מנויים לעונת 22/23

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: מנויים לעונת 22/23

שליחה על ידי ForeverRed »

הפועלעולה כתב:
04 יולי 2022, 20:24
אז עם זה אני מסכים ובעצמי מעביר ביקורת על המועדון בהקשר הזה כבר כמה שנים.
אבל יש להגיב ככה ויש להתאהב בפוזיצית רון קופמן ולצעוק שהכל בושה לחלטורה מסריח עלוב ומגעיל.

ואני לא בהכרח מדבר על אנשים מהפורום הזה אלא על דמויות מוכרות אחרות מהקהל.
כאילו יש תחרות סמויה בין האוהדים שלנו מי יותר ממורמר וארסי בביקורות שלו.
יש גם את הצד השני.
כל כך הרבה אוהדים ממורמרים, ציניים, עוקצניים וארסיים.
מי הפך אותם לכאלה? איפה החלק של המועדון?

סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

שליחה על ידי El_Medico »

ForeverRed כתב:
04 יולי 2022, 20:34
יש גם את הצד השני.
לא בהכרח.
יש לא מעט ציניים בעם שלנו, הסיבות מגוונות.
אשמח אם תסביר איך המועדון יכול להיות אשם בזה?

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

ForeverRed כתב:
04 יולי 2022, 20:34
יש גם את הצד השני.
נתחיל בגילוי נאות שרציתי לומר כבר קודם:
1. אני לא עובד במועדון.
2. אני כן הבעלים של המשרד פרסום של המועדון ועובד בצמוד עם מחלקות השיווק והמדיה במועדון.

עכשיו בהתייחס לתגובה שלך,
תגדיר מה זה ״החלק של המועדון״? תסביר לי בבקשה
מה הקשר בין מחלקת מדיה שתפקידה לדאוג שהקהל יהיה מעודכן בכל הנעשה בקבוצה, לבין זה שאנשים ממורמרים על זה שאין רכש? או שעדיין אי אפשר להחליף יציע בטרנר?

מה שאנשים פה ובעיקר בפייסבוק עושים זה לזלזל בחברים שלהם ליציע. באנשים טובים (וסופר מקצוענים!) שאוהדים את הקבוצה מכל ליבם ועובדים 16/7 (לא מגזים) באכפתיות שרק אוהדים אמיתיים יכולים לעבוד. הלכלוכים האלה בלי הפסקה על מחלקת המדיה והשיווק של המועדון זה פשוט לבוא בטענות לש״ג בצאלים על זה שאיראן מתחמשת גרעינית.

וזה לא סותר את זה שיש ביקורת, גם עצמית וגם על המחלקה. אבל תאמינו לי שעושים את המקסימום בכלים שיש. ההשוואות למכבי הן לא הגיוניות. למכבי יש תקציב כפול משלנו ובתוך התקציב הזה גם סעיף השיווק שאצלם שווה משרד פרסום אינהאוס של 8 אנשים בתוך קריית שלום. ועדיין הם ומכבי חיפה מעתיקים מאתנו כל עונה מחדש.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
04 יולי 2022, 20:05
אתה טועה, זה בדיוק ההבדל בין קבוצה גדולה למועדון גדול
זה לא יותר מבונוס, איך מחלקת המדיה המהוללת תרמה למכבי בשנתיים האחרונות לדוגמה? אין לכך שום השפעה ממשית על הדבר נחשוב ביותר- הנראות על הדשא. זה אולי נחמד לקהל המאוד רחב אך שם זה נגמר, כל עוד מעדכנים על כל דבר באופן ברור את הכסף לאנשים יצירתיים שיעבירו לדברים יותר מהותיים למשל מערך סקאוטינג.

מבלי קשר מרגיש כאילו האוהדים מרגישים משום מה שהמועדון צריך למשוך אותם בשרוול לחדש מנוי, מי שמאמין בקבוצה ואוהד אותה צריך לחדש נקודה. גם אם המועדון רק מעלה קישור עלוב לשפע הפקות.
עד כה אלונה שפכה לא מעט כסף ואנחנו רחוקים מלומר את המילה האחרונה בחלון, לדעתי מצופה שניתן למועדון סולד אאוט גם מבלי שיתחנן.

