פנינו לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: פנינו לאן?

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אתה חושב שאלמוג קרע את הרצועה בגלל שהוא הגיע אלינו לפני 3 חודשים(חודש+ שלא שיחקנו בכלל בגלל המלחמה)?

אם היה מדובר במשהו סיסטמטי אצל בוגרי מחלקת הנוער שלנו נניח, הייתי מסכים שיש משהו לקוי כי הם תחת המערכת כמה וכמה שנים.

שום דבר לא אמור להשתנות אצל אלמוג ב3 חודשים גם אם האימונים ברמה של ליגה לאומית. ואם אני זוכר נכון רוב הרצועות נקרעות בגלל תנועה לא טובה, לא?

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

CrazyRed7 כתב:
22 דצמבר 2023, 17:49
אתה חושב שאלמוג קרע את הרצועה בגלל שהוא הגיע אלינו לפני 3 חודשים(חודש+ שלא שיחקנו בכלל בגלל המלחמה)?

אם היה מדובר במשהו סיסטמטי אצל בוגרי מחלקת הנוער שלנו נניח, הייתי מסכים שיש משהו לקוי כי הם תחת המערכת כמה וכמה שנים.

שום דבר לא אמור להשתנות אצל אלמוג ב3 חודשים גם אם האימונים ברמה של ליגה לאומית. ואם אני זוכר נכון רוב הרצועות נקרעות בגלל תנועה לא טובה, לא?
אמת. קרע ברצועה לא קשור לכושר גופני לקוי.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

CrazyRed7 כתב:

ולגנים

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

CrazyRed7 כתב:

עם גנטיקה אי אפשר להתווכח. יש לה חלק מסוים.

אלמוג עצמו התאמן בצורה שגרמה לגוף שלו להיות עם חולשות בשרירים מסוימים, שפחות נראים לעין. על אלמוג, אפשר לתת כדוגמה לא מעט מרימי משקולות שפצעו את הכתף שלהם על אף שהם מאוד חזקים. הם לא חיזקו את הגוף כמערכת.

אל הצוות מורי ספורט שלנו אני פונה ואומר, יש לכם חלק בפציעה שלו. העובדה שלא בא אלינו ועבר אצלנו הכנה ראשונה, הייתה צריכה לאפשר סרגל מאמץ בשילוב שלו. לגבי ההכנה השנייה - איפה הייתם קיימים? ולגבי סרגל המאמץ האחרון שלו כשחזרנו כבר אז אלמוג לא בפסגת הדקות שקיבל אבל כן קיבל הרבה דקות והנה התוצאה.

אני לא בא למורה הספורט הנוכחי בטענות, כמערכת העובדה שהשחקנים לא מרחיבים אופקים באימונים שלהם תגרום להם שוב ושוב לפציעות כאלו. אגב ב3 חודשים במועדון מבחינת אימונים אתה יכול להגיע ל20-30 אימונים, וזה כשהוא עבר " הכנה" אצלנו בחזרה השנייה לליגה.

אה וכן אגיד, רצועות, וגידים גם מתחזקים לאורך זמן וזה קורה יותר לאט משמעותית מעצמות.

למי שחושב אחרת בואו לריב איתי, אתם כנראה טועים.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

shovalb9 כתב:
21 דצמבר 2023, 21:27
אני מתפלא עלייך, אני בדרך כלל מאוד מסכים עם מה שאתה אומר. גם בהרכב שהצעת למשחק אמרת 3 קשרים אחוריים, עכשיו 3 בלמים. ניסינו את זה וזה אנטי כדורגל.
אני לא מת על 3 קשרים כמו מול מכבי( רק בגלל היריבה ובטח כשאצלנו כולם נגרים) ובטח לא על 3 בלמים .
פשוט מנסה לחשוב מה עדיף לסגל הזה שהוא לא מאוזן בכלל

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

שיש כתב:
22 דצמבר 2023, 19:43
אני לא מת על 3 קשרים כמו מול מכבי( רק בגלל היריבה ובטח כשאצלנו כולם נגרים) ובטח לא על 3 בלמים .
פשוט מנסה לחשוב מה עדיף לסגל הזה שהוא לא מאוזן בכלל
מבין אותך לגמרי, אבל די כדי שנחזור להיות קבוצה גדולה צריך להתחיל לחשוב עלינו ולהריץ הרכב שמשחק כדורגל ויוזם ותוקף מאשר שכל משחק נחשוב איך להתגונן.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

