פוניבז'- הפועל באר שבע, חמישי, 19:00

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

Re: פוניבז'- הפועל באר שבע, חמישי, 19:00

שליחה על ידי El_Medico »

CrazyRed7 כתב:
02 אוגוסט 2023, 12:35
הוא כן.
מה?
בורטניק מדען ספורט???

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

כן.

הוא איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. לא יודע למה מתייחסים אליו כאיזה מאמן כושר גנרי כלשהו מפולין.

סמל אישי של משתמש
El_Medico

שליחה על ידי El_Medico »

CrazyRed7 כתב:
02 אוגוסט 2023, 12:39
כן.

הוא איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. לא יודע למה מתייחסים אליו כאיזה מאמן כושר גנרי כלשהו מפולין.
אי
גרמת לי להיכנס ללינקדאין ולבדוק .
אתה צודק, בורטניק הוא מדען ספורט. (אם ניכנס לפרטים הקטנים אז לניל יש גם Phd אבל, זה מאוד מרגיע שיש מדען ספורט במועדון)

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

El_Medico כתב:
02 אוגוסט 2023, 12:32
ניל קלארק היה מדען ספורט.
אוהב אהבת אמת את בורטניק, הציל את האגדה הכי גדולה שלנו אבל, הוא לא מדען ספורט.
אגב דימה החובש הציל אותו עם הדיפיברילטור , לא לוקאס

אני אגיד ככה: נוכחותו של בורטניק במועדון, והיותו איש מקצוע ברמה גבוהה, שלא נדבר שלדעתי המאמני כושר שלנו הם גם בהחלט ראויים למשרות שלהם - הרמת כושר הכללית של סגל השחקנים לא ברמה הנדרשת.

יכול להיות שחסר מדדים מסוימים שמראים עומס/נטיה לפציעות כי הגוף מוגבל לתנועות מסוימות ואז מבצע אותם, יכול להיות שהשינה והתזונה לא שם, ויכול להיות שאין מספיק אימונים מבחינת סדר היום של השחקנים שהוא קצר מדי. זה נכון גם לפעולות טכניות של השחקנים, ואת זה אפשר לשפר גם לשחקנים בני 30.
מי שנמצא בראש הקודקוד הזה זה ברדה ובאחריותו כמו שכשנכנס לתפקיד הביא אימונים עם משקולות לדשא, דבר שהביא אותנו לפלייאוף והחצי השני מוכנים יותר, ככה גם תפקידו להכניס דברים נוספים כמו אימוני גמישות, יציבות, שחיה, תזונאית ופסיכולוג כדי שנוציא מהם את המקסימום. אני באמת לא חושב שהוצאתי מהם את המקסימום.

אני לא חי את המועדון ונמצא שם, אז אני לא יכול לשים את האצבע על בדיוק מה חסר, אבל חסר שם משהו זה ברור.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אלונה תהיה במשחק?

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

שמעון א כתב:
02 אוגוסט 2023, 19:47
אלונה תהיה במשחק?
כן

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

שמעון א כתב:
02 אוגוסט 2023, 19:47
אלונה תהיה במשחק?
כן

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

מכיר באופן אישי מדען ספורט ישראלי (לא למד בארץ) שעבד עם בורטניק, שאמר עליו ים של מחמאות ועל כמה שהוא מקצוען מהרמות הגבוהות.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

סלחו לי מראש שאני חולק עליכם,אבל אתם הולכים סחור סחור.
על מה בכלל אתם מדברים? איזה בעיה של כושר גופני?
אנחנו כרגע קבוצה ללא שיטת משחק,או לפחות כזאת שהשחקנים לא מבינים אותה.
ברגע שיהיה כאן סגנון משחק מובן וברור אפשר ללכת לכיוון הכושר הגופני,אנחנו כרגע לא שם.
שאתה רואה שיטת משחק שאיפשהו נעלמת בדקה 60 אפשר לדבר על כושר גופני.
כרגע אנחנו קודם כל חייבים לסדר את השורות לפני בכלל שמדברים על כושר גופני.

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

Red Tiger כתב:
02 אוגוסט 2023, 20:18
סלחו לי מראש שאני חולק עליכם,אבל אתם הולכים סחור סחור.
על מה בכלל אתם מדברים? איזה בעיה של כושר גופני?
אנחנו כרגע קבוצה ללא שיטת משחק,או לפחות כזאת שהשחקנים לא מבינים אותה.
ברגע שיהיה כאן סגנון משחק מובן וברור אפשר ללכת לכיוון הכושר הגופני,אנחנו כרגע לא שם.
שאתה רואה שיטת משחק שאיפשהו נעלמת בדקה 60 אפשר לדבר על כושר גופני.
כרגע אנחנו קודם כל חייבים לסדר את השורות לפני בכלל שמדברים על כושר גופני.
אשמח אם תרחיב (אם יש דברים שלא נאמרו קודם) על שיטת המשחק שלא קיימת שראית שצריכים שיפור.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

shovalb9 כתב:
02 אוגוסט 2023, 22:15
אשמח אם תרחיב (אם יש דברים שלא נאמרו קודם) על שיטת המשחק שלא קיימת שראית שצריכים שיפור.
מה יש להרחיב אחי? אתה רואה שיטה? סגנון? משהו?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

shovalb9 כתב:
02 אוגוסט 2023, 22:15
מה יש להרחיב?
גם המשחק הקודם היה רע.
לא מעט התקפות עם שחקן אחד או שנים בלבד שמצטרפים.
המון שטח בין השחקנים השונים.
הנעת הכדור מאוד איטית ושקופה שמאפשרת ליריבה להסתדר הגנתית.
מאוד מאכזב.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
shovalb9

שליחה על ידי shovalb9 »

Red Tiger כתב:
02 אוגוסט 2023, 22:22
מה יש להרחיב אחי? אתה רואה שיטה? סגנון? משהו?
האמת כן. ראיתי את ברדה מנסה למצוא את "השיטה הכי טובה" ה3-4-2-1 שלו, שניסה גם שנה שעברה ולא עבדה טוב מספיק לדעתי, לדעתי היה עובד יותר טוב ב3-5-2 ועבד עליה בקדחנות באימונים, השיטה לא הוכיחה את עצמה ולא התאימה לחומר בסגל (אולי עם רכש בקישור הוא ינסה שוב), עבר לשחק 4-2-3-1 נגד היוונים, הושפלנו נגד מכבי ב2 השיטות שניסה, גם השינויים התכופים שביצע הוציאו את הקבוצה מאיזון נגד מכבי, כלומר אין הרכב רץ למרות שלא יותר מדי שונה סגל השחקנים, האדום של אבועביד גם לא עזר ואז 4-2-3-1 גם נגד הליטאים.

במשחק האחרון הייתי, המטרה הייתה להעביר את הכדור לאגפים, ולנסות להניע/לפרוץ משם עם זהירות רבה מאוד מצד ברדה, הגיוני אחרי משחק שחטפת בו שישיה.
ראיתי את הליטאים מגיעים למצבים רק באחד על אחד מול אבועביד. במחצית השנייה נפתחו שטחים והיה לנו 3-4 מצבים טובים ספורי, לופז, פאון וגאנח במצב אחד ישר כשנכנס.
מדקה 75 ראיתי את השחקנים נופלים מהרגליים, ואולי גם להוציא את ספורי וגם להוציא את אליאס, והשינוי עם יחזקאל קדימה הוציא מאיתנו את הסדר, השליטה. הלכנו אחורה, מותשים ורק רוצים שהמשחק ייגמר.

אז כן בחילופים השינויים הטקטיים שברדה עשה השניים מביניהם יש קשר בהוצאת העוקץ והסדר בקבוצה ששיחקה, אבל גם לכושר, בטח בשיטת לחץ שברדה רוצה להנחיל זה חסר וחפרתי על מה אפשר לעשות נראה לי מספיק.

נ.ב משה ראיתי גם שרשמת. על ההצטרפות המועטה לרחבה כלומר באריירו ואליאס לא נכנסים לרחבה, הנעת כדור איטית (0 מעברים במחצית הראשונה) זה דברים שלגמרי היה שם וצריך לשפר ולשנות, אולי הוצאת שחקן התקפה לטובת קשר כדי ליצור יותר שליטה ויכולת להניע מהר יותר מצד לצד.

