סגל 2022/23

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: סגל 2022/23

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 פברואר 2023, 09:59
לופס אם יישאר יהיה בן 34, מיגל יהיה גם בן 34 בקיץ, גורדנה יהיה בן 33, חאתם אם יחזור בן 32, מיכה יהיה בן 31, אבו עביד בן 30, זה בסיס מספיק טוב של שחקנים עם ניסיון במועדון (לחמד יש עד הקיץ להראות שהוא כן ברמה הנדרשת).
אבו עביד בן 28 חגג יום הולדת בדצמבר והוא כבר בן 30?

לדעתי צריך להצעיר את הסגל, בלם זר צעיר יחסית ואיכותי עונה הבאה,, חאתם לא נראה לי ישאר, וגם אם כן צריף דם חדש, וגם בעמדת המגן השמאלי צריך דם חדש כנראה, את יחזקאל אני מחתים ל4 שנים נוספות הבחור מוכיח את עצמו בעמדת המגן הימני ודדיה כמגן מחליף יותר מבסדר.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 פברואר 2023, 09:59
לופס אם יישאר יהיה בן 34, מיגל יהיה גם בן 34 בקיץ, גורדנה יהיה בן 33, חאתם אם יחזור בן 32, מיכה יהיה בן 31, אבו עביד בן 30, זה בסיס מספיק טוב של שחקנים עם ניסיון במועדון (לחמד יש עד הקיץ להראות שהוא כן ברמה הנדרשת).
לופס לא יישאר וחאתם לא יחזור ולגורדנה עם כל הכבוד יש מנטליות של ילדה ואין נסיון משמעותי במאבקים על תארים.
ולכן חייבים לשמור על משפט שכולם אוהבים היום להגיד ״איזונים ובלמים״.
לצד הצערת הסגל חשוב שיהיו מבוגרים אחראיים שידאגו שהם לא מחרבנים כאן במאני טיים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Red Tiger כתב:
02 פברואר 2023, 20:19
לופס לא יישאר וחאתם לא יחזור ולגורדנה עם כל הכבוד יש מנטליות של ילדה ואין נסיון משמעותי במאבקים על תארים.
אין בעיה, אפשר להביא שחקנים מעל גיל 30 שהם גם שחקני כדורגל איכותיים…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 פברואר 2023, 20:22
אין בעיה, אפשר להביא שחקנים מעל גיל 30 שהם גם שחקני כדורגל איכותיים…
צריך לאזן זה מה שאני אומר לא ללכת לקיצון לשום צד.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

Red Tiger כתב:
גורדנה מנטליות של ילדה? לא באמת אמרת את זה
הלוואי שלכל הסגל תהיה מנטליות של השחקן הזה

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

dudu9998 כתב:
02 פברואר 2023, 21:21
גורדנה מנטליות של ילדה? לא באמת אמרת את זה
הלוואי שלכל הסגל תהיה מנטליות של השחקן הזה
מה לעשות גבר,הוכח בתקופת אלישע ורוני לוי.
הוא אמר את זה בעצמו.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

Red Tiger כתב:
02 פברואר 2023, 21:56
הוא אמר את זה בעצמו.
בתקופת בכר שרצה לעזוב כי לא קיבל דקות זה נכון אצל רוני לוי אמר לו אתה לא בתוכניות ואמר לו אני לא עוזב זה רק מראה כמה השחקן השתנה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Red Tiger כתב:
גורדנה עם מנטליות של ווינר, הביא אותנו לגמר הגביע עונה שעברה עד שנפצע בדרך והעונה איתו אנחנו מועמדים לאליפות.
אז כן חאתם לא יגיע ולופס גם לא ישאר אבל את גורדנה לא צריך לשחרר, מחתים אותו לעוד שנתיים.
ואיפה שאפשר להצעיר כמובן שזה מבורך.
עמדת החלוץ להביא את תאי בריבו שיילחם עם חמד ועם חלוץ זר בתקווה שקלימלה יוכיח את עצמו.
להביא בלם זר צעיר יחד עם אבו עביד ועם ויטור.
קשר אמצע זר, פאון ושאפי זה אחלה מצבת של זרים.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Red Tiger כתב:
02 פברואר 2023, 21:56
הוא אמר את זה בעצמו.
זה חלק מהראיון האחרון שלו מהקיץ, לקוח ממיינט:

