הפועל באר שבע - לבסקי סופיה, סיבוב 3, חמישי 20:30, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: הפועל באר שבע - לבסקי סופיה, סיבוב 3, חמישי 20:30, טרנר

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

4 לב אדום כתב:
12 אוגוסט 2023, 15:16
בדיוק .
מקצועית לא חושב שנחלשנו . יש מצב שאפילו התחזקנו למרות שכרגע זה לא נראה ככה .
הגנה וקישור נשארו אותו דבר .

התקפה עזבו : שכטר , מיכה , אנסה , שאפי
התקפה הגיעו : פטרסון , בדש , ספר , תורג'מן

התקציב ירד כי העונה , בניגוד לעונה שעברה , הגיעו לכאן שחקנים בחינם וגם עזבו שחקנים עם שכר יחסית גבוה . את הכסף השקיעו בעונה שעברה . גם אירופה לא תהיה העונה אז מקור הכנסה נוסף שיכל לגרום להגדלת התקציב - ירד .

הייתי עושה את אותו דבר בדיוק . לא יודע אם אותם שחקנים הייתי מביא אבל מבחינת אלה שעזבו - מדוייק .
לא מסכים שאפי עם כל כמה שהוא עם פתיל קצר נתן לנו בעונה האחרונה 5 בישולים ו5 שערים, מיכה 7 בישולים ו2 שערים, שכטר ואנסה זה פחות קריטי אבל אנסה נתן לנו יכולות פיזיות שלא הביאו במקום
במקום להביא קשר פיזי ומהיר עם יכולת טכנית הלכו על שחקנים איטיים, ובנוסף לזה אף שחקן לא אחד שיכול לבשל אולי חוץ מפטרסון וספר זה בכלל משהו שלא היה ברור לאף אחד, הוא לא בלבל של שאפי כל הזמן שיחק ברומניה, שאפי עד הקורונה היה שחקן שהיה צריך להגיע הכי רחוק שאפשר, מה מנע מספר לעשות את זה?
שאפי גם חמום מוח אז זה מוסיף
אבל תאר לעצמך מוסיפים על שאפי ומיכה את טוואמסי ושבירו, ובדש, היה לנו קבוצה הרבה יותר טובה מבחינת האיכות, ברגע ששיחררו שחקנים עם מספרים היו צריכים להביא חלופות, פטרסון עוד איכשהו בסדר, השאר לא חלופה למיכה או לשאפי, שמיכה היה במוד הנכון היינו הקבוצה הכי טובה בליגה
במקום לחזק את הסגל עם שחקנים שיתנו לנו מה שהיה חסר או חיזוק לספסל ולרוטציה, הלכנו אחורה עם אחד שהוא סימן שאלה ועוד שניים בינוניים ואפילו פחות ותורג'מן שהוא סביר אבל מבוגר ופציע
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

Sir Alex Ferguson כתב:
12 אוגוסט 2023, 11:23
אני חושב שזה נכון למקרה כמו שאפי, שחקן שהראה לפרקים שהוא כן יכול להיות שחקן שובר שיווין אם יתפתח נכון.
זאת גם הסיבה שאני רציתי שהוא ישאר בזמנו, כי טענתי שבפרופיל הזה של שחקנים לא נמצא טוב/מעניין יותר.
הבעיה בשאפי כמובן הייתה ההרחקה הארוכה והעובדה שאחרי שני המקרים כבר התחילו לדבר עליו כשחקן בעייתי והתחילו לסמן אותו, תהליכים שראינו בזמנו עם זוסואה וגרמו לזה שלא שרקו נגד שאפי לעבירות (גם עם שאפי זה התחיל אחרי התקרית בגמר גביע הטוטו) והתחילו לתת לו צהובים על שטויות ולחפש אותו (כמו שראינו בעונש ההרחקה שקיבל, כשינון אליהו שזרק בקבוק ושבר למאבטחת את האף קיבל הרחקה רק ל-6 משחקים לדוגמא).
נכון לשאפי, ונכון ליכולת של עכשיו נכון גם לאחרים.
בכל מקרה זו מעגל שלא יוצאים ממנו. מחליפים בינוני בחלש וחלש בבינוני.
כבר שנים שלא הגיע לפה שחקן טוב.
למה לא הגיע? תקציב, סקאוטינג, דודו עזריה, הבן של אלונה, יעקב שחר,חסן נסראללה, הכובע של ברגמן, המזל הרע של אסי רחמים, הפרישה של ג'ונם מהגדר, התספורת החדשה של אליה והקללות של מומו ירוחם.
יש אלף תירוצים אפשריים אבל אפס שחקני הכרעה.
נערך לאחרונה על ידי אריאל2 ב 12 אוגוסט 2023, 23:49, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

ReDo כתב:
12 אוגוסט 2023, 08:59
ומה בא המקום? בדש הכוכב העולה? סטויאנוב?
נכון ל2023 ועל אף חוסר היציבות שלו, מיכה עדיין נחשב ישראלי בכיר שאין לו תחליפים בשוק.