תמיד נחמד להשתפר, אני האחרון שאתנגד אך זה באמת נושא בתחתית סדר העדיפויות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

red ultras כתב:
04 יולי 2022, 20:53
1. אני לא עובד במועדון.
2. אני כן הבעלים של המשרד פרסום של המועדון ועובד בצמוד עם מחלקות השיווק והמדיה במועדון.

מה הקשר בין מחלקת מדיה שתפקידה לדאוג שהקהל יהיה מעודכן בכל הנעשה בקבוצה, לבין זה שאנשים ממורמרים על זה שאין רכש? או שעדיין אי אפשר להחליף יציע בטרנר?

מה שאנשים פה ובעיקר בפייסבוק עושים זה לזלזל בחברים שלהם ליציע. באנשים טובים (וסופר מקצוענים!) שאוהדים את הקבוצה מכל ליבם ועובדים 16/7 (לא מגזים) באכפתיות שרק אוהדים אמיתיים יכולים לעבוד. הלכלוכים האלה בלי הפסקה על מחלקת המדיה והשיווק של המועדון זה פשוט לבוא בטענות לש״ג בצאלים על זה שאיראן מתחמשת גרעינית.

וזה לא סותר את זה שיש ביקורת, גם עצמית וגם על המחלקה. אבל תאמינו לי שעושים את המקסימום בכלים שיש. ההשוואות למכבי הן לא הגיוניות. למכבי יש תקציב כפול משלנו ובתוך התקציב הזה גם סעיף השיווק שאצלם שווה משרד פרסום אינהאוס של 8 אנשים בתוך קריית שלום. ועדיין הם ומכבי חיפה מעתיקים מאתנו כל עונה מחדש.
כנראה שלא הובנתי כראוי.
לא כיוונתי בדבריי למשרד הפרסום או למחלקה כלשהי באופן ספציפי, אלא לתהליכים עמוקים בהרבה שקשורים במועדון.

מעדיף לא להיכנס לזה כי זה יגרור כדור שלג של מגילות.
נערך לאחרונה על ידי ForeverRed ב 04 יולי 2022, 21:43, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

red ultras כתב:
04 יולי 2022, 19:50
שמע בוא נתחיל מזה שאתה כנראה לא מבין מה שאתה מדבר.
ללכלך אפשר תמיד. שיהיה מאחורי הדברים שלך בסיס.
מה בדיוק איכות של ליגה א׳ פה? סאונד? תאורה? תסריט? על איזה פרמטרים אתה מתבסס?
מקווה שבחוזים אתה מבין קצת יותר.
אני אובייקטיבי בניגוד אליך שדי ברור שאתה או קשור לנושא באופן אישי או מקורב לאדם שעשה זאת (אם יש לך גילוי נאות זה הזמן).
שמע קטע, אפרופו חוזים ומקצועות, כשהמועדון היה צריך נציג שידבר ויסביר לנשיא המדינה כשהגיע למשרדים במועדון למה מגיע לנו לקבל את פרס הנשיא, במי לדעתך בחרו כנציג?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Itay כתב:
04 יולי 2022, 20:57
זה לא יותר מבונוס, איך מחלקת המדיה המהוללת תרמה למכבי בשנתיים האחרונות לדוגמה? אין לכך שום השפעה ממשית על הדבר נחשוב ביותר- הנראות על הדשא. זה אולי נחמד לקהל המאוד רחב אך שם זה נגמר, כל עוד מעדכנים על כל דבר באופן ברור את הכסף לאנשים יצירתיים שיעבירו לדברים יותר מהותיים למשל מערך סקאוטינג.

מבלי קשר מרגיש כאילו האוהדים מרגישים משום מה שהמועדון צריך למשוך אותם בשרוול לחדש מנוי, מי שמאמין בקבוצה ואוהד אותה צריך לחדש נקודה. גם אם המועדון רק מעלה קישור עלוב לשפע הפקות.
עד כה אלונה שפכה לא מעט כסף ואנחנו רחוקים מלומר את המילה האחרונה בחלון, לדעתי מצופה שניתן למועדון סולד אאוט גם מבלי שיתחנן.

תודה רבה!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

red ultras כתב:
1. אני לא עובד במועדון.

עכשיו ראיתי את הגילוי נאות.
חשוב לי להבהיר שאני לא מאשים את חברת הפירסום, ולא כי אתה קורא הכל ואני מנסה להתחנף, אני אומר הכל בפנים תמיד, אלא כי אני מכיר גם את אלה שעבדו לפניכם, יודע עם איזה תקציב אתם עובדים (ועל זה הביקורת) ויודע גם שאין רצון אמיתי של המועדון להגיע לרמה של מכבי (ושוב, כשיש רצון זה לפעמים גם יכול לצמצם פערים).
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 04 יולי 2022, 21:56, נערך 3 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
red ultras

Sir Alex Ferguson כתב:
04 יולי 2022, 21:42
אני אובייקטיבי בניגוד אליך שדי ברור שאתה או קשור לנושא באופן אישי או מקורב לאדם שעשה זאת (אם יש לך גילוי נאות זה הזמן).
שמע קטע, אפרופו חוזים ומקצועות, כשהמועדון היה צריך נציג שידבר ויסביר לנשיא המדינה כשהגיע למשרדים במועדון למה מגיע לנו לקבל את פרס הנשיא, במי לדעתך בחרו כנציג?
יש לך גילוי נאות 2-3 תגובות למעלה.
אם היית אובייקטיבי אז היית מציין למה זה רמה נמוכה לדעתך.
התחלת מלהגיב על הסרטון מנויים שהעלו כאן במשהו שלא קשור בכלל ומדבר על סרטון אחר או על מה ציפית שיעשו בהחתמה של תומר חמד. אחר כך שאלתי אותך מה הקשר בין התגובה שלך לסרטון שהוא העלה וכל מה שהיה לך זה ביקורת ארסית שאין בה שום תוכן. להגיד רמה נמוכה כל אחד יכול.. וזה בסדר, בסוף זה עניין של טעם וריח אבל ה״ביקורת״ שלך אין בה כלום. גם אם הקופירייטר שכתב את הסרט היה רוצה לקחת מהביקורת שלך משהו לא היה לו מה. כי פשוט רק לכלכת.

סמל אישי של משתמש
david21

שליחה על ידי david21 »

red ultras כתב:
1. אני לא עובד במועדון.

ההצגה וואלקם של השחקנים שלכם ככ מביכה ולא מושקעת שאפילו בטיק טוק אפשר לערוך סרטון יותר מלהיב ומושקע
וזה בנוסף לסרטון ״התעוררות מנויים״

תלמדו -

https://fb.watch/e2-SwHR3hk/
נערך לאחרונה על ידי david21 ב 04 יולי 2022, 21:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

red ultras כתב:
04 יולי 2022, 21:53
יש לך גילוי נאות 2-3 תגובות למעלה.
אם היית אובייקטיבי אז היית מציין למה זה רמה נמוכה לדעתך.
התחלת מלהגיב על הסרטון מנויים שהעלו כאן במשהו שלא קשור בכלל ומדבר על סרטון אחר או על מה ציפית שיעשו בהחתמה של תומר חמד. אחר כך שאלתי אותך מה הקשר בין התגובה שלך לסרטון שהוא העלה וכל מה שהיה לך זה ביקורת ארסית שאין בה שום תוכן. להגיד רמה נמוכה כל אחד יכול.. וזה בסדר, בסוף זה עניין של טעם וריח אבל ה״ביקורת״ שלך אין בה כלום. גם אם הקופירייטר שכתב את הסרט היה רוצה לקחת מהביקורת שלך משהו לא היה לו מה. כי פשוט רק לכלכת.
מקצועית, לא אהבתי את הצורה שבה חמד הוצג.
לא מכוונה לפגוע, חושב שהיה מגיע ללגיונר כמוהו או סרטון עם ביצועים מחו״ל ואם יש בעיה אז לבקש אישור מהתאחדות בשביל ביצועים מהנבחרת או תמונה/סרטון אחרים ולא אותו על מיטת הטיפולים.
לדעתי יש כאן פיספוס של מיתוג, יש כאן פספוס לעשות רושם ראשוני של כוכב שחוזר לישראל…

