דור מיכה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: דור מיכה

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

נו באמת קודם כל צריך לאמתאת הדברים, זה שאומרים שיש שחקן שלישי שהיה איתם אז שיפרסמו מי.
כי אם זה מגיע לבית משפט אפשר לטעון שמדובר בזיוף ודור מיכה וגם אצילי יכולים לתבוע.
אם הדברים באמת נכתבו אז מה אתם מתפלאים? ככה נראה השחקן הישראלי.
ודור מיכה עוד היה רווק שזה קרה, עומר אצילי המניאק הראשי בכל הסיפור.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
elia
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי elia »

oranu כתב:
27 יולי 2022, 01:22
דור מיכה הוא בכלל לא האישיו, ההתעסקות בנושא הזה תשפיע על אלונה חד משמעית אני חותם על זה.
אם יש משהו שמצליח להרעיד לאלונה את הקרקע מתחת לרגליים זה דברים כאלה. פגיעה בתדמית ועוד בהקשר של סקסיזם ושוביניזם עם ניצול ציני של ילדות ועם ציטוטים קשים לקריאה.

אם הכתבה תהיה חדה כמו שהם מציגים את זה מהפרומו, אנחנו בבעיה כי זה יפגע באלונה ברמה האישית.
להערכתי, היא תחפש דרך להיפטר ממנו בנונשלנטיות, מה שבטוח שהיא לא תוכל לא להגיב.

ברמה האישית - שלא יהיה פה, באמת.
אני בגיל 29 הייתי רווק שחי בתל אביב, מעולם לא העזתי לחשוב אפילו לפלרטט עם מישהי שהיא לא בת 23 או יותר.
להציע לילדה בת 16-17, ביודעין (להזכירכם הם ידעו שהם מתחת ל 18 אבל לא מתחת ל 16) בגיל 29 ככוכב כדורגל, לעשות ערב של אלכוהול וקוק עם חבר לקבוצה שנשוי ואשתו בבית צריך להיות חתיכת בן זונה גדול.
אתה כוכב כדורגל באלופת המדינה ויכול לצאת או לשכב עם כל כך הרבה בחורות באיזור הגיל שלך והכל בטוב ובכיף, ללכת למקום הכי קל והכי מנצל והכי לא מאתגר ולעשות מועבטים עם ילדות שלא סיימו בית ספר? גועל נפש.
אם היה עושה את זה כשהיה בן 23 זה עדיין היה דוחה בעיני אבל פחות חמור מוסרית, הגיל שבו הם התנהגו ככה הוא גיל בוגר שכבר מבינים ויודעים בדיוק מה עושים.
שמח לראות שיש פה הודעה אחת נורמלית.
החלאה הזה לובש את המדים של המועדון ואנשים פה מתעסקים בשאלה אם יזכרו את זה מחר או אם זה ישפיע על אצילי.

ואם אתם מוכנים לאכול את הגועל הזה ועוד על שחקן שלא בדיוק תורם מקצועית ומרוויח לא רע בכלל? נראה לי שהבעיה אצלכם

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

טוב,
קראתי את הכתבה (עד עכשיו התעלמתי).

לטעמי, סיים את דרכו.
ויפה שעה אחת קודם.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

חברים, אם הדברים האלה נכונים, הוא צריך לעוף פה על טיל.
מעריץ את גולדהאר על התגובה החד משמעית שלו. היתה לי בעיה לתת הזדמנות אחרי ההגלייה לקפריסין , אבל עבר איכשהו בגרון. ספורטאי שמשתמש ב "אבקה" ומנצל קטינות- לא אצלנו!
שוב- בהנחה שהכל נכון.
אל תעשו הנחות. להיות בן אדם לפני הכל.
ומי שרוצה להגיד שאני יפה נפש- אהלן וסהלן. אני גם יפה וגם יש לי נפש!
מעבר לזה- מדכא שזה נופל עלינו עכשיו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

elia כתב:
27 יולי 2022, 05:10
שמח לראות שיש פה הודעה אחת נורמלית.
החלאה הזה לובש את המדים של המועדון ואנשים פה מתעסקים בשאלה אם יזכרו את זה מחר או אם זה ישפיע על אצילי.
+1

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

האמת שהתכתבויות האלה זה בוקס בבטן.
לצערי אני מסכים שעדיף לשחרר אותו. גם אם אין פה עניין פלילי, הפן המוסרי מכה חזק.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

oranu כתב:
דור מיכה הוא בכלל לא האישיו, ההתעסקות בנושא הזה תשפיע על אלונה חד משמעית אני חותם על זה.
אם יש משהו שמצליח להרעיד לאלונה את הקרקע מתחת לרגליים זה דברים כאלה. פגיעה בתדמית ועוד בהקשר של סקסיזם ושוביניזם עם ניצול ציני של ילדות ועם ציטוטים קשים לקריאה.

אם הכתבה תהיה חדה כמו שהם מציגים את זה מהפרומו, אנחנו בבעיה כי זה יפגע באלונה ברמה האישית.