אגב, הימור שלי שהסיבה העיקרית לשחרור היא לא כלכלית ולא מקצועית.
לדעתי, שלא מגובה בכלום, אלונה הייתה מתה להעיף אותו מאז שנחשפו פרטי הפרשה בקיץ שעבר.
מהיכרות אישית עם הגברת, אני חושב שאתה חד משמעית צודק.
לא דיברתי איתה על הנושא אבל אחרי שהתפוצצה הפרשה בשנית כשמי שיצא שם הכי גרוע זה מיכה שגרר אחריו את אצילי ולא ההפך כמו שכולם חשבו בהתחלה זה בוודאות השפיע על אלונה וההחלטה, לאלונה מאוד חשובים המיתוג והנראות כלפי חוץ, כמובן שגם רוצה להצליח אבל עד גבול מסוים, כשזה היה ״מיכה נגרר אחרי אצילי וביקש סליחה״ והציפייה הייתה שיהיה שחקן מוביל שיכול לקדם אותנו לעבר תארים זה התקבל.
כשזה הפך להיות ״מיכה גרר את אצילי הנשוי והינדס את כל הפרשה המבישה הזאת״ בשילוב עם חוסר היציבות והתרומה המקצועית הלא מספקת והשכר הגבוה, זה די חרץ את גורלו.

סמל אישי של משתמש
elia
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי elia »

ReDo כתב:
12 אוגוסט 2023, 08:59
ומה בא המקום? בדש הכוכב העולה? סטויאנוב?
נכון ל2023 ועל אף חוסר היציבות שלו, מיכה עדיין נחשב ישראלי בכיר שאין לו תחליפים בשוק.

אגב, הימור שלי שהסיבה העיקרית לשחרור היא לא כלכלית ולא מקצועית.
לדעתי, שלא מגובה בכלום, אלונה הייתה מתה להעיף אותו מאז שנחשפו פרטי הפרשה בקיץ שעבר.
אני הייתי בטוח שיביאו את דן ביטון להחליף אותו.

לחלק המודגש, אני לא חושב שהיא עד כדי כך מטומטמת.
אם היה קשר לפרשה הוא היה עף באותו השבוע והיא הייתה דואגת ליחצן את זה.
הסיבה היחידה שבגללה הוא עף היא כלכלית. אם היה מרוויח כמו סטויאנוב הוא היה נשאר פה.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

ואולי הסיבה שחתכה את מיכה זה בגלל שחמד ו/או אלחמיד לא הסכים/ו ללכת ולא היה להם ביקוש גם בלאומית, ולמיכה עוד היה ביקוש אז כלכלית, אן דן דינו ויצא הדינו על מיכה.

אין בעיה עם תקציב מקוצץ, רק הציפיות שיהיו בהתאם.אי אפשר ׳לרוץ לכל התארים׳ עם שליש תקציב (אוביקטיבית, אי אפשר) בכל שנה מהיריבות שלך.
מכרו את גלזר בנזיד עדשים ופירקנו כך את ההגנה, והסגל הישראלי ספג מכה אנושה וגם כך לא היה משופע. אין היום ישראלי אחד שיכול לשחק במכבי תא ובמכבי חיפה, הזרים (בטח החדשים) לא יכולים לסחוף את הקבוצה בשלושה שבועות, לא באוגוסט.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Totti כתב:
11 אוגוסט 2023, 09:37
משה, פאון זר.
לא מדובר על ניב סרדל או יובל שבתאי שמצרפים לסגל בשביל הטומבבליקה בחדר הלבשה וכמה דקות טובות מול נס ציונה.
זר גבר, אחד משישה.

אין לו שום ערך מוסף יוצא דופן שאני לא מוצא בישראלי עם קצת מוסר עבודה וכושר גופני וכל מכבסת המילים שאתה משתמש בה היא ערבוב למציאות.

הוא זר והוא שחקן בינוני.

מחד אתה צודק... אולם מאידך, נער הייתי וגם זקנתי והמשוב שלך על פאון יתאים גם לבערך 3/4 מהזרים שהיו פה מאז קאצ'יונה ודיקסטרה... לא סוד הפער בין התיאוריה לפרקטיקה בעניין הזה
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ואני עדיין אחתים כל זר (לא צעיר בין 20) בשאיפה שיהיה אוגו, נאווקמה, ויטור, הובאן או זוסוואה הבא.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה