דיינר קיניונס חתם לעונה וחצי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: דיינר קיניונס חתם לעונה וחצי

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
07 אפריל 2024, 21:55
אומר לך פייר, אם אני מאמן וזה לא מה שאני מחפש, אני פשוט לא מביא.
תגיד שזה קל מהמקלדת, וברור לי שבמציאות נורא קשה לקבל בדיוק מה שרוצים ושזה גם יהיה איכותי, אבל יש גבול.
אין לי שום טעם להביא שחקן שהסיכוי שישתלב נמוך, ושהוא לא באמת פותר לי בעיה כלשהי, וז עוד להחתים אותו לחוזה ארוך ולהיתקע איתו.
אין מה להביא?
תביא משהו בהשאלה ותחכה לקיץ.

בנו סגל בקיץ מוקדם מאוד, מאז הגיעו עוד 4 זרים, זה המון.
כמה בעיות הם פתרו?
לטעמי מעט מדי ביחס למספר שהגיע.

ולא, אני לא חושב שמדובר בחסרי מושג, אבל יש שם בעיה בוודאות.
ובוא, מגבלות תקציב יש לכולם. זה לא יכול להיות תירוץ.
מה זה לא להביא?
כשהחתימו את ארתור, חטואל ותורג׳מן עשו שבוע שבוע בפציעות והגעת אפילו למצב שאתה עולה עם סטויאנוב חלוץ בגלל הפציעות.
אולי במקום להגיד אז אל תביאו שהיא תאפשר לצוות המקצועי לעשות את העבודה שלו ותיתן להם אמון ולא תחכה לסוף החלון כדי לאשר רכש וגם אז בסכומים נמוכים שזה השילוב הבעייתי?
אולי אז יהיה לך שחקן שעקבת אחריו ולא מישהו כמו ארתור שהגיע בדקה ה-90 בהמלצה של סוכן?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 אפריל 2024, 21:59
מה זה לא להביא?
כשהחתימו את ארתור, חטואל ותורג׳מן עשו שבוע שבוע בפציעות והגעת אפילו למצב שאתה עולה עם סטויאנוב חלוץ בגלל הפציעות.
אולי במקום להגיד אז אל תביאו שהיא תאפשר לצוות המקצועי לעשות את העבודה שלו ותיתן להם אמון ולא תחכה לסוף החלון כדי לאשר רכש וגם אז בסכומים נמוכים שזה השילוב הבעייתי?
אולי אז יהיה לך שחקן שעקבת אחריו ולא מישהו כמו ארתור שהגיע בדקה ה-90 בהמלצה של סוכן?
במקום להביא שחקן כמו אנסה/אספריה שייתן לך גם פיזיות מקדימה וגם יכול לייצר מהלכים עם הפנים לשער, חילקת את זה ל2 שחקנים דיינר ושושן, כשהיית חייב אחד מקדימה, ואחד בקישור/מגן ימני שיתן לך פתרון אמיתי. ברדה רצה שחקני התקפה במקום לתקן את הבעיות באמת, וזה קורה עדיין.

אני עדיין רואה תבניות משחק שלא עובדות שניסו אותם מול כפר שלם בנובמבר. אף מאמן שהוא לא ברדה לא היה שורד כאן במצב הזה ובהתעקשות הזו בדרך שבחיים לא תעבוד.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

shovalb9 כתב:
07 אפריל 2024, 22:06
במקום להביא שחקן כמו אנסה/אספריה שייתן לך גם פיזיות מקדימה וגם יכול לייצר מהלכים עם הפנים לשער, חילקת את זה ל2 שחקנים דיינר ושושן, כשהיית חייב אחד מקדימה, ואחד בקישור/מגן ימני שיתן לך פתרון אמיתי. ברדה רצה שחקני התקפה במקום לתקן את הבעיות באמת, וזה קורה עדיין.

