פנינו לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: פנינו לאן?

שליחה על ידי yedidel »

עזבו רגע מאמן וסגל.
לא מביך קצת שרק אוגוסט וכבר חצי הרכב שלנו פצוע/חוזר מפציעה?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yedidel כתב:
18 אוגוסט 2023, 14:14
עזבו רגע מאמן וסגל.
כל מה שקורה הקיץ מרגיש כמו חזרה אחורה לתקופות פחות טובות
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yedidel כתב:
עזבו רגע מאמן וסגל.
יש מאמן כושר שהוא גם באר שבעי, גם אחלה גבר וגם מריץ בדיחות עם השחקנים. למה לשנות?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:
עזבו רגע מאמן וסגל.
שמע סיפור 1.
שמעתי בחזור מנסיעה מהמרכז את הפודקאסט של צנציפר בראיון שערך עם אייבנדר הקיץ.
הם דיברו על התקופה שאייבנדר היה מנודה בבית"ר והיה עושה אימונים לבד.
אייבנדר סיפר שם שמי שעזר לו מאוד בשמירה על הכושר היה מאמן הכושר מהפועל באר שבע בזמנו אודי בן שמחון שערך איתו באופן קבוע אימונים אישיים.
אייבנדר סיפר שבגלל העובדה שהוא עבד גם אצלנו, הם היו צריכים לסיים את האימון בשעה 07:00 בבוקר!
עכשיו תגיד לי אתה מה זה אומר על השכר של בן שמחון אצלנו בזמנו ועל המקצועיות שלנו כמערכת, אם מאמן הכושר שלנו צריך לפני אימון שלנו לנסוע לירושלים/למרכז הארץ לפנות בוקר, לערוך אימון אישי לשחקן מקבוצה אחרת, ואחרי זה להגיע לאימון שלנו.

שמע סיפור 2.
בהלוך של אותה נסיעה למרכז שמעתי את הפודקאסט של הפודיום בראיון שערכו עם בוני גינזבורג הקיץ.
הם דיברו על הנושא של אותם 4 - 5 שחקנים מנבחרת הנוער שידעו שהם צריכים בנוסף למונדיאליטו להשתתף לאחר מכן גם באליפות אירופה לנבחרות צעירות ואיך הם התנהלו בנושא לפני הטורניר ובמהלכו.
גינזבורג סיפר שכדי שאותם שחקנים לא יפצעו/ישחקו מעומס המשחקים והמסגרות, כשיש עוד נסיעות מיבשת ליבשת, הוא הכין תוכנית כושר מפורטת לכל אחד מהם.
הוא סיפר שהוא בנה את התוכנית עם הטובים ביותר בישראל בתחום, מאמן הכושר של מכבי תל אביב ומאמן הכושר של מכבי חיפה ועם רופא מסוים שאני לא זוכר את שמו.
כלומר גם מבחוץ, מעריכים ורואים את מערך הכושר שלנו בצורה אחרת משרואים ומעריכים את אנשי מערך הכושר של מכבי תל אביב ומכבי חיפה.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 18 אוגוסט 2023, 14:48, נערך 5 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

yedidel כתב:
עזבו רגע מאמן וסגל.
תסתכל מה קורה במעטפת ותקבל תשובה.
אני חושב שחסרים לנו אנשי מקצוע (גם בכמות וגם באיכות) בכל תחום (אנליסטים, סקאוטרים, מערך כושר, מערך רפואי וכו').
גם לא הגיוני שכל שנה נחליף מאמן כושר בגלל שהוא רוצה תוספת של 5,000 שח במשכורת.
אי אפשר לצמצם במסביב ולחשוב שזה לא ישפיע.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 אוגוסט 2023, 14:45
שמע סיפור 1.
שמעתי בחזור מנסיעה מהמרכז את הפודקאסט של צנציפר בראיון שערך עם אייבנדר הקיץ.
הם דיברו על התקופה שאייבנדר היה מנודה בבית"ר והיה עושה אימונים לבד.
אייבנדר סיפר שם שמי שעזר לו מאוד בשמירה על הכושר היה מאמן הכושר מהפועל באר שבע בזמנו אודי בן שמחון שערך איתו באופן קבוע אימונים אישיים.
אייבנדר סיפר שבגלל העובדה שהוא עבד גם אצלנו, הם היו צריכים לסיים את האימון בשעה 07:00 בבוקר!
עכשיו תגיד לי אתה מה זה אומר על השכר של בן שמחון אצלנו בזמנו ועל המקצועיות שלנו כמערכת, אם מאמן הכושר שלנו צריך לפני אימון שלנו לנסוע לירושלים/למרכז הארץ לפנות בוקר, לערוך אימון אישי לשחקן מקבוצה אחרת, ואחרי זה להגיע לאימון שלנו.

שמע סיפור 2.
בהלוך של אותה נסיעה למרכז שמעתי את הפודקאסט של הפודיום בראיון שערכו עם בוני גינזבורג הקיץ.
הם דיברו על הנושא של אותם 4 - 5 שחקנים מנבחרת הנוער שידעו שהם צריכים בנוסף למונדיאליטו להשתתף לאחר מכן גם באליפות אירופה לנבחרות צעירות ואיך הם התנהלו בנושא לפני הטורניר ובמהלכו.
גינזבורג סיפר שכדי שאותם שחקנים לא יפצעו/ישחקו מעומס המשחקים והמסגרות, כשיש עוד נסיעות מיבשת ליבשת, הוא הכין תוכנית כושר מפורטת לכל אחד מהם.
הוא סיפר שהוא בנה את התוכנית עם הטובים ביותר בישראל בתחום, מאמן הכושר של מכבי תל אביב ומאמן הכושר של מכבי חיפה ועם רופא מסוים שאני לא זוכר את שמו.
כלומר גם מבחוץ, מעריכים ורואים את מערך הכושר שלנו בצורה אחרת משרואים ומעריכים את אנשי מערך הכושר של מכבי תל אביב ומכבי חיפה.
ואחרי שסיימנו עם הסיפורים

מה מקומו של ברדה בהחלטה ללכת עם המאמן כושר הנוכחי כבר שנים?
ולפי מה שאני שומע הוא מאוד מרוצה ממנו.

גם בכר העיף מאמן כושר מצוין(האנגלי שהגיע עם בלבול) לטובת דרור שמשון. מאמנים ישראלים לא מבינים כנראה את החשיבות.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

השיקולים של בוני גינצבורג פחות מעניינים אותי, לגבי בן שמחון הוא עבד כאן במשרה חלקית מאז שלוקאס חזר והיה עוזר מאמן כושר.
כמה נראה לכם שמישהו כזה אמור להרוויח בטח כשהבאנו אותו מהלאומית?

בכל מקרה גם מבלי להיכנס לתלוש של הבן אדם מהראש אני זוכר את ערן שדו שנחשב לטופ מאמני כושר בארץ וכשעבד במכבי חיפה עדיין העביר אימונים אישיים לשחקנים. כל אחד והשיקולים שלו.
אבל לטחון מים ולדון על דברים שאין לנו מושג ירוק בהם זה הקינק של האוהדים שלנו אז לא אפריע לכם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
18 אוגוסט 2023, 14:52
ואחרי שסיימנו עם הסיפורים

מה מקומו של ברדה בהחלטה ללכת עם המאמן כושר הנוכחי כבר שנים?
ולפי מה שאני שומע הוא מאוד מרוצה ממנו.

גם בכר העיף מאמן כושר מצוין(האנגלי שהגיע עם בלבול) לטובת דרור שמשון. מאמנים ישראלים לא מבינים כנראה את החשיבות.
לבכר אצלנו היו שני מאמני כושר (דרור שמשון ומיכאל ברוש), אחרי העזיבה שלו עם שמשון הביאו את אודי בן שמחון וגם זה היה בשכר נמוך כשבן שמחון ממשיך לעבוד במקביל עם שחקנים באופן אישי.
הקיץ בן שמחון עזב ונשארנו רק עם מיכאל ברוש.

