אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אלונה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שיש כתב:
04 מרץ 2022, 13:45
באיחור של 6 נקודות וחלון אחד
נקווה שבקיץ היא תתרגם את הדיבורים למעשים ותתן לאליניב להחתים מאמן וצוות זר
חבל שאלונה לא תפסה שכל לפני חודש עוד היינו יכולים להיות מעל חיפה היום.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אלונה ברקת בראיון:

על פיטורי רוני לוי: "זה נבע כי בשמונת המשחקים האחרונים שלנו היינו פחות טובים, ב16 המשחקים הראשונים היו לנו 80 % הצלחה ובשמונה משחקים האחרונים אנחנו עם 37% הצלחה וזה לא משתפר וזה לא נראה שהולך לכיוון טוב . השיחות האלה הן לא נעימות. לאף אחד זה לא נעים, הסיטואציה הזאת הייתה לא נעימה וברור שכל אחד רוצה לצאת מהחדר כשזה קורה. אני מעריכה את רוני לוי. הוא לא ניסה לשכנע אותי, מכיוון שאמרתי לו שזו ההחלטה שלי ושהיא סופית. זה לא היה משהו נעים לאף אחד. לאליניב זה היה מאוד קשה כי אליניב עבד צמוד עם רוני לוי. לוי קיבל בשנה שעברה קבוצה שהוא לא בנה, והאמנתי שיחד כשנבנה קבוצה, הדברים ייראו אחרת. הוא עמד בהרבה פרמטרים, אני חושבת שהוא טקטיקן יוצא מהכלל וחרוץ באופן מופלא. יחד עם זאת, הגענו לנקודה במחזורים האחרונים שהתוצאות לא טובות והכדורגל לא היה טוב. זה נכון שההחלטה לא פופולארית, וזו גם החלטה לא קלה. לא היה לי פשוט לקבל את ההחלטה הזאת, אבל בסוף זה התפקיד שלי לקבל החלטות. כשראיתי שהמגמה שלילית, לא הייתה ברירה אלא לעשות את זה".

על פיטורי אבוקסיס: "אני חייבת לתקן אותך אני לא פיטרתי את יוסי אבוקסיס״

" החלטנו שאנחנו רוצים כדורגל יותר חיובי השנה ואני יכולה לומר לך שגם הבאנו שחקנים חדשים ולקח זמן לחבר את כולם ולצד תוצאות טובות שהבאנו המשחק פחות זרם וזה היה נראה פחות טוב המשחק שלנו והיה חשוב לשפר את איכות המשחק".

השפעת האוהדים: "קודם כל צריך לומר את האמת האוהדים הם השותפים שלנו ברור שאני נורא רוצה שהם ישמחו ויתחברו, לצערי לא הצלחנו להביא את מה שהם רצו להביא הם אמרו לנו את זה, אני עשיתי הרבה שיחות איתם ועשיתי הכל על מנת שהכל יסתדר ולתת גם לרוני את המקום שלו ושהוא יוכל לקחת אותנו למקום שכולנו רצינו".

על מערכת היחסים שלה עם רוני:"אני חושבת שהוא עשה גם דברים טובים אי אפשר לקחת את ההישגים שהוא הביא והייתה לי מערכת יחסים מאוד רצינית.
אני בטוחה שאני אפגש איתו ואני מאוד מעריכה אותו ואני בטוחה שכל מנהל שיושב בכיסא שלי יודע שזה דבר לא נעים אבל בסוף אנחנו יושבים בכיסא הזה לקבל את ההחלטות שאנחנו חושבים שהן נכונות".

אליניב ברדה: "אני חושבת שקודם כל הוא צריך לעשות את התפקיד שלו השנה, הוא צריך לראות איך הוא מרגיש עם זה אנחנו לא מתעסקים בעונה הבאה אנחנו מתעסקים פר משחק אנחנו רוצים להראות יציבות ואז בסוף העונה אני אשב איתו כמו שאני יושבת איתו תמיד ונחשוב על כל האופציות שקיימות.
אם הוא לא היה יכול לאמן הוא לא היה עושה. אני רוצה להגיד לך שקודם כל בורכנו בשתי אגדות נפלאות מליקסון וברדה שמגויס ומחויב ונעשה הכל שנוציא את המיטב ממה שנשאר מה-11 משחקים והגביע. וכולנו מחויבים לעשות הכי טוב.
אני חושבת שאנחנו צריכים להסתכל על עצמנו לא משנה מה אומרים אנחנו צריכים לבוא ולהשתפר והשמיים הם הגבול.