אני עדיין רואה תבניות משחק שלא עובדות שניסו אותם מול כפר שלם בנובמבר. אף מאמן שהוא לא ברדה לא היה שורד כאן במצב הזה ובהתעקשות הזו בדרך שבחיים לא תעבוד.
ושוב, ברדה דיבר חודשיים במסיבות העיתונאים שהוא רצה שחקני התקפה עם תנועה לעומק.
הוא לא קיבל.
במקום החליטו רק בסוף החלון שכן מביאים, וגם אז בשכר נמוך יחסית לשאיפות של קבוצה כמו שלנו. ואז זה כבר לא שאלה של רצון, והרבה פעמים גם לא שחקנים מהרשימות שלך כי אתה בסוף חלון עם שכר יחסית נמוך ולכן האופציות הם אחרות ואתה צריך או להתפשר או שתשאר בלי כלום כי הדד ליין מתקרב.
שוב אני כותב, לא מדובר באיזה הובאן שרב עם המנהל המקצועי ונזרק ופתאום הפך לזמין, או זוסואה שבגלל בעיות משמעת מצא עצמו חופשי, אלא בשני זרים שאם היו בתוכניות שלך מראש היו מגיעים כבר חודש לפני ואז גם היית מרוויח אותם מוקדם יותר.
זה מה שהיה זמין בסוף החלון, וזאת התנהלות שחוזרת על עצמה אצלנו שנים, לא משנה אם זה ארתור אצל ברדה או ממרמטיני אצל רוני לוי, שחקנים שברור לכולם למה הגיעו מתי שהגיעו…

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

לא נמאס מהדיון הזה אחרי כל הפסד?

לגבי הנושא -
עדיין לא ראיתי ממנו מספיק כדי להביע דעה מוצקה. יש בו משהו, זה בטוח, אבל כנראה שלא נגלה העונה מה הוא יכול(או לא יכול) לתת.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
07 אפריל 2024, 21:55
אומר לך פייר, אם אני מאמן וזה לא מה שאני מחפש, אני פשוט לא מביא.
תגיד שזה קל מהמקלדת, וברור לי שבמציאות נורא קשה לקבל בדיוק מה שרוצים ושזה גם יהיה איכותי, אבל יש גבול.
אין לי שום טעם להביא שחקן שהסיכוי שישתלב נמוך, ושהוא לא באמת פותר לי בעיה כלשהי, וז עוד להחתים אותו לחוזה ארוך ולהיתקע איתו.
אין מה להביא?
תביא משהו בהשאלה ותחכה לקיץ.

בנו סגל בקיץ מוקדם מאוד, מאז הגיעו עוד 4 זרים, זה המון.
כמה בעיות הם פתרו?
לטעמי מעט מדי ביחס למספר שהגיע.

ולא, אני לא חושב שמדובר בחסרי מושג, אבל יש שם בעיה בוודאות.
ובוא, מגבלות תקציב יש לכולם. זה לא יכול להיות תירוץ.
אז אני כן אגיד את המובן מאליו - זה אכן קל מהמקלדת.
למאמן יש מגוון שיקולים. לפעמים עדיף משהו על כלום.
ובוודאי שזה קשור לכסף. כשהציפיות שלך כל כך גבוהות ואתה לא משלם סכומים שמאפשרים להביא שחקנים שיעמדו בהם, בין אם כתשלום ישיר או עקיף (אנשי מקצוע) - זאת התוצאה. תחלופה בלתי נגמרת של שחקנים.

תשים לב לניואנסים אצל ברדה בשנה האחרונה.
בתחילת הדרך הוא היה חזק על רכש, היה מעורב, לחץ בתקשורת. דיבר על פרופילים של שחקנים.
היום הוא בעיקר שותק. ״אני מאמין שגיא ואלונה יצליחו״.
זה אומר הכל על דרך ההתנהלות העגומה הזאת.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
07 אפריל 2024, 22:25
אז אני כן אגיד את המובן מאליו - זה אכן קל מהמקלדת.
למאמן יש מגוון שיקולים. לפעמים עדיף משהו על כלום.
ובוודאי שזה קשור לכסף. כשהציפיות שלך כל כך גבוהות ואתה לא משלם סכומים שמאפשרים להביא שחקנים שיעמדו בהם, בין אם כתשלום ישיר או עקיף (אנשי מקצוע) - זאת התוצאה. תחלופה בלתי נגמרת של שחקנים.

תשים לב לניואנסים אצל ברדה בשנה האחרונה.
בתחילת הדרך הוא היה חזק על רכש, היה מעורב, לחץ בתקשורת. דיבר על פרופילים של שחקנים.
היום הוא בעיקר שותק. ״אני מאמין שגיא ואלונה יצליחו״.
זה אומר הכל על דרך ההתנהלות העגומה הזאת.
שוב אומר, אם ההתנהלות כל כך עקומה, חוזה זה הזמן.
והוא לא חייב להמשיך. למרות כל הביקורת שלי עליו, אני חושב שהוא מאמן טוב, ובגלל זה בכלל מבקר.
שזה היה אבוקסיס או רוני לוי, כתבתי שאין לי טענות כלפיהם, אלא למי שמינה אותם.
ברדך הזו אין לי ספק שלקהל לא נשאר עוד הרבה מקום לבלוע מהכלום ושום דבר הזה, ואנחנו יודעים מי משלם את המחיר כשזה קורה, אז חבל בכלל להגיע לסיטואציה.

ואגיד שברדה הוא מאמן שונה.
הוא אמור להיות פה לטווח ארוך. בגלל זה אמרתי שהדרך היחידה שאולי אולי נאיים מתישהו על האליפות, זה יהיה כשנשחרר מהרעיון הזה.
יש פה רדיפה אחרי התוצאה בשבת הבאה תוך התעלמות מוחלטת מהדרך.
אז לא תביא משהו שאתה לא רוצה, מה קרה?
מקום 3 יהיה בסבירות גבוהה ככה או ככה. ומעדיף ליפול למקום 4 מאשר להביא זרים שאני בכלל לא יודע להפעיל ואז להתקע איתם.

חייב להזתכל לונג ראן ולא רק על מה יהיה במשחק הבא. זה פשוט הורג אותנו. ושם לנו תקרה מאוד מאוד נמוכה.
וגם חוסר סבלנות מהקהל שלא רואה שום תקווה למשהו שבדרך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
07 אפריל 2024, 22:45
שוב אומר, אם ההתנהלות כל כך עקומה, חוזה זה הזמן.
והוא לא חייב להמשיך. למרות כל הביקורת שלי עליו, אני חושב שהוא מאמן טוב, ובגלל זה בכלל מבקר.
שזה היה אבוקסיס או רוני לוי, כתבתי שאין לי טענות כלפיהם, אלא למי שמינה אותם.
ברדך הזו אין לי ספק שלקהל לא נשאר עוד הרבה מקום לבלוע מהכלום ושום דבר הזה, ואנחנו יודעים מי משלם את המחיר כשזה קורה, אז חבל בכלל להגיע לסיטואציה.

ואגיד שברדה הוא מאמן שונה.
הוא אמור להיות פה לטווח ארוך. בגלל זה אמרתי שהדרך היחידה שאולי אולי נאיים מתישהו על האליפות, זה יהיה כשנשחרר מהרעיון הזה.
יש פה רדיפה אחרי התוצאה בשבת הבאה תוך התעלמות מוחלטת מהדרך.
אז לא תביא משהו שאתה לא רוצה, מה קרה?
מקום 3 יהיה בסבירות גבוהה ככה או ככה. ומעדיף ליפול למקום 4 מאשר להביא זרים שאני בכלל לא יודע להפעיל ואז להתקע איתם.

חייב להזתכל לונג ראן ולא רק על מה יהיה במשחק הבא. זה פשוט הורג אותנו. ושם לנו תקרה מאוד מאוד נמוכה.
וגם חוסר סבלנות מהקהל שלא רואה שום תקווה למשהו שבדרך.
לא החתמת את ארתור והעדפת לא להביא חלוץ זר בינואר, שיחקת עם סטויאנוב כחלוץ לא מעט פעמים ושיחקת גם כדורגל אחר גם במחיר של תוצאה וסיימת מקום רביעי ועפת מהגביע. מה זה ישנה? את מי הקהל יאשים? מה זה יתרום לך כמערכת? אלונה תשנה את דרכה או שפשוט תחליף את ברדה במאמן אחר ותמשיך עם אותה התנהלות בתקווה לתוצאות אחרות (כניראה רעות יותר)?