עכשיו תגיד לי אם זה הגיוני להיות עם מאמן כושר אחד בלבד לאחר העזיבה של בן שמחון? ואם זה הגיוני שמאמן כושר יעבוד אצלך באופן חלקי ויגיע לאימון שלך אחרי שהספיק להתעורר לפנות בוקר, לעשות נסיעות ברכב לאורך ישראל בשביל להעביר אימון אישי לשחקן, ואחרי כל זה לבוא לאימון שלך.
אתה לא רואה שבעוד שבחיפה ומכבי הגישה בנושא היא מקצוענית, צוות גדול יותר עם אנשים שהעבודה בקבוצה היא המקצוע שלהם ולא עושים חלטורה צדדית כי השכר שלהם נמוך, אצלנו הגישה היא הרבה פחות מקצוענית?
וכאן אגב, בניגוד לדברים אחרים, הסכומים הם לא מטורפים, אין שום סיבה שלא תצליח להעסיק בתקציב הנוכחי שלך שני אנשי כושר במשרה מלאה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני לא אכנס לויכוח על נושא שאני לא מבין בו. כמובן שלא התייחסת לעובדה שברדה מרוצה מהמאמן הנוכחי ומשמר את המצב.

כנראה אתה גאון הדור גם בתחום הכושר הגופני. פתאום ההבדל הוא בין מאמן כושר יחיד ל-2 וכמה השני מרוויח.
כנראה אתה מגיע לאימונים, רואה ויודע.

הטרלול הוא אין סופי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בדיוק כמו בן שמחון, ברוש עבד עם הנוער בתקופת בכר והיה עוזר מאמן של שמשון. אין כאן שום דבר חדש.
אשמח לשמוע מי מאמני הכושר בחיפה. לפי אתר ההתאחדות יש להם רק את דרור שמשון, אולי אתה מכיר משהו אחר.
כאן יש את ברוש, בורטניק שגם נמצא במשחקים ובאימונים ואני מניח שבאופן מסורתי גם מאמן הכושר של הנוער ייכנס לתפקיד של בן שמחון כשהוא יסיים עם מחנה האימונים של הנוער.

בסטנדרטים של מכבי ת"א אי אפשר לעמוד. הם שופכים כ-20 מיליון ש"ח רק על הנוער והמאמנים שלהם מרוויחים כמו 3 שחקנים מובילים שלך, זה מה יש.
אבל שוב, הדיון מתבסס בעיקר על תחושות בטן שלכם. מרגיש לא רציני לדון על זה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
18 אוגוסט 2023, 15:07
אני לא אכנס לויכוח על נושא שאני לא מבין בו. כמובן שלא התייחסת לעובדה שברדה מרוצה מהמאמן הנוכחי ומשמר את המצב.

כנראה אתה גאון הדור גם בתחום הכושר הגופני. פתאום ההבדל הוא בין מאמן כושר יחיד ל-2 וכמה השני מרוויח.
כנראה אתה מגיע לאימונים, רואה ויודע.

הטרלול הוא אין סופי.
אני שמעתי דברים טובים על מיכאל ואין לי כוונה לבקר אותו ספציפית.
אני נתתי שתי דוגמאות שרלוונטיות למה שידידאל כתב, ושמלמדות על הבעיות במערך הכושר שלנו.
כמו בכל הקיץ אתם תסיטו הכל לכל כיוון אפשרי חוץ מהניהול, באמת שכחתי שאין באמת מה לנהל דיון עם כאלה שבאים עם דעות מהבית.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הפועלעולה כתב:
18 אוגוסט 2023, 15:13
בדיוק כמו בן שמחון, ברוש עבד עם הנוער בתקופת בכר והיה עוזר מאמן של שמשון. אין כאן שום דבר חדש.
אשמח לשמוע מי מאמני הכושר בחיפה. לפי אתר ההתאחדות יש להם רק את דרור שמשון, אולי אתה מכיר משהו אחר.
כאן יש את ברוש, בורטניק שגם נמצא במשחקים ובאימונים ואני מניח שבאופן מסורתי גם מאמן הכושר של הנוער ייכנס לתפקיד של בן שמחון כשהוא יסיים עם מחנה האימונים של הנוער.

בסטנדרטים של מכבי ת"א אי אפשר לעמוד. הם שופכים כ-20 מיליון ש"ח רק על הנוער והמאמנים שלהם מרוויחים כמו 3 שחקנים מובילים שלך, זה מה יש.
אבל שוב, הדיון מתבסס בעיקר על תחושות בטן שלכם. מרגיש לא רציני לדון על זה.
לפי האתר הרשמי של מכבי חיפה, יש שלושה מאמני כושר במכבי חיפה, דרור שמעון, אורי הראל וגל וקנין.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:
18 אוגוסט 2023, 14:58
השיקולים של בוני גינצבורג פחות מעניינים אותי, לגבי בן שמחון הוא עבד כאן במשרה חלקית מאז שלוקאס חזר והיה עוזר מאמן כושר.
כמה נראה לכם שמישהו כזה אמור להרוויח בטח כשהבאנו אותו מהלאומית?

בכל מקרה גם מבלי להיכנס לתלוש של הבן אדם מהראש אני זוכר את ערן שדו שנחשב לטופ מאמני כושר בארץ וכשעבד במכבי חיפה עדיין העביר אימונים אישיים לשחקנים. כל אחד והשיקולים שלו.
אבל לטחון מים ולדון על דברים שאין לנו מושג ירוק בהם זה הקינק של האוהדים שלנו אז לא אפריע לכם.
אז בוא נתמקד במה שכן יש לנו מושג.

1. השחקנים שלנו נופלים מהרגליים בצורה בלתי סבירה.

2. השחקנים שלנו נפצעים בכמויות בלתי סבירות.

עכשיו תמשיכו.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

כמות בלתי נסבלת...
לופס נפצע סך הכל לשבוע,חאתם ושמיר פציעות חוזרות,ותורג׳מן סבל מרגישות קלה ועדיין היה בסגל וקיבל חצי שעה...

פספסתי מישהו?
לגבי כל היתר- פטרסון ספג מכה בגב באימון,חטואל סוחב פציעה שהצליח לשחק איתה כמה חודשים מעונה שעברה וקלימלה קיבל מרפק לשיניים. אולי צירוף פציעות בזמן קצר, עניין של חוסר מזל בהמשך ישיר לפתיחת העונה המדהימה.

לא סותר שצריך לעבות את הצוות המקצועי, פחות מפריע לי הפציעות כמו שמפריע לי שהשחקנים נראים בדקה 65-70 כאילו חזרו ממחנה אימונים של שייטת 13.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

Itay כתב:
18 אוגוסט 2023, 15:58
כמות בלתי נסבלת...
לופס נפצע סך הכל לשבוע,חאתם ושמיר פציעות חוזרות,ותורג׳מן סבל מרגישות קלה ועדיין היה בסגל וקיבל חצי שעה...

פספסתי מישהו?
לגבי כל היתר- פטרסון ספג מכה בגב באימון,חטואל סוחב פציעה שהצליח לשחק איתה כמה חודשים מעונה שעברה וקלימלה קיבל מרפק לשיניים. אולי צירוף פציעות בזמן קצר, עניין של חוסר מזל בהמשך ישיר לפתיחת העונה המדהימה.

לא סותר שצריך לעבות את הצוות המקצועי, פחות מפריע לי הפציעות כמו שמפריע לי שהשחקנים נראים בדקה 65-70 כאילו חזרו ממחנה אימונים של שייטת 13.

אתה עוד לא התחלת את העונה ותראה כמה פצועים ספרת.
שכחת גם את אבו עביד ואליאס שחוזרים מפציעות.

"חוסר מזל" זה טיעון יפה. בוא נמשיך איתו עוד עשור. מזכיר לי את "חוסר המזל" ברצועות הצולבות שלנו

שלח תגובה