פוניבז'- הפועל באר שבע, חמישי, 19:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: פוניבז'- הפועל באר שבע, חמישי, 19:00

שליחה על ידי ForeverRed »

כל מה שאתם כותבים פה לא רלוונטי.
אין תחליף לספורי כרגע. שכל אחד יקח את זה לאן שהוא מבין.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
31 יולי 2023, 09:24
כי אין משחק התקפה מתפקד.
אומר גם משהו אולי לא פופולרי, זה יותר על ברדה מאשר השחקנים.
לא הגיוני שמחליפים כל כך הרבה וכלום לא משתנה.

ביום שיהיה משחק התקפה נורמלי כל ההילה של האוברייטד הזה תרד.
היום אין לנו, מייצרים חצי מצב במשחק, אז זקוקים לנייחים שלו כי במשחק שוטף לא מסוגלים לייצר. נייחים זה מה יש.
ככה זה היה בכל התקופות הטובות שלו, רוב המספרים מנייחים, הקבוצה לא באמת משחק כדורגל טוב וקבוצתי.

אקח שוב את הדקה וחצי שסטויאנוב שיחק כשחקן קו, הוא פעמיים העביר כדור עומק חכם והכי חשוב העביר אותו מהר.
זה המודל לאיך משחקים כדורגל. לא מחזיקים כדור שעה ברגל ואז מנסים קשתות מסובכות ולא יעילות בשיט.

ג'אנח וסטויאנוב שחקנים שיותר מעניינים אותי מספורי, אני הייתי פותח עם אחד מהם + פטרסון ופאון.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yossi כתב:
31 יולי 2023, 09:30
כי אין משחק התקפה מתפקד.

היום אין לנו, מייצרים חצי מצב במשחק, אז זקוקים לנייחים שלו כי במשחק שוטף לא מסוגלים לייצר. נייחים זה מה יש.
ככה זה היה בכל התקופות הטובות שלו, רוב המספרים מנייחים, הקבוצה לא באמת משחק כדורגל טוב וקבוצתי.

אקח שוב את הדקה וחצי שסטויאנוב שיחק כשחקן קו, הוא פעמיים העביר כדור עומק חכם והכי חשוב העביר אותו מהר.
זה המודל לאיך משחקים כדורגל. לא מחזיקים כדור שעה ברגל ואז מנסים קשתות מסובכות ולא יעילות בשיט.

ג'אנח וסטויאנוב שחקנים שיותר מעניינים אותי מספורי, אני הייתי פותח עם אחד מהם + פטרסון ופאון.
בשני המשחקים האחרונים ספורי היה מהבודדים שנראו קשורים לרמה ואני לא מדבר על נייחים.
הביטחון, הנינוחות עם הכדור. מהיחידים שתרמו בפעולות התקפיות.

גם אני לא מתחבר לסגנון. גם אני מעדיף משהו אחר.
בסיום העונה כתבתי שמיציתי ושצריך להטיס אותו מפה.
אבל זה לא העיקר להחליף, השאלה מה אתה מביא במקום.
לא הביאו כלום. הגדילו לעשות וויתרו על מיכה.
לבנות על כל הילדים החמודים האלה, שהם אולי תוספת נחמדה אבל בטח לא הציר המרכזי, זה ממש לא רציני.
גם בקבוצה סופר מאומנת הם לא מספיק טובים בשלב הזה של הקריירה שלהם.
אנחנו מדברים על קבוצה עם יומרות לרוץ לאליפות, לא על נס ציונה ונתניה.
לא יודע איך אפשר בכלל לעסוק בשמות כאלה ולצפות להגיע להישגים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
31 יולי 2023, 09:30
כי אין משחק התקפה מתפקד.

במשחק הראשון שלו העונה, ספורי עלה כמחליף מול מכבי וכבש (שער שדה).

במשחק השני שלו העונה, ספורי עלה בהרכב מול הליטאים ובישל לאליאס (שער שדה).
ספורי סחט שתי הצלות טובות מהשוער הליטאי (אחת הבעיטות בוודאות לא מנייח).
ספורי השאיר כדור גדול לבדש אחרי שקיבל קרן קצרה (שוב משחק שדה ולא נייח) שבדש ביזבז.
ספורי הכניס כדור עומק גדול לקמילה שביזבז אותו.