אני בגיל 29 הייתי רווק שחי בתל אביב, מעולם לא העזתי לחשוב אפילו לפלרטט עם מישהי שהיא לא בת 23 או יותר.
להציע לילדה בת 16-17, ביודעין (להזכירכם הם ידעו שהם מתחת ל 18 אבל לא מתחת ל 16) בגיל 29 ככוכב כדורגל, לעשות ערב של אלכוהול וקוק עם חבר לקבוצה שנשוי ואשתו בבית צריך להיות חתיכת בן זונה גדול.
אתה כוכב כדורגל באלופת המדינה ויכול לצאת או לשכב עם כל כך הרבה בחורות באיזור הגיל שלך והכל בטוב ובכיף, ללכת למקום הכי קל והכי מנצל והכי לא מאתגר ולעשות מועבטים עם ילדות שלא סיימו בית ספר? גועל נפש.
אם היה עושה את זה כשהיה בן 23 זה עדיין היה דוחה בעיני אבל פחות חמור מוסרית, הגיל שבו הם התנהגו ככה הוא גיל בוגר שכבר מבינים ויודעים בדיוק מה עושים.
מדויק. אי אפשר לדבר כל הזמן ״האדם לפני השחקן״ ואז לתת לזה יד, זה מחליא.
לא יודע איך הנשים של מיכה ואצילי ישנות איתם בלילה אחרי סיפור כזה, איכס.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לא ברור לי למה אנשים מוחקים אותו.
הוא התנצל וביקש סליחה ולא חזר על הגועל הזה.
למה לפטר אותו בגלל שפותחים את הנושא הזה?
ויכול להיות שזה גם שקר וכזב.
אני בעד לתת הזדמנות שנייה במיוחד למישהו שהתחרט ולא נשפט על זה ונמצא חף מפשע בבית המשפט.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

oranu כתב:

+1
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

אלמוג בוקר לא יכל להתריע לפני? לפחות אולי היינו מספיקים להתחזק.

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

4 לב אדום כתב:
26 יולי 2022, 19:34
אגב .... אתם יכולים לתאר לעצמכם סיטואציה שבה כתב חיפאי סטייל בן-דור או גולדשטיין או תומר לוי מפרסמים כזה דבר על חיפה יום לפני משחק באירופה ובכלל מתנגחים ביעקב שחר ? לא נראה לי .
הכתבים הבאר שבעים תמיד היו ידועים כחארות.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

לא הבנתי איך עובר בשקט מתחת לראדר שאלה היו שני שחקנים פעילים במועדון שלקח אליפות באותה שנה.

עזבו רגע את הצד המוסרי, אני לא משטרת המוסר (למרות שרק על זה אין לו מקום בקבוצה לדעתי).
עזבו את הצד הפלילי, אני חא המשטרה והם נמצאו זכאים.

מדובר בשני שחקנים פעילים שהיו חלק חשוב בקבוצה שלקחה אליפות שיש הוכחות לכאורה שהשתמשו בסמים קשים, כולל קוק.
איך לעזאזל אנחנו עוברים על זה בשקט? איך האליפות עדיין שלהם? איך לא סגרו את המועדון הבזוי הזה כבר (סתם נסחפתי, אבל מוצר לבן אדם לחלום(

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

דר אדום בנשמה כתב:
27 יולי 2022, 07:41
אני בעד לתת הזדמנות שנייה במיוחד למישהו שהתחרט ולא נשפט על זה ונמצא חף מפשע בבית המשפט.
מבין מה אתה אומר, אבל ההתכתבויות קשות.
יש בי כאב קל על מיכה שעושה לי הרושם שהוא נמצא במקום אחר, הוא מאוד שקט, התחתן עם בת זוג חדשה, בנה משפחה טריה, עבר לגור בדרום והתנתק מהזאנר הזה. לעומתו אצילי מפוצץ מניירות, ריבים כל שני וחמישי עם אשתו, חיפה בעצמה עסוקה במסיבות בריכה ופייסלים…
ועדין, הכתבה היום עשויה לגרום להם נזק חמור בהרבה מתקופת הפרשה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

צבועים
אם היה נותן מספרים כמו אצילי הייתם נשכבים על הגדר בשבילו

סמל אישי של משתמש
shacharb

שליחה על ידי shacharb »

דר אדום בנשמה כתב:
27 יולי 2022, 07:41
תיקון קטן.
התיק לא הגיע לבית משפט.
המשטרה סגרה את התיק מחוסר אשמה (לא חוסר ראיות!)
לא תומך ולא מקבל את מה שעשו.
מעניין לדעת למה המשטרה סגרה תיק עם פרופיל חדשותי כל כך גבוה מחוסר אשמה
תוך ידיעה מה היה בטלפון של שניהם?
האם יש דברים שאנחנו לא יודעים?
מה האינטרס לצאת עם הסיפור שוב עכשיו?
האם אלמוג בוקר החליט שהוא לא מקבל את זה שהתיק נסגר ובגלל שיש לו במה אז הוא
יציף את העניין כל פעם? (שוב, לא תומך במה שהם עשו לחלוטין!!!)

יש הרבה שאלות כאן.
אם אתה מוצא את עצמך בבור, אז תפסיק לחפור

שלח תגובה