אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
eitam

Re: אלונה

שליחה על ידי eitam »

היום ראינו קבוצה, שאמנם הפסידה, אבל נראת פי 10000 יותר מאומנת, רוצה, נלחמת, מאיתנו. אנחנו נראה יותר טוב גם עם קורצקי
כמובן התכוונתי להפועל תל אביב...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

יש מצבים שבהם אני יכול להבין התעקשות של בעלים בנוגע למאמן.
בדר״כ אם זה קורה בתחילת עונה שיש סגל חדש או אם לקבוצה חא נשארו מטרות ולכן זה מאוד מיותר.
במקרה הנוכחי לא מבין את זה בכלל,יש מטרות אפילו גדולות ובהישג יד.
אין ללוי שום סיכוי להצליח כאן כל עוד הקהל נגדו ואנחנו נמצאים בשלב זה של העונה.
אני אפילו אקצין ואומר שכל עוד הוא נשאר המצב רק יילך ויתדרדר ודווקא מבחורה חכמה כמו אלונה מצופה להבין את זה.
תראו רק מה קורה בנתניה ברגע שהוחלף המאמן וזאת קבוצה שאין לה יותר מדי מטרות.

סמל אישי של משתמש
oranu
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי oranu »

red guy כתב:
12 פברואר 2022, 18:40
בצד השני מחכים רווחים, לפעמים עדיף להשקיע כדי לנסות להרוויח. להגיד השקעתי לא הלך כפרה על הכסף לא היה מוביל את אלי ברקת להון שהוא צבר.
למועדוני כדורגל הישגיים בישראל יש תוחלת רווח שלילית, לא משנה מה תעשה.
זה לא חברה לפני הנפקה ולא ארגון שדורש השקעה בתשתיות כדי לממש פוטנציאל עתידי.

מי שרוצה לדעת מספרים מדוייקים -
בכל עונה שבה הפועל ב״ש תשאף לתארים ותחתים שמות גדולים ומושכים אלונה צריכה לשים בין 10-20 מיליון שקל תלוי כמה היא מתפזרת בתקציב.
רמת הכנסות מוגבלת לעומת מכבי וחיפה עם איצטדיונים גדולים יותר וקהל גדול יותר.

מי שחושב שיש בעלים אחר על הגדר שישים את הסכומים האלה לא מחובר למציאות, הגיע הזמן להבין שאלונה על כל יתרונותיה וחסרונותיה היא הבעלים הכי טוב שאנחנו יכולים לבקש וזה בסדר להעביר ביקורת אבל לא לזלזל כי יום יבוא ונמצא את עצמנו עם כבירי / חוגג / טביב סטייל ונקבל חתיכת כאפה.

במצב הנוכחי אנחנו מועדון הישגי טופ 3 בארץ ולאורך השנים גם ניקח תארים כשהדברים יסתדרו יותר אצלנו מאשר אצל היריבות (בעיקר קארמה, תזמון ופרסונות שמייצרים שושלת, העיקר שנהיה באיזור זה יגיע).

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

oranu כתב:
13 פברואר 2022, 02:46
למועדוני כדורגל הישגיים בישראל יש תוחלת רווח שלילית, לא משנה מה תעשה.
זה לא חברה לפני הנפקה ולא ארגון שדורש השקעה בתשתיות כדי לממש פוטנציאל עתידי.

מי שרוצה לדעת מספרים מדוייקים -
בכל עונה שבה הפועל ב״ש תשאף לתארים ותחתים שמות גדולים ומושכים אלונה צריכה לשים בין 10-20 מיליון שקל תלוי כמה היא מתפזרת בתקציב.
רמת הכנסות מוגבלת לעומת מכבי וחיפה עם איצטדיונים גדולים יותר וקהל גדול יותר.

מי שחושב שיש בעלים אחר על הגדר שישים את הסכומים האלה לא מחובר למציאות, הגיע הזמן להבין שאלונה על כל יתרונותיה וחסרונותיה היא הבעלים הכי טוב שאנחנו יכולים לבקש וזה בסדר להעביר ביקורת אבל לא לזלזל כי יום יבוא ונמצא את עצמנו עם כבירי / חוגג / טביב סטייל ונקבל חתיכת כאפה.

במצב הנוכחי אנחנו מועדון הישגי טופ 3 בארץ ולאורך השנים גם ניקח תארים כשהדברים יסתדרו יותר אצלנו מאשר אצל היריבות (בעיקר קארמה, תזמון ופרסונות שמייצרים שושלת, העיקר שנהיה באיזור זה יגיע).
מאוד מכבד אותך, מעריך ושמח שאתה פעיל ומעורב.
אבל מסע ההפחדה הזה הוא לא נכון.
מכבי חיפה שהינה המפלצת קהל הכי גדולה כיום היו מועדון קטן עם קהל מועט משל באר שבע ויענקלה הפך אותה לאמפריה, שווקית, תדמיתית וספורטיבית.
המועדון שלנו השקיע מעט מאוד בשיווק ובהגדלת בסיס האוהדים של המועדון, והפוטנציאל גדול מאוד. די אם נסתכל על עניין המרצ׳נדייז, חנויות האוהדים ושירות הלקוחות שאוהדי הקבוצה מקבלים. די לראות שאין שום הפנינג ופעילויות לפני משחקים ובמחציות המשחקים שיגרמו לתחושת חגיגיות עם ההגעה למגרש. די להסתכל על מי ניהל את ענייני השיווק בשנים הרבות להבין שזה לא היה אישיו ובטח לא עניין להתמקד בו. משה חוגג ששמו כיום מקביל לדמות שלילית, דבר ראשון חיפש איך להגדיל את בסיס המנויים שלו, בכל דרך-אצלנו זה היה דבר שולי אם בכלל הוזכר.
כאשר מועדון מחפש למתג את עצמו כ׳אטרקטיבי׳ לדור הצעיר שמחפש זהות, מאמנים סטייל אבוקסיס ורוני לוי עם הכדורגל שלהם לא יביאו קהל חדש. וזה לא רק התארים אלא הגישה ומה שמשדרים כלפי חוץ.
אז מבחינה מקצועית חווינו עשור מהמם מבחינה הישגית, מרגש בצורה בלתי רגילה. מבחינת המועדון גדלנו באינרציה,אולי במינימום האפשרי מבחינת קהל ולמרות הפוטנציאל. המועדון גדל פחות מתוך מחשבה איך להפוך את המועדון למפלצת ולראיה החוסר תשומת לב לענייני הקהל, השיווק והמיתוג. נשארנו במידת מה פרובינציאלים ובזה מסתכמת האכזבה שלי, לא מאלונה שהיא נכס ודמות להערצה, אלא בגישה שלה שהיא ההיפך מה-היי טק שממנה המשפחה מגיעה, אנחנו לואו טק, במקרה הטוב.

סמל אישי של משתמש
אדום מרלו

שליחה על ידי אדום מרלו »

אני רק שאלה, (וגם בקשה מאלונה)
אם ניקח אליפות העונה ושוב אםםם
האם צריך להחתים את רוני לוי לעוד עונה ?
לא !
אם נפסיד לק״ש
האם צריך לפטר אותו במוצ״ש ?
לא !
ניהנתי מאוד מהמשחק האחרון נגד בית״ר בטרנר,
איזה אוירה חורף וגשום וקר והלב חם, אושר !
מאז כואבות לי העיניים לראות את ב״ש אחרי הפסד או תיקו לוקח כמה ימים של מועקה עד שמתקרב המשחק הבא..
ומתחיל המתח המתוק לרגעי אושר,
אני רק אוהד של הקבוצה, נוסע מאות קילומטרים בחודש
(גר במרכז)ומוציא אלפי שקלים בשנה מכספי הפרטי רק כדי לראות את הפועל ב״ש.
שום קבוצה בעולם לא מושלמת,
לי יש את הקבוצה שלי שאני אוהב הפועל ב״ש,
קורא כמעט כל מילה וכתבה באתרי הספורט ובפורומים של אוהדי הקבוצה,
מה לא ניכתב על רוני לוי, הכל מהכל !

