דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
david21
Title: CrazyRed

Re: דור מיכה

שליחה על ידי david21 »

4 לב אדום כתב:
28 יולי 2022, 17:37
מעניין שאצילי הילד חרא הזה בכלל לא מתייחס לפרשה ..
כאילו רק דור היה שם .
חרא נשאר חרא - תודה לאל שהוא לא אצלנו .
שיישאר ויירקב אצל הקופים השחצנים והיהירים .
כי אצילי יש לו את כל התמיכה והאהבה מאוהדי מכבי חיפה ומהנהלת מכבי חיפה שיודעים שהוא שחקן הכי ישראלי טוב שיש
ולעומת מיכה שרומסים אותו והוא מקבל רמזים שאלונה מאוכזבת ובנוסף אוהדים מגעילים
לא מגיע לנו כלום

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

david21 כתב:
28 יולי 2022, 17:41
כי אצילי יש לו את כל התמיכה והאהבה מאוהדי מכבי חיפה ומהנהלת מכבי חיפה שיודעים שהוא שחקן הכי ישראלי טוב שיש
ולעומת מיכה שרומסים אותו והוא מקבל רמזים שאלונה מאוכזבת ובנוסף אוהדים מגעילים
לא מגיע לנו כלום
אני מתחיל לחשוב שאתה חובב אפייה רק לא כל כך טוב בתחום.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

dardasmiley כתב:
28 יולי 2022, 17:38
לא מסכים איתך, לקחת מקרה חמור מאוד, שאם הוא נכון אמור לזכות את המעורבים בו בכמה שנים טובות בכלא, ניתקת מהקשר ופירקת למקטעים (באומנות יש לציין) קטנים שכל אחד לכאורה לא נוראי.

במקרה הזה השלם גדול הרבה יותר מסך חלקיו.
מדובר על דמות לחיקוי שניצלה את מעמדה כדי לספק מאווים אישיים בצורה שאינה חוקית ואינה עולה בקנה אחד עם אמות המוסר המקובלות בחברה תקינה (סימום של אישה לצורכי מין) נוסיף על זה שמדובר בבנות שאינן קיבילות ליחסי מין עם בגיר כמעט בכל מדינה מתקדמת.

בתור אבא לשתי בנות, אין לי פנים לדחוף את הבת שלי לכדורגל כל עוד הוא מכיל בתוכו תתי אדם כאלה. מעדיף שלא ידעו מי אלה גיבורי התרבות שכמעט תמיד מכתיבים לי את מצב הרוח וסדר היום, מאשר שידעו מי הם והסיכוי הקטן שינוצלו בעקבות זה.

האמירה פה היא לא רק לעבר ולמעשה עצמו. האמירה החברתית פה היא לעתיד ולילדות שכולנו מגדלים. אין לזה בדל של מקום ואפס לגיטימציה.
שמע כבר כתבו פה הכל, וכל טענה שנמשיך לטעון שוב ושוב תהיה כבר לעוסה.
יש מי שדעתו כמו שלך במידה כזאת או אחרת ויש מי שדעתו כמו שלי

רק חשוב לי להבהיר ביחס למה שכתבת,
רשמת בצורה שאינה חוקית, זה לא נכון עובדתית. זיכוי מחוסר אשמה.
אינה עולה בקנה אחד עם אמות המוסר? נכון, והוא מכיר בזה שהוא טעה והתנצל.

לגבי הסוגריים שלך, פה כבר יש בעיה רצינית בטענה שלך.
לא היה מקרה כזה, אפילו לא ע"פ הגרסה של אלמוג בוקר.
לפי דור מיכה אפילו לא היה דיבור כזה, ומבחינתי כל עוד המשטרה לא העמידה לדין למרות שהיו להם ההתכתבויות האלה הגרסה של מיכה נכונה.

לגבי הבנות שאינן קבילות ליחסי מין, זה נכון בדיעבד.
מבחינת מיכה הן חוקיות בזמן מעשה, היסוד הנפשי שלו חף מפשע, וההוכחה היא החלטת המשטרה.

אז אם נותרנו רק אם אמות מוסר פגומות, עליהן הוא התנצל ומנסה לחזור לדרך הישר בטח ברמה המוסרית...
אני בוחר למחול (לפני שנתיים) ולא לפתוח את המשפט לדיון נוסף היום בלי שום שינוי בנסיבות.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי rkuka »

nitsande כתב:
28 יולי 2022, 16:47
חשבתי הרבה מה דעתי בעניין, והתלבטתי אם גם להביע אותה כשהיא די התגבשה...
אני אנסה לקצר...

להבנתי, דור מיכה הלא נשוי בזמנו, היה גבר חרמן, בערך כמו כל גבר בקבוצת הגיל שלו.
הוא חיפש לזיין ועדיף כמה שיותר יפות וגם צעירות הולך מבחינתו, כל עוד הן בגיל המותר.
עד כאן אין שום פסול בהתנהגות שלו חוץ מהבגידה בזוגתו, לא מעשה חריג בימינו.

