דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: דור מיכה

שליחה על ידי הראל »

אתם מתרגשים יותר מדי, תיהיה כתבה ידברו על זה יום יומיים ואז יש כדורגל וישכחו מזה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

אם זה הדברים שנאמרו זה חמור, לא אופתע אם יענש וישמש דוגמה.

בצד האופטימי אולי זה יתחיל אפקט פרפר שבסופו בקבוצה יהיו ז'וס וטוני
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

הראל כתב:
26 יולי 2022, 20:41
אתם מתרגשים יותר מדי, תיהיה כתבה ידברו על זה יום יומיים ואז יש כדורגל וישכחו מזה.
אנחנו אולי…
ומה עם השחקן עצמו שיחטוף שוב אש?
הדבר האחרון שהיינו צריכים עכשיו, חבל שאלמוג בוקר שוב מציף את זה.
לא יותר מרכילות זולה, השחקנים נמצאו זכאים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

וואלה סופר מאכזב.
אפשר לקרוא לי מתייפייף. מעדיף שאנשים כאלה לא ישחקו אצלנו. לא חושב שמיכה אדם רע אבל יש דברים שהם מעבר לכדורגל.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

דחוף לבעוט אותו לקיבינמט, זה צריך כלא

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

ForeverRed כתב:
26 יולי 2022, 20:53
וואלה סופר מאכזב.
אפשר לקרוא לי מתייפייף. מעדיף שאנשים כאלה לא ישחקו אצלנו. לא חושב שמיכה אדם רע אבל יש דברים שהם מעבר לכדורגל.
זו דעה שקל להגיד אותה אחרי שהבחור פה מעל שנה ולא ממש פוגע. אם היה נותן עונה כמו של אצילי אולי היית מדבר קצת אחרת.
בסוף יש 2 מישורים,

1. במישור החוקי - התיק נסגר מחוסר אשמה. יתכבד אדון אלמוג בוקר ויביא דברים שלא היו ידועים למשטרה ואז אולי אשנה את דעתי בעניין

2. במישור המוסרי - לא נראה טוב. לא יפה לא כספורטאי, לא כבן אדם שצריך לשמש דוגמה לילדים ולא כבן זוג שפגע באמון של בת זוגתו באותם ימים. יחד עם זאת, תהיו בטוחים שהם אפילו לא קצה הקרחון של התופעה. לא ברמת הסמים, ולא ברמת הבחורות (כולל צעירות). אז מכיוון שאנחנו לא אבירי המוסר, וכולנו עשינו ועושים שגיאות בחיים שלנו. אני מעדיף להתבסס רק על החוקי. ובחוקי כרגע לפחות אין בעיה.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

הסגנון, המלל, וה"אבקה"..... זה אותו דבר כמו 80%-90% מהשחקנים בליגה שלנו. ואתם יודעים מה? זה לא רק שחקני כדורגל. זה בכל פינה בחיי היום יום שלנו.

עצוב, כן. מאכזב, כן. מפתיע? לא.

מקווה בשבילו ובשבילנו שהוא יצליח להתגבר על הפרשה הזאת.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

red ultras כתב:
26 יולי 2022, 21:28
זו דעה שקל להגיד אותה אחרי שהבחור פה מעל שנה ולא ממש פוגע. אם היה נותן עונה כמו של אצילי אולי היית מדבר קצת אחרת.
בסוף יש 2 מישורים,

1. במישור החוקי - התיק נסגר מחוסר אשמה. יתכבד אדון אלמוג בוקר ויביא דברים שלא היו ידועים למשטרה ואז אולי אשנה את דעתי בעניין

2. במישור המוסרי - לא נראה טוב. לא יפה לא כספורטאי, לא כבן אדם שצריך לשמש דוגמה לילדים ולא כבן זוג שפגע באמון של בת זוגתו באותם ימים. יחד עם זאת, תהיו בטוחים שהם אפילו לא קצה הקרחון של התופעה. לא ברמת הסמים, ולא ברמת הבחורות (כולל צעירות). אז מכיוון שאנחנו לא אבירי המוסר, וכולנו עשינו ועושים שגיאות בחיים שלנו. אני מעדיף להתבסס רק על החוקי. ובחוקי כרגע לפחות אין בעיה.
אין קשר בין הדברים.
את אותה דעה הבעתי גם בעבר, ללא קשר ליכולת, אפילו על אצילי ששנים רציתי לראות בבאר שבע.
כאחד שנזהר מדברים כאלה לא מעט בחייו קשה לי לקבל את ההתנהלות הזאת. הם היו צריכים להיזהר שבעתיים.
ובוא לא נספר לעצמנו סיפורים. ידעו בדיוק לאן נכנסים, כן או לא 16 זה לא באמת רלוונטי.

יחד עם זאת יש בי כעס גם על אלמוג בוקר.
מיותר לחזור ולהציף את הנושא הזה. הרי התיק לא יפתח ושום דבר לא ישתנה. סתם התעסקות מכוערת בצהוב.

סמל אישי של משתמש
הראל

שליחה על ידי הראל »

יביא לו רייטינג , ידברו על זה כמו שאנרתי יום יומיים וזה ישכח.

גביע הטוטו חוזר(בלי לזלזל…הזכויות אצל ערוץ הספורט אז הם יחפרו על זה כאילו זה מינימום גביע בעולם), מסי בישראל , טוטנהאם בארץ יהיו הרבה דברים שיתפסו כותרות על חשבון מיכה ואצילי
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

המילים מזעזעות, אבל הטיימינג לא פחות.
לא הכל סבבה, להחזיר אנשים שלוש שנים אחורה, בשם הסקופ זה כואב ומיותר.

פושעים גדולים ואצילי חיים בנינו
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Totti כתב:
26 יולי 2022, 22:06

זאת העבודה שלו.
וזה חתיכת דבר להשיג כל עיתונאי יפרסם.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Totti כתב:
26 יולי 2022, 22:06

זה מאוד נכון, אבל הכתב הוא לא הבעיה פה.
מי יכול להדליף התכתבות פרטית של שניהם? רק המשטרה.
זה עילה לחקירת מח"ש

סמל אישי של משתמש
הראל

שליחה על ידי הראל »

רגע אז מכבי תל אביב לקחה אליפות ששחקניה משתמשים בסמים ?! :roll:
תמונה

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

דור מיכה הוא בכלל לא האישיו, ההתעסקות בנושא הזה תשפיע על אלונה חד משמעית אני חותם על זה.
אם יש משהו שמצליח להרעיד לאלונה את הקרקע מתחת לרגליים זה דברים כאלה. פגיעה בתדמית ועוד בהקשר של סקסיזם ושוביניזם עם ניצול ציני של ילדות ועם ציטוטים קשים לקריאה.

אם הכתבה תהיה חדה כמו שהם מציגים את זה מהפרומו, אנחנו בבעיה כי זה יפגע באלונה ברמה האישית.
להערכתי, היא תחפש דרך להיפטר ממנו בנונשלנטיות, מה שבטוח שהיא לא תוכל לא להגיב.

ברמה האישית - שלא יהיה פה, באמת.
אני בגיל 29 הייתי רווק שחי בתל אביב, מעולם לא העזתי לחשוב אפילו לפלרטט עם מישהי שהיא לא בת 23 או יותר.
להציע לילדה בת 16-17, ביודעין (להזכירכם הם ידעו שהם מתחת ל 18 אבל לא מתחת ל 16) בגיל 29 ככוכב כדורגל, לעשות ערב של אלכוהול וקוק עם חבר לקבוצה שנשוי ואשתו בבית צריך להיות חתיכת בן זונה גדול.
אתה כוכב כדורגל באלופת המדינה ויכול לצאת או לשכב עם כל כך הרבה בחורות באיזור הגיל שלך והכל בטוב ובכיף, ללכת למקום הכי קל והכי מנצל והכי לא מאתגר ולעשות מועבטים עם ילדות שלא סיימו בית ספר? גועל נפש.
אם היה עושה את זה כשהיה בן 23 זה עדיין היה דוחה בעיני אבל פחות חמור מוסרית, הגיל שבו הם התנהגו ככה הוא גיל בוגר שכבר מבינים ויודעים בדיוק מה עושים.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

oranu כתב:
27 יולי 2022, 01:22
דור מיכה הוא בכלל לא האישיו, ההתעסקות בנושא הזה תשפיע על אלונה חד משמעית אני חותם על זה.
אם יש משהו שמצליח להרעיד לאלונה את הקרקע מתחת לרגליים זה דברים כאלה. פגיעה בתדמית ועוד בהקשר של סקסיזם ושוביניזם עם ניצול ציני של ילדות ועם ציטוטים קשים לקריאה.

אם הכתבה תהיה חדה כמו שהם מציגים את זה מהפרומו, אנחנו בבעיה כי זה יפגע באלונה ברמה האישית.
להערכתי, היא תחפש דרך להיפטר ממנו בנונשלנטיות, מה שבטוח שהיא לא תוכל לא להגיב.

ברמה האישית - שלא יהיה פה, באמת.
אני בגיל 29 הייתי רווק שחי בתל אביב, מעולם לא העזתי לחשוב אפילו לפלרטט עם מישהי שהיא לא בת 23 או יותר.
להציע לילדה בת 16-17, ביודעין (להזכירכם הם ידעו שהם מתחת ל 18 אבל לא מתחת ל 16) בגיל 29 ככוכב כדורגל, לעשות ערב של אלכוהול וקוק עם חבר לקבוצה שנשוי ואשתו בבית צריך להיות חתיכת בן זונה גדול.
אתה כוכב כדורגל באלופת המדינה ויכול לצאת או לשכב עם כל כך הרבה בחורות באיזור הגיל שלך והכל בטוב ובכיף, ללכת למקום הכי קל והכי מנצל והכי לא מאתגר ולעשות מועבטים עם ילדות שלא סיימו בית ספר? גועל נפש.
אם היה עושה את זה כשהיה בן 23 זה עדיין היה דוחה בעיני אבל פחות חמור מוסרית, הגיל שבו הם התנהגו ככה הוא גיל בוגר שכבר מבינים ויודעים בדיוק מה עושים.
העניין הכי חמור שזה עצם קיום היחסים עם הנערות נסלח ע״י אלונה, לא חושב שאלכוהול או איזושהי שיחה רדודה בווצאפ תשנה את התמונה. אכן מיכה כשל ברמות הכי גבוהות מכל הבחינות, להתעסק עם סמים,אלכוהול ונערות לצורך סיפוק אישי זה מזעזע על אחת כמה וכמה כשאתה מודל לחיקוי עבור ילדים שלובשים חולצה עם השם שלך בגאווה.

מאמין שהשנתיים שעברו מאז זה גם משהו שאלונה לוקחת בחשבון, התנצל בכל במה אפשרית,ניקה את הראש בקפריסין,התחתן,הביא ילדה לעולם… עבר איזשהו תיקון, לדעת למחול זו מעלה.
(אגב אצילי בעיניי סרח עוד יותר, ניהל את כל העסק הזה עם אישה וילד בבית… תת אדם).

שלח תגובה