הפועל באר שבע - בני סכנין, 06.12.23 19:45 אצטדיון טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: הפועל באר שבע - בני סכנין, 06.12.23 19:45 אצטדיון טרנר

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
11 דצמבר 2023, 17:09
לא מקל ראש, ואמרתי כבר בעבר שכל החלוקה הדיכומטית הזו לאלונה - ברדה היא שגויה, כי זו מערכת שלא מתפקדת מספיק טוב בראש הניהולי (אלונה) ובראש המקצועי (ברדה). אין פה חלוקה לשחור ולבן, לטוב מול רע, או מה שזה לא יהיה. כל החלוקה הזו נולדה בחטא רק כי יש פה כמה אנשים, ומשה בראשם, שרוצה להגן על ברדה בכל מחיר, וכמה שרוצים להאשים את אלונה בכל מחיר.

היו פה מספיק חלונות, מספיק שחקנים שונים, כדי שנבין שיש פה משהו שהוא יותר עמוק מרכש כזה או אחר שלא פוגע התקפית.
לוקח את חיפה למשל, דגו רחוק מלהיות איזה מאמן טוב, ואצלו במעט שאני רואה, אני כן רואה קבוצה שמצליחה בכלים המוגבלים שיש לה לייצר כמה מצבים במשחק, אבל יש לקבוצה הזו שני גלמים בחוד (פיירו ודוד) שקשה להם מאוד לשים כדור ברשת. ואין אצילי, אין סבע ואין מישהו אחר שישא בנטל המספרים.
אז מייצרים פה ושם, אבל לא כובשים.
וזה מקרה שיותר קל להגיד, וואלה עם חלוץ טוב קבוצה אש זו לא תהיה, אבל היא כן תהיה קרובה יותר. כן יש פה איזה משהו מתפקד ברמה מסוימת שנופל על חוסר איכות שאפשר להגדיר.

מה אפשר להגדיר בהפועל ב"ש?
מי רגל מסיימת? מי שחקן קו שיוצר מצבים? מי מביא יצירתיות? איזה שחקן אמצע יש לו פס?
נניח יש לך מחר בבוקר שחקן קו אש, כמה הוא יצליח ליצור לשחקן וחצי שיש לך ברחבה? מי יביא לו את הכדור לאזורים שהוא אוהב? יש תבנית בסיסית שתבודד אותו מול מגן?
כמה פעמים משחק ההתקפה שלנו מסתכם בלתת לשחקן על הקו כשמקיפים אותו 3 שחקנים (לגאנח זה קורה המון) והוא סתם מעיף לרחבה או מנסה דריבל חסר סיכוי?

הרבה יותר מדי כשלים שהם מקצועיים גרידא. חלקם בבניית הסגל, חלקם באי הוצאת הטוב במה שיש (ספר למשל, השחקן היחיד שעוד מצליח לייצר מספרים, שמביא תנועה לעומק וחדות בפעולה ומול השער, ולא רק שלא מייצרים עבורו את הבלטה שהוא אוהב, הוא בכלל הוזז מהאגף לאמצע ונאלץ להסתגל לתפקיד חדש באזור חדש במגרש), חלקם פשוט בעמידה ופריסה קבוצתית שלא מאפשרת יצירת משחק התקפה ראוי.
התוצאה הסופית אינה מוטלת בספק.
מה הוביל אליה? אפשר להתוכח.

אתה קורא לזה כשלים מקצועיים.
אני קורא לזה שילוב של מספר גדול מדי של גורמים שלא ניתן לכמת לכדי מסקנה בודדת.

בקבוצה ללא שחקנים בלתי לחיצים לא תהיה הנעת כדור.
בקבוצה ללא מהירות לא תהיה תנועה.
בקבוצה ללא מוסרים ודריבליסטים לא תהיה יצירתיות.

לזה תוסיף גיל, מנטליות, יכולת עמידה בלחצים, מומנטום, ביטחון, כושר גופני (הקבוצה ספגה רק שער אחד במחצית ראשונה העונה) ועוד ועוד.

