דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: דור מיכה

שליחה על ידי Red Tiger »

dor69 כתב:
30 יוני 2023, 19:02
ההתנגדות נובעת מהפחד של חלקכם שיכול להיות שנשחרר ואז פתאום ייפתח לו במקום אחר והוא יחזור להיות מיכה של מכבי, שחררו את זה.
מועדון מסודר לא יכול להסס בכל צעד על מה היה לפני 5 שנים או מה יהיה אם ככה וככה, מועדון מסודר מתבסס על עובדות והעובדות הן כאלו:
1. מיכה פתח פה שתי עונות בתור שחקן מוביל ובשתיהן איבד את המקום שלו לאחרים ולא סיפק את הסחורה
2. מיכה מלכתחילה שחקן עם חסרונות ברורים בעמדה שלו וצריך התאמה של כל המערך לזה (רך, לא יודע לבעוט לשער, צריך המון את הכדור לרגל וכו׳)
3. מיכה מרוויח שכר מאוד גבוה ביחס למעמד החדש שמייעדים לו

המסקנה הפשוטה היא החלפה שלו וניצול המשאבים שיתפנו בצורה יותר טובה. זה ככה פשוט
1+

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

dardasmiley כתב:
30 יוני 2023, 21:13
בול!!

כל אותם אלה שמלינים (כהרגלם על כל פעולה של המועדון) למה עכשיו ומה עם הדרך, הם אותם אלו שלפני שבועיים (בהקשר גלזר) הסבירו לנו שזה לא מלכ"ר ולא חוג וצריך לעשות שיקולים רק בשביל המועדון.

נשבע שלפעמים אני חושב שאם ישחררו את סלמאני אותם יוזרים פה ימצאו על מה להתלונן.
הייתי מאותם אנשים שהתלוננו על סכום המכירה של גלזר והדעה שלי כאן כזאת מאותן הסיבות.
כמו שכבר הסברתי, דווקא בגלל התלונות על ניצול לא נכון של נכסים ומשאבים מיכה חייב להיחתך. על סמך השנתיים שלו פה פשוט לא הגיוני שנמשיך להחזיק ממנו שחקן מוביל ולשלם לו שכר של אחד כזה ולא מעניין איזה שחקן הוא היה פעם. הרי ברור לכולם שגם אם יקצץ זה לא יגיע לשכר של מחליף אז צריך בעיניי למכור את המניה כשהיא עוד שווה משהו בחוץ.

חייבים פה להשתחרר מהפחדים של מה יקרה אם, זה מגביל אותנו מאוד. לא קיים מועדון שלא יפסיד מדי פעם איזה שחקן. הכל עניין של ניהול סיכונים, השאלה היחידה שרלוונטית היא האם שווה לנו להחזיק אותו פה עם השכר שלו על אם ואולי? ברוב מוחלט של הפעמים התשובה היא לא

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

dor69 כתב:
30 יוני 2023, 21:31
הייתי מאותם אנשים שהתלוננו על סכום המכירה של גלזר והדעה שלי כאן כזאת מאותן הסיבות.
כמו שכבר הסברתי, דווקא בגלל התלונות על ניצול לא נכון של נכסים ומשאבים מיכה חייב להיחתך. על סמך השנתיים שלו פה פשוט לא הגיוני שנמשיך להחזיק ממנו שחקן מוביל ולשלם לו שכר של אחד כזה ולא מעניין איזה שחקן הוא היה פעם. הרי ברור לכולם שגם אם יקצץ זה לא יגיע לשכר של מחליף אז צריך בעיניי למכור את המניה כשהיא עוד שווה משהו בחוץ.

חייבים פה להשתחרר מהפחדים של מה יקרה אם, זה מגביל אותנו מאוד. לא קיים מועדון שלא יפסיד מדי פעם איזה שחקן. הכל עניין של ניהול סיכונים, השאלה היחידה שרלוונטית היא האם שווה לנו להחזיק אותו פה עם השכר שלו על אם ואולי? ברוב מוחלט של הפעמים התשובה היא לא
אפשר להרגיע את כולם.
אין סיכוי שהוא חוזר לכושר שהוא היה במכבי.
כבר 4 שנים שהוא לא מצליח,אין סיבה שזה יחזור פתאום.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
30 יוני 2023, 18:32
כי לא ביקשו ממנו לקצץ.
אם היו רוצים אותו בכפוף לקיצוץ בשכר כנראה שהיו מעלים את זה ולא ישאר מודיעים לו שיחפש קבוצה.

