העתיד המקצועי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: העתיד המקצועי

שליחה על ידי dor69 »

שמעון א כתב:
21 ספטמבר 2022, 08:22
רק קח בחשבון שבעתיד הקרוב מליקסון ירצה להיות מאמן ראשון...

יהיה מאוד כואב לראות אותו/ברדה בקבוצה אחרת
אם מאור יהיה מוכן עוד שנתיים באמת לאמן אני לא רואה סיבה שברדה לא יעלה חזרה לעמדת המנהל המקצועי

סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

שליחה על ידי El_Medico »

dor69 כתב:
21 ספטמבר 2022, 08:26
אם מאור יהיה מוכן עוד שנתיים באמת לאמן אני לא רואה סיבה שברדה לא יעלה חזרה לעמדת המנהל המקצועי
זה!

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

dor69 כתב:
21 ספטמבר 2022, 08:26
אם אפגוש את מאור פעם אחת אומר לו את מה שאבא של סרינה אמר לה ביום שאחותה שיחקה בפעם הראשונה בטורניר מקצועני בגיל 14.
״אני יודע שגם את רוצה ומאוכזבת שעדיין לא,אחותך תהיה מס׳ 1 אבל את תהיי הכי גדולה בהיסטוריה״.
אני נשבע שאני מאמין בזה.

סמל אישי של משתמש
ItzGil

שליחה על ידי ItzGil »

תמונה

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

ItzGil כתב:
22 ספטמבר 2022, 18:46
תמונה
לא זומן לנבחרות ולא בלט בנוער, אז על מה כל המהומה?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

ReDo כתב:
23 ספטמבר 2022, 13:45
לא זומן לנבחרות ולא בלט בנוער, אז על מה כל המהומה?
מספיק לראות אותו כדי להבין. יש לו פוטנציאל מצוין ויכולת אישית שכבר כמעט ואין בארץ.
לצד הדברים הטובים עדיין אין לו בדיוק עמדה מוגדרת וטקטית הוא לא ברמה של החברים שלו לקבוצה. כבר רשמתי שהוא צריך עוד שנה בנוער.
לגבי דודו דהאן, כבר שנה הוא מטמטם לילד את הראש כשגם הסביבה שלו ככה. זה מה יש.

ובכל זאת, לא מאשים אף ילד שיבקש לעזוב את המכביות-ב"ש לנתניה-ניסנובים-לוזונים-ק"ש.
החכמולוגיה כאן על "אובדן דרך", "תנו לילדים לשחק" ושאר הקשקושים אף פעם לא עומדים במבחן המציאות ומדמון זאת דוגמה טובה.
לא צריך להתבייש בזה שאנחנו קבוצה הישגית שאין לה זמן לתת לילדים לא מבושלים לעשות יותר מדי טעויות על חשבונה.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

מדובר בדניאל צדיק 04.

אחרי שהאב טיפוס דניאל צדיק 01 נכשל, 02 יצא בגירסת בטא ו 03 שודרג, יש ציפיות בשמיים לגירסא 04

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

יש המון קבוצות הישגיות ברחבי אירופה שמוצאות מקום לילדים בני 18 ומתחת בהרכב.
שם כזה או אחר לא מעניין אותי. מדמון, סטויאנוב, צדיק, אף אחד מהם הוא לא האישיו.
השאלה היא למה הקבוצות כאן ככ מתקשות לתת לצעירים מקום.

האם זה בגלל שהעבודה בנוער מחורבנת ונער מוכשר ככל שיהיה בן 18 לא קשור לרמה מבחינה פיזית וטקטית?
אצלנו ספציפית, האם זה בגלל שאנחנו לא מספיק איכותיים?
כלומר, טעות של מדמון והנה הפסד. נגד סכנין בבית מגרדים ניצחון. אין פה כרית ביטחון מקצועית מספיק גבוהה שתאפשר לנו לשחק עם שחקן אחד פחות בשל?
בגלל צוות מקצועי שלא מאמין בהם מספיק ומעדיף לתת לשחקנים גמורים במקום?