"גם אחרי שבצוות המקצועי אמרו לי במפורש לקראת ינואר שכדאי לי לעבור לקבוצה אחרת", מספר גורדנה, "אני אמרתי שאני נשאר בהפועל באר־שבע".
"לעזוב את הפועל באר־שבע בעונה הראשונה עם בכר הייתה הטעות הכי גדולה שעשיתי בקריירה שלי. הייתי צריך להמשיך ולהתמודד על המקום שלי", הוא אומר. "הייתי ילד בן 24, שלא כל כך הבין את הכדורגל. חשבתי שיהיה לי יותר טוב אם אני אעבור לקבוצה אחרת ואקבל דקות משחק. בדיעבד זו הייתה טעות ענקית".
אמרתי לרוני לא פעם שאם הוא ייתן לי לשחק שלושה-ארבעה משחקים ברציפות, אני אוכל לעזור לו ולקבוצה. אמרתי לו גם שיש לי ביקורת עצמית מאוד גדולה, ואם לא אהיה טוב - אני אלך לקבוצה אחרת".
"לאחר שרוני אמר לי שאני פותח, החלטתי באותו משחק שאני נותן את הכי טוב שאני יכול", נזכר גורדנה. "אמרתי לעצמי שאני משחק כמו שאני חושב שאני צריך לשחק, ועושה פעולות כמו שאני חושב, בלי צורך לרצות אף אחד"
באסיפה שנערכה ביום שאחרי המשחק לוי שיבח את גורדנה. "זו הייתה הפעם הראשונה שראיתי את רוני לוי משבח שחקן יחיד", הוא נזכר השבוע. "כמה ימים לאחר מכן רוני עזב וברדה מונה למאמן".
על היכולת של גורדנה באותו משחק אמר בשבוע שעבר איתי שכטר בראיון שהעניק כי "אם לא רועי גורדנה, אנחנו לא בגמר בכלל. הוא החזיק אותנו בחצי הגמר מול מכבי תל־אביב, והיה מעולה. הוא נתן משחקים נהדרים עד שנפצע".
אחרי האליפות בעונת 2015-2016 אמרת שאתה לא מרגיש חלק מהקבוצה, ולא מרגיש שהתואר שייך אלייך. מה התחושות שלך לאחר הזכייה בגביע?
"מרגיש לגמרי חלק מקבוצה עוצמתית עם קהל מטורף שתמך בנו לאורך כל הדרך. אין לי מילים לתאר את מה שחוויתי העונה".
מבחינתי זה חלום לסיים כאן את הקריירה כשחקן בהפועל באר־שבע, ולאחר מכן לקבל במועדון תפקיד מסוים. אני מאוד אוהב את המועדון ואת העיר. העיר באר־שבע עשתה רק טוב לי ולמשפחה שלי".
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

shovalb9 כתב:
05 פברואר 2023, 14:54
זה חלק מהראיון האחרון שלו מהקיץ, לקוח ממיינט:

"גם אחרי שבצוות המקצועי אמרו לי במפורש לקראת ינואר שכדאי לי לעבור לקבוצה אחרת", מספר גורדנה, "אני אמרתי שאני נשאר בהפועל באר־שבע".
"לעזוב את הפועל באר־שבע בעונה הראשונה עם בכר הייתה הטעות הכי גדולה שעשיתי בקריירה שלי. הייתי צריך להמשיך ולהתמודד על המקום שלי", הוא אומר. "הייתי ילד בן 24, שלא כל כך הבין את הכדורגל. חשבתי שיהיה לי יותר טוב אם אני אעבור לקבוצה אחרת ואקבל דקות משחק. בדיעבד זו הייתה טעות ענקית".
אמרתי לרוני לא פעם שאם הוא ייתן לי לשחק שלושה-ארבעה משחקים ברציפות, אני אוכל לעזור לו ולקבוצה. אמרתי לו גם שיש לי ביקורת עצמית מאוד גדולה, ואם לא אהיה טוב - אני אלך לקבוצה אחרת".
"לאחר שרוני אמר לי שאני פותח, החלטתי באותו משחק שאני נותן את הכי טוב שאני יכול", נזכר גורדנה. "אמרתי לעצמי שאני משחק כמו שאני חושב שאני צריך לשחק, ועושה פעולות כמו שאני חושב, בלי צורך לרצות אף אחד"
באסיפה שנערכה ביום שאחרי המשחק לוי שיבח את גורדנה. "זו הייתה הפעם הראשונה שראיתי את רוני לוי משבח שחקן יחיד", הוא נזכר השבוע. "כמה ימים לאחר מכן רוני עזב וברדה מונה למאמן".
על היכולת של גורדנה באותו משחק אמר בשבוע שעבר איתי שכטר בראיון שהעניק כי "אם לא רועי גורדנה, אנחנו לא בגמר בכלל. הוא החזיק אותנו בחצי הגמר מול מכבי תל־אביב, והיה מעולה. הוא נתן משחקים נהדרים עד שנפצע".
אחרי האליפות בעונת 2015-2016 אמרת שאתה לא מרגיש חלק מהקבוצה, ולא מרגיש שהתואר שייך אלייך. מה התחושות שלך לאחר הזכייה בגביע?
"מרגיש לגמרי חלק מקבוצה עוצמתית עם קהל מטורף שתמך בנו לאורך כל הדרך. אין לי מילים לתאר את מה שחוויתי העונה".
מבחינתי זה חלום לסיים כאן את הקריירה כשחקן בהפועל באר־שבע, ולאחר מכן לקבל במועדון תפקיד מסוים. אני מאוד אוהב את המועדון ואת העיר. העיר באר־שבע עשתה רק טוב לי ולמשפחה שלי".
אם הוא השתנה אז חובת ההוכחה היא עליו.
הלוואי שכן.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Red Tiger כתב:
05 פברואר 2023, 19:47
אם הוא השתנה אז חובת ההוכחה היא עליו.
הלוואי שכן.
אני חושב שהוא כבר מוכיח, לא?