פושע מי שבנה את זה.
פושע מי שפירק את מעט הטוב שעוד היה.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
11 דצמבר 2023, 18:22
כשמישהו ידע להגיד לי מה השיטה שלנו אני אגיד וואלה הבעיה היא לא בצוות המקצועי.

אין לנו שיטה. כלום. כל משחק מערך שמשתנה, אין היררכיה, אין הרכב שרץ אפילו 2 משחקים רצוף.
מה עקרונות המשחק שלנו?מישהו יכול להגיד?
אי אפשר להוכיח זאת כמובן אבל אני מתערב שגם זר כמו זוס או טוני היה מגיע בכאוס מקצועי שכזה, אני לא חושב שהיה מצליח להוביל את הקבוצה קדימה. זה בלתי אפשרי.
צודק
ובגלל החזרה לרצף משחקים ללא הפסקות אז גם אי אפשר להתאמן על משהו
בקיצור מתכון לאסון

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

4 לב אדום כתב:
11 דצמבר 2023, 18:08
הכשלים המקצועיים , ברובם הם לא בגלל הסגל .
במקרה שלנו - השלם קטן בהרבה מסך חלקיו .
יש סגל טוב מאוד שלא מתפקד !

לופז , ויטור , אבו , טיבי - חוליית הגנה שכמעט כל מאמן בליגה חותם עליה קל
גורדנה , שמיר , אליאס , סטויאנוב , בריירו , פוקו - כמו ההגנה
ספר , אלמוג , תורג'מן , חתואל , גאנח , בדש , עומאר , חמד - המון עם מה לעבוד
תסתכלו על הסגלים של כל הקבוצות חוץ מהמכביות ( וגם מהם אנחנו לא נופלים חוץ משוברי השיוויון ) ותגידו לי מה הייתם אומרים אם אחד מהסגלים שלהם היה שלנו . אנחנו לא מספיק מעריכים את מה שיש לנו .
כבודדים - שחקני ריינה לדוגמא טובים משלנו ? בשום עמדה !

זה מוביל אותנו ל-3 אפשרויות :

1. ברדה לא יודע לאמן - כבר הוכח שהוא יודע אז הטיעון נופל
2. השחקנים לא מבינים את השיטה - אני יכול להתחבר לזה כי רוב המצבים שלנו הם מפעולות אישיות או מקריות או מצבים נייחים . לטיעון הזה יש גם קשר לאופן העברת השיטה לשחקנים מצד הצוות המקצועי וגם לאופן היישום של השחקנים . או שהם לא מתרגלים מספיק או שהתירגולים מורכבים להם .
3. השחקנים לא בכושר - או שלא שומרים על חיים ספורטיביים , או שלא שמרו על כושר בפגרה , או שרמת האימונים לא טובה . זה מביא אותנו לזה שהם מוציאים את מעט האנרגיות שיש להם מהר וגם גומרים אותם מהר .

יש עוד המון בעיות כמו העובדה שלברדה יש כמה כובעים ובמקום שיתעסק נטו באימון הוא טרוד גם בתחומים אחרים ( מאמן , סקאוט , מנהל מקצועי ) , חוסר בזמן אימון ותירגול לפחות עד אמצע ינואר ( יום משחק , יום מנוחה , יום אימון התאוששות , יום אימון מסכם וחוזר חלילה ) ועוד ...

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

שיש כתב:
11 דצמבר 2023, 20:38
צודק
ובגלל החזרה לרצף משחקים ללא הפסקות אז גם אי אפשר להתאמן על משהו
בקיצור מתכון לאסון
חושב הפוך ממך
בחודשיים פגרה לא ראיתי מהקבוצה כלום, מהמשחקי אימון האחרונים היה עדיף אפילו לא לשמוע ורק דשא יכניס אותם לכושר כי האימונים והבטלה שלהם בבית עושים לקבוצה רק רע.
יהיה פציעות, אבל לפחות יהיה גם שחקנים שמסוגלים לסיים 90 דק'. אגב את זה אמר 4 לב אדום מסכים איתו מאוד.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שלח תגובה