נגד הליטאים מחר ברדה ישחק כמו ששיחק נגד היוונים, 4-2-3-1 שמרני, עם ניסיון להתקפות דרך האגפים ומעברים, מקווה שנעבור כי הכדורגל שם לא יותר מדי ישנה לי בשלב הזה, צריך לעבור ולצבור ביטחון מה שהקבוצה צמאה לו, לצד הכושר גופני.

זה הטייק שלי לפחות מאיך שאני רואה את הדברים.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

shovalb9 כתב:
02 אוגוסט 2023, 22:37
האמת כן. ראיתי את ברדה מנסה למצוא את "השיטה הכי טובה" ה3-4-2-1 שלו, שניסה גם שנה שעברה ולא עבדה טוב מספיק לדעתי, לדעתי היה עובד יותר טוב ב3-5-2 ועבד עליה בקדחנות באימונים, השיטה לא הוכיחה את עצמה ולא התאימה לחומר בסגל (אולי עם רכש בקישור הוא ינסה שוב), עבר לשחק 4-2-3-1 נגד היוונים, הושפלנו נגד מכבי ב2 השיטות שניסה, גם השינויים התכופים שביצע הוציאו את הקבוצה מאיזון נגד מכבי, כלומר אין הרכב רץ למרות שלא יותר מדי שונה סגל השחקנים, האדום של אבועביד גם לא עזר ואז 4-2-3-1 גם נגד הליטאים.

במשחק האחרון הייתי, המטרה הייתה להעביר את הכדור לאגפים, ולנסות להניע/לפרוץ משם עם זהירות רבה מאוד מצד ברדה, הגיוני אחרי משחק שחטפת בו שישיה.
ראיתי את הליטאים מגיעים למצבים רק באחד על אחד מול אבועביד. במחצית השנייה נפתחו שטחים והיה לנו 3-4 מצבים טובים ספורי, לופז, פאון וגאנח במצב אחד ישר כשנכנס.
מדקה 75 ראיתי את השחקנים נופלים מהרגליים, ואולי גם להוציא את ספורי וגם להוציא את אליאס, והשינוי עם יחזקאל קדימה הוציא מאיתנו את הסדר, השליטה. הלכנו אחורה, מותשים ורק רוצים שהמשחק ייגמר.

אז כן בחילופים השינויים הטקטיים שברדה עשה השניים מביניהם יש קשר בהוצאת העוקץ והסדר בקבוצה ששיחקה, אבל גם לכושר, בטח בשיטת לחץ שברדה רוצה להנחיל זה חסר וחפרתי על מה אפשר לעשות נראה לי מספיק.

נ.ב משה ראיתי גם שרשמת. על ההצטרפות המועטה לרחבה כלומר באריירו ואליאס לא נכנסים לרחבה, הנעת כדור איטית (0 מעברים במחצית הראשונה) זה דברים שלגמרי היה שם וצריך לשפר ולשנות, אולי הוצאת שחקן התקפה לטובת קשר כדי ליצור יותר שליטה ויכולת להניע מהר יותר מצד לצד.

נגד הליטאים מחר ברדה ישחק כמו ששיחק נגד היוונים, 4-2-3-1 שמרני, עם ניסיון להתקפות דרך האגפים ומעברים, מקווה שנעבור כי הכדורגל שם לא יותר מדי ישנה לי בשלב הזה, צריך לעבור ולצבור ביטחון מה שהקבוצה צמאה לו, לצד הכושר גופני.

זה הטייק שלי לפחות מאיך שאני רואה את הדברים.
שמע אחי,אני אדם פשוט לא פריק של כדורגל כמוך אלה אוהד כדורגל.
כל מה שרשמת זה אחלה,אבל בסוף את האוהד הפשוט זה לא מעניין.
כי האוהד הפשוט מבין דבר אחד,הוא רוצה לראות כדורגל.
כדורגל שבו מגיעים למצבים,עושים דריבלים ומבקיעים שערים.
אין לי את ההבנה הפנומנלית שלך בכדורגל,אבל מצד שני בעיניי כדורגל זה דבר פשוט,לשים את הכדור ברשת ולהנות מהמשחק.
אני היום (האוהד הפשוט כן?) לא רואה שום דבר מעבר לחבורת שחקנים שאין להם מושג מה לעשות על הדשא.
בתקווה שזה ישתנה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

תורג׳מן לא לקח חלק באימון המסכם והוא בספק למשחק…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה