הפועל באר שבע - מכבי בני ריינה שבת 06.01.24 15:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

Re: הפועל באר שבע - מכבי בני ריינה שבת 06.01.24 15:00

שליחה על ידי סימיוני »

פקאקט ריינה, לא יודע להסביר, אבל המשחק הזה ריגש אותי מאוד. פתאום יש קבוצה שרצה כמה משחקים, מגלה עליונות ברורה במגרש ומבקיעה בצרורות.
תקשיבו, לפעמים נדמה שפוקו שוכח שהוא מגן ימני, עושה עבודה נהדרת באמצע ואז חוזר לימין וגם שם נותן עבודה מדהימה. כאילו היו 2 פוקו על המגרש.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

תענוג של כדורגל. זה בדיוק מה שברדה רצה לראות מהקבוצה.
כולם עובדים, כולם רצים, משחקים מהר, זה היה משחק של 8-0 לא 4-2.

סטויאנוב היה מדהים באגף שמאל, יש מצב שברדה עלה כאן על משהו. הוא משחק עם המון ביטחון וזה בדיוק הלבל שהוא יכול להגיע אליו אם ימשיך לעבוד קשה.
גם גורדנה ולופס עם משחק של 10/10. כיף גדול.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אחלה משחק ואחלה רצף אבל לצערי אני לא שותף לחגיגות פה, לא בדיוק עוזר להתחיל לשחק כדורגל אחרי שנגמרה לך העונה. זה אולי מעט טרחני אבל אנחנו בגארבג׳ טיים של שנה עכשיו

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

dor69 כתב:
06 ינואר 2024, 17:14
אחלה משחק ואחלה רצף אבל לצערי אני לא שותף לחגיגות פה, לא בדיוק עוזר להתחיל לשחק כדורגל אחרי שנגמרה לך העונה. זה אולי מעט טרחני אבל אנחנו בגארבג׳ טיים של שנה עכשיו
ממש לא גארבץ' טיים. יש גביע המדינה ועוד הרבה מטרות.
כדי שבעונה הבאה השלד הצעיר הזה יסחוב אותך בצמרת עכשיו ברדה צריך לעבוד קשה ולהביא אותם לרמה הזאת אחרת נצטרך שוב להחליף את כל הקבוצה ולהתחיל לשחק רק בנובמבר.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

CrazyRed7 כתב:
06 ינואר 2024, 16:57
מתחיל להיות קצת מביך כל הרמות ידיים אחרי כל פנדל או בעיטה חופשית.
מסכים, חייבת להיות רשימה ברורה ולא שכל מצב נייח שחקנים ירוצו להתחנן לברדה.

משחק מהנה מאוד היום, רואים ממשחק למשחק קבוצה הרבה יותר מאומנת,הרבה יותר דומיננטית והרבה יותר איכותית, שאפו ענק לברדה שעובד ימים כלילות כדי לתקן את הפתיחת עונה הזוועתית שלנו.
קצת חבל ש-20-25 דקות אחרונות אנחנו מפסיקים לשחק אבל בתקופה כל כך עמוסה זה לגמרי נסלח בטח כשמנצחים בדריסה.

שוב מחמאות לפוקו,לופס וסטויאנוב על משחק גדול היום, נוסיף גם מילה טובה לגורדי שכיפר על הטעות שלו עם שער ובישול וגם מילה טובה לספר שנתן כדור ענק היום בשער של לופס וגם הוסיף בישול.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב:
06 ינואר 2024, 17:25
ממש לא גארבץ' טיים. יש גביע המדינה ועוד הרבה מטרות.
כדי שבעונה הבאה השלד הצעיר הזה יסחוב אותך בצמרת עכשיו ברדה צריך לעבוד קשה ולהביא אותם לרמה הזאת אחרת נצטרך שוב להחליף את כל הקבוצה ולהתחיל לשחק רק בנובמבר.
אתה לא בונה קבוצה בשביל חמישה משחקי נוקאאוט בגביע, זכייה היא אמנם כיף אדיר ותואר אבל זאת לא מטרה אלא בונוס.
לא יודע אם עדכנו אותך אבל בנינו שלד בשנתיים שעברו, אם אנחנו שוב עוברים להתחיל לבנות שלד אז המילה היא כישלון.

גארבג׳ טיים מכל בחינה אפשרית

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

תענוג שגורדנה חזר לעצמו. הוא חזר והקבוצה חזרה. איזה חשוב הוא, וזה הלקח הכי גדול, אי אפשר להמשיך שזה רק הוא שיודע לעשות את הדברים האלה.
שמח שלברדה חלחל ההבנה שהוא צריך להיות באנקר גם בתקופה שהוא היה פחות טוב.

מחמאות ללופז, ביקרתי אותו לא מעט על יכולת גרועה, היום זה היה לופז הישן והטוב.
סטויאנוב במשחק שמראה את הכישרון שלו, צריך איתו עבודה כי הוא חומר גלם מצוין.

ספר לא במשחק טוב, אבל גם במשחק כזה הוא נותן 2-3 כדורים עם שמאל שהם תאווה לעיניים, כמו הכדור ללופז בשער השני.
הוא חושב נכון, הביצוע היום היה פחות טוב. כל כדורי העומק פשוט לא הגיעו ליעד, אבל מעודד שהוא רואה את זה ומנסה לבצע את הפעולה הנכונה.

אני גם ציפיתי מגאנח ועומאר להביא יותר רעב, לא עשו את זה והלכנו לישון אחרי הרביעי.
טוב שברדה התייחס לזה.

אני גם לא חושב שזה גארבג', יש פה לא מעט שחקנים שצריך לפתח וללטש לקראת העונה הבאה.
אני מקווה שבינואר שחקנים שיבואו יהיו משמעותיים ולא שחקני רוחב, כדי להרחיב את ההכנה של אותו בסיס לעונה הבאה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
06 ינואר 2024, 17:39
אתה לא בונה קבוצה בשביל חמישה משחקי נוקאאוט בגביע, זכייה היא אמנם כיף אדיר ותואר אבל זאת לא מטרה אלא בונוס.
לא יודע אם עדכנו אותך אבל בנינו שלד בשנתיים שעברו, אם אנחנו שוב עוברים להתחיל לבנות שלד אז המילה היא כישלון.

שוב הקלישאות המוזרות האלה?

לשיטתך או שאתה רץ לאליפות או שאפשר לפרוש?להילחם על אירופה וגביע לא מטרה מכובדת בשביל כבודו?
ונשים בצד את זה שאם לא היינו מתאוששים בצורה מרשימה בחודש האחרון יכול להיות שהיית נכנס לכאוס של פיטורי מאמן והחלפת רוב הסגל.
תמיד יש מה להרוויח. שחקנים, מאמנים, תארים - לא חסר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
06 ינואר 2024, 17:46
שוב הקלישאות המוזרות האלה?

לשיטתך או שאתה רץ לאליפות או שאפשר לפרוש?להילחם על אירופה וגביע לא מטרה מכובדת בשביל כבודו?
ונשים בצד את זה שאם לא היינו מתאוששים בצורה מרשימה בחודש האחרון יכול להיות שהיית נכנס לכאוס של פיטורי מאמן והחלפת רוב הסגל.
תמיד יש מה להרוויח. שחקנים, מאמנים, תארים - לא חסר.
אירופה זאת ברירת מחדל אח. תראה איך אתה עושה סיבוב שחור של 30 אחוז הצלחה וארבעה משחקים מתקנים אותך למקום השלישי. אתה אולי לא מכבי שצריך אליפות בכל מצב צבירה אבל במצב של סוף מאי היית אמור להיאבק מאוד חזק אליפות העונה (ואם מכבי לא הייתה עושה מספרים כאלה משוגעים אפילו לקחת) והגעת למצב שאחרי סיבוב אתה לא רואה אותם עם משקפת.
יש פה פחד מהמילה כישלון כי היא באה עם ביקורת אבל במקום לשנמך מטרות צריך לקבל את זה ולקרוא לילד בשמו - העונה הזאת היא כישלון ענק ואנחנו עכשיו מעבירים את הזמן עד העונה הבאה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אני לגמרי לא חושב שזהו גארבג׳ טיים.
הגביע העונה חשוב מאוד לאור זאת שהוא מוביל לאירופית, וכמובן צריך להמשיך לפתח פה את הצעירים (סטויאנוב,גנאח,אליאסי...),להרוויח את הזרים וללטש אותם ובכלל לשפר את הקבוצה ואת הבסיס לקראת העתיד. במבט קדימה יש הרבה היבטים גם מקצועיים וגם כלכליים שצריך להשיג.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

dor69 כתב:
06 ינואר 2024, 17:39

קשה לנהל דיון עם מישהו שחי בעולם בינארי של אליפות או הביתה.
גם אחרי שנכשלים במטרה של חודש יוני-יולי (מטרה שהפכה ללא רלוונטית בספטמבר, אבל זה פחות מעניין כנראה) עדיין תמיד יש על מה לשחק והמטרות משתנות תוך כדי העונה.
זאת הייתה עונת גארבץ' מסריחה וחסרת טעם אם במקום גנאח, יוני ואליאסי היינו רצים עם שחקנים שאין איתם עתיד ותקווה כמו מיכה ומרציאנו.