אסור לנו לקלל ולשרוק בוז לקבוצה שלנו בדקה 25, אסור !
צריך לעודד עד הסוף !
ואת אלונה היקרה ואהובה, עליך להורות יחד עם ברדה לרוני לוי על שינוי דרך בצורת המשחק שתתאים לסגל ולמורשת של המועדון המפואר הפועל באר-שבע כמו שאת הגדרת,
כדורגל שמח.
בהצלחה לנו בשבת.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

בלי קשר לרוני לוי..

עצוב שהמועדון הגדול הזה מגיע למצב שמקללים מאמן

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

הבעלים הראשון בכדורגל הישראלי שייצא מהקופסא -
לא קשה במיוחד, יש במדינת ישראל 10 מיליון איש, קצת יותר מאבוקסיס, רבש, רוני לוי, שרון מימר וברק בכר;
למצוא בן אדם, אפילו שניים, ואפילו שלושה, להשקיע ממש הרבה פחות מהמיליונים שמשקיעים כל שנה בגונבים מהמעסיק שנקראים מאמני כדורגל בישראל;
לשלוח אותם ללמוד איך משחקים כדורגל ב30-40 שנה האחרונות באירופה, משהו שמשום מה רק ברק בכר ניסה לפענח;
וזהו. זה הכל. לתת את המושכות ולחזות בפלא שנקרא לנצח משחקי כדורגל בליגת העל. מהפלאים הפשוטים ביותר בכדור הארץ. קצת לדרוש מהשחקנים לנוע, עוד נגיעה תיאום, וזהו 9 מתוך 10 עונות לקחת אליפות

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

*הערה לפני - אלונה טופ 3 בעלים בליגה, נטו מהשאיפה התחרותית שלה, והיציבות הכספית שלה לתת ערבות הולמת למועדון. צריך להוקיר לה תודה על כל יום שהיא נמצאת כאן.

מבחינת כן סוגיות במועדון לעניות דעתי:

ביחס תקציב:תקציב מחלקת הנוער אנחנו בתחתית הליגה. המספרים יצאו ב2016, שמושקע שם 3 מיל', ורוב התקציב מגיע מהכנסות הילדים. קשה לי להאמין שזה השתנה מאז. אנחנו רחוקים מאוד משם, בליגה בה שחקן ישראלי כשרוני מתומחר בלפחות מיליון יורו, ויש הגבלת זרים - ההשקעה התקציבית באנשי צוות צעירים ואיכותיים במחלקות שלנו תחזיר את עצמה.

דיברו פה על מעטפת, יש לנו סגל אירופי עם מזכירות בית ספר בניהול. חסר אנשי צוות, מהבוגרת ועד למחלקות נוער, לשיווק ברשתות ובאתר, ולקמפיינים וזה בסוף משפיע. אנחנו עוד לא שם.
לא חייב ללכת לחו"ל, מספיק בלחפש אנשי צוות צעירים ורעננים שמשלבים טכנולוגיה וחדשנות בגישה שלהם. איפה הניהול הייטק של אלי בא לידי ביטוי במועדון הזה?

היא התנהלה כלכלית בצורה חכמה מאז תחילת הקורונה, חסר לי את השיפורים המקצועים בכדי שנהיה בניהול ובאימון אירופאי.