חוזים שעומדים להסתיים ( מודגשים אלה שלדעתי חייב לעבוד עליהם כבר עכשיו !!!! )

יוני 2024 - איאד אבו-עביד , מיגל ויטור , תומר חמד , עדן שמיר , הלדר לופס , איתן טיבי

יוני 2025 - איליי מדמון , תומר יוספי , מועתסם עיסאווי , רותם חתואל , אסטריט סלמאני , רועי גורדנה , אלון תורג'מן , אנדרה פוקו
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הייתי מתמקד בויטור וחטואל בעדיפות. אסור להגיע לעונה הבאה בלי חוזה חדש לחטואל.
אחר כך אבו עביד. כל השאר לא כזה קריטי.

חבל שאנחנו לא משתמשים בשחקנים שלנו כקלפים בעסקאות. גם מדמון, גם יוספי, שחקנים שירצו ברוב קבוצות ליגת העל - אחד מתייבש ביציע והשני מושאל בלי שום תמורה עונה אחר עונה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

4 לב אדום כתב:
28 דצמבר 2023, 15:41

יוני 2024 - איאד אבו-עביד , מיגל ויטור , תומר חמד , עדן שמיר , הלדר לופס , איתן טיבי

יוני 2025 - איליי מדמון , תומר יוספי , מועתסם עיסאווי , רותם חתואל , אסטריט סלמאני , רועי גורדנה , אלון תורג'מן , אנדרה פוקו
מהרשימה המיידית היחידים שמענינים זה ויטור ואבו עביד. טיבי וחופס לא יהיו פה עונה הבאה, מרגיש לי שהם אחרי השיא וירצו כל אחד בגזרתו "להתקרב הביתה". עדן שמיר לא כזה לחוץ לי.

מהרשימה הרחוקה יותר, כפי שסימנת חטואל צריך להיות בראש סדר העדיפויות
עם פוקו הייתי מחכה לסוף העונה הזו לפחות.
תורגמן לא מאסט מבחינתי
כל השאר אין מה בכלל לדון בהארכת חוזה שלהם.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
28 דצמבר 2023, 15:54
הייתי מתמקד בויטור וחטואל בעדיפות. אסור להגיע לעונה הבאה בלי חוזה חדש לחטואל.
אחר כך אבו עביד. כל השאר לא כזה קריטי.

חבל שאנחנו לא משתמשים בשחקנים שלנו כקלפים בעסקאות. גם מדמון, גם יוספי, שחקנים שירצו ברוב קבוצות ליגת העל - אחד מתייבש ביציע והשני מושאל בלי שום תמורה עונה אחר עונה.
אני זוכק שהשנה כן היה תשלום השאלה על יוספי אבל מסכים מאוד עם הנקודה הכללית.

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

dardasmiley כתב:
28 דצמבר 2023, 16:17
מהרשימה המיידית היחידים שמענינים זה ויטור ואבו עביד. טיבי וחופס לא יהיו פה עונה הבאה, מרגיש לי שהם אחרי השיא וירצו כל אחד בגזרתו "להתקרב הביתה". עדן שמיר לא כזה לחוץ לי.

מהרשימה הרחוקה יותר, כפי שסימנת חטואל צריך להיות בראש סדר העדיפויות
עם פוקו הייתי מחכה לסוף העונה הזו לפחות.
תורגמן לא מאסט מבחינתי
כל השאר אין מה בכלל לדון בהארכת חוזה שלהם.
ויטור. ואז חטואל.

לגבי יוספי אפשר להחליט שגם אם תתחלק לו עונה טובה. לשלב אותו כקלף או את מדמון זה בהחלט אופציה טובה גם. אפילו את דדיה.

