מכבי נתניה - הפועל באר שבע שני 11.12 20:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

Re: מכבי נתניה - הפועל באר שבע שני 11.12 20:00

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Itay כתב:
14 דצמבר 2023, 14:33
כן כן...
מיכה שלא רואה הרכב בבית״ר
דדיה שלא רואה דקה בסקוטלנד
אקולטסה שנזרק מאשדוד והיה חצי שנה בלי קבוצה
ויוספי שמוכיח שמקומו בקבוצות העצובות של רוני לוי.

ממש אבידות שקשה להכיל...
עם כמה שאנחנו נראים רע לא הייתי מחזיר את (סליחה על הביטוי) הגרוטאות האלו גם בחינם.
+1000000000

לא להאמין לאיזה מצב התדרדרנו שאשכרה אוהדים חושבים שמי שהיה פה רע מאוד - עדיין לגיטימי לחזור וללבוש את החולצה שלנו .
אג'נדות הרצוי והמצוי , הרע במיעוטו , השוק הדל והייאוש התקופתי ( שהוא ייאוש אמיתי אגב ) העלו פה שמות שחשבתי שכבר הייתה עליהם הסכמה לכל הדעות שאיתם לא נגיע לשום מקום והאמת - זה ממש מפחיד .
זה מעודד קיבעון ובינוניות . זה חוסם יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה וזה בעיקר חוסם יוזמה והתקדמות לפתרון בריא .
מקווה מאוד שהמועדון עצמו לא רואה כך את הדברים .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

4 לב אדום כתב:
14 דצמבר 2023, 16:02
+1000000000

לא להאמין לאיזה מצב התדרדרנו שאשכרה אוהדים חושבים שמי שהיה פה רע מאוד - עדיין לגיטימי לחזור וללבוש את החולצה שלנו .
אג'נדות הרצוי והמצוי , הרע במיעוטו , השוק הדל והייאוש התקופתי ( שהוא ייאוש אמיתי אגב ) העלו פה שמות שחשבתי שכבר הייתה עליהם הסכמה לכל הדעות שאיתם לא נגיע לשום מקום והאמת - זה ממש מפחיד .
זה מעודד קיבעון ובינוניות . זה חוסם יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה וזה בעיקר חוסם יוזמה והתקדמות לפתרון בריא .
מקווה מאוד שהמועדון עצמו לא רואה כך את הדברים .
רע מאוד?
בואו מי ישמע אנחנו היום עם סגל של אלופת אירופה וחוזרים אחורה
הסגל התדרדר בשנה אחת לתהום ואתם מזלזלים בשחקנים שהיו יכולים לעזור לנו אם היו איתנו היום
אפילו אנסה שהשמצתי אותו היה יכול להיות מועיל
תזכירו לי איזה שחקן אגף עם מהירות שיכול לצאת להתקפות מעבר יש בסגל?
תזכירו לי איזה מגן ימני? איזה קשר אמצע? וחוץ מגאנח איזה שחקני בית יש לנו שאנחנו מעדיפים שחקנים חלשים כמו גיא בדש על פניי שחקנים שגדלו כאן?
הזלזול שלכם בשחקנים כמו ספורי ומיכה וגם ביחזקאל בזמנו מדהים
הלו תתעוררו אנחנו כרגע מציגים את הכדורגל הכי חלש שלנו בעשור האחרון ואתם מזלזלים בשחקנים שנתנו פי כמה יותר מכל החברה שהגיעו העונה!

רק להזכיר לכם:
עם דור מיכה היינו הקבוצה הכי טובה מבחינת כדורגל נטו עונה שעברה, מאז ימי האליפויות, לא מפתיע אותי שתחת אבוקסיס הוא לא מצליח כי אבוקסיס לא אוהב פוזשן אלא חי על מתפרצות

אקולטסה שכולנו השמצנו אותו עדיין היה שחקן שידע מה לעשות בהתקפות מתפרצות ובשיא הוא כבש צמד נגד באייר לברקוזן ונגד סלביה פראג

דדיה אומנם לא איזה מגן ימני מושלם אבל תזכירו לי מה יש לנו היום בעמדה שאתם מזלזלים בו?

ותומר יוספי למרות הכל היה לפחות מנסה לעזור לנו לעומת גיא בדש הנגר הזה שהתלהבתם מההחתמה שלו כאילו הוא היה מינימום רונאלדו...

הגעתם למצב שאתם מזלזלים בשחקנים שאשכרה עזרו לנו להישאר קבוצה לגיטמית בצמרת והיום אנחנו נראים כמו קבוצת תחתית לכל דבר ועניין
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

דר אדום בנשמה כתב:
14 דצמבר 2023, 16:37
רע מאוד?
בואו מי ישמע אנחנו היום עם סגל של אלופת אירופה וחוזרים אחורה
הסגל התדרדר בשנה אחת לתהום ואתם מזלזלים בשחקנים שהיו יכולים לעזור לנו אם היו איתנו היום
אפילו אנסה שהשמצתי אותו היה יכול להיות מועיל
תזכירו לי איזה שחקן אגף עם מהירות שיכול לצאת להתקפות מעבר יש בסגל?
תזכירו לי איזה מגן ימני? איזה קשר אמצע? וחוץ מגאנח איזה שחקני בית יש לנו שאנחנו מעדיפים שחקנים חלשים כמו גיא בדש על פניי שחקנים שגדלו כאן?
הזלזול שלכם בשחקנים כמו ספורי ומיכה וגם ביחזקאל בזמנו מדהים
הלו תתעוררו אנחנו כרגע מציגים את הכדורגל הכי חלש שלנו בעשור האחרון ואתם מזלזלים בשחקנים שנתנו פי כמה יותר מכל החברה שהגיעו העונה!

רק להזכיר לכם:
עם דור מיכה היינו הקבוצה הכי טובה מבחינת כדורגל נטו עונה שעברה, מאז ימי האליפויות, לא מפתיע אותי שתחת אבוקסיס הוא לא מצליח כי אבוקסיס לא אוהב פוזשן אלא חי על מתפרצות

אקולטסה שכולנו השמצנו אותו עדיין היה שחקן שידע מה לעשות בהתקפות מתפרצות ובשיא הוא כבש צמד נגד באייר לברקוזן ונגד סלביה פראג

דדיה אומנם לא איזה מגן ימני מושלם אבל תזכירו לי מה יש לנו היום בעמדה שאתם מזלזלים בו?

ותומר יוספי למרות הכל היה לפחות מנסה לעזור לנו לעומת גיא בדש הנגר הזה שהתלהבתם מההחתמה שלו כאילו הוא היה מינימום רונאלדו...

הגעתם למצב שאתם מזלזלים בשחקנים שאשכרה עזרו לנו להישאר קבוצה לגיטמית בצמרת והיום אנחנו נראים כמו קבוצת תחתית לכל דבר ועניין
בספורי ויחזקאל אף אחד לא זילזל ומי שזילזל אוכל את הכאפה היום .
מיכה לכל הדעות נכשל פה ולא הביא 20% ממה שהוא יודע והוא קיבל המון צ'אנסים .
לאקולטסה נזכור את לברקוזן וסלביה פראג והבישול לבן שהר בדקות הראשונות במשחק הראשון שלו . פה זה נגמר .
יוספי ודדיה לא הוכיחו שהם יכולים להשתלב בקבוצה שרצה לתארים . 4 שנים לא הוכיחו . וכן - לי יש שאיפה שכל שחקן הרכב , אם הוא מוחלף , יוחלף בכזה ששווה ערך אליו . תקרא לי פנטזיסט , תקרא לי הוזה , תקרא לי מה שאתה רוצה . כפלסטר ולתקופה מוגבלת - אני מבין שהרצוי לא תמיד מצוי ולכן מביאים גיבוי . אבל לא כדרך . לא עושים את אותה טעות פעמיים .
לעניין הקבוצה שיוצאת למתפרצות/התקפות מעבר - זו בדרך כלל טקטיקה של קבוצה קטנה . אנחנו לא שם ולא יכולים לחשוב ככה גם כשלא הולך . אולי ברדה גם לא מאמין בדרך הזאת ולכן ויתר על אנסה ?
אולי הוא מאמין בשליטה בכדור ופחות בשטחים לרוץ אליהם ? יכול להיות שהוא פשוט לא מצליח ליישם את זה .

גם בן תורג'מן ויובל שבתאי עזרו לנו לקחת אליפויות ולהתחרות באירופה - אז השאירו אותם או חשבו להחזיר אותם ?
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

טריוויה: היה זה המפגש ה-113 (109 בליגה הראשונה+4 בליגה השניה) ביננו לנתניה, שהעמיד את המאזן ביננו על 34 נצחונות לנו, 38 תיקו ו-41 נצחונות לנתניה. יחס שערים 130-134 לב''ש.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה