הכנה 2023/24

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: הכנה 2023/24

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oranu כתב:
15 יולי 2023, 20:14
בגדול יש משהו בדבריך.
יש לנו שלושה זרים מתוך חמישה (קלימלה, ספר, פאון) שהם לא באנקר בהרכב.
אם פטרסון באמת יתברר כבאנקר וחטואל חוזר לכושר כנראה שהוא יתחלק בדקות עם אותם ספר ופאון והם יבואו אחד על חשבון השני והשלישי מבחינת דקות.
יכול מאוד להיות שבינואר יעשו מקצה שיפורים וישחררו פאון/ספר, בהתאם למה שנראה מרותם, אם הוא יחזור לכושר של תחילת עונה שעברה זה יהיה בלתי נמנע.
הזר כאחרון שמגיע צריך להיות באנקר בהרכב מבחינתי, בין אם קשר אמצע ובין אם חלוץ (מה שאומר שיצטרכו לשחרר את חמד).
אתה טועה.
קלימלה הוא באנקר.
יצליח או לא זאת שאלה אחרת, אבל עם כל הכבוד לתורג׳מן וחמד אליה לא בונה עליהם כשחקני הרכב אלא כמחליפים/רוטציה/אולי בהרכב אם נחליט לשחק עם שני חלוצים.
גם פטרסון הוא באנקר.
כמובן שיכולת חלשה יכולה לשנות את זה, אבל כמו קלימלה החתמת אותו כדי שיפתח בהרכב.

השניים היחידים שכרגע לא נראים באנקרים בהרכב הם פאון וספר (צריך לחכות לפרופיל של הזר השישי ולעמדה שלו כדי לראות האם הוא יותר לופס/קלימלה/פטרסון מבחינת בניית הקבוצה של אליניב או יותר פאון/ספר).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

Re: הכנה 2023/24

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:
16 יולי 2023, 08:23
אתה טועה.
קלימלה הוא באנקר.
יצליח או לא זאת שאלה אחרת, אבל עם כל הכבוד לתורג׳מן וחמד אליה לא בונה עליהם כשחקני הרכב אלא כמחליפים/רוטציה/אולי בהרכב אם נחליט לשחק עם שני חלוצים.
גם פטרסון הוא באנקר.
כמובן שיכולת חלשה יכולה לשנות את זה, אבל כמו קלימלה החתמת אותו כדי שיפתח בהרכב.

השניים היחידים שכרגע לא נראים באנקרים בהרכב הם פאון וספר (צריך לחכות לפרופיל של הזר השישי ולעמדה שלו כדי לראות האם הוא יותר לופס/קלימלה/פטרסון מבחינת בניית הקבוצה של אליניב או יותר פאון/ספר).
אוקיי לא ניסחתי נכון, שלושה זרים שאנחנו מבינים שהם לא ״זרים מעל הליגה״ ולא ״שוברי שוויון״ נכון עכשיו.
את לופס אני לגמרי מחשיב כזה וגםאת פטרסון לפחות על הנייר (ברור שאין בטוחה לכלום).
יש בעיה עם מצבת הזרים ושחקני אלפא, צריכים ששניים-שלושה מבין ספר/קלימלה/חטואל/סטויאנוב/בדש יתפוצצו על החיים שלהם ויתנו עונה אש ביחס למה שאנחנו מכירים/יודעים עליהם, גם אם פטרסון יעמוד בציפיות הגבוהות שיש ממנו זה לא מספיק.

אם אני אליניב אני מביא חלוץ בכל הכוח ומשחרר את חמד.

שלח תגובה