אלה הדברים שרמזי ספורי המושמץ עשה בשני המשחקים שלו העונה.
עכשיו אני אשמח לשמוע מה עשו יתר שחקני ההתקפה שלנו בשני המשחקים האחרונים, כולל כאלה שפתחו בשני המשחקים בניגוד לספורי שמול מכבי נכנס רק כמחליף.
אין לכם מה לבדוק, כל שחקני ההתקפה ביחד במצטבר לא ייצרו כמו שספורי ייצר במשחק וחצי שלו.

אתם יכולים לאהוב את ספורי ויכולים לא לאהוב. אתם יכולים להתחבר לסגנון שלו ואתם יכולים לא להתחבר, אבל אל תנסו לשנות את המציאות עם דעה שהבאתם מהבית.
אנחנו אחרי תבוסה משפילה בבית לאחת היריבות הגדולות שלנו, ואחרי ניצחון דחוק על קבוצה שהייתה רחוקה מלהרשים.
אין לנו את הלוקסוס לשחק בנדמה לי, או לנסות עכשיו להכניס בכוח שחקנים במקום רמזי רק בשביל הסיכוי הקטן שזה יתחבר, ועוד שאנחנו במסגרת נוק אואט שבו משחק אחד יכול לשלוח אותנו הביתה ולהכניס את המערכת לסחרור שמי יודע איך ומתי נצא ממנו.
רמזי הוא השם הראשון שאני פותח איתו התקפית במשחק ביום חמישי, בדיוק כמו שאליאס הוא השם הראשון בקישור ומיגל הוא השם הראשון בהגנה. זה עד ככה פשוט.
מה שיהיה עוד 20 מחזורים או אפילו 10 מחזורים זה לא מעניין ולא רלוונטי לנקודת הזמן הנוכחית שבה ספורי הוא היחידי אצלנו שמייצר מצבים, וכל הזמן מבקש את הכדור וכל הזמן עושה פעולות בהתקפה, חלקם טובות וחלקם רעות, אבל זה עדיף על שאר שחקני ההתקפה שלנו שבשני משחקים עשו 0 פעולות מסוכנות.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני לא יודע
סטויאנוב נכנס כמחליף מול הליטאים וחילק שם לפחות 2 מסירות מצוינות לגול.
ספורי שחקן שמשתלט על הכל בכוח. הוא לא נותן למשחק לזרום אליו. הוא בועט כמעט מכל מצב, מדרבל את עצמו עד מוות גם אם זה באמצע המגרש, לא מוסר יותר מדי ואחראי על כל הנייחים.
אז מן הסתם ששחקן כזה שלוקח נתח גדול משאר השחקנים, יציג סטטיסטיקה טובה יותר של איומים וכו'.
הבעיה שזה על חשבון הקבוצה ושאר השחקנים. לדעתי. וזה מבלי לדבר על שאר אלמנטים במשחק שהוא לא רק שלא תורם הוא גם די פוגע בקבוצה כגון לחץ, עזרה בהגנה, עמידה טקטית וכו'.

גם אני רואה בסטויאנוב שחקן טוב יותר. לאורך זמן הוא צריך לקבל עדיפות ולאט לאט להשתלט על העמדה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

סטויאנוב בסגנון מזכיר לי ממש את קניקובסקי, את הדקות הכי טובות שלו ראיתי ממנו בקו ימין (אולי גם בשמאל), באמצע הלך לאיבוד. גם הכדור עומק הטוב שלו היה כשברח מימין לאמצע ויצר עומס. כשהעמדת מוצא שלו היא באמצע הוא התקשה לברוח מהשומר שלו.
ספורי דווקא כשברח לאגף נהיה כלי התקפי מעולה להכנסת כדורים/בעיטות. אגב סטויאנוב ופאון הצליחו לייצר אחלה מצבים ופעולות אישיות "למרות" שספורי היה איתם בהרכב.
יכול להיות שהתקרה של יוני גבוהה משל ספורי אבל הם ממש לא אותו סגנון שחקן, והם צריכים ואני מאמין שעוד נראה אותם משחקים ביחד.

אני חושב שהסגנון של ספורי זה להפיל את כל תבנית ההתקפה של הקבוצה עליו, בנוסף לכך שיש מאמן בסוף שרוצה דרך מסוימת, ולברדה ולצוות המקצועי יש לא פחות אחריות באיך שדברים נראים. כשבדש (וגם מיכה) בזמנו נעלמו לדקות ארוכות, זה שקול ללהכריח את עצמך על המשחק, להיעלם מהמשחק. גם מיכה, בסוף נמדד בפרנסה, במצבים המסוכנים שייצר.