שוב אומר
בעקבות העומס בקישור מי אתם משחררים?יש לכם אופציה אחרת?להשאיר את כולם זה לא ריאלי גם אם נעפיל לשלב בתים.
בכתבות שלפני הודעת השחרור אמרו שמבקשים ממנו לקצץ אז אולי היה משהו ותאכלס קשה לי להאמין שלא נרצה מיכה בזול

בתאכלס כל שחרור היה מתקבל כי לא מיכה לא ספורי ולא פאון הם שחקנים שאתה נחלש בלעדיהם ועדיין הייתי שמח עם ספורי היה הולך

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
30 יוני 2023, 19:02
ההתנגדות נובעת מהפחד של חלקכם שיכול להיות שנשחרר ואז פתאום ייפתח לו במקום אחר והוא יחזור להיות מיכה של מכבי, שחררו את זה.
מועדון מסודר לא יכול להסס בכל צעד על מה היה לפני 5 שנים או מה יהיה אם ככה וככה, מועדון מסודר מתבסס על עובדות והעובדות הן כאלו:
1. מיכה פתח פה שתי עונות בתור שחקן מוביל ובשתיהן איבד את המקום שלו לאחרים ולא סיפק את הסחורה
2. מיכה מלכתחילה שחקן עם חסרונות ברורים בעמדה שלו וצריך התאמה של כל המערך לזה (רך, לא יודע לבעוט לשער, צריך המון את הכדור לרגל וכו׳)
3. מיכה מרוויח שכר מאוד גבוה ביחס למעמד החדש שמייעדים לו

המסקנה הפשוטה היא החלפה שלו וניצול המשאבים שיתפנו בצורה יותר טובה. זה ככה פשוט
++++
מיכה הגיע על תקן שובר שוויון אחרי לכתו של ג׳וס והשכר שלו היה בהתאם, היו ממנו ציפיות מאוד גבוהות להראות מהיכולות ומהמנהיגות שאפיינו אותו במכבי ולצערנו זה לא קרה, קיבלנו שחקן מאוד חלבי שלמעט חודשיים-שלושה טובים היה יותר חלש מהצל של עצמו, בסוף בוודאי שזה גם עניין של שכר, אין סיבה ששחקן ששווה רוטציה לכל היותר ירוויח פה 300k, זה לא האיזור חיוג שלנו, כך או כך אני די בטוח שהשיקול המרכזי הוא מקצועי ולא כלכלי. כפי שנאמר פה, ברדה לקח את ספורי לפניו כמעט בכל הזדמנות.

מקווה מאוד שהדיבורים על מכירה תוך כדי השתתפות בשכר הם עוד המצאה מבית היוצר של פשכה ושות׳, אנחנו לא ארגון חסד.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

אף פעם לא יבין את האגו המטומטם הזה של אוהדים ״לא להשתתף בשכר״.
אנחנו אמרנו לו לך,אנחנו מחוייבים לו לחוזה ולנו יש אינטרס שימצא קבוצה.
אף אחד לא ישב לאלונה עם אקדח על הרקה לתת למיכה את החוזה שקיבל ולכן צריך לעמוד בו.
ואם קבוצה מוכנה לתת לו חוזה ב200 ואנחנו צריכים להשלים 100 אז מה הבעיה?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
30 יוני 2023, 21:31

אני מסתכל על זה אחרת.
מיכה כחלק מהסגל, יוסיף או לא יוסיף?
לדעתי יוסיף. כאן תם הדיון.
מעולם לא ראיתי בו שחקן מוביל שלוקח קבוצה על הגב.
הוא היה אוברייטד הרבה לפני שהגיע.
אין לי בעיה לשחרר בתנאי שיגיע קשר אמצע זר אבל אין שום דיבור על משהו כזה וספק אם זה הכיוון.
ברגע שהשיקול הוא כלכלי נטו, אני פחות מתחבר.
מקצועית עדיין יש לו מה לתרום.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

