מכבי נתניה - הפועל באר שבע שני 11.12 20:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: מכבי נתניה - הפועל באר שבע שני 11.12 20:00

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב:
11 דצמבר 2023, 22:18
מאמן זר לא יגיע תחת אלונה ובטח לא בתקופה הזאת.
איך יכול להגיע כאן משהו שהוא לא גנרי או יותר גרוע עוד גימיק כמו אופיר חיים שבנוסף להכל הכישלון שלו ישבור לנו את הלב עוד קצת?
על זה צריכה להיות הביקורת, על ההתבוססות בבינוניות. אתה בעצם אומר לי שאתה מעדיף להיכנע לתכתיב ההזוי הזה שאסור להביא איש מקצוע שיאתגר את התפיסה הבינונית של המערכת ולהמשיך לצפות בספינה שוקעת במקום

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שיש כתב:
11 דצמבר 2023, 22:17
סבבה משה
מתי מתחילים הפגנות מול הבית של אלונה?
מגיע לך אלי זינו כזה
אז לא לבקר? לא להעיר?
כל הקיץ סיפרתם לי שיש סגל לאליפות. זוכר השוואות כאלה. סיפרתם לי שמרציאנו זאת גניבה. שפטרסון טוב מהמקביל שלו במכבי תל אביב. כמה ויכוחים היו לי כאן בקיץ שכתבתי על תמרורי ההאזהרה. ששוב מהמרים בזרים. ששוב מביאים ישראלים מעבר לשיא. ואז לקינוח איבדנו את שלושת הישראלים המובילים שלנו.
ברדה עושה עבודה רעה, אבל גם עם העבודה הרעה, כל משחק כולל בסמי במקום לכבוש ולהביא נקודות ולצאת לדרך חדשה אנחנו מחמיצים ומחמיצים ואז סופגים ומפסידים.
בגלל זה אני שוב שואל, מאמן אחר לאן יקח אותנו עם הסגל שנבנה כאן? עם קישור של נגרים והתקפה כל כך חסרת איכות?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dor69 כתב:
11 דצמבר 2023, 22:25
על זה צריכה להיות הביקורת, על ההתבוססות בבינוניות. אתה בעצם אומר לי שאתה מעדיף להיכנע לתכתיב ההזוי הזה שאסור להביא איש מקצוע שיאתגר את התפיסה הבינונית של המערכת ולהמשיך לצפות בספינה שוקעת במקום
למרות שהוא מגונן על אלונה בכל הזדמנות, גם הוא מבין שהיא אוהבת להתערב ובחלק מהדברים גם לקבוע. בגלל זה לא יגיע מאמן זר. יגיע רק ישראלי כי חלק מהטבה שלה להיות בעלים זה גם לקבוע ולהתערב וזה לא יקרה עם מאמן זר.
אז צימר או אופיר חיים? מי יחליף את ברדה ויסחוף אותנו לכדורגל התקפי ומלא שערים עם תורג׳מן אלמוג בדש ויתר הבינונים?

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

שמעון א כתב:
11 דצמבר 2023, 22:21
בבקשה תגיד לי שאתה צוחק והוא לא באמת אמר את זה
בבקשה אחי, תגיד לי שזה סתם
וואלה אמר
הוא אמר ששיחקנו טוב יותר בחצי השני......וכמובן החמיא לשחקנים ולגישה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
אז לא לבקר? לא להעיר?
כל הקיץ סיפרתם לי שיש סגל לאליפות. זוכר השוואות כאלה. סיפרתם לי שמרציאנו זאת גניבה. שפטרסון טוב מהמקביל שלו במכבי תל אביב. כמה ויכוחים היו לי כאן בקיץ שכתבתי על תמרורי ההאזהרה. ששוב מהמרים בזרים. ששוב מביאים ישראלים מעבר לשיא. ואז לקינוח איבדנו את שלושת הישראלים המובילים שלנו.
ברדה עושה עבודה רעה, אבל גם עם העבודה הרעה, כל משחק כולל בסמי במקום לכבוש ולהביא נקודות ולצאת לדרך חדשה אנחנו מחמיצים ומחמיצים ואז סופגים ומפסידים.
בגלל זה אני שוב שואל, מאמן אחר לאן יקח אותנו עם הסגל שנבנה כאן? עם קישור של נגרים והתקפה כל כך חסרת איכות?
אפשר לספור על שתי כפות ידיים את כמות המצבים מ3 המשחקים האחרונים מרוב שבקושי הגענו למצבים
להאשים את שחקני החוד על הניצול מצבים שבקושי הגענו למצבים זה להגיד שיחקנו חרא אבל למה לא הצלחנו לנצח במזל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
צוות זר עולה מיליוני יורו. זה לא רק מאמן זר. לך תראה כמה הצוות הזר של מכבי עולה לה עם מאמן חסר כל ניסיון.
בדיוק בגלל זה שחר, עם עשרות מיליוני יורו שהרוויח מליגת האלופות ומספר מכירות יפות, החליף את המאמן הישראלי הטוב בכל הזמנים במסאי דגו(!!!). והוא מעמיד תקציב כמעט כפול משלנו, כן?

האופציה השניה זה הימור עם סיכוי אפסי להצליח כמו כל הזרים שמגיעים להפועל תל אביב וכו'.
אם היו נותנים ללאמה או ולאקניס את עמדת המאמן זה היה עושה לך את זה?

אתה יכול להעביר ביקורת אבל זה כמו לבוא בטענות שאלונה לא החתימה את זהבי או אצילי בקיץ, נניח.