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

לדעתי השבועיים הקרובים סופר משמעותיים עבורנו, אם עושים 6 מ-6 אנחנו בפורמה טובה לראש חץ עם חיפה, על פניו אחרי בלומפילד אנחנו לא אמורים להיתקל ביותר מדי מוקשים עד תום העונה הסדירה (ריינה בית, חדרה חוץ, ק״ש בית). לחיפה מצפים מוקשים כמו הי״א ובית״ר ולמכבי מחכה נתניה כבר במחזור הקרוב.

נכון צריך להסתכל ממשחק למשחק אבל העיניים כבר מתחילות לפזול לבלומפילד, בהנחה ואין תקלות לא צפויות מול ירושלים השוקעת זה צפוי להיות משחק של מלחמת עולם, אם צולחים את השבועיים האלו זו חתיכת הצהרת כוונות של הסגל שלנו.

אחרי הרבה שנים סוף סוף מתגבש לנו סגל של פייטרים שבהחלט ראויים לקרוא תיגר, סגל של בחורים שלא נרתעים מאתגרים וכאלו שרק נותנים טעם של עוד , חזרנו (אני בכל אופן) להתבאס בשריקת הסיום, לחכות כל השבוע למשחק ולהתרגש כמו ילד בכניסה לאיצטדיון (גם אם זה נגד נתניה) ועל כך מגיע שאפו לשחקנים, הם צלחו משימה מאוד גדולה וזה להחזיר לחלק נכבד מהקהל את התשוקה, מקווה מאוד שנדע בתקופת זמן הזו להחזיר את טרנר להיות המבצר שכולנו מכירים, לא שאפי לא קלימלה ולא חטואל, זה הג׳וקר הכי טוב שאנחנו יכולים לשלוף.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ספרו לי עוד על הסגל הטוב בליגה.
אנחנו נטולי כישרון התקפי. אין שחקן אחד שמסוגל לעשות פעולה אישית שמשנה משחק.
לא מקרי שדווקא מול הבונקרים בטרנר אנחנו חסרי אונים.
זה הרבה מעבר לחלוץ כזה או אחר.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

זה נכון, בשורה התחתונה יש מחסור ביכולת אישית ופיניש.
זה גורם לברדה להמר בחילופים מניח מתוך ניסיון להרגיש מי יותר חם, לדוגמא היום כשחטואל לא משהו ואתה יודע שמפאון תקבל כנראה יותר, או לפחות לא פחות, אתה עדיין חושש להוציא את חטואל כי אז תישאר בלי סקורר.
דוגמא קלאסית לאיך שהמחסור הזה משפיע על ניהול המשחק.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

רק מזכיר שהגיעו העונה לא פחות מ5 שחקני התקפה, 4 מתוכם זרים. זה חסר תקדים.
שלושה חלוצים ושני קשרי אגף.

אז או שתהיה לנו קצת סבלנות או שנחליף את פרופיל השחקנים שאנחנו מביאים

שלח תגובה