פוראבר אין לי יותר קצר מזה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

חבל שהיא לא מבינה,זעזוע עכשו ואולי עם מליקסון על הקווים או סתם אוהד שיודע קצת לחץ גבוה ואפשר לקחת צלחת

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

hb7 כתב:
14 פברואר 2022, 22:14
חבל שהיא לא מבינה,זעזוע עכשו ואולי עם מליקסון על הקווים או סתם אוהד שיודע קצת לחץ גבוה ואפשר לקחת צלחת
בנאדו עם מליקסון יכול להיות שילוב מעניין.
כדורגל כבר לא נשחק, מה שנותר זה רק מאמן כרזמטי שיזיז את הקשישים האלה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

קשה שלא לחשוב מה היה קורה אם אלונה הייתה מגיבה בזמן ומחליפה מאמן. באנרגיות אחרות, אולי היה מה למכור.

חיפה מועדון גדול עם אופי של קבוצה קטנה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

shovalb9 כתב:
14 פברואר 2022, 21:17
*הערה לפני - אלונה טופ 3 בעלים בליגה, נטו מהשאיפה התחרותית שלה, והיציבות הכספית שלה לתת ערבות הולמת למועדון. צריך להוקיר לה תודה על כל יום שהיא נמצאת כאן.

מבחינת כן סוגיות במועדון לעניות דעתי:

ביחס תקציב:תקציב מחלקת הנוער אנחנו בתחתית הליגה. המספרים יצאו ב2016, שמושקע שם 3 מיל', ורוב התקציב מגיע מהכנסות הילדים. קשה לי להאמין שזה השתנה מאז. אנחנו רחוקים מאוד משם, בליגה בה שחקן ישראלי כשרוני מתומחר בלפחות מיליון יורו, ויש הגבלת זרים - ההשקעה התקציבית באנשי צוות צעירים ואיכותיים במחלקות שלנו תחזיר את עצמה.

דיברו פה על מעטפת, יש לנו סגל אירופי עם מזכירות בית ספר בניהול. חסר אנשי צוות, מהבוגרת ועד למחלקות נוער, לשיווק ברשתות ובאתר, ולקמפיינים וזה בסוף משפיע. אנחנו עוד לא שם.
לא חייב ללכת לחו"ל, מספיק בלחפש אנשי צוות צעירים ורעננים שמשלבים טכנולוגיה וחדשנות בגישה שלהם. איפה הניהול הייטק של אלי בא לידי ביטוי במועדון הזה?

היא התנהלה כלכלית בצורה חכמה מאז תחילת הקורונה, חסר לי את השיפורים המקצועים בכדי שנהיה בניהול ובאימון אירופאי.

פוראבר אין לי יותר קצר מזה.
חצי מפעם קודמת, התקדמות :)

סמל אישי של משתמש
yosisa

שליחה על ידי yosisa »

תפטרי את הגולם הזהההה. כולה 2 נק הפרש.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
14 פברואר 2022, 22:29
קשה שלא לחשוב מה היה קורה אם אלונה הייתה מגיבה בזמן ומחליפה מאמן. באנרגיות אחרות, אולי היה מה למכור.

חיפה מועדון גדול עם אופי של קבוצה קטנה.
אפילו עכשיו, במקום שקט מדומה למערכת צריך זעזוע מה כבר נפסיד?

לגהי חיפה בול, כל 6-0 עולה להם ואז השמש מתחילה לזרוח להם מהתחת ובום......

יש להם בעיה מנטלית קשה מאוד ועדיין יקחו אליפות שניה

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

התקשרות כבר מפמפמת שמכבי ת"א מתקרבת.
כותרת זה רק 8 ההפרש.
לא סופרים אותנו בכלל (ובצדק), אבל כשאנחנו אומרים שאנחנו לא במאבק, אותם כתבים רושמים על יהירות של אוהדי ב"ש ושלא מבינים על מה מתלוננים כשהקבוצה מתמודדת לאליפות.
ואת אותם כתבים אלונה סופרת ולא בועטת במאמן הזה.

שלח תגובה