אם זה היה קורה רק אצל ברדה אז מילא. יש מאמן שזה לא קרה איתו? מבכר שנחשב כאן אגדה ונאלץ להביא כל מיני קארו דרך רוני לוי שנאלץ להביא ממרמטיני למרות שהיה זוסואה על המדף ועכשיו זה ברדה.

מי שחושב שאם ברדה לא יחדש חוזה ויעזוב זה ישנה משהו הוא או תמים או לא מכיר את אלונה. יש לה את הדרך והמדיניות שלה והיא לא תזוז ממנה גם כשהמציאות מראה אחרת.
זאת גם הסיבה שאחרי בכר הלכנו על אבוקסיס ורוני לוי במקום מאמן זר כי מאמן זר שהוא פיגורה לא יתן לה להתערב לו ברכש וזה חלק ממה שהיא אוהבת כבעלים של קבוצת כדורגל.

זאת החבילה שנקראת אלונה ברקת. יש בה המון טוב בטח אם אתה לא חיפה/מכבי, אבל במתכונת הנוכחית היא גם מגבילה אותך ומציבה בפניך תקרת זכוכית שמאמן כל מאמן לא יכול לשבור כי לאורך זמן אי אפשר להצליח (אם מדברים על אליפות כמובן) בצורת הניהול הנוכחית וברעב הנוכחי ואני חושב שזה ברור לכולם (פשוט יש כאלה שכבר הורידו את הרף ולא חולמים על אליפות ואת היתר שמאשימים את המאמן התורן שצריך לעשות אליפות עם סגל שלא מסוגל לכך גם עם פפ על הקווים).

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 אפריל 2024, 23:07
לא החתמת את ארתור והעדפת לא להביא חלוץ זר בינואר, שיחקת עם סטויאנוב כחלוץ לא מעט פעמים ושיחקת גם כדורגל אחר גם במחיר של תוצאה וסיימת מקום רביעי ועפת מהגביע. מה זה ישנה? את מי הקהל יאשים? מה זה יתרום לך כמערכת? אלונה תשנה את דרכה או שפשוט תחליף את ברדה במאמן אחר ותמשיך עם אותה התנהלות בתקווה לתוצאות אחרות (כניראה רעות יותר)?

אם זה היה קורה רק אצל ברדה אז מילא. יש מאמן שזה לא קרה איתו? מבכר שנחשב כאן אגדה ונאלץ להביא כל מיני קארו דרך רוני לוי שנאלץ להביא ממרמטיני למרות שהיה זוסואה על המדף ועכשיו זה ברדה.

מי שחושב שאם ברדה לא יחדש חוזה ויעזוב זה ישנה משהו הוא או תמים או לא מכיר את אלונה. יש לה את הדרך והמדיניות שלה והיא לא תזוז ממנה גם כשהמציאות מראה אחרת.
זאת גם הסיבה שאחרי בכר הלכנו על אבוקסיס ורוני לוי במקום מאמן זר כי מאמן זר שהוא פיגורה לא יתן לה להתערב לו ברכש וזה חלק ממה שהיא אוהבת כבעלים של קבוצת כדורגל.

זאת החבילה שנקראת אלונה ברקת. יש בה המון טוב בטח אם אתה לא חיפה/מכבי, אבל במתכונת הנוכחית היא גם מגבילה אותך ומציבה בפניך תקרת זכוכית שמאמן כל מאמן לא יכול לשבור כי לאורך זמן אי אפשר להצליח (אם מדברים על אליפות כמובן) בצורת הניהול הנוכחית וברעב הנוכחי ואני חושב שזה ברור לכולם (פשוט יש כאלה שכבר הורידו את הרף ולא חולמים על אליפות ואת היתר שמאשימים את המאמן התורן שצריך לעשות אליפות עם סגל שלא מסוגל לכך גם עם פפ על הקווים).
אז שיעזוב ולא יכתים את שמו. שהאשמה תהיה ברורה ולא דרך ספוקלציות בפורום קרייזירד.
כל עוד הוא נשאר ומאריך חוזה, זה אומר שהוא בסדר עם מה שקורה.
הייתי עונה על חלק מהטענות אבל באמת שאין טעם.