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

באלגנטיות שיא, בשקט בשקט אלונה עשתה לנו אלי זינו. תתעוררו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

dor69 כתב:
והעברתי על זה ביקורת בעבר. ברור שהייתי רוצה מאמן זר.
אבל במקום להיות לא פרקטי ולהיות תקוע בלופ של זיונים בשכל על דברים שלא השתנו ולא ישתנו כמו אנשי יענקל'ך בחיפה אני מעדיף לדבר על המציאות.

בכר וברדה שכבר נכשלו כאן הראו בעצמם שאפשר להצליח בתנאים הנוכחיים. גם בקדנציה המדהימה של קלופ בליברפול היו לו שתי עונות שהוא נראה כמו המאמן הכי חלש באנגליה שרק פוגע בקבוצה. השאלה אם ברדה מסוגל לצאת מזה או שמה שאנחנו רואים עכשיו זה מה שיהיה מכאן והלאה.
גם רוני לוי וסילבס היו מאמנים צעירים ומבטיחים בשלב מסוים, מה קרה אחרי זה כולנו יודעים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

נתי כתב:
11 דצמבר 2023, 22:30
התקציב יגיע ל70 מיליון שקל אחרי ינואר ואלונה זה אלי ז'ינו.
:roll:

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
אז לא לבקר? לא להעיר?
מחזק את הביקורת רק מציע שתיקח את זה צעד קדימה כי חבל לבזבז הכל פה......
ואגב תבקר גם את ברדה כי מה שראינו היום זה מסוג המשחקים שגורמים לאלונה להעיף מאמנים לאלף עזאזל. זה הקש האחרון מבחינתה ( לפחות ככה היה )

ומה זה מחמיצים ומחמיצים בחייאת , היום היינו צריכים לקבל 3 וגם בסמי
בסוף סופגים אחד והצדק נעשה כי אי אפשר לגנוב ככה עונה שלמה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

CrazyRed7 כתב:
11 דצמבר 2023, 22:29
צוות זר עולה מיליוני יורו. זה לא רק מאמן זר. לך תראה כמה הצוות הזר של מכבי עולה לה עם מאמן חסר כל ניסיון.
בדיוק בגלל זה שחר, עם עשרות מיליוני יורו שהרוויח מליגת האלופות ומספר מכירות יפות, החליף את המאמן הישראלי הטוב בכל הזמנים במסאי דגו(!!!). והוא מעמיד תקציב כמעט כפול משלנו, כן?

האופציה השניה זה הימור עם סיכוי אפסי להצליח כמו כל הזרים שמגיעים להפועל תל אביב וכו'.
אם היו נותנים ללאמה או ולאקניס את עמדת המאמן זה היה עושה לך את זה?
יש פה אנשים שבטוחים שזה עניין של החלטה להנחית פה מאמן על ואיזה אצילי/טוני/זהבי.
בעיקר מישהו אחד האמת. הוא בטוח שצ'ק של מיליון וחצי יורו והופ הקסם קורה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

נתי כתב:
11 דצמבר 2023, 22:30
הכל טוב, רק בגלל המלחמה פטרסון שובר השיוויון עזב ולא כי הוא היה אכזבה (מפתיע, כי בדרך כלל הפרופיל הזה של הזרים מצליח לנו כמו כל הזרים שהגיעו בפרופיל הזה בשנים האחרונות).
היא לא עושה אלי זינו, אבל היא כן גנבה דעת בקיץ כששלחה את ברדה לדבר על אליפות וכשכתבתי את זה בזמן אמת כמובן ביקרו אותי.
ושים לב שכולם בורחים מהשאלה שלי, אם ברדה זאת הבעיה ולא השכר שאנחנו משלמים לישראלים לזרים והניהול שלנו, למה אף אחד כאן לא רוצה איזה מימר שעושה קסמים בריינה וכותב בצורה מפורשת שאיתו נשחק כדורגל מלהיב, שאיתו תורג׳מן מלך שערים ואלמוג מלך הבישולים ובדש שחקן העונה…

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

השאלה מה משה היה כותב אם למאמן היום היו קוראים רוני לוי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שיש כתב:
11 דצמבר 2023, 22:33
מחזק את הביקורת רק מציע שתיקח את זה צעד קדימה כי חבל לבזבז הכל פה......
ואגב תבקר גם את ברדה כי מה שראינו היום זה מסוג המשחקים שגורמים לאלונה להעיף מאמנים לאלף עזאזל. זה הקש האחרון מבחינתה ( לפחות ככה היה )

ומה זה מחמיצים ומחמיצים בחייאת , היום היינו צריכים לקבל 3 וגם בסמי
בסוף סופגים אחד והצדק נעשה כי אי אפשר לגנוב ככה עונה שלמה
שואל בפעם האלף, אתה מפטר את ברדה מחר? לדעתך אתה תגרוס את הליגה עם מימר או אופיר חיים או זיו אריה או שמלבד העבודה הרעה של ברדה יש כאן סגל עלוב התקפית?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
11 דצמבר 2023, 22:35
השאלה מה משה היה כותב אם למאמן היום היו קוראים רוני לוי.
כמו שכותב בנוגע לברדה שהוא עושה עבודה רעה. אבל מצד שני שמי שלא מבין שנבנה כאן סגל איום ונורא התקפית ושבלי שינוי בניהול לא נצליח ימשיך להאשים את המאמן התורן.

שלח תגובה