כשספורי רך במאבקים, בכמויות איבוד ולא מייצר כמו שבני לם אמר "פרנסה" אז הוא לא חף מביקורת. כמו שאבועביד רגיש לביקורת בגלל שעל הנייר השחקן הכי פחות טכני ב11, ספורי רגיש לביקורת בגלל שהוא בבלטה אחרת השנה, הוא השחקן המוביל שלנו בלעדית והוא יצטרך להראות שהעונת פריצה שלו אצל רוני לוי אינה חד פעמית.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
31 יולי 2023, 12:17
במשחק הראשון שלו העונה, ספורי עלה כמחליף מול מכבי וכבש (שער שדה).

במשחק השני שלו העונה, ספורי עלה בהרכב מול הליטאים ובישל לאליאס (שער שדה).
ספורי סחט שתי הצלות טובות מהשוער הליטאי (אחת הבעיטות בוודאות לא מנייח).
ספורי השאיר כדור גדול לבדש אחרי שקיבל קרן קצרה (שוב משחק שדה ולא נייח) שבדש ביזבז.
ספורי הכניס כדור עומק גדול לקמילה שביזבז אותו.

אלה הדברים שרמזי ספורי המושמץ עשה בשני המשחקים שלו העונה.
עכשיו אני אשמח לשמוע מה עשו יתר שחקני ההתקפה שלנו בשני המשחקים האחרונים, כולל כאלה שפתחו בשני המשחקים בניגוד לספורי שמול מכבי נכנס רק כמחליף.
אין לכם מה לבדוק, כל שחקני ההתקפה ביחד במצטבר לא ייצרו כמו שספורי ייצר במשחק וחצי שלו.

אתם יכולים לאהוב את ספורי ויכולים לא לאהוב. אתם יכולים להתחבר לסגנון שלו ואתם יכולים לא להתחבר, אבל אל תנסו לשנות את המציאות עם דעה שהבאתם מהבית.
אנחנו אחרי תבוסה משפילה בבית לאחת היריבות הגדולות שלנו, ואחרי ניצחון דחוק על קבוצה שהייתה רחוקה מלהרשים.
אין לנו את הלוקסוס לשחק בנדמה לי, או לנסות עכשיו להכניס בכוח שחקנים במקום רמזי רק בשביל הסיכוי הקטן שזה יתחבר, ועוד שאנחנו במסגרת נוק אואט שבו משחק אחד יכול לשלוח אותנו הביתה ולהכניס את המערכת לסחרור שמי יודע איך ומתי נצא ממנו.
רמזי הוא השם הראשון שאני פותח איתו התקפית במשחק ביום חמישי, בדיוק כמו שאליאס הוא השם הראשון בקישור ומיגל הוא השם הראשון בהגנה. זה עד ככה פשוט.
מה שיהיה עוד 20 מחזורים או אפילו 10 מחזורים זה לא מעניין ולא רלוונטי לנקודת הזמן הנוכחית שבה ספורי הוא היחידי אצלנו שמייצר מצבים, וכל הזמן מבקש את הכדור וכל הזמן עושה פעולות בהתקפה, חלקם טובות וחלקם רעות, אבל זה עדיף על שאר שחקני ההתקפה שלנו שבשני משחקים עשו 0 פעולות מסוכנות.
אחת הבעיטות הרסה את ההקתפה הבודדת היחידה בערך שהצלחנו לייצר. בעצם היו שני התקפות במשחק שלם, בשנייה זה הדאבל של פאון ולופז שלא היה אף אחד כמעט ברחבה.

מצטער, הסטטיסטיקה הזו לא מרשימה אותי. אין בה כלום.

יש לנו התקפה וקבוצה סטטית שלא רצה, שלא לוחצת, שלא עושה תנועה. ספורי הוא אחד הגורמים לזה. הוא מאט את המשחק, הוא אוהב בעט ורוץ.
הוא לא שחקן של כדורגל מודרני.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
31 יולי 2023, 09:47
בשני המשחקים האחרונים ספורי היה מהבודדים שנראו קשורים לרמה ואני לא מדבר על נייחים.
הביטחון, הנינוחות עם הכדור. מהיחידים שתרמו בפעולות התקפיות.