Red Tiger כתב:
30 יוני 2023, 23:38
אף פעם לא יבין את האגו המטומטם הזה של אוהדים ״לא להשתתף בשכר״.
אנחנו אמרנו לו לך,אנחנו מחוייבים לו לחוזה ולנו יש אינטרס שימצא קבוצה.
אף אחד לא ישב לאלונה עם אקדח על הרקה לתת למיכה את החוזה שקיבל ולכן צריך לעמוד בו.
ואם קבוצה מוכנה לתת לו חוזה ב200 ואנחנו צריכים להשלים 100 אז מה הבעיה?
זה לא עניין של אגו, זה עניין של להפסיק להיות נדבנים על חשבון הכיס של אלונה, זה שהמועדון מעוניין למכור שחקן מסויים (והפעם זה במקרה שחקן שאולי מלבד הגדולות כל הליגה הייתה מאוד שמחה לקבל אותו) זה לא אומר שאנחנו אוטומטית צריכים לצאת בהפסד מהעסקה הזו.

אנחנו לא מוכרים חתול בשק אלא שחקן ששוווה 10-12 שערים ובישולים בעונה, אין סיבה שגם ניתן אותו בחינם וגם נשתתף בשכר, לא אתנגד גם למשוך את העסקה כמה שצריך, בוא נראה את אברמוב אחרי שכל שלישיית ההתקפה שלו מתקפלת מפה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

ForeverRed כתב:
01 יולי 2023, 00:15
אני מסתכל על זה אחרת.
מיכה כחלק מהסגל, יוסיף או לא יוסיף?
לדעתי יוסיף. כאן תם הדיון.
מעולם לא ראיתי בו שחקן מוביל שלוקח קבוצה על הגב.
הוא היה אוברייטד הרבה לפני שהגיע.
אין לי בעיה לשחרר בתנאי שיגיע קשר אמצע זר אבל אין שום דיבור על משהו כזה וספק אם זה הכיוון.
ברגע שהשיקול הוא כלכלי נטו, אני פחות מתחבר.
מקצועית עדיין יש לו מה לתרום.
מסכים.לא הייתי משחרר בלי להביא מישהו שאמור לספק את הסחורה שלו.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אבל יש מחליפים.
זה לא שאנחנו עם סגל של 15 שחקנים שכל שחקן שמשחררים צריך להביא לו חלופה.

בנו סגל, השלימו 90% מהתמונה ועכשיו מתחילים לשחרר.
גם פה בפורום אחרי השבוע של ההחתמות כתבו שצריך להתחיל לשחרר.

מיכה יכול לשחק רק כ10, בכל עמדה אחרת הוא הרבה פחות יעיל.
כ10 יש מי שישחק, וכמו שכבר כתבו צריך לתת לסטויאנוב צאנס לפרוח,
יש לו מה למכור
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:
30 יוני 2023, 18:18
אבל המאמן לא רוצה אותו. לא בתוכניות שלו. מה קשור השכר?
המאמן לא רוצה אותו כי עלות מול תועלת הוא לא שם ורחוק משם.
יש לך ספק שבמשכורת של 150 או 160 אלף דולר (מה שאברמוב מוכן לשלם) וכניראה גם קרוב למה שהוא באמת שווה מבחינת יכולת הוא עובר הרבה יותר חלק בגרון?
כשאנחנו מדברים על 300 לפי הפרסומים אפילו 320 אלף דולר אין הצדקה להחזיק אותו אצלנו כשהוא לכל הפחות האופציה השלישית אולי אפילו הרביעית באיכות שלה אצלנו אחרי ספורי, פאון וסטויאנוב אבל מבחינת שכר הוא מהיקרים בקבוצה בגלל המיסוי הישראלי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אז למה לא ניסו לקצץ את חוזהו?

הרי אם אתה רוצה את השחקן וכל מה שמונע ממך להשאיר אותו זה השכר אז אתה לפחות תנסה להציע לו לקצץ ולהישאר, לא?

