך שחקנים בטח בכמויות של חיפה ומכבי, אז כן, אתה מביא או ותיקים מעבר לשיא (טיבי, שכטר, תורג'מן), או צעירים שהם הימור ויכולים אולי להתפתח לשחקן איכותי או אולי לא (סטויאנוב, אחמד, פליטר, אליאסי, ריגן, חגאני, עיסאוי, עמוס, בלוריאן, מרנשטיין) או כל מיני שחקנים בליגה שנזרקו מהגדולות כי לא היו מספיק טובים או שנתנו עונה טובה בקבוצות מרכז טבלה/תחתית ואתה מאמין שדווקא אצלך הם יצליחו (אלמוג, בדש, שמיר, שלום, אבו עביד, חטואל).

לאורך זמן, בשיטה הזאת, אתה תתקשה לייצר איכות ובסיס ישראלי מספיק איכותי כדי להתמודד על אליפות. ולכן אני מדבר כבר שנים על שינוי החשיבה ולשים את הדגש על השוק של הזרים שהוא הרבה פחות דל והתחרות היא הרבה פחות קשה מאשר בישראל שעל כל ישראלי איכותי אתה צריך להתמודד עם שתי קבוצות גדולות ועשירות ממך.
ואז בשבוע שאתה מוריד את הפער מחיפה ומכבי ל-6 ו-5 נקודות, אתה מביא ביום האחרון של החלון רכש בפרופיל של ארתור שמזכיר את הרכש של מרמטיני בינואר בזמנו עם רוני לוי גם כשהיית יחסית קרוב לפיסגה.
אם בסיטואציה כזאת אתה לא משקיע כסף בשביל לנסות להביא שובר שיווין, בשביל ללכת על זר בפרופיל אחר, אז איך אתה רוצה להתקדם?
שוב, לא נכנס לשם שם שמכבי וחיפה הביאו, אבל הם בינואר הלכו אול אין ועשו הכל כדי למקסם את עצמם. מה אנחנו עשינו בינואר? יש למישהו ספק שאם זאת מכבי/חיפה בסיטואציה שלנו עם יחזקאל, שיכול לחזור רק לכאן ושיש כסף שהקבוצה הטורקית חייבת לנו הם מוותרים על הכסף ומנצלים את הסיטואציה כדי להחזיר אותו לארץ (כמו שמכבי עשו עם קארצב)?
מסכים אבל מחדד שוב , הגעת לינואר ויש כסף, יש לך זר שישדרג אותך? אתה יודע מה חסר ומה צריך?
איזה ישראלים אתה מביא עכשיו חוץ מקינדה?

כסף זה חשוב אבל דרך יותר חשובה , נניח להשקיע במחלקת נוער בגלל שאין ישראלים טובים

שלח תגובה