יוג'ין אנסה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: יוג'ין אנסה חתם ל3 שנים

שליחה על ידי yossi »

לאיזה סטנדרט נמוך התרגלנו שאנסה נחשב ל"יוצר".
המהלך היחיד בערך הטוב שלו זה החטיפה והמסירה לסלמני באזור דקה 30. מהלך בסיסי.
בהתחלה קיבל כדור לא רע מאבו עביד שבעזרת מזל הצליח להשתחרר בתוך הרחבה, כרגיל מסירה איומה.
אין לו גם מה לחפש על הקו, אין לו טכניקה כדי לתת דריבל עם הכדור קרוב לרגל.

על תפקיד המהיר היה צריך להיות את יחזקאל.
ברדה ורוני לוי הסיטו אותו מחלוץ לאגף וגמרו אותו כאן. יחזקאל גם יודע לעשות תנועות חכמות משל אנסה.
בשביל אחד שרק רץ לא צריך משבצת של זר.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

yossi כתב:
26 אוגוסט 2022, 10:14
בהתחלה קיבל כדור לא רע מאבו עביד שבעזרת מזל הצליח להשתחרר בתוך הרחבה, כרגיל מסירה איומה.

ברדה ורוני לוי הסיטו אותו מחלוץ לאגף וגמרו אותו כאן. יחזקאל גם יודע לעשות תנועות חכמות משל אנסה.
יחזקאל מול אנסה? וואלה לוקח אנסה בכל יום נתון.
יחזקאל מרגיז אותי בכל שניה שלו על המגרש. גועל נפש של שחקן עם שפת גוף של מלך העולם

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

yossi כתב:

לוקח את אקסברד בכושר שלו היום לפני יחזקאל.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אני לא משווה את אנסה ליחזקאל, אני אומר שבשביל שחקן מהיר וזהו לא צריך להקריב משבצת של זר.
יחזקאל זה ישראלי שיכול לעשות את זה.

וברור לי שיחזקאל המאיס את עצמו, זה הרבה באשמתו כמובן אבל גם באשמת הצוות המקצועי.
אומר שוב שכשחקן אגף הוא נזרק גם מק"ש. הוא פשוט גרוע שם.
כחלוץ הוא סבבה, תחזרו גם להודעות עליו בזמן שהיה פה חלוץ.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

אם אנסה היה מגיע טאבולה ראסה העונה, כולם פה היו משפריצים לאוויר. להשוות את שגיב ״חד נוירון״ יחזקאל לאנסה, זה כבר שיא חדש.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אני שוב אשמח לדעת מה הוא עשה שאמור לגרום לי "להשפריץ".
שאפי בהופעת בכורה הראה כדורגל שאנסה לא הראה מאז שדרך פה.
גם חטואל אתמול היה טוב הרבה יותר.

זה דיון מיותר, לא קשה לראות שאין לו טכניקה או הבנת משחק ברמה הנדרשת. לרוץ מהר זה לא מספיק.
מי שחושב אחרת סבבה, לגיטימי. הסוף איתו בכל מקרה ידוע.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

אין לו טכניקה , הוא לא מייצר לעצמו , הוא לא כל כך מבין את המשחק , הוא מסורבל , קבלת החלטות רעה אבל ...
הלוואי על כל שחקן אצלנו מחוייבות כמו שלו , כושר כמו שלו , מהירות כמו שלו , חיוביות כמו שלו , בלי פוזות ובלי מניירות של כוכב , מלחמה כמו שלו ועם כל זה - גם יש לו מספרים .

אז כן , אני בדיסוננס מטורף איתו . ברור לי שהוא לא ברמה שאנחנו רוצים . אבל אני לומד לאהוב אותו .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

שליחה על ידי david21 »

היה הכי טוב על המגרש אתמול עד שהוחלף עשה טרור שם ופינה שטח ונלחם על כל כדור
אחד הטובים אצלנו בלי פוזות של כוכב והשמחה שלו בסיום שרץ לכל האיצטדיון :מאוהב:

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yakar כתב:
26 אוגוסט 2022, 09:20
יאללה יאללה, השחקן הכי טוב אצלך אתמול, היחיד שעשה משהו במחצית הראשונה. ואללה זיין את חיפה בכל המשחקים מולם, חח לא נכנס לסגל אצלם.