שאלת המוסר מתעוררת כשהבנות הן בגיל חשוד, ועד כמה הוא טרח לברר באמת בת כמה היא,
בנוסף, בעוד ברור לו שבתור כוכב הרבה יותר קל לו להשפיע על בחורות צעירות, ברור עוד יותר שעל קטינות על הגבול החוקי מידת ההשפעה גוברת.
חד משמעית, אסור היה לו לנצל את הכח שנוצר לו מפאת הנסיבות כדי להחפיץ ילדות תמימות.
גם אם מידת התמימות שלהן מוטלת בספק בלשון המעטה.

העובדה שהוא מנסה לסדר לחבר שלו גם פרטנרית כשלעצמה היא לא חסרת מוסר או חריגה,
אלא כשמחברים לכך את הנסיבות ובמיוחד את גילן (שלא היה ידוע בזמן אמת).
אם היה עניין של שימוש בסמים, פרט לעובדה שזה לא חוקי, זה גם לא אתי ולא התנהגות מקצוענית לשחקן כדורגל.
אבל כשאתה מתכנן ערב של חגיגות סופרדופר, זה לגמרי לגיטימי למי שמתעלם מהעניין החוקי. לא משהו יוצא דופן בחברה שלנו.

כשמתייחסים להפרכת ההאשמות ע"י המשטרה כלפיהם מבינים שלפחות ברמה החוקית לא הייתה עבירה, וכנראה גם לא ביסוד הנפשי.
נוסף על העובדה שמיכה מכחיש את נושא הסמים על הסף, שאם היה בו ממש המשטרה לא הייתה מעלימה עין.

אחרי כל זה, המסקנה שלי היא שמיכה היה גבר חרמן, קצת מעל לגבול הלגיטימי והרבה פחות מהגבול המוסרי הנדרש לפחות משחקן.
הוא טעה טעות מרה וחמורה כשהגבולות הטשטשו לו והוא הסתנוור מההצלחה והכוכבות.
אבל הוא מכיר בטעות, הוא מצר עליה בלב שלם ועושה כל שביכולתו לחפר עליה לפחות ציבורית.

הנסיבות לא השתנו במאומה מלפני שנתיים, מודה ועוזב ירוחם והוא אכן קיבל את המחילה שלו.
אי אפשר לשפוט אדם יותר מפעם אחת על אותה עבירה, גם לא בדין הפלילי.
אי אפשר לנצח להשאיר אותו על כף המאזניים כנשקל בין אשם לזכאי.
גם אנשים שרצחו, גנבו ואנסו מקבלים הזדמנות שנייה מתישהו...

בכל מקרה את האות קין שלו הוא ישא איתו לעוד הרבה שנים.
מה בדיוק הוא עושה לחפר על הטעות שהוא עשה ציבורית?
שים לב שהם אף פעם לא התנצלו (כי זה לא בא להם טוב משפטית). הנסיון להפוך את זה לגבר חרמן שמעד היא סוג של נירמול של משהו פסול מאוד בעיני. לכוכבים במעמד שלהם יש פריבילגיה חברתית שהיא מעל ומעבר לתרומה שלהם לחברה, הם נהנים מכסף (משאבים ציבוריים לא פעם),מעמד ובהחלט מורמים מהעם וזה בסדר אבל זה בא עם אחריות.יש הבדל גדול בין ללכת למסיבת זיונים והוללות עם חבר (ועזוב תסמים בצד זאת ממש היתממות לכל מי שמאמין שחקני כדורגל לא לוקחים סמים) שזה באיזהשהו מקום מקובל חברתית לבין לעשות את זה עם ילדות בנות 16. גם אם זה ״נורמלי״ הם נתפסו ואחרים לא ולכן אנחנו כחברה (בטח כשיש לנו בעלים שהיא אשה וזה לכאורה קרוב לליבה) צריכים לסמן שזה לא מקובל.אם הפרסומים נכונים, נראה שהם ידעו טוב מאוד מה הגיל של הילדות וזה לדעתי חציית קו אדום. מה המסר שאנחנו מעבירים לילדים בין 12 שמעריצים את השחקנים האלה?
לגבי הסליחה וההזדמונת השניה, לא בטוח שאנשים באמת סלחו מה גם שהיה צו איסור פרסום על רוב הפרטים. רוצה סליחה אמיתית שיתן את כל הפרטים כמו שהיו ונראה איך הציבור יגיב (שזה בערך מה שקורה כרגע) כמו שאתה שם לב לפי הדיונים פה - זה ממש ממש לא בא טוב ללא מעט אנשים.

רוצה להחליק את זה, זכותך אבל יש לי תחושה (ואני מקווה שלא תיקח את זה אישית) שאתה גבר בלי ילדים (או לפחות לא אבא לבת).

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

לאור הפרסומים האחרונים בעניינו של דור מיכה ולאחר שהדברים שפורסמו הוכחשו באופן מוחלט וגורף על ידי השחקן עצמו, המועדון פנה הן לשחקן והן לעורך דינו על מנת לקבל הבהרות נוספות.
כזכור, הפועל "ויקטורי" באר שבע החתימה את השחקן רק אחרי שמערכת המשפט סגרה את תיק החקירה כנגדו מחוסר אשמה.

ככל שהמשטרה תחליט שיש מקום לחקירה נוספת, המועדון יפעל בהתאם לממצאים ולהחלטות של מערכת אכיפת החוק.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

עוד תגובה הזויה של המועדון לאוסף

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

תגובה מטומטמת ועוד באמצע משחק. Wtf

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

למה תוך כדי המשחק?
הזיה

סמל אישי של משתמש
david21

שליחה על ידי david21 »

שירן הזו יודעת שיש עכשיו משחק?
מועדון מתנהל כמו שכונה

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

אני מניח שזה באמצע משחק כי לא רצו שזה יפגע במיכה ובריכוז שלו במשחק.
אם לא היה משחק היום, אני מניח שהתגובה ההזויה הזאת הייתה יוצאת כבר היום בבוקר.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום

שליחה על ידי 4 לב אדום »

איזה עיתוי עלוב ...
לדעתי זה לא יעבור בשקט אצל ברדה . זה אולי מעיד על קצר ביחסים עם אלונה .
לא חושב שהוא ידע שיפרסמו דבר כזה כששחקן שלו נשלח לייצג את המועדון על הדשא .
התנהלות בזויה .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ForeverRed כתב:
27 יולי 2022, 23:32
איך אתה יודע להיתמם כשנוח לך.
וואלה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

rkuka כתב:
28 יולי 2022, 20:01
מה בדיוק הוא עושה לחפר על הטעות שהוא עשה ציבורית?
שים לב שהם אף פעם לא התנצלו (כי זה לא בא להם טוב משפטית). הנסיון להפוך את זה לגבר חרמן שמעד היא סוג של נירמול של משהו פסול מאוד בעיני. לכוכבים במעמד שלהם יש פריבילגיה חברתית שהיא מעל ומעבר לתרומה שלהם לחברה, הם נהנים מכסף (משאבים ציבוריים לא פעם),מעמד ובהחלט מורמים מהעם וזה בסדר אבל זה בא עם אחריות.יש הבדל גדול בין ללכת למסיבת זיונים והוללות עם חבר (ועזוב תסמים בצד זאת ממש היתממות לכל מי שמאמין שחקני כדורגל לא לוקחים סמים) שזה באיזהשהו מקום מקובל חברתית לבין לעשות את זה עם ילדות בנות 16. גם אם זה ״נורמלי״ הם נתפסו ואחרים לא ולכן אנחנו כחברה (בטח כשיש לנו בעלים שהיא אשה וזה לכאורה קרוב לליבה) צריכים לסמן שזה לא מקובל.אם הפרסומים נכונים, נראה שהם ידעו טוב מאוד מה הגיל של הילדות וזה לדעתי חציית קו אדום. מה המסר שאנחנו מעבירים לילדים בין 12 שמעריצים את השחקנים האלה?
לגבי הסליחה וההזדמונת השניה, לא בטוח שאנשים באמת סלחו מה גם שהיה צו איסור פרסום על רוב הפרטים. רוצה סליחה אמיתית שיתן את כל הפרטים כמו שהיו ונראה איך הציבור יגיב (שזה בערך מה שקורה כרגע) כמו שאתה שם לב לפי הדיונים פה - זה ממש ממש לא בא טוב ללא מעט אנשים.

רוצה להחליק את זה, זכותך אבל יש לי תחושה (ואני מקווה שלא תיקח את זה אישית) שאתה גבר בלי ילדים (או לפחות לא אבא לבת).
זכותך לחשוב אחרת. הכל בסדר.
רק מציין שלא אמרתי שזה בסדר, אלא שזה לא כמו שמציירים את זה כרגע בתקשורת.
ושהוא יצא זכאי משפטית ומוסרית הוא מצטער על זה. השאלה אם מי שטעה לעולם לא יכול לחזור לחיים נורמליים בעיניך.

דרך אגב, אני אבא לשני בנים ובת.
אין קשר.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
david21

שליחה על ידי david21 »

מוצאים הודעה כזו אחרי שנתיים ורק אחרי שאלמוג בוקר החליט להוציא הכל לאור
להוציא הודעה כזו בדקה 15 שהשחקן עצמו לא מודע לזה
ממש דוברות ליגה א!!!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

CrazyRed7 כתב:
28 יולי 2022, 20:18
תגובה מטומטמת ועוד באמצע משחק. Wtf
זה זוג של אמירה מצד המועדון.
בזמן המשחק ולמרות שמיכה פותח, המועדון לא מקל ראש בסוגיה ומתייחס דווקא עכשיו.

אן תרצה, כאילו אומרים האירוע הזה שאנחנו מגיבים אליו חשוב לא פחות מהמשחק
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה