מכבי חיפה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:30, סמי עופר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: מכבי חיפה- הפועל באר שבע, ראשון, 20:30, סמי עופר

שליחה על ידי dor69 »

גנדאלף האדום כתב:
02 ינואר 2023, 21:00
חניתי באיזור הכניסה הצפונית של טירת הכרמל (חייבים פנגו עד חצות...). רבע שעה הליכה לכל כיוון. לא נורא בהתחשב באלטרנטיבות. ב 11 הייתי בחזרה באוטו אחרי שעוד נשארתי לעודד בסוף. שום פקקים
איזור תעשייה/הייטק כזה? אם כן אז חניתי בדיוק באותו מקום, המשטרה חסמה את היציאה משם דרך הצומת ונשארנו עומדים ברכב שעה לפחות אחרי היציאה מהאיצטדיון (יצאתי שתי דקות אחרי השריקה). יצאנו דרך 4 דרומה ומשם שמאלה לכיוון 6 (נתיב אחד עד פוריידיס ותמיד פקוק שם בגלל העומס)

אגב, מישהו יכול להסביר לי איך הפנגו מזהה אותי בחיפה אם זה נחשב שטח של טירת הכרמל? יצא ששילמתי חניה לפי חיפה כי סמכתי על האפליקציה ובסוף גם חטפתי 100 שקל על כחול לבן מעיריית טירת כרמל (כשטירת כרמל עצמה למיטב ידיעתי מסתיימת כמה ק״מ דרומית לאיצטדיון, שנחשב בפני עצמו בחיפה כמובן)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
02 ינואר 2023, 21:14
איזור תעשייה/הייטק כזה? אם כן אז חניתי בדיוק באותו מקום, המשטרה חסמה את היציאה משם דרך הצומת ונשארנו עומדים ברכב שעה לפחות אחרי היציאה מהאיצטדיון (יצאתי שתי דקות אחרי השריקה). יצאנו דרך 4 דרומה ומשם שמאלה לכיוון 6 (נתיב אחד עד פוריידיס ותמיד פקוק שם בגלל העומס)

אגב, מישהו יכול להסביר לי איך הפנגו מזהה אותי בחיפה אם זה נחשב שטח של טירת הכרמל? יצא ששילמתי חניה לפי חיפה כי סמכתי על האפליקציה ובסוף גם חטפתי 100 שקל על כחול לבן מעיריית טירת כרמל (כשטירת כרמל עצמה למיטב ידיעתי מסתיימת כמה ק״מ דרומית לאיצטדיון, שנחשב בפני עצמו בחיפה כמובן)
ערב מוצלח בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
02 ינואר 2023, 21:24
ערב מוצלח בסך הכל.
זה רק קצה הקרחון ליום שעבר עליי

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

dor69 כתב:
02 ינואר 2023, 10:52
יש לנו עוד לא מעט בעיות לתת עליהן את הדעת אבל זה כבר לחלון שמתחיל מחר, אם מסתכלים על המשחק אתמול בפרספקטיבה ארוכת טווח אז אפשר להסיק פה כמה מסקנות:
1. קודם כל ולפני הכל התבגרנו כקבוצה. ברגע שאתה מגיע למשחק כזה ונראה ככה כשבעבר היינו משלשלים בתחתון ולא מופיעים אתה יודע שאתה בדרך הנכונה. היו שלבים במשחק ששברנו את הלחץ שלהם עם משולשים שבאמת ללקק את האצבעות מהם. רק יום סופר נאחס מול השער ושיפוט לכאורה מכור הוציאו אותנו בלי כלום אתמול.
2. פער 7 מהפסגה הכל נכון ועדיין, אנחנו מרחק של שניים שלושה שחקנים מסגל לאליפות. מפה שיחשבו אלף פעם לפני כל החתמה כדי להביא פה בדיוק את הבינגואים שצריכים.
3. לכל מי שעדיין פקפק - ברדה מאמן פנטסטי ובדיוק האיש שצריכים כדי לכבוש בחזרה את הפסגה. מחתים אותו לחמש שנים היום בבוקר.

עוד מילה על האיצטדיון- לא אשדוד, לא קריית שמונה, לא סכנין ולא גרין… סמי עופר זו החוויה לאוהד הכי גרועה בארץ בפער עצום. הגישה, החניה, הצפיפות ביציע, האקוסטיקה הגרועה, היציאה הביתה ועוד ועוד ועוד. זו לא פעם ראשונה וגם לא עשירית שאני שם אבל זה חוזר כל פעם מחדש. לא סבלתי ככה בחיים מאף איצטדיון אחר ובחיים גם לא חזרתי בשעות שאני חוזר מהקללה המסריחה הזאת שנקראת איצטדיון.
שיילכו כפרה עלינו ועל טרנר 2000 פעם
שותף לתחושה. אצטדיון דוחה

E26

שליחה על ידי E26 »

בשנים האחרונות, כמעט בכל משחק אנחנו מקבלים מהם שער או יותר שמגיע ממצב נייח. צריך לשים לב לנתון הזה

שלח תגובה