מכבי פתח תקווה - הפועל באר שבע שבת 16.12.23 18:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: מכבי פתח תקווה - הפועל באר שבע שבת 16.12.23 18:00

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

כמה מילים לגביי ספר, לפניי הפגרה הוא הוכיח לכולנו שנוא שחקן עם כישרון ויכולת, אבל ממתי שחזרנו מהפגרה זה לא זה והוא כרגע לא בפוקוס, כרגע עדיף לשחק עם שלישיית התקפה שכוללת את חטואל תורג'מן וגנאח/אלמוג
וגם לתת לעומאר יותר הזדמנויות אומנם הוא לא עשה הרבה אבל חילק כמה מסירות שהצליחו לעזור לנו לנצח
יש לבחור כדורגל

ד"א מישהו יודע מי הרים את הקרן בגול ה4? זה היה גנאח או סטויאנוב? או עומאר?
לא הצלחתי לזהות, בכל מקרה כמעט כבש מהקרן
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

סימיוני כתב:
16 דצמבר 2023, 20:16
5. אליאסי? לא יודע. עוד לא הרשים אותי. לא עמד היום במבחן. משתהה יותר מדי לפני שבועט תחת לחץ.
לא הבנתי מה הבעיה שלך עם אליאסי, הוא לא אשם בהפסדים האחרונים ובזכותו הפסדנו על חוד של שער ולא הפסדים יותר גדולים, גם מכבי תל אביב ספגו 2 שערים מול בני סכנין, ההבדל שהם הובילו 3-0 במחצית הראשונה ואנחנו הובלנו רק 1-0, הבעיה שלנו לא הייתה בשער אלא במשחק של כל הקבוצה ואליאסי עושה את שלו ומשרה ביטחון לעומת מרציאנו שהוא עומד בשער אני מרגיש כאילו עוד שניה נספוג תבוסה, ומשחק הרגל של מרציאנו לעומת אליאסי זה הבדל של שמיים וארץ, אחלה אליאסי הבעיה האחרונה שלנו ובכל עונה אחרת הוא היה הופך כאן לתגלית העונה אבל העונה אנחנו התקפית כובשים רק מול קבוצות חלשות הגנתית (חדרה ירושלים ופתח תקווה) אם נכבוש גם מול קבוצות יותר טובות הוא יהיה הבעיה האחרונה שלנו

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

דר אדום בנשמה כתב:
17 דצמבר 2023, 05:29
לא הבנתי מה הבעיה שלך עם אליאסי, הוא לא אשם בהפסדים האחרונים ובזכותו הפסדנו על חוד של שער ולא הפסדים יותר גדולים, גם מכבי תל אביב ספגו 2 שערים מול בני סכנין, ההבדל שהם הובילו 3-0 במחצית הראשונה ואנחנו הובלנו רק 1-0, הבעיה שלנו לא הייתה בשער אלא במשחק של כל הקבוצה ואליאסי עושה את שלו ומשרה ביטחון לעומת מרציאנו שהוא עומד בשער אני מרגיש כאילו עוד שניה נספוג תבוסה, ומשחק הרגל של מרציאנו לעומת אליאסי זה הבדל של שמיים וארץ, אחלה אליאסי הבעיה האחרונה שלנו ובכל עונה אחרת הוא היה הופך כאן לתגלית העונה אבל העונה אנחנו התקפית כובשים רק מול קבוצות חלשות הגנתית (חדרה ירושלים ופתח תקווה) אם נכבוש גם מול קבוצות יותר טובות הוא יהיה הבעיה האחרונה שלנו
תקרא טוב מה כתבתי. לא האשמתי אותו בכלום.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

סימיוני כתב:
17 דצמבר 2023, 06:09
תקרא טוב מה כתבתי. לא האשמתי אותו בכלום.
אמרת שהוא משתהה יותר מדיי ושהוא לא הרשים אותך
אתה מעדיף את מרציאנו?
אליאסי עד עכשיו בול בפוני

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yedidel כתב:
16 דצמבר 2023, 19:52
תמיד טוב שיש בליגה את מכבי פ"ת

1-23 בנצחונות מאז 2010 (ואם נספור את גביע הטוטו וגביע המדינה המאזן עוד יותר מפלצתי לטובתנו)
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:
16 דצמבר 2023, 20:19
אני בכלל לא בטוח שאני מעדיף את סטויאנוב או אבו עביד כמגן ימני על חשבון פליטר.
פחות טוב או יותר טוב - לפחות הרגשתי שמשחקים עם מגן ימני טבעי.

מול מכבי אולי הייתי עושה שינוי כלשהו, כנראה אבו עביד כמגן הגנתי כי יחגגו על פליטר והחוסר ניסיון שלו. אבל בשאר הזמן לפחות עד החלון בינואר אני נותן לפליטר לשחק.
יש מצב שהשאלה ירדה מהפרק, פורסם שאבו עביד ביקש להתחלף כי הרגיש מתיחה, אם מתח הסיכוי שיוכל לשחק ברביעי נמוך…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

Sir Alex Ferguson כתב:
16 דצמבר 2023, 20:39
הגנתית הוא טעה פעמיים בצורה קשה, ונראה שיש גם נחיתות פיזית. התקפית דווקא הוא מצטרף מהר. אני חושב כמוך, אבו עביד צריך לפתוח שם מול מכבי, לא חושב שנכון לתת לו אתגר כל כך גדול בשלב כל כך מוקדם.
הבעיה היא שבכושר של באריירו וטיבי אנחנו מייצרים עוד בעיה במרכז ההגנה.
זהו כדאי להיות אמיתים.
התחלנו את העונה עם שגיב, אלחמיד, דדיה, אבועביד, יוני כמגנים אפשרים ונשארנו עם אבועביד, יוני ופליטר.

בגלל שאבועביד ויוני זה לא העמדה החזקה שלהם זה היה נחמד לשחק עם שחקן שזה התפקיד שלו. הוא היה נמרץ עלה וירד הרבה, מהיר מאוד בהצטרפות קדימה וגם מפתיע כמה שהוא גבוה, הוא אחלה פרוספקט ובגלל זה הוא פה.

אבל זה עדיין זה לא מבטל את זה שהיו לו טעויות הגנתיות וטקטיות במשחק, רואים אותם בתקציר.
הוא יצמח וישתפר עם זמן משחק אבל לא צריך להתעלם לראות רק את הטוב ולחשוב שזה איזה קאפו כי נכנס לו הגבהה לשער.

עד ינואר שנהיה חייבים להנחית מגן ימני הוא צריך לשחק כי אין שום אלטרנטיבה אולי נרוויח מההפקר בעמדה ונקבל שחקן צעיר לרוטציה העונה, רק בואו נהיה מפוקחים ולא נרים עליו ציפיות שלא יוכל לעמוד בהם.
:צעיף:

שלח תגובה