לא רצו אותו נקודה. לא השאירו שום פתח להישארות שלו ובגלל זה פעלו איך שפעלו(חתכו עניינים שניה לפני המחנה, בלי שום מו"מ).

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 יולי 2023, 10:20
המאמן לא רוצה אותו כי עלות מול תועלת הוא לא שם ורחוק משם.
יש לך ספק שבמשכורת של 150 או 160 אלף דולר (מה שאברמוב מוכן לשלם) וכניראה גם קרוב למה שהוא באמת שווה מבחינת יכולת הוא עובר הרבה יותר חלק בגרון?
כשאנחנו מדברים על 300 לפי הפרסומים אפילו 320 אלף דולר אין הצדקה להחזיק אותו אצלנו כשהוא לכל הפחות האופציה השלישית אולי אפילו הרביעית באיכות שלה אצלנו אחרי ספורי, פאון וסטויאנוב אבל מבחינת שכר הוא מהיקרים בקבוצה בגלל המיסוי הישראלי.
גם ב160 אלף דולר אין הצדקה לשחקן שיש 3 שחקנים על העמדה שלו, עמדה שלא תמיד תהיה בכלל קיימת.

ברדה לא מחזיק ממנו וזהו. לא מבין מה כל הפלפולים, לא מבין למה קשה לקבל את זה.
יש כאן סגל עמוק בטירוף, זה הריח ממזמן שמיכה לא ישרוד את הקיץ. גם לאחד כמו קופר שלא חי את הקבוצה ודיבר על זה מלפני איזה שבועיים שלוש.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
02 יולי 2023, 10:23
אז למה לא ניסו לקצץ את חוזהו?

הרי אם אתה רוצה את השחקן וכל מה שמונע ממך להשאיר אותו זה השכר אז אתה לפחות תנסה להציע לו לקצץ ולהישאר, לא?

לא רצו אותו נקודה. לא השאירו שום פתח להישארות שלו ובגלל זה פעלו איך שפעלו(חתכו עניינים שניה לפני המחנה, בלי שום מו"מ).
מה זה לקצץ?
נניח הוא מרוויח 320 אלף דולר, לכמה אתה חושב שהוא יפחית? 10% זה לאזור ה-290, 20% זה לאזור ה-256, נראה לך שהוא יסכים להוריד יותר מזה כשיש לו חוזה מובטח?
בסכומים של 150 - 160 אלף דולר אפשר אולי היה להשאיר אותו ברוטציה, בסכומים שהוא מרוויח היום כשהוא כניראה מתחיל שלישי או רביעי ברוטציה על העמדה השלישית ליד אליאס/בריירו/שמיר אין הגיון להשאיר אותו כי חלק מהשיקול הכלכלי זה גם איך לחלק את העוגה של התקציב בהתאם למטרות התקציב שלך (ואולי עזיבה שלו תפנה עוד כסף בשביל הזר האחרון שאמור להגיע).

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
02 יולי 2023, 10:29
גם ב160 אלף דולר אין הצדקה לשחקן שיש 3 שחקנים על העמדה שלו, עמדה שלא תמיד תהיה בכלל קיימת.

ברדה לא מחזיק ממנו וזהו. לא מבין מה כל הפלפולים, לא מבין למה קשה לקבל את זה.
יש כאן סגל עמוק בטירוף, זה הריח ממזמן שמיכה לא ישרוד את הקיץ. גם לאחד כמו קופר שלא חי את הקבוצה ודיבר על זה מלפני איזה שבועיים שלוש.
בסכום של 150 או 160 אלף דולר אפשר להשאיר אותו בסגל כי הוא מביא משהו שונה מספורי/סטואינוב/פאון וכי במקרה הכי גרוע הרבה יותר קל לך לספוג את השכר שלו/למצוא לו קבוצה במקרה והוא לא מקבל דקות בחודשיים הקרובים/בינואר.

לדעתי אגב אנחנו הולכים לאותו כיוון עם חמד אם הוא לא יקצץ.
אין שום סיכוי שחמד כחלוץ שלישי כשאנחנו לרוב משחקים עם חלוץ אחד יישאר בשכר הנוכחי שלו.

שלח תגובה