בית הדין - עונשים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: בית הדין - עונשים

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
14 אפריל 2023, 13:39
טוב מאוד, זה מה שמגיע להם.
בטוח?
בדרומי יש 3210 מושבים והוא סולד אאוט, הארגון עצמו מונה (אם אני אפריז ממש) בקושי 5% מזה. מי נענש פה?

סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

שליחה על ידי El_Medico »

דר אדום בנשמה כתב:
14 אפריל 2023, 15:30
מה הקשר?
למה זה טוב האבוקות? זה גם מסוכן למי שיש לו אסתמה וגם יכול לגרום לשריפה.
אתה כל כך צודק.
מה שקרה במשחק נגד מכבי זה פשוט ביזיון, מזל שלא קרה אסון וכן אני לא מגזים אסון! (צבע דליק ואבוקות מזל שהבד עומד בתקן).
עם כל הצער שבדבר הארגון חייב ניקוי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

El_Medico כתב:
14 אפריל 2023, 21:30
אתה כל כך צודק.
מה שקרה במשחק נגד מכבי זה פשוט ביזיון, מזל שלא קרה אסון וכן אני לא מגזים אסון! (צבע דליק ואבוקות מזל שהבד עומד בתקן).
התפאורות נמרחות במעכב בעירה באופן קבוע ככה שמזל זה לא אלא נוהג. עם השורה התחתונה אני מסכים, חייבים לשנות פאזה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
14 אפריל 2023, 20:55
בטוח?
בדרומי יש 3210 מושבים והוא סולד אאוט, הארגון עצמו מונה (אם אני אפריז ממש) בקושי 5% מזה. מי נענש פה?
הם צריכים לקבל כאפה.
עונה שלמה הם שמים את עצמם מעל המועדון ומעל הקהל.
מילא אבוקות. הזריקה לדשא והבערת התפאורה זה ביזיון שאין כדוגמתו. רק לחשוב מה היה קורה אם מגיעים למשחק עונה נגד חיפה בטרנר ויש רדיוס. שלא לדבר על האסון שיכל לקרות שם. אין כלים אחרים להתמודד כרגע, לצער כולנו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מי זה הם? מי נראה לך ייענש כאן יותר, הארגון שכנראה יקבלו עדיפות (בצדק) מהמועדון או שאר הקהל מהדרומי שלא קשור לטררם?
יש כלים אחרים. יש מצלמות, יש משת"פים ביציע שכולם כבר מזהים, תו"כ המשחק ראיתי ששלפו איזה 10-15 אנשים מהיציע. שיתעסקו בהם. לסגור יציע שלם? עונש פרימטיבי ואומלל.

אי אפשר לקבל בשקט את זה שאנשים שילמו על מנוי ואז יכולים להגיע למצב שאין מקום בשבילם באצטדיון.
אם יש כאן פתח לתביעה ייצוגית אהיה מהראשונים להצטרף. הקהל הרחב החליק על עניין המנויים בקורונה, כאן זה כבר יותר מדי. יש גבול לזלזול

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
14 אפריל 2023, 21:57
הם צריכים לקבל כאפה.
מילא אבוקות. הזריקה לדשא והבערת התפאורה זה ביזיון שאין כדוגמתו. רק לחשוב מה היה קורה אם מגיעים למשחק עונה נגד חיפה בטרנר ויש רדיוס. שלא לדבר על האסון שיכל לקרות שם. אין כלים אחרים להתמודד כרגע, לצער כולנו.
לא כאפה ולא גרביים, כל עוד לא תהיה איזה מחאה אין סיכוי שהם יישארו בחוץ. מי שיישאר בחוץ זה אוהדים פשוטים כמו שתמיד קורה פה בארץ

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

El_Medico כתב:
14 אפריל 2023, 21:30
אתה כל כך צודק.
אין לי תלונות לארגון אבל הם חייבים להבין שיש עוד דרכים להקים תפאורה.
האבוקות לא תורמות כלום, זה יפה אבל בטוח יש דרך חוקית שגם תהיה יפה ולא תפגע באף אחד.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

ForeverRed כתב:
14 אפריל 2023, 21:57
הם צריכים לקבל כאפה.
אני מנוי לדרומי מאז שהוקם האצטדיון, אין לי קשר לארגון ואין לי קשר לאבוקות. וכמוני עוד אלפים. למה אני צריך להיענש? כי כבודו החליט שאלה הכלים להתמודד כרגע?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ReDo כתב:
15 אפריל 2023, 10:05
אני מנוי לדרומי מאז שהוקם האצטדיון, אין לי קשר לארגון ואין לי קשר לאבוקות. וכמוני עוד אלפים. למה אני צריך להיענש? כי כבודו החליט שאלה הכלים להתמודד כרגע?
כבודו לא החליט דבר.
זה מה שיגזר בבית הדין, במקרה הטוב.
הארגון צריך להיענש. מן הסתם שלא התכוונתי לקהל הרחב.
אני לגמרי מבין אותך. לדעתי המועדון צריך לתת עדיפות לקהל הרחב מהדרומי בכרטיסים לצפוני אבל אין הרבה סיכוי שזה יקרה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

העונשים של חיפה ומכבי זה פרומו לעונש שלנו. החמירו איתם כדי להחמיר איתנו יותר ודי בצדק האמת.

סמל אישי של משתמש
El_Medico

שליחה על ידי El_Medico »

יסלחו לי הותיקים פה אבל, יש דרך להתנהג כארגון אוהדים.
היינו שם לתת פרחים לרמי אליהו אחרי הפנדל הארור ברמת גן וניהיה שם גם אחרי שהאולטראוס יעשו רימודלינג לעצמם.
לא הגיוני שהתחלף שם דור (גם בדרך לא דרך לדעתי) וההתנהגות היא בדיונית, לא פחות .
שאפו על תפאורות שיעזרו לעולם אבל, זה מסך לעשן לחוסר בערכים (לדעתי).
זה מתחיל בהתנהגות עם הדגלים וממשיך עם האבוקות ושריפת תפאורה.
חייב להיות שם סדר.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

אני חייב להבין מה ההתנהגות הבזיונית שמדבר עליה כבודו.
אז הודלקו אבוקות, כמו שקורה בכל קבוצה בכירה בליגה (ובעולם בכלל) ובתדירות הרבה הרבה יותר גבוהה מאצלנו.
נזרקו לדשא, יכול להסכים שעדיף היה שזה לא היה קורה, ועדיין גם זאת תופעה סופר שכיחה בליגה בשנים האחרונות.

לגבי שריפת התפאורה, לא הייתה החלטה של הארגון לשרוף את התפאורה.

זה הארגון הכי קשוב ומחובר לקהל הרחב שיש בליגה. לא קשובים בהכל. לא כולם יודעים הכל וחבל שאתם מלכלכים על אנשים שמשקיעים כל כך הרבה ביום יום שלהם בשביל הקבוצה והקהל.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

הענשה קולקטיבית זה העונש הכי קל ומטומטם שיש, מקווה שתקום תביעה במקרה של סגירת הדרומי, אם לא יודעים לתפוס את הפורעים באמצעות סמויים בתוך הארגון,בלשים ועוד 7,000 שוטרים באיצטדיון עצמו ועוד עם מצלמות חכמות שפזורות בכל חור אז האשמה פה היא לא של המועדון אלא על הגוף המפקח. כנראה שיותר נוח להטיל עונש על כולם מאשר לבצע את העבודה שלשמה המשטרה נועדה.

אין שום סיבה שיותר מ-2,000 איש ישבו בבית בזמן משחק/ינדדו לאיצטדיון מחוץ לעיר בגלל כמה ערסים בני 16.

מתפלא על הקהלים בארץ איך שותקים לעונשים הביזיוניים של בית העאלק דין, רדיוסים וסגירת יציעים אלו כבר עונשים שבאים באהלן אהלן.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red and white כתב:
15 אפריל 2023, 14:25
אני חייב להבין מה ההתנהגות הבזיונית שמדבר עליה כבודו.
אז הודלקו אבוקות, כמו שקורה בכל קבוצה בכירה בליגה (ובעולם בכלל) ובתדירות הרבה הרבה יותר גבוהה מאצלנו.
נזרקו לדשא, יכול להסכים שעדיף היה שזה לא היה קורה, ועדיין גם זאת תופעה סופר שכיחה בליגה בשנים האחרונות.

לגבי שריפת התפאורה, לא הייתה החלטה של הארגון לשרוף את התפאורה.

זה הארגון הכי קשוב ומחובר לקהל הרחב שיש בליגה. לא קשובים בהכל. לא כולם יודעים הכל וחבל שאתם מלכלכים על אנשים שמשקיעים כל כך הרבה ביום יום שלהם בשביל הקבוצה והקהל.
לי זה נראה מכוון.
יש סרטון של האבוקה הזאת נזרקת, היא נזרקת לפני המטח לדשא ובכיוון מעלה ולא רק קדימה. לדעתי עשו את זה בשביל שייאלצו להוריד את המנואלה למרות הכל (זה גם צולם ונכנס לסרטון, אם זו הייתה טעות מביכה כמו שאנשים טוענים הסרטון היה מכיל רק את האבוקות)

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

dor69 כתב:
15 אפריל 2023, 15:20
לי זה נראה מכוון.
יש סרטון של האבוקה הזאת נזרקת, היא נזרקת לפני המטח לדשא ובכיוון מעלה ולא רק קדימה. לדעתי עשו את זה בשביל שייאלצו להוריד את המנואלה למרות הכל (זה גם צולם ונכנס לסרטון, אם זו הייתה טעות מביכה כמו שאנשים טוענים הסרטון היה מכיל רק את האבוקות)
לא חושב שזה משהו מאורגן.
פשוט זרקו לדשא והיה טמבל שזרק את זה חזק מדי וגבוה או שזרק בכוונה על התפאורה אבל זה לא היה משהו שתוכנן מראש.
לא פעם ראשונה שזה קורה אגב, רק שזה לא היה עם אבוקות אבל זכור לי לא מזמן שירו זיקוק על הגג פעם אחת. אלה שעושים את זה חסרי מוח ועושים נזק.
אין בעיה עם אבוקות. אפשר להתווכח אם להחזיק בידיים, לשים על הבטון, או לזרוק לדשא. אישית לא מפריע לי שיזרקו על הדשא כמחאה מול המשטרה(הייתי כן בוחר עיתוי אחר ולא גונב הצגה של המשחק הכי חשוב בעונה) שמנעה מהם להוריד את המנואלה במשחק הכי חשוב אבל בחייאת רבעאק קצת שכל בראש תסתכלו לאיפה אתם זורקים.

שלח תגובה