פנינו לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: פנינו לאן?

שליחה על ידי הפועלעולה »

פיהוק, אותם דיונים מ-2018.
חלום שלי שהדיונים האלו יתנהלו גם כשיש הצלחה מקצועית ולא רק כשהקבוצה מקרטעת. לא יקרה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הראל כתב:
09 ספטמבר 2023, 17:45
לפעמים מחתימה (שוב אני מוסיף את בעלה ) שחקנים בניגוד לצוות .
יש לי המון ביקורת על דרך הניהול אבל אני לא מוכן לקבל טענה כזאת.
גם אם מתערבים לו שיקום ויילך, כל עוד הוא לא הלך הוא חי עם זה בשלום וזאת אשמתו. וזה עוד לפני שאמרנו שהעובדה שקבעת כרגע טעונה הוכחה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הפועלעולה כתב:
09 ספטמבר 2023, 18:38
פיהוק, אותם דיונים מ-2018.
חלום שלי שהדיונים האלו יתנהלו גם כשיש הצלחה מקצועית ולא רק כשהקבוצה מקרטעת. לא יקרה.
למה , שיר צדק זה של משפחת בקרת לפני המאמן.
יש להם גם פגיעות לפעמים.

מצטער שאני אומר מילה רעה על מלכת המדבר , אל תפגעו .
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

זה לא מילה רעה. זה פשוט שקר מוחלט.
אתה יכול להגיד את דעתך במגוון נושאים אבל לתת הצהרות כאלה כאילו מדובר בעובדות, זה לשקר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הראל כתב:
09 ספטמבר 2023, 19:33
למה , שיר צדק זה של משפחת בקרת לפני המאמן.
יש להם גם פגיעות לפעמים.

מצטער שאני אומר מילה רעה על מלכת המדבר , אל תפגעו .
נראה לך שאף מאמן לא היה רוצה את שיר צדק או את ספורי שלפי השמועות ברקת הביאה אותו בעצמה וגם דור מיכה

זרים אולי חוץ ממספר מועט מאוד נטו על המאמנים, ברדה חוץ משאפי לא הביא זר אחד שאפשר להגיד שהיה שובר שוויון ושאפי היה עם אופי בעייתי
אז אם זה קורה שנתיים כנראה שהבעיה היא של המאמן
נראה לך שברקת הביאה את פטרסון בעצמה? לפי השמועות היא רצתה את טוומאסי ואת שועה וברדה לא רצה אותם, הם אומנם לא השחקנים הכי מחויבים אבל הם היו נותנים לנו יותר לדעתי
במיוחד שועה
וכנראה שמרציאנו זאת החתמה של ברקת אבל זה לא שהיו אופציות טובות יותר חוץ מג'ראפי שרצה ודאות בהרכב ובגלל זה הוא עבר להפועל חיפה
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

הצוות באמת רצה את חמד כל כך ועכשיו לא סופר אותו? אם ככה חייבים מישהו מעל ברדה שיחליט את מי מביאים

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

מפה לשם ... 10 ימים לסיום החלון

כל תנועה בנוחתים/ממריאים תיראה כמו שליפה מהמותן ובחיפזון .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

איתן טיבי גם מועמד לעזוב, יש דילול ויש דילול, גם אלחמיד וגם טיבי עוזבים זאת מכה, להיות עם 3 בלמים בלי מגן ימני
ומה קרה עכשיו נזכרו לדלל שחקני הגנה?
ויטור לא הולך ונהיה צעיר ואבו עביד פתח גרוע את העונה ורוצים לשחרר את טיבי ואת אלחמיד?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

דר אדום בנשמה כתב:
12 ספטמבר 2023, 13:54
איתן טיבי גם מועמד לעזוב, יש דילול ויש דילול, גם אלחמיד וגם טיבי עוזבים זאת מכה, להיות עם 3 בלמים בלי מגן ימני
ומה קרה עכשיו נזכרו לדלל שחקני הגנה?
ויטור לא הולך ונהיה צעיר ואבו עביד פתח גרוע את העונה ורוצים לשחרר את טיבי ואת אלחמיד?
אולי רק אחד מהם ילך כדי לפנות תקציב לשחקן בעמדה אחרת

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

גיא פרימור מדבר.

פודקאסט "עולים להתקפה" - איציק כלפי מראיין את גיא פרימור ברוח הימים.

חלק א'

https://spotify.link/aifS0YTHCDb

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

messiah כתב:
04 אוקטובר 2023, 15:27
גיא פרימור מדבר.

פודקאסט "עולים להתקפה" - איציק כלפי מראיין את גיא פרימור ברוח הימים.

חלק א'

https://spotify.link/aifS0YTHCDb
הרבה תירוצים היו שם, מעניין מה יהיה בחלק ב׳

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

dor69 כתב:
04 אוקטובר 2023, 15:56
הרבה תירוצים היו שם, מעניין מה יהיה בחלק ב׳
העניין הוא שכלפי די ליטף אותו , שאל שאלות חלביות ולא חפר יותר מידי בפרטים והתעקש לרדת לעומק .
לי הרגיש שפרימור כן היה מוכן לענות על שאלות קשות יותר אך זמן הראיון היה קצר מידי .
לא חידש לי יותר מידי כי אלה דברים שכבר נאמרו וחבל שלא התייחס קצת יותר לכל הנושא של שנת חוזה . הרי הוא היה פעם מעורב הרבה יותר בשוק הזה וייצג שחקנים .
לגבי כל המצדדים במיכה הוא אמר חד משמעית - מיכה , עם השכר הגבוה שלו הפך משחקן שאמור להוביל לשחקן משלים . וביחס עלות-תועלת זה לא משתלם . למרות זאת הוא היה יכול להישאר אם לא היה מוצא קבוצה . בית"ר רצתה - ופה זה כבר נגמר .

ובזווית אישית שלו - פעמיים נאלץ לוותר על ארועים משפחתיים כדי לטפל בענייני מועדון ( וברור לי שזה הג'וב ) - אחד בטיסה משפחתית לחו"ל ( תקופת ההפסד בטוטו למכבי ת"א ) ואחד בערב ראש השנה ( נעדר מערב החג בגלל ההעברה של שגיב יחזקאל שבגינה גייס את כל מי שצריך בהתאחדות בערב חג כדי להשלים את ההעברה ) .
גם אם יש המון מה לתקן , זה ראוי להערכה .
ולא חושב שנגלה יותר בחלק ב' .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

קודם כל יפה שהוא התראיין, והמאמץ שהוא נותן בשביל התפקיד ממה שסיפר ממש מורגש.

השש בש עם רמזי - אם המועדון הוציא את זה החוצה, אז המועדון רצה להעיף אותו, וזה לדעתי אחלה דרך לקבל עליו מינימום מחיר.
משגיב הוציאו את הערך שמגיע עליו, אבל שוב - פרימור התחמק לגמרי מהארכת חוזה שהייתה צריכה להיות לשגיב עוד לפני העונה. כרגע, עזבו אבועביד מסיים חוזה העונה - חטואל, אם חוזר לעצמו, נכנס בקיץ לשנת חוזה וזה יותר בעייתי בהרבה כי עוד פעם ננהל מו"מ מעמדת חיסרון, וכששחקנים כמו ספורי ויחזקאל אחרי שהמועדון מסכם איתם קודם לוחצים ואומרים תן לעזוב. בעסקה של גלזר אפשר להתווכח האם המועדון קיבל מספיק, אבל לפחות אני בטוח שלא ניהלנו את המו"מ מעמדת חיסרון והיה זמן להביא מחליף ראוי.

דודו - זרק מילה על זה שדודו נפגש עם מספר שחקנים, חסר לי מכלפי שיותר יחפור על הצוות המקצועי והאם כמות אנשי הצוות בסקאוטינג ובמעטפת מספיקה לו, ואם כן מה הצעדים שהם עושים? כי הרי בש ידועה שמצמצת עלויות כדי לשים הכל בתקציב הבוגרת.

בהיעדר מנהל מקצועי, חסר לי גם מילה ממנו על אורח הרוח הספורטיבי, כמות האימונים השונים והדרכים שמנסים לצמצם פציעות. גם על המגן ימני שאין בסגל, חסר לי יותר הבהרה שברדה זרם עם זה.

אני באמת חושב שהעליהום שבא מהקהל זה מהיעדר שקיפות לקהל, ויכולים לצמצם את זה, אם הקשר שלנו למועדון לא יהיה רק דרך ראיונות של 2 דק בסוף ולפני משחק.

חלק ב יהיה יותר רווי לפרטים אני מקווה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

זווית מעניינת לגבי מה שאמר על יחזקאל, בהחלט סביר להניח שגם אם היה לו חוזה לעוד שנתיים שלוש והוא היה מקבל את אותה הצעה מטורקיה להכפיל את שכרו הוא עדיין לא היה מוותר עליה, לא באמת הייתה משמעות לשנת חוזה.

לגבי מיכה, בסוף השיקול העיקרי היה שברדה לא ראה בו כגו טו גאי (מה שמדאיג שהוא כן ראה בספורי ככזה...) וכשיש חוזה עם מספרים שלא עושים שכל אז בוודאי שההחלטה יותר קלה.

נורא צבט לשמוע ״הגענו להחלטה שרמזי לא יוכל להישאר אבל הוא נכס אז גם צריך להרוויח עליו״, איפה הדעה הזו הייתה בזמנו של ז׳וס?

ולמי שהזיל ריר על הריאיון של אלברמן אז הנה... גם פרימור יוצא לתקשורת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

מעריך מאוד את האיש ככזה שרוצה לתרום ועובד מסביב לשעון ומחזיק ממנו כאחד שמבין עניין, הוא גם תיאר בהתחלה די במדויק את האתגרים שהמועדון מתמודד איתם. העניין הוא שברגע שמגיעים לתכלס כל זה הולך לפח והריאיון הזה לא מחדש כלום, עוד מאותם סיסמאות ותירוצים לא רלוונטיים. אם אתה מגיע ואומר לי על חמישה שישה מהלכים שונים באותו קיץ ״אין מה לעשות, לא הייתה ברירה״ אתה נכשלת בתפקיד שלך ומנסה לייפות את הדברים.

אני רוצה לשמוע איך יכול להיות שמדברים על הצורך בדיוק ובפועל יש לנו סקאוט אחד?
איך יכול להיות שמדברים על מקסום יכולות בסגל והצוות המקצועי כל כך רזה?
איך יכול להיות שמדברים על פערי תקציב ומוכרים שחקני מפתח בסכומים כאלה נמוכים?
איך יכול להיות, אפרופו פערי תקציב, שאין לנו נוער שיפתח שחקנים במקום שנקנה במיליונים לרוחב?
איך יכול להיות שמועדון שלטענתו מסודר מגיע כבר שנים בבלגן אטומי ביום סגירת חלון?

אני יכול להמשיך ככה עוד שעות אבל ברור לי שלא נשמע תשובות אמיתיות, כלפי מלקק פה ביסודיות במקום להקשות בשאלות.

שלח תגובה