עומרי גלזר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: עומרי גלזר

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
05 דצמבר 2023, 11:12
לא ברור על מה הלעג, המהלך קיבל ביקורת בזמן אמת והביקורת מוכחת שוב ושוב כנכונה.
נו ואם היו מוכרים אותו ב2 מיליון יורו איך זה ישנה לך כאוהד?
אנחנו לא מועדון תחת שליטה של אוהדים. יש בעלת בית ואם היא סבבה עם זה, כשהיא מביאה את הכסף מהבית, אז לא מבין למה צריך לדוש בזה כאילו מכרו אותו ב1.2 במקום 120 מיליון יורו.

הפגיעה המקצועית מעניינת אותי כאוהד. ענייני כספים אשאיר לבעלת הבית, שככל הנראה יכולה ללמד אותנו דבר או שניים בעסקים. עוד 800 אלף יורו לא היו משנים לה הרבה ולכן אני מניח שלא עשתה מזה ביג דיל.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

יש לנו אחוזים ממכירה עתידית ולקחו את זה בחשבון כשמכרו אותו בסכום יחסית נמוך.
הפער בין 1.5 מיליון יורו ל-2 הוא לא דרמטי ולא באמת משנה משהו חוץ מפגיעה באגו. הבעיה המרכזית שהחלפנו אותו בשוער פח אבל אולי נרוויח מזה את אליאסי לשנים הבאות.

בכל מקרה הסרבים ידועים כחרטטנים שתמיד מקשרים שחקנים מהקבוצה המקומיות לאירופה ולרוב זה לא קורה, אאמין לזה רק כשזה אשכרה יקרה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
05 דצמבר 2023, 11:41
נו ואם היו מוכרים אותו ב2 מיליון יורו איך זה ישנה לך כאוהד?
אנחנו לא מועדון תחת שליטה של אוהדים. יש בעלת בית ואם היא סבבה עם זה, כשהיא מביאה את הכסף מהבית, אז לא מבין למה צריך לדוש בזה כאילו מכרו אותו ב1.2 במקום 120 מיליון יורו.

הפגיעה המקצועית מעניינת אותי כאוהד. ענייני כספים אשאיר לבעלת הבית, שככל הנראה יכולה ללמד אותנו דבר או שניים בעסקים. עוד 800 אלף יורו לא היו משנים לה הרבה ולכן אני מניח שלא עשתה מזה ביג דיל.
מה זה משנה לי? אני רוצה קבוצה הישגית. אם היית מוכר בסכום נורמלי לא היית צריך לעבור את המהפכה של ספטמבר שאמרו לנו שצריך להחזיר הפסדים כי אין אירופה. ולא, ההבדל הוא לא חצי מיליון יורו כי גם ל2 היה צריך לסרב חד וחלק

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אין ספק שהחשיפה של שוער בליגת האלופות עם הופעות טובות נגד סיטי והופעות טובות גם בנבחרת זהה לחשיפה של שוער בליגת העל...

לא זכור לי שחקן מהשנים האחרונות (אפילו שחקן שדה לא בהכרח שוער) שיצא לצמרת של ליגת טופ כמו הצרפתית ישירות מהליגה שלנו.
לא היינו מקבלים הצעה כזו בשום תסריט.

הלוואי שיש אמת בדיווח והוא יימכר, אהיה שמח עבורו ועבור החשבון בנק שלנו שיקבל אחוזים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Itay כתב:
05 דצמבר 2023, 13:34
אין ספק שהחשיפה של שוער בליגת האלופות עם הופעות טובות נגד סיטי והופעות טובות גם בנבחרת זהה לחשיפה של שוער בליגת העל...

לא זכור לי שחקן מהשנים האחרונות (אפילו שחקן שדה לא בהכרח שוער) שיצא לצמרת של ליגת טופ כמו הצרפתית ישירות מהליגה שלנו.
לא היינו מקבלים הצעה כזו בשום תסריט.