ואתה שוב ושוב מנסה לעקר את הביקורת דרך המילה המחורבנת אליפות. פשוט אי אפשר עם זה.
אף אחד לא מצפה לאליפות בפעם המיליון, מצפים לקצת כדורגל חיובי ושנראה דברים בסיסיים בכדורגל שעובדים בצורה טובה. זה הכל. איזה משחקים טובים לפעמים כמו שקורה ביריבות עם חצי תקציב כמו פ"ת ובית"ר.
מחכה לתירוצים למה גם זה מוגזם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
08 אפריל 2024, 06:32
אז שיעזוב ולא יכתים את שמו. שהאשמה תהיה ברורה ולא דרך ספוקלציות בפורום קרייזירד.

ואתה שוב ושוב מנסה לעקר את הביקורת דרך המילה המחורבנת אליפות. פשוט אי אפשר עם זה.
אף אחד לא מצפה לאליפות בפעם המיליון, מצפים לקצת כדורגל חיובי ושנראה דברים בסיסיים בכדורגל שעובדים בצורה טובה. זה הכל. איזה משחקים טובים לפעמים כמו שקורה ביריבות עם חצי תקציב כמו פ"ת ובית"ר.
אתה שוב כותב דברים במנותק מהמציאות.
כולם מצפים לאליפות.
רוצה שנחזור לקיץ ואביא לך ציטוטים? דיברנו כאן על מאבק על האליפות או על מקום שלישי? יש מישהו בקהל שלנו שנראה לך שיציב מקום 3 כמטרה בתחילת העונה? בטח כשהקבוצה מציבה את זה כיעד בשביל למכור מנויים ולשמור על המיתוג.

השנה בגלל פתיחת העונה הרעה הבנו מהר מאוד שזה לא יקרה, אז השאיפות הפכו לקטנות יותר (למרות שברצף שוב היו כאן כאלה שאמרו שאנחנו צריכים לזכות באליפות), אבל בליגה כמו שלנו, עם רמה נמוכה ויריבות בינוניות זה תמיד יהיה משהו שמרגיש קרוב שמרגיש שאפשר להשיג ולאור העובדה שכן יש לנו מהתקציבים הגבוהים בליגה אנשים ימשיכו לשפוט את הקבוצה לפי הרף של קבוצה שאמורה לזכות או להתמודד על אליפות.

״כל עוד הוא נשאר זה אומר שהוא בסדר עם ההתנהלות״ זה בדיוק מה שאמרו על בכר בזמנו כשכתבתי את אותם דברים על ההתנהלות שלנו, וגם איתו היו ביקורות על איכות הכדורגל ופתאום טענו שהאליפויות הם בכלל בגלל הקבוצה שאלישע בנה והסגל שהיה ולא בזכות בכר כי הוא נכשל אחרי עונות האליפות עם אותה התנהלות שיש היום.
ואז בכר באמת עזב, ונחש מה, הוא המשיך לזכות בשלוש אליפויות במקום אחר והשתתפות בליגת האלופות, ואנחנו המשכנו עם אותו ניהול ואותם טעויות גם אחרי העזיבה של בכר וזה יקרה גם אם אליניב יעזוב.

עד שלא תבין מה מקור הבעיה היא לא תפתר.
לבוא בתלונות לשחקנים הכושלים או לזה שהביאו אותם בכלל זאת שוב הסתכלות צרה. צריך לשאול להם שוב הגיעו זרים ביום האחרון של החלון למרות שברדה דיבר על הצורך חודשיים שלמים במסיבות עיתונאים (אחד לאחד גם מה שהיה בשנה שעברה) ומה הפרופיל הכלכלי שלהם, ואז תבין למה הם הגיעו ולמה הם נכשלים, כי זה מה שיש בשוק בימים האחרונים של החלון בכסף שאתה משלם, ושוב זאת עוד דוגמא אחת מיני רבות להתנהלות שמונעת ממך להצליח כי היית צריך חלוץ שיביא שערים כמו אוויר לנשימה או לפחות חלוץ מהיר שיעשה תנועה לעומק או לפחות מגן ימני שיאפשר לפוקו לשחק בקישור ולא הבאת אף אחד מהפרופילים האלה בגלל ההתנהלות שלך.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

yossi כתב:
08 אפריל 2024, 06:32

++

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
08 אפריל 2024, 07:24
אתה שוב כותב דברים במנותק מהמציאות.
כולם מצפים לאליפות.
רוצה שנחזור לקיץ ואביא לך ציטוטים? דיברנו כאן על מאבק על האליפות או על מקום שלישי? יש מישהו בקהל שלנו שנראה לך שיציב מקום 3 כמטרה בתחילת העונה? בטח כשהקבוצה מציבה את זה כיעד בשביל למכור מנויים ולשמור על המיתוג.

השנה בגלל פתיחת העונה הרעה הבנו מהר מאוד שזה לא יקרה, אז השאיפות הפכו לקטנות יותר (למרות שברצף שוב היו כאן כאלה שאמרו שאנחנו צריכים לזכות באליפות), אבל בליגה כמו שלנו, עם רמה נמוכה ויריבות בינוניות זה תמיד יהיה משהו שמרגיש קרוב שמרגיש שאפשר להשיג ולאור העובדה שכן יש לנו מהתקציבים הגבוהים בליגה אנשים ימשיכו לשפוט את הקבוצה לפי הרף של קבוצה שאמורה לזכות או להתמודד על אליפות.

״כל עוד הוא נשאר זה אומר שהוא בסדר עם ההתנהלות״ זה בדיוק מה שאמרו על בכר בזמנו כשכתבתי את אותם דברים על ההתנהלות שלנו, וגם איתו היו ביקורות על איכות הכדורגל ופתאום טענו שהאליפויות הם בכלל בגלל הקבוצה שאלישע בנה והסגל שהיה ולא בזכות בכר כי הוא נכשל אחרי עונות האליפות עם אותה התנהלות שיש היום.
ואז בכר באמת עזב, ונחש מה, הוא המשיך לזכות בשלוש אליפויות במקום אחר והשתתפות בליגת האלופות, ואנחנו המשכנו עם אותו ניהול ואותם טעויות גם אחרי העזיבה של בכר וזה יקרה גם אם אליניב יעזוב.

עד שלא תבין מה מקור הבעיה היא לא תפתר.
לבוא בתלונות לשחקנים הכושלים או לזה שהביאו אותם בכלל זאת שוב הסתכלות צרה. צריך לשאול להם שוב הגיעו זרים ביום האחרון של החלון למרות שברדה דיבר על הצורך חודשיים שלמים במסיבות עיתונאים (אחד לאחד גם מה שהיה בשנה שעברה) ומה הפרופיל הכלכלי שלהם, ואז תבין למה הם הגיעו ולמה הם נכשלים, כי זה מה שיש בשוק בימים האחרונים של החלון בכסף שאתה משלם, ושוב זאת עוד דוגמא אחת מיני רבות להתנהלות שמונעת ממך להצליח כי היית צריך חלוץ שיביא שערים כמו אוויר לנשימה או לפחות חלוץ מהיר שיעשה תנועה לעומק או לפחות מגן ימני שיאפשר לפוקו לשחק בקישור ולא הבאת אף אחד מהפרופילים האלה בגלל ההתנהלות שלך.
כולם התחברו למציאות ויישרו קו מזמן.
כולם מבינים שאין מה לצפות לאליפות שיש 2 מועדונים עם תקציב וכוח השפעה כפול משלך. זה היגיון בסיסי. כמו אותם דיונים שנועדו להוכיח שב600 אלף אפשר להביא שחקן טוב מאשר ב300.