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
04 יולי 2022, 20:57

על מה אתה מדבר? מחלקת השיווק וקשרי האוהדים של המועדון הזה היא באמת ביזיון, יש להם בכלל מזל שיש את וסרמיליה שעושים עבודה פי עשר יותר מקצועית מהם (ובתור עמותת אוהדים בכלל). זו המראה של הרצינות של המועדון שלך, היחס לדברים ה״קטנים״ האלה (כי אחרי זה לך תבכה שאתה לא מוכר מרצ׳נדייז או כשבסיס האוהדים שלך לא גדל בקצב שהיית רוצה כשאתה אפילו לא מתחיל לעבוד אקטיבית בלבנות אותו ומחכה שהצלחות לבד יעשו את זה) זה בדיוק כמה ברצינות המועדון לוקח את עצמו.
היה דיבור כזה גם בהקשר שופטים ותקשורת, נדבר במגרש זו תמיד הגישה העיקרית אבל אתה כן צריך את המעבר כדי לשדר מועדון גדול באמת.

הערה לטובת הקורא red ultras: אני מדבר על המועדון עצמו, לא על משרד הפרסום שפשוט מבצע דרישות של הלקוח שלו

סמל אישי של משתמש
david21

שליחה על ידי david21 »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 יולי 2022, 21:56
מקצועית, לא אהבתי את הצורה שבה חמד הוצג.
לא מכוונה לפגוע, חושב שהיה מגיע ללגיונר כמוהו או סרטון עם ביצועים מחו״ל ואם יש בעיה אז לבקש אישור מהתאחדות בשביל ביצועים מהנבחרת או תמונה/סרטון אחרים ולא אותו על מיטת הטיפולים.
לדעתי יש כאן פיספוס של מיתוג, יש כאן פספוס לעשות רושם ראשוני של כוכב שחוזר לישראל…

קבוצה מליגה לאומית יודעת להשתמש במדיה ובהצגה של שחקנים יותר איכותי ומרשים

https://fb.watch/e2-SwHR3hk/

סמל אישי של משתמש
red ultras

Sir Alex Ferguson כתב:
04 יולי 2022, 21:50
עכשיו ראיתי את הגילוי נאות.
חשוב לי להבהיר שאני לא מאשים את חברת הפירסום, ולא כי אתה קורא הכל ואני מנסה להתחנף, אני אומר הכל בפנים תמיד, אלא כי אני מכיר גם את אלה שעבדו לפניכם, יודע עם איזה תקציב אתם עובדים (ועל זה הביקורת) ויודע גם שאין רצון אמיתי של המועדון להגיע לרמה של מכבי (ושוב, כשיש רצון זה לפעמים גם יכול לצמצם פערים).
גם אני לא מדבר על משרד הפרסום. בסוף התפקיד שלנו הוא שולי בתוך המערכת. למועדון יש מחלקת מדיה משלו, לא גדולה אך מאוד איכותית והיא סופגת את כל החצים גם כשהם אמורים להיות מכוונים למקומות אחרים לגמרי. וזה מה שמעצבן אותי.. כי בסוף זה אוהדים כמוני כמוך שאכפת להם וחשוב להם. הכלים שעומדים לרשותם לא תמיד מספיקים אבל הם עושים הרבה מעבר למקסימום.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red ultras כתב:
04 יולי 2022, 21:59
גם אני לא מדבר על משרד הפרסום. בסוף התפקיד שלנו הוא שולי בתוך המערכת. למועדון יש מחלקת מדיה משלו, לא גדולה אך מאוד איכותית והיא סופגת את כל החצים גם כשהם אמורים להיות מכוונים למקומות אחרים לגמרי. וזה מה שמעצבן אותי.. כי בסוף זה אוהדים כמוני כמוך שאכפת להם וחשוב להם. הכלים שעומדים לרשותם לא תמיד מספיקים אבל הם עושים הרבה מעבר למקסימום.
ומי תפקידו להעמיד את הכלים הראויים? התלונות לא לאדם X שהוא עורך וידאו אלא למי שנותן את ההנחיה מה לעשות ואיך ברמת המאקרו.
אין לי טענה לדוגמא על הסרטון בנושא המנויים, יש לי טענה שמעבר לסרטון לא ראיתי כלום (ובתור אחד שממש עוקב באדיקות, איך רוצים להגיע לאחד שמתנדנד) כאילו אף אחד לא רוצה לייצר באזז. אנשים בעיר הזאת חולים כדורגל, תטריף אותם, הפאסיביות הזאת של המועדון גומרת אותי

שלח תגובה