הלוואי שיש אמת בדיווח והוא יימכר, אהיה שמח עבורו ועבור החשבון בנק שלנו שיקבל אחוזים.
דור לא טוען שהיינו צריכים לדרוש 6 או 7 מיליון יורו מהסרבים בקיץ.
אלא שעוד בקיץ דיברנו על זה שמדובר במחיר נמוך על שוער בשיא הקרירה (בזמן שכל מיני נגרים כמו גנדלמן וקארצב עברו ב2.3 מיליון יורו מקבוצה נחותה מאיתנו כמו נתניה).
והוא צודק. המחיר (בלי בונוסים, עם בונוסים, בלי אחוזים ועם אחוזים) לא שיקף את שווי השוק שלו, העובדה שהיה לו חוזה ארוך טווח וגם החשיבות המקצועית שלו עבורנו (זוכר את מרין כאן בפורום מתווכח איתי שמרציאנו ויתר השמות שהיו מועמדים הם באותו הרמה שלו).
אני טענתי שצריך לבוא לקראת גלזר, ובמקום 3 מיליון יורו לבקש 2 וחצי אפילו 2 מיליון, אבל 900/1.2 (תלוי בפרסומים) היה לדעתי נמוך מידי ועיסקה רעה מכל הבחינות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שווי שוק נקבע ע"פ ההצעות והמציאות בשטח. לא בחישובים מוזרים כמו כמה גאנדלמן נמכר.

אם אין ביקוש וזאת ההצעה היחידה אין לך יותר מדי קלפים והמחיר לרוב לא יזנק.
יש גם סיבות נוספות כמו שוער בדרך כלל נמכר בפחות משחקן שדה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לא רק שיצאו פראיירים במחיר, עוד הוסיפו חטא על פשע עם האחוזים. 20 אחוז, על מחיר שמראש הוא חצי ממה שהיה שווה במקרה הטוב. רק אצלנו רואים דברים כאלה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

Sir Alex Ferguson כתב:
05 דצמבר 2023, 13:57
דור לא טוען שהיינו צריכים לדרוש 6 או 7 מיליון יורו מהסרבים בקיץ.
אלא שעוד בקיץ דיברנו על זה שמדובר במחיר נמוך על שוער בשיא הקרירה (בזמן שכל מיני נגרים כמו גנדלמן וקארצב עברו ב2.3 מיליון יורו מקבוצה נחותה מאיתנו כמו נתניה).
והוא צודק. המחיר (בלי בונוסים, עם בונוסים, בלי אחוזים ועם אחוזים) לא שיקף את שווי השוק שלו, העובדה שהיה לו חוזה ארוך טווח וגם החשיבות המקצועית שלו עבורנו (זוכר את מרין כאן בפורום מתווכח איתי שמרציאנו ויתר השמות שהיו מועמדים הם באותו הרמה שלו).
אני טענתי שצריך לבוא לקראת גלזר, ובמקום 3 מיליון יורו לבקש 2 וחצי אפילו 2 מיליון, אבל 900/1.2 (תלוי בפרסומים) היה לדעתי נמוך מידי ועיסקה רעה מכל הבחינות.
אין מה להשוות שוער לשחקני שדה כי התמחור בין אם נרצה או לא הוא שונה. מסכים שהיינו צריכים להרוויח עליו קצת יותר אך בסוף אלונה בחרה ללכת על העסקה במחיר הזה ולא לדרוש יותר גם מהסיבה שלדעתי היא סיכמה עם דהאן שמרציאנו יעשה את הדרך ההפוכה. סך הכל באמת לא הצלחנו למקסם את העסקה, האם היו אבל עוד הצעות ממועדון שבוודאות ישחק בבתים בצ׳מפיונס? אי אפשר לדעת, ואין ספק שגם עצם העובדה שהצוות אימון בבלגרד מוכר לכולנו זה גם נקודה שסביר להניח הייתה מאוד מהותית מבחינת גלזר שדחף לעסקה.

ובנוגע לאחוזים, לא הייתי מקל ראש ב-20%, בהנחה שאכן יימכר ב-6-7 מיליון יורו נוכל לשלשל יופי של סכום לכיס.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
05 דצמבר 2023, 15:04
שווי שוק נקבע ע"פ ההצעות והמציאות בשטח. לא בחישובים מוזרים כמו כמה גאנדלמן נמכר.

אם אין ביקוש וזאת ההצעה היחידה אין לך יותר מדי קלפים והמחיר לרוב לא יזנק.
יש גם סיבות נוספות כמו שוער בדרך כלל נמכר בפחות משחקן שדה.
אני לא מסכים איתך אבל גם אם אתה צודק, אם השווי הזה שאתה מדבר עליו לא מספיק גבוה אז לא צריך לעשות עסקה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

קל להגיד אבל בסוף אתה לא יכול למנוע משחקן להתקדם מקצועית וכלכלית.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
05 דצמבר 2023, 20:57
קל להגיד אבל בסוף אתה לא יכול למנוע משחקן להתקדם מקצועית וכלכלית.
המועדון הרים אותו לא פחות ממה שהוא נתן למועדון, הוא גם שודרג בשכר ממש חודשים ספורים לפני. שוב אומר, אם מכבי תל אביב יכולה לדרוש ולהרים משמעותית במחיר את פאקינג באיירן מינכן גם אתה יכול לדרוש מחיר הולם מהאימפריה של בלגרד.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

השוואה מנותקת מן המציאות.

קודם כל מכבי תל אביב דרשה מבאיירן 7 מיליון יורו+בונוסים+אחוזים ממכירה ובסוף קיבלה 5 מיליון יורו.
וזה לא בר השוואה כי בשביל באיירן גם 7 מיליון יורו זה "כסף קטן" ובעיקר כי היה לפרץ שוק. היו למכבי תל אביב "קלפים נוספים".
למרות זאת מכבי ויתרה כי מה לעשות אתה לא יכול להגיד לא על הצעה ממועדון כזה. יש שרשרת מזון ברורה כשאתה מתעקש להתעלם ממנה.

גלזר קיבל הצעה חלומית מבחינתו. הוא לא קיבל את החשיפה של פרץ, הוא לא קיבל הצעות רציניות ובטח לא קיבל הזדמנות לשחק בשלב הבתים של ליגת האלופות כשוער ראשון ושכר כפול.
אולי הזדמנות יחידה בקריירה שלא הלכה הכי טוב מבחינתו עד שהגיע אלינו. אסור לך לפספס הזדמנויות כאלה כי לרוב הן לא חוזרות.

ושוב אני פשוט לא מבין מה זה רלוונטי לך כאוהד אם זה 1.2 או 1.5 או 2. זה מה שמנע ממך להפוך לקבוצה הישגית או להילחם על התואר?
זה מצחיק. לדבר בססמאות זה קל. המציאות קצת יותר מורכבת.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

ForeverRed כתב:
05 דצמבר 2023, 15:44
לא רק שיצאו פראיירים במחיר, עוד הוסיפו חטא על פשע עם האחוזים. 20 אחוז, על מחיר שמראש הוא חצי ממה שהיה שווה במקרה הטוב. רק אצלנו רואים דברים כאלה.
20 אחוז זה לא המון?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
06 דצמבר 2023, 11:16
השוואה מנותקת מן המציאות.

קודם כל מכבי תל אביב דרשה מבאיירן 7 מיליון יורו+בונוסים+אחוזים ממכירה ובסוף קיבלה 5 מיליון יורו.
וזה לא בר השוואה כי בשביל באיירן גם 7 מיליון יורו זה "כסף קטן" ובעיקר כי היה לפרץ שוק. היו למכבי תל אביב "קלפים נוספים".
למרות זאת מכבי ויתרה כי מה לעשות אתה לא יכול להגיד לא על הצעה ממועדון כזה. יש שרשרת מזון ברורה כשאתה מתעקש להתעלם ממנה.

גלזר קיבל הצעה חלומית מבחינתו. הוא לא קיבל את החשיפה של פרץ, הוא לא קיבל הצעות רציניות ובטח לא קיבל הזדמנות לשחק בשלב הבתים של ליגת האלופות כשוער ראשון ושכר כפול.
אולי הזדמנות יחידה בקריירה שלא הלכה הכי טוב מבחינתו עד שהגיע אלינו. אסור לך לפספס הזדמנויות כאלה כי לרוב הן לא חוזרות.

ושוב אני פשוט לא מבין מה זה רלוונטי לך כאוהד אם זה 1.2 או 1.5 או 2. זה מה שמנע ממך להפוך לקבוצה הישגית או להילחם על התואר?
זה מצחיק. לדבר בססמאות זה קל. המציאות קצת יותר מורכבת.
לא רואה את זה כמוך, אתה מסתכל על זה מנקודת המבט של השחקן ואני של המועדון. גם אם ההשוואה מנותקת לטעמך וזה המחיר הריאלי אז אני פשוט לא עושה מהמועדון שלי בדיחה ומוכר אם אני זה שצריך להחליט.
לגבי הרלוונטיות- אם אתה מספר לי על קושי תקציבי בתחרות עם היריבות על ישראלים אתה לא יכול להגיד לי באותה נשימה שצריך לשחרר נכסי אלפא במחיר מבצע. במבחן התוצאה זה סופר רלוונטי, החלשנו את הסגל בסיום החלון כדי לצמצם הפסד כלכלי, מה שלא היה קורה אם היית מוכר ב*לפחות כפול* כפי שהיית אמור

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ReDo כתב:
06 דצמבר 2023, 11:53
20 אחוז זה לא המון?
זה לא מעט.
אולי משחקים כאן יותר מדי מנג'ר שם אפשר לדחוף 50% לכל עסקה בקלות.

שלח תגובה