גם אני לא מתחבר לסגנון. גם אני מעדיף משהו אחר.
בסיום העונה כתבתי שמיציתי ושצריך להטיס אותו מפה.
אבל זה לא העיקר להחליף, השאלה מה אתה מביא במקום.
לא הביאו כלום. הגדילו לעשות וויתרו על מיכה.
לבנות על כל הילדים החמודים האלה, שהם אולי תוספת נחמדה אבל בטח לא הציר המרכזי, זה ממש לא רציני.
גם בקבוצה סופר מאומנת הם לא מספיק טובים בשלב הזה של הקריירה שלהם.
אנחנו מדברים על קבוצה עם יומרות לרוץ לאליפות, לא על נס ציונה ונתניה.
לא יודע איך אפשר בכלל לעסוק בשמות כאלה ולצפות להגיע להישגים.
עם ספורי זה בטוח שלא תגיע להישגים.
לסטויאנוב וג'אנח יש פוטנציאל. אומר יותר מזה, מחר בבוקר אתה הולך לכנס נכסים ומציע את כולם למכירה פומבית, הם השניים שיקבלו יותר ביקוש מכל שאר הסגל הזה.

לי מפריע כרגע שהקבוצה הזו משחקת בקצב של בית אבות, שהחלק הקדמי חסר כל תנועה, לא עושה לחץ, לא מצטרף לרחבה.
בוא נתחיל מזה, אחר כך נדבר על איכות פרסנולית.

ולא יודע, בשני המשחקים לא ראיתי מספורי כלום.
כן ראיתי את ההתקפה הבודדת שבמקום להוציא ליחזקאל וללכת למצב שיש שחקן פנוי באגף, ו4 תוקפים שלנו ברחבה מול 4 של היריב הוא בחר לבעוט בעיטה סתמית מ20 מטר. זה האיש.
נייחים אני לא אקח לו, יש לו בימים טובים הרמות טובות והוא מביא משם את עיקר המספרים שלו, שישמשו לגניבת דעת שהוא שחקן טוב.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

משה - יפה דרשת. +1.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:
31 יולי 2023, 12:23
אני לא יודע
סטויאנוב נכנס כמחליף מול הליטאים וחילק שם לפחות 2 מסירות מצוינות לגול.
ספורי שחקן שמשתלט על הכל בכוח. הוא לא נותן למשחק לזרום אליו. הוא בועט כמעט מכל מצב, מדרבל את עצמו עד מוות גם אם זה באמצע המגרש, לא מוסר יותר מדי ואחראי על כל הנייחים.
אז מן הסתם ששחקן כזה שלוקח נתח גדול משאר השחקנים, יציג סטטיסטיקה טובה יותר של איומים וכו'.
הבעיה שזה על חשבון הקבוצה ושאר השחקנים. לדעתי. וזה מבלי לדבר על שאר אלמנטים במשחק שהוא לא רק שלא תורם הוא גם די פוגע בקבוצה כגון לחץ, עזרה בהגנה, עמידה טקטית וכו'.

גם אני רואה בסטויאנוב שחקן טוב יותר. לאורך זמן הוא צריך לקבל עדיפות ולאט לאט להשתלט על העמדה.
yossi כתב:
31 יולי 2023, 15:11
אחת הבעיטות הרסה את ההקתפה הבודדת היחידה בערך שהצלחנו לייצר. בעצם היו שני התקפות במשחק שלם, בשנייה זה הדאבל של פאון ולופז שלא היה אף אחד כמעט ברחבה.

מצטער, הסטטיסטיקה הזו לא מרשימה אותי. אין בה כלום.

יש לנו התקפה וקבוצה סטטית שלא רצה, שלא לוחצת, שלא עושה תנועה. ספורי הוא אחד הגורמים לזה. הוא מאט את המשחק, הוא אוהב בעט ורוץ.
הוא לא שחקן של כדורגל מודרני.