אבל זאת לא הסיטואציה ויש בסיס של 4-5 שחקנים U23 עם ניסיון כמעט אפסי בליגת העל שצריך להביא אותם לרמה של כאלו שיכולים לפתוח בקבוצת צמרת. זה לא קורה בין לילה.
ואני מקווה שיביאו עוד אחד לפחות כזה בינואר. מעדיף שיביאו חבר'ה צעירים כמו מדמון ומלמוד מאשר זלאטנוביץ' ואז'ובולט הבינונים.
נערך לאחרונה על ידי הפועלעולה ב 06 ינואר 2024, 17:56, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
06 ינואר 2024, 17:54
אני לגמרי לא חושב שזהו גארבג׳ טיים.
הגביע העונה חשוב מאוד לאור זאת שהוא מוביל לאירופית, וכמובן צריך להמשיך לפתח פה את הצעירים (סטויאנוב,גנאח,אליאסי...),להרוויח את הזרים וללטש אותם ובכלל לשפר את הקבוצה ואת הבסיס לקראת העתיד. במבט קדימה יש הרבה היבטים גם מקצועיים וגם כלכליים שצריך להשיג.
גביע זה מפעל של חמישה משחקים במקרה הטוב, אתה לא בונה קבוצה ב60 מיליון שקל בשביל חמישה משחקי נוקאאוט

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב:
06 ינואר 2024, 17:55
קשה לנהל דיון עם מישהו שחי בעולם בינארי של אליפות או הביתה.
גם אחרי שנכשלים במטרה של חודש יוני-יולי (מטרה שהפכה ללא רלוונטית בספטמבר, אבל זה פחות מעניין כנראה) עדיין תמיד יש על מה לשחק והמטרות משתנות תוך כדי העונה.
זאת הייתה עונת גארבץ' מסריחה וחסרת טעם אם במקום גנאח, יוני ואליאסי היינו רצים עם שחקנים שאין איתם עתיד ותקווה כמו מיכה ומרציאנו.

אבל זאת לא הסיטואציה ויש בסיס של 4-5 שחקנים U23 עם ניסיון כמעט אפסי בליגת העל שצריך להביא אותם לרמה של כאלו שיכולים לפתוח בקבוצת צמרת. זה לא קורה בין לילה.
ואני מקווה שיביאו עוד אחד לפחות כזה בינואר. מעדיף שיביאו חבר'ה צעירים כמו מדמון ומלמוד מאשר זלאטנוביץ' ואז'ובולט הבינונים.
שלא תבין לא נכון, יש מה להפיק מעונת גארבג׳. בעיקר לפתח צעירים ולנסות להכין בסיס שוב לעונה הבאה.
אני רק נלחם פה בגישה שתציג אחרי זה את העונה הזאת כהצלחה כשנסיים 2/3 כי זה שקר גס, בטח אחרי הראש שהיה פה בקיץ וההצהרות של המועדון על ריצה לכל התארים, אל תרמו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

העונה לא תסתיים בהצלחה בשום מצב(אלא אם פתאום ניקח אליפות, כן?).

אבל מטייטל של כישלון מוחלט אפשר להעביר את העונה לטייטל של אכזבה, טעם מר וכו'. זה עדיף מלשקוע.
אתה לוקח דברים כמובן מאליו ונראה ששכחת שיכול להיות גרוע יותר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
06 ינואר 2024, 17:44
תענוג שגורדנה חזר לעצמו. הוא חזר והקבוצה חזרה. איזה חשוב הוא, וזה הלקח הכי גדול, אי אפשר להמשיך שזה רק הוא שיודע לעשות את הדברים האלה.
שמח שלברדה חלחל ההבנה שהוא צריך להיות באנקר גם בתקופה שהוא היה פחות טוב.

מחמאות ללופז, ביקרתי אותו לא מעט על יכולת גרועה, היום זה היה לופז הישן והטוב.
סטויאנוב במשחק שמראה את הכישרון שלו, צריך איתו עבודה כי הוא חומר גלם מצוין.

ספר לא במשחק טוב, אבל גם במשחק כזה הוא נותן 2-3 כדורים עם שמאל שהם תאווה לעיניים, כמו הכדור ללופז בשער השני.
הוא חושב נכון, הביצוע היום היה פחות טוב. כל כדורי העומק פשוט לא הגיעו ליעד, אבל מעודד שהוא רואה את זה ומנסה לבצע את הפעולה הנכונה.

אני גם ציפיתי מגאנח ועומאר להביא יותר רעב, לא עשו את זה והלכנו לישון אחרי הרביעי.
טוב שברדה התייחס לזה.

אני גם לא חושב שזה גארבג', יש פה לא מעט שחקנים שצריך לפתח וללטש לקראת העונה הבאה.
אני מקווה שבינואר שחקנים שיבואו יהיו משמעותיים ולא שחקני רוחב, כדי להרחיב את ההכנה של אותו בסיס לעונה הבאה.
גורדנה מסתמן כברומטר של הקבוצה הזאת.
גם בשנים קודמות הקבוצה התניעה רק אחרי שהוא נכנס לעניינים וזאת אכן תלות שצריך להוריד.

אני מסכים עם שתי הדעות שנכתבו פה.
יש עוד מה להרוויח אבל העונה היא כישלון מפואר.

שלח תגובה