שחררו כבר מאמצע העונה שעברה תחת רוני לוי, הוא היה בחוסר ביטחון עם מאמן מזעזע. לא משחרר אותו בחיים.
השחקן הכי טוב? כי הוא רץ נלחם ומנסה?
כי הוא בעט פעמיים מחוץ לרחבה וכמובן לא הוציא מזה איום אמיתי?
כי פעמיים אבו עביד שלח אותו על הנקודה החזקה שלו שהיא המהירות ובמקום לבשל גול מסר פעמיים לשוער?
מה זה אומר המצטיין לשחקן אגף? 0 בישולים? 0 שערים? 0 מסירות מפתח? 0 איומים אמיתים על השער?
שוב אני כותב, קיצוני אחר בכדור שקיבל שמסר לשוער נותן לסולימאני מסירה מדויקת מול שער ריק, אנחנו עולים ל 1-0 וכל המשחק נראה אחרת ואנחנו מקבלים ביטחון ומשתחררים, במקום זה כמעט עפנו אתמול כי הקיצוני הזר שלנו לא מסוגל לעשות כלום חוץ ממהירות ופיזיות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מגיע לכם לסבול.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

talb55 כתב:
26 אוגוסט 2022, 10:53
אם אנסה היה מגיע טאבולה ראסה העונה, כולם פה היו משפריצים לאוויר. להשוות את שגיב ״חד נוירון״ יחזקאל לאנסה, זה כבר שיא חדש.
יחזקאל לא מעניין ולא קשור לאנסה.
האחד ישראלי שגם אם לא יספר השנה לא יגרם נזק.
השני שחקן זר שאמור לשדרג אותך, שאתה מוגבל בכמות שאתה יכול להביא, ולכן הוא אמור להביא לך דברים ששחקן ישראלי (בשוק ובקבוצה שלך) לא יכולים להביא.

אנסה לא שם, לא במספרים (כיבושים/בישולים), לא בייצור לאחרים, לא בדומיננטיות, הוא בסך הכל מחויב מהיר ופיזי, ולא בשביל זה משאירים זר.
היו לו משחקים טובים שנה שעברה, בעיקר כשנתנו לו שטחים.
אם היינו בני יהודה (צ׳יבוטה דוגמא מצוינת לזה) אז הוא היה מתאים. אנחנו לא בני יהודה, הרף שלנו גבוה יותר, אנחנו לא יכולים להחזיק שחקן שגם כשהוא בכושר טוב הוא מוגבל טכנית ומחשבתית, לא קילר, לא דומיננטי, לא קליני, וכשהוא לא בכושר טוב ואין לו ביטחון אז בכלל הוא לא מסוגל לעצור כדור ואז אפילו סגל הוא לא שווה.

מי שרוצה השנה מקום שלישי 20 נקודות מחיפה ומכבי, להיות עוד עונה תלוי בנייחים של ספורי (ואולי שפי) עם מיגל כדרך המרכזית לייצר שערים, להיות מוגבל התקפית כל משחק, אז שישאיר את אנסה כקיצוני הפותח. מי שרוצה מעבר לזה, מי שרוצה קיצוני שכובש, מבשל, מייצר לאחרים, מבין משחק, טכני, דומיננטי, לפחות לשאוף לאחד כזה, צריך להיות אמיץ ולהנחית כאן קיצוני חדש במקום אנסה עד סוף החלון.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 אוגוסט 2022, 11:40
השחקן הכי טוב? כי הוא רץ נלחם ומנסה?
כי הוא בעט פעמיים מחוץ לרחבה וכמובן לא הוציא מזה איום אמיתי?
כי פעמיים אבו עביד שלח אותו על הנקודה החזקה שלו שהיא המהירות ובמקום לבשל גול מסר פעמיים לשוער?
מה זה אומר המצטיין לשחקן אגף? 0 בישולים? 0 שערים? 0 מסירות מפתח? 0 איומים אמיתים על השער?
שוב אני כותב, קיצוני אחר בכדור שקיבל שמסר לשוער נותן לסולימאני מסירה מדויקת מול שער ריק, אנחנו עולים ל 1-0 וכל המשחק נראה אחרת ואנחנו מקבלים ביטחון ומשתחררים, במקום זה כמעט עפנו אתמול כי הקיצוני הזר שלנו לא מסוגל לעשות כלום חוץ ממהירות ופיזיות.
אחרי חטיפה מצויינת שלו נתן כדור לסלמני ומה הוא עשה? לפחות אנסה הצליח להיכנס לרחבה
לא הכי חד אבל כזר שישי כשאין אלטרנטיבות ובטח מול קבוצות שלא יבואו להתבנקר הוא נשק

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Redbull כתב:
26 אוגוסט 2022, 11:51
אחרי חטיפה מצויינת שלו נתן כדור לסלמני ומה הוא עשה? לפחות אנסה הצליח להיכנס לרחבה
לא הכי חד אבל כזר שישי כשאין אלטרנטיבות ובטח מול קבוצות שלא יבואו להתבנקר הוא נשק
יש עונה ארוכה עם רוטציות ועומסים בטח עד המונדיאל ועם אירופה. לא יהיה באמת זר שישי.
ומה זה אין אלטרנטיבות? חסרים זרים בשוק?
הוא נשק מול קבוצות שיבואו להתבנקר? הפוך גוטה הפוך, אין לו דריבל, אין לו טכניקה, כשקבוצות יסגרו ולא יהיה לו שטח כמו אתמול הוא יתקשה כי אז הוא יצטרך להביא דברים שאין לו, הוא שחקן שמתאים למתפרצות והתקפות מעבר, וגם אז הוא שחקן מאוד מוגבל שיכול כמו אתמול לפרוץ על 30 מטר ואז ברגע האמת במקום לבשל גול למסור לידיים של השוער.

אין לי דבר נגד אנסה אישית, הוא מחויב, נראה בחור טוב שעובד קשה, ותמיד אזכור לו את התרומה בגביע שנה שעברה, אבל הוא חלק לא מבוטל מהבעיה שיש אצלנו השנה בהתקפה כבר עונה שנייה…

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב:

יוצר במקסימום בעיה. אני מחליף את מרטינש לפניו אמנם אבל זה מטעמי העדפה של קישור על כנף

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 אוגוסט 2022, 11:56
יש עונה ארוכה עם רוטציות ועומסים בטח עד המונדיאל ועם אירופה. לא יהיה באמת זר שישי.
ומה זה אין אלטרנטיבות? חסרים זרים בשוק?
הוא נשק מול קבוצות שיבואו להתבנקר? הפוך גוטה הפוך, אין לו דריבל, אין לו טכניקה, כשקבוצות יסגרו ולא יהיה לו שטח כמו אתמול הוא יתקשה כי אז הוא יצטרך להביא דברים שאין לו, הוא שחקן שמתאים למתפרצות והתקפות מעבר, וגם אז הוא שחקן מאוד מוגבל שיכול כמו אתמול לפרוץ על 30 מטר ואז ברגע האמת במקום לבשל גול למסור לידיים של השוער.

אין לי דבר נגד אנסה אישית, הוא מחויב, נראה בחור טוב שעובד קשה, ותמיד אזכור לו את התרומה בגביע שנה שעברה, אבל הוא חלק לא מבוטל מהבעיה שיש אצלנו השנה בהתקפה כבר עונה שנייה…
השאלה מה סדרי העדיפויות.
לדעתי האמצע לא פחות חשוב מהאגפים כרגע כי חוץ מספורי אין שם כלום!
וקצת בנושא תיאום ציפיות, סורי להיות משבית השמחות, אבל כנראה שתהיה מקום 3 עם 15-20 נקודות הפרש מהמכביות.
זה ההפרש הריאלי בין הקבוצות כרגע.

שלח תגובה