ושוב, אתם לא מדברים כדורגל. כשסטויאנוב יתפתח, כשהוא יפרוץ, הרף שלו גבוה יותר, הערך שלו ושל גאנח בשוק גבוה יותר כי הם צעירים יותר, הוא ישתלט על העמדה, הוא יכול להיות טוב יותר. אתם מדברים באוויר ובלי ביסוס, מדברים על התפתחות של שחקן (שיכולה לקחת שבועות, חודשים ולפעמים גם יותר מכך כמו שחקן בגיל של גאנח), מדברים על רף, ופוטנציאל, הרבה דיבורים שיש להם 0 רלוונטיות למציאות היום ולמשחק הקרוב.
בכדורגל אתה צריך לקחת. אף אחד לא יתן לך את הדברים על מגש של כסף. כמו שראינו בהחלטה של אליניב להכניס את גאנח לפני ספר, אצל אליניב מי שמוכיח את עצמו ולוקח מקבל.
הלוואי שיוני בטח גאנח שהוא שחקן בית יעשו את קפיצת המדרגה ויקחו, ויכול להיות שהרף שלהם גבוה משל ספורי שיש לו לא מעט חסרונות. אבל אנחנו לא מתעסקים במה יקרה אם, בטח במה יקרה עוד עשרה או עשרים מחזורים אלא בהווה, ובמציאות היום ספורי הוא השחקן הכי מסוכן שלנו בפער והוא השחקן הראשון שצריך לפתוח בחמישי בחלק התקפי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

ForeverRed כתב:
31 יולי 2023, 09:24
+1
כן אוהבים אותו , לא אוהבים אותו - הוא יודע איך שמים את הכדור ברשת .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yossi כתב:
31 יולי 2023, 15:19
עם ספורי זה בטוח שלא תגיע להישגים.
לסטויאנוב וג'אנח יש פוטנציאל. אומר יותר מזה, מחר בבוקר אתה הולך לכנס נכסים ומציע את כולם למכירה פומבית, הם השניים שיקבלו יותר ביקוש מכל שאר הסגל הזה.

לי מפריע כרגע שהקבוצה הזו משחקת בקצב של בית אבות, שהחלק הקדמי חסר כל תנועה, לא עושה לחץ, לא מצטרף לרחבה.
בוא נתחיל מזה, אחר כך נדבר על איכות פרסנולית.

ולא יודע, בשני המשחקים לא ראיתי מספורי כלום.
כן ראיתי את ההתקפה הבודדת שבמקום להוציא ליחזקאל וללכת למצב שיש שחקן פנוי באגף, ו4 תוקפים שלנו ברחבה מול 4 של היריב הוא בחר לבעוט בעיטה סתמית מ20 מטר. זה האיש.
נייחים אני לא אקח לו, יש לו בימים טובים הרמות טובות והוא מביא משם את עיקר המספרים שלו, שישמשו לגניבת דעת שהוא שחקן טוב.
שוב, אני האחרון שיסנגר על ספורי.
משה פירט פה את המהלכים שלו, בנוסף הוא שם את בדש הרך מול שוער במצב שהיה צריך להפוך לגול.
זה לא רק מה עשה, זו גם שפת הגוף. בזמן שאחרים היו מפוחדים הוא בא לכדור ושידר ביטחון.

נניח שעם ספורי התקרה היא מקום שני והרצפה מקום שלישי בפער מלמטה. תשים במקומו את גנאח או סטויאנוב ואני לא בטוח אם אנחנו מסיימים אפילו שם. עד כדי כך.
יש פה נטייה לעוף תמידית על צעירים. תבינו את ההשלכות של מהלכים כאלה. יכול להיות שבעתיד הם יהיו עדיפים עליו, אנחנו מדברים על כאן ועכשיו. שירוויחו את המקום שלהם ויכנסו להרכב.
אני הראשון שיברך על כך.

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

אלחמיד נשאר בארץ,נפיחות בברך

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

נס אם חאתם יצליח להשלים 25 משחקים מלאים בכל העונה גם במקרה של העפלה לבתים.
נקווה שטיבי יגיע לעבוד העונה ולא לעונת פרישה סטייל רוקאביצה בחיפה, ושלא יפחדו לנסות את בריירו במרכז ההגנה.
בעונה שעברה אחרי הפציעה של אבו עביד היו לו כמה משחקים טובים בעמדה והולך להיות צפוף בקישור אחרי שיגיע זר נוסף לשם.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

hb7 כתב:
31 יולי 2023, 18:06
אלחמיד נשאר בארץ,נפיחות בברך
וואי איזה נפילה
אין גיבוי לימין ולא למרכז ההגנה.......איך ההחתמה הראשונה לא הייתה קשר לאמצע

שלח תגובה