לגבי אבועביד הוא סוחב כבר שנה פציעה בבטן, חייב לעשות עם זה משהו כי הוא ביכולת הרבה פחות טובה משהציג, גם בעמדת בלם. אני לא רואה את ברדה בעתיד הנראה לעין מוותר על פריסה התקפית עם 3 בלמים, והוא פחות מתאים לזה. גם ההחלטה של ויטור מאוד תשפיע על הארכה אפילו בעונה נוספת.

טיבי אגב נראה טוב, גם בגיל 36 ולא עושה אף בעיה גם כבלם 4 ברוטציה. נכס שקט. אני יכול גם להמשיך איתו עוד עונה.

וכמובן איך אפשר בלי הצעה הרפתקנית?
ניר ברדע, זוכרים אותו? 1.93 בן 27, עבר הקיץ מריינה אחרי שהגיע אליה מהונבד לקבוצה אזרית מקום 5 ושיחק את כל המשחקים שלה. מסיים חוזה בקיץ בלי השבחה.
בהנחה שאפשר לשמר את כל הבלמים לשנה הבאה - אני מהמר דווקא עליו במקום אבו. לדעתי הוא יותר חזק וקצת יותר מהיר כי גבוה וכמובן משמעותי באוויר, במאבקים ברגליים שם אבו יכול להיות עדיף עליו, אבל הטכניקה שלו טובה משל אבו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

shovalb9 כתב:
28 דצמבר 2023, 16:48
ויטור. ואז חטואל.

לגבי יוספי אפשר להחליט שגם אם תתחלק לו עונה טובה. לשלב אותו כקלף או את מדמון זה בהחלט אופציה טובה גם. אפילו את דדיה.

לגבי אבועביד הוא סוחב כבר שנה פציעה בבטן, חייב לעשות עם זה משהו כי הוא ביכולת הרבה פחות טובה משהציג, גם בעמדת בלם. אני לא רואה את ברדה בעתיד הנראה לעין מוותר על פריסה התקפית עם 3 בלמים, והוא פחות מתאים לזה. גם ההחלטה של ויטור מאוד תשפיע על הארכה אפילו בעונה נוספת.

טיבי אגב נראה טוב, גם בגיל 36 ולא עושה אף בעיה גם כבלם 4 ברוטציה. נכס שקט. אני יכול גם להמשיך איתו עוד עונה.

וכמובן איך אפשר בלי הצעה הרפתקנית?
ניר ברדע, זוכרים אותו? 1.93 בן 27, עבר הקיץ מריינה אחרי שהגיע אליה מהונבד לקבוצה אזרית מקום 5 ושיחק את כל המשחקים שלה. מסיים חוזה בקיץ בלי השבחה.
בהנחה שאפשר לשמר את כל הבלמים לשנה הבאה - אני מהמר דווקא עליו במקום אבו. לדעתי הוא יותר חזק וקצת יותר מהיר כי גבוה וכמובן משמעותי באוויר, במאבקים ברגליים שם אבו יכול להיות עדיף עליו, אבל הטכניקה שלו טובה משל אבו.
השכל מה איתו?
זה שחקן שלא מתאים לרמה של הפועל חדרה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

ForeverRed כתב:
28 דצמבר 2023, 16:55
השכל מה איתו?
זה שחקן שלא מתאים לרמה של הפועל חדרה.
אוברייטד.
עופרי ארד וייני אנשים מאוד חכמים ביחס לרמה מסביבם וזה לא אומר שהם כדורגלנים או בלמים יותר טובים.

שחקן שמתבסס על יכולת הגנתית נטו טובה, כמו של ויטור או הישראלי האחר שאני ראיתי כזה טל בן חיים וזה לא קיים כאן בביצה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

4 לב אדום כתב:
28 דצמבר 2023, 15:41

למרות הכושר הירוד של עדן שמיר כן יש לו מקום בקבוצה, הוא, ויטור איתן טיבי ואבו עביד יחד עם בלם צעיר לעוד עונה יהיה טוב
וכמובן חטואל כל השאר לא צריך/פחות קריטי
בעמדת המגן השמאלי לדעתי חייב להביא שחקן שיתן לנו גם התקפה וגם הגנה ורצוי ניגרי (יש להם כושר מצוין ופיזיות נדירה)
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ויטור, טיבי, חטואל , פוקו וגורדנה

שלח תגובה