רק אתה מסרב להתחבר לאותה מציאות, כדי להתפתל בפלפולים שנועדו להסביר למה כל הכשלון הוא של אלונה בלבד.
ואז להגיד לאחרים שהם מנותקים מהמציאות המדומיינת שאתה משווק בה אלונה, או יותר נכון הניהול שלה, היא המכשול לאליפות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
08 אפריל 2024, 12:00
כולם התחברו למציאות ויישרו קו מזמן.
כולם מבינים שאין מה לצפות לאליפות שיש 2 מועדונים עם תקציב וכוח השפעה כפול משלך. זה היגיון בסיסי. כמו אותם דיונים שנועדו להוכיח שב600 אלף אפשר להביא שחקן טוב מאשר ב300.

רק אתה מסרב להתחבר לאותה מציאות, כדי להתפתל בפלפולים שנועדו להסביר למה כל הכשלון הוא של אלונה בלבד.
ואז להגיד לאחרים שהם מנותקים מהמציאות המדומיינת שאתה משווק בה אלונה, או יותר נכון הניהול שלה, היא המכשול לאליפות.
מי זה כולם?
כנס לפייסבוק של המועדון ותקרא קצת תגובות אחרי אתמול.
כנס לקבוצות האוהדים/דפי אוהדים בפייסבוק ותקרא עוד קצת.
אלה הרוב, לא אני ואתה.
ושוב, לך לטופיק מלפפונים בקיץ ותראה מה היו הציפיות של הקהל שלנו בקיץ (עד ל 6 - 1 וההדחה מאירופה בבולגריה).

כתבתי בטופיק של אליניב, שיש דברים שהוא חייב לשפר. ההבדלים בין משחקי הבית לחוץ זה הדבר המרכזי העונה, וזה לא רק מקצועי אלא גם מנטלי מבחינתי.
היכולת בלא מעט משחקים הייתה רעה, ויש שחקנים שמקבלים קרדיט מוגזם מאליניב למרות שתקופות ארוכות לא מספקים קבלות.

ועדין, עומד מאחורי הדברים שלי. הרמה כאן בליגה לא גבוהה. אפשר להשיג יותר ממה שאנחנו משיגים היום אם נמקסם את התקציב והאיכויות שכן יש לנו.
ובשביל זה, צריך לתת לצוות המקצועי את האפשרות לחלק את עוגת התקציב כפי שהוא רואה לנכון, ולא להגביל אותו עם רף משכורות קשיח במיוחד בנוגע לזרים.
ובשביל זה, צריך לשנות את ההתנהלות במחלקת הנוער, במקום להתייחס למחלקת הנוער כמקור להכנסת כספים למועדון ולא מעבר לכך, להשקיע משאבים כדי לשפר את המחלקה ולהוציא יותר שחקנים לבוגרת, מה שיפחית קצת את התלות שלנו בשחקני רכש (זרים/ישראל).
ובשביל זה, צריך לתת יותר אמון באנשי המקצוע הקיימים במועדון, כולל מחלקת הסקאוטינג, ולא להביא שחקנים ביום האחרון של החלון על סמך המלצה של סוכן, אלא להתנהל בצורה נכונה יותר ולאפשר להם להביא זרים מהרשימות ולפני סוף החלון כדי שיהיו יותר אופציות ויהיה משקל גדול יותר למקצועי ולא לזמינות/כלכלי/לחץ של זמן להספיק לרשום את השחקן.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

למרות הזוועות היום, מראה שליטה מעולה בכדור. חושב שכדאי שישאר שנה הבאה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הוא לא אלרגי לכדור והנה מוסר שחיפשנו , אולי שנה הבאה נהנה ממנו
מניח שנשחרר אותו כיאה לקבלת ההחלטות אצלנו

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

זה לא שיש לנו ברירה.

אנחנו מגיעים לעונה הבאה עם 5 זרים חתומים, 3 מהם אין לנו מושג מה הם שווים כי הם לא משחקים.

שלח תגובה