התשובה לשאלה הזו היא היותר מעניינת.
וזה נכון גם לחיפה ומכבי ת"א. גלוך זה תופעה והוא לא מייצג מבחינתי יותר מדי. וגם הוא, אין לי ספק שתחת מאמנים אחרים ספק אם היה מקבל הזדמנות.

אנחנו לא קבוצה שרצה לאליפות, אז מן הראוי שכן יהיו פה בסגל 2-3 פרוספקטים. במינימום. בפועל חוץ משאפי אין פה אף אחד.
איפה הראייה לעתיד?

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

לא חושב שאנחנו לא משלבים צעירים, גלזר,אליאס,דדיה שכבר 3ֶ שנים בהרכב,שאפי,יוספי שקיבל הרבה הזדמנויות,חטואל…
צעירים ישראליים מלבד מקרים בודדים מאוד נופלים בדברים בסיסיים מהבוגרים כמו ביטחון,עמידה נכונה,פיזיות,כושר גופני… וזה לא רק אצלנו אלא גם אצל מכבי וחיפה, כמה כבר צעירים הם שילבו בשנים האחרונות?
בודדים, לרוב הכוכבים שלהם עברו כמה השאלות וחזרו מהדלת הראשית, כשיש מקרים כמו גלוך אין בעיה לשלב אותו בסגל ואפילו להרכיב ב-11 אבל כשיש מקרה כמו מדמון שפעמיים מאבד כדורים ובשני המקרים אנחנו חוטפים שער אז כן שווה לתת לו להבשיל במקום אחר גם אם התקרה שלו יותר גבוהה משל שחקן נוכחי בקבוצה.

נתנו פה את הדוגמה למה לא לתת לצעירים וליחזקאל כן, אם היה אפשר הייתי שם את יחזקאל בתחנה מרכזית היום עם כרטיס לכיוון אחד ועם זאת זה עדיין לא נכון להגיד שעדיף שם צעיר, זה יכול להיות גם יותר גרוע.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

הגילאים שציינת זה לא באמת צעירים, שחקן בן 22-23 זה לא צעיר.
אלה שחקנים עם תקרה ברורה. אני מדבר על גילאים קודמים, על אנדר 20.
הביקורת הזו נכונה גם לגבי חיפה ומכבי, פשוט אנחנו יותר מעניינים אז מתמקד בנו.

אני לא מסכים שתמיד יכול להיות יותר גרוע, להעדיף את יחזקאל באגף על פני לתת צ'אנס לסטויאנוב נגד יריב חלש כמו מינסק זו דוגמא קלאסית לטעמי.
אין לזה שום סיבה בעולם.

מודל ההשאלות בגילאי 20+ הוא לא כזה מוצלח, הוא מייצר לרוב שחקנים עם תקרה ברורה מאוד לליגת העל. זה צריך לקרות הרבה קודם.
מועדון כמו שלנו כדי לייצר לעצמו סיכוי צריך גם למכור מדי פעם יחד עם חברות קבועה בשלב בתים בקונפרנס. בלונג ראן זה צריך להיות היעד.
זה גם תלוי לאן. לטעמי חדרה זה מקום לא טוב לאליגון. חדרה זו קבוצה ששונאת כדורגל ומטרתה המובהקת והמוצהרת היא להוציא 0-0. מקום נוראי לשחקן התקפה.
עדיף בהרבה נס ציונה, הפועל ירושלים או כל קבוצה אחרת שמעוניינת לשחק כדורגל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

כל התשובות נכונות.
לרוב, לדעתי, השחקנים פשוט לא ברמה.
אחד כמו מדמון למשל, זה לא רק האיבודים שלו. הוא פשוט לא מספיק טוב כדי לשחק באופן יחסית רציף.
מדוע הפערים כל כך גדולים בין נוער לבוגרים זה כבר דיון בפני עצמו.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

לא יודע איך לא מגנים בכל מקום את דודו דהאן, אני אישית עקבתי אחריו ברשתות החברתיות המון זמן, ואחרי הפעולות האחרונות עם דוידה ועם פריצה הבנתי שאני עוקב אחר אדם חסר מוסר.
לא יודע מה מידת הכישרון של דניאל צדיק, אבל אם הסוכן שלו והוא מרשים לעצמם הרבה לפני שהשחקן קרע שרוך, שילך ושלא יחזור.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

talb55 כתב:
23 ספטמבר 2022, 17:06
לא יודע איך לא מגנים בכל מקום את דודו דהאן, אני אישית עקבתי אחריו ברשתות החברתיות המון זמן, ואחרי הפעולות האחרונות עם דוידה ועם פריצה הבנתי שאני עוקב אחר אדם חסר מוסר.
לא יודע מה מידת הכישרון של דניאל צדיק, אבל אם הסוכן שלו והוא מרשים לעצמם הרבה לפני שהשחקן קרע שרוך, שילך ושלא יחזור.
אין שום דבר בתפקיד הסוכן שאמור להתחשב במועדון או באוהדים

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

yedidel כתב:
23 ספטמבר 2022, 17:26
אין שום דבר בתפקיד הסוכן שאמור להתחשב במועדון או באוהדים
הוא עושה פעולות שחורגות מתפקיד הסוכן. הוא לא מכבד את החוזים שהוא עצמו חתם עליהם ומבריח את השחקנים למדינות אחרות...

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

yossi כתב:
23 ספטמבר 2022, 14:02
יש המון קבוצות הישגיות ברחבי אירופה שמוצאות מקום לילדים בני 18 ומתחת בהרכב.
שם כזה או אחר לא מעניין אותי. מדמון, סטויאנוב, צדיק, אף אחד מהם הוא לא האישיו.
השאלה היא למה הקבוצות כאן ככ מתקשות לתת לצעירים מקום.

האם זה בגלל שהעבודה בנוער מחורבנת ונער מוכשר ככל שיהיה בן 18 לא קשור לרמה מבחינה פיזית וטקטית?
אצלנו ספציפית, האם זה בגלל שאנחנו לא מספיק איכותיים?
כלומר, טעות של מדמון והנה הפסד. נגד סכנין בבית מגרדים ניצחון. אין פה כרית ביטחון מקצועית מספיק גבוהה שתאפשר לנו לשחק עם שחקן אחד פחות בשל?
בגלל צוות מקצועי שלא מאמין בהם מספיק ומעדיף לתת לשחקנים גמורים במקום?

התשובה לשאלה הזו היא היותר מעניינת.
וזה נכון גם לחיפה ומכבי ת"א. גלוך זה תופעה והוא לא מייצג מבחינתי יותר מדי. וגם הוא, אין לי ספק שתחת מאמנים אחרים ספק אם היה מקבל הזדמנות.

אנחנו לא קבוצה שרצה לאליפות, אז מן הראוי שכן יהיו פה בסגל 2-3 פרוספקטים. במינימום. בפועל חוץ משאפי אין פה אף אחד.
איפה הראייה לעתיד?
מעמד המאמן.
כשמאמן יודע ששלושה הפסדים הוא בחוץ הוא לא רוצה איזה מדמון שיתגלח לו על הראש.
כשמאמן מבין שהוא לא נמדד בפרמטרים איכותיים לאורך זמן אלא רק בתוצאה האחרונה הוא בא לבנקר משחק שלם ולחנוק את הכדורגל כדי שהשבוע הפור לא ייפול בצד שלו.

אמרתי מזמן כבר, מאמנים חייבים לקבל סעיפים איכותיים בחוזה, כמות שערי זכות, איומים, פעולות קבוצתיות למשחק וכו. ורק אז הם ישחקו כדורגל וגם יהיו מאמנים ולא מורים לספורט.

ועוד משהו, מדיניות מועדון, כשיש מנגר מקצועי אמיתי, הוא בוחר שחקנים, הוא רואה את מחלקות הנוער והוא מתווה מדיניות. הוא זה שנותן את הדין על גידול ושיתוף ילדים

שלח תגובה