על האם נכון לאליניב להיות מאמן מבחינה תדמיתית: "אני יכולה להגיד לך שאליניב ברדה היה ויהיה אגדה בבאר שבע הוא בא והוא מחויב והוא עושה את הדברים על הצד הכי טוב שהוא יודע ולכן אני אומרת שאין טעם להיכנס לזה אנחנו מסתכלים על כאן ועכשיו להמשיך את הדרך שלנו ולעשות טוב".

על האם פנתה לג'קי בנושא רן בן שמעון: "לא פניתי אליו חד משמעית, היחידים שאני מדברת איתם זה ברדה וגיא פרימור, אני אתייעץ איתם ונחשוב מה עושים, עכשיו אין מה לדבר על שנה הבאה, ברגע שקיבלתי את ההחלטה היחידים שדיברתי איתם זה ברדה ופרימור. נשב על תפקידים בעונה הבאה".

האם יש מחשבה על מינוי מאמן זר?
"אני לא רוצה שהפוקוס יילך למקומות שהם לא העונה הזאת. אני חושבת רק על העונה הזאת. הפועל ב"ש צריכה לעשות הכל כדי להגיע למקומות שהיא צריכה להיות בהם. נבוא כל משחק הכי נחושים עם האנרגיה הכי טובה ובזה אנחנו מתעסקים כרגע".

על השינוי בקבוצה: "אני לא רוצה להתייחס למה שהיה קודם אני רק רוצה להגיד שהייתה אנרגיה הייתה גם התגייסות של האוהדים שלנו המדהימים אבל גם ראית אנרגיה אחרת והיה חשוב לשנות מומנטום.

אני חושבת שאם תסתכל במבחן התוצאה להפועל באר שבע מאז 2010 בהשוואה לכל קבוצות הליגה הוחלפו אצלנו הכי פחות מאמנים וזאת האמת".

השאיפות להמשך:"כל כל מי שעוסק בכל תחום רוצה להצטיין ולעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר.
בוא תן לנו לעבור את העונה הזאת תן לנו להמשיך באותה הדרך לשמחתי אני מוקפת באנשים נפלאים שכל מה שהם רואים זה טובת המועדון ורוצים שהמועדון ימשיך להיות חלק מצמרת הכדורגל הישראלי ובכלל ורק בזה אנחנו מתעסקים".

מנור סולומון?
"אני חושבת שאין קבוצה שלא רוצה שמנור סולומון יגיע אליה וזה לא ריאלי. מנור שחקן סופר מוכשר והוא כרגע רוצה ללכת לכיוון אחר".

האם יש לך צביטה שמחלקת הנוער של הפועל ב"ש היא לא רלוונטית?
"יש לנו בעיה שלא הצלחנו לייצב את המערכת הזאת בצורה טובה. מאור מליקסון נכנס לתפקיד הזה נחוש להוביל תהליכים קצת אחרים, ואני מקווה שהדרך של מאור מליקסון תוביל אותנו לתוצאות אחרות. יש לו את הכלים לשנות, והוא מבין מה אנחנו רוצים לעשות".

בתחילת השנה קיבלת החלטה לא פשוטה בנוגע להחתמת דור מיכה, איך נפלה ההחלטה לצרף את דור מיכה עם כל הרעש מסביב?
"ישבתי מולו וראיתי מולו אדם עם כאב ועם המון צער. פגשתי שחקן שמצר על כל מה שקרה, מצטער על כל מה שקרה ובהחלט מוכן להתמקד במה שהוא אוהב. הוא התנצל בהודעה ברורה בפני הנערות. זו הודעה שיצאה מהלב שלו וחשוב שהיא נעשתה. זאת הייתה החלטה לא פשוטה, אבל אנחנו כחברה לא רוצים לחסום את האנשים שעשו טעות. יש לנו אחריות כחברה לסלוח".

ז'וסוואה יחזור לשחק בהפועל ב"ש?
"לא מתרכזים בעונה הבאה עדיין, מה שיהיה בעונה הבאה יהיה".

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

יש מצב לשים פה צילום מסך או העתק הדבק של הכתבה? היא חסומה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
31 מרץ 2022, 10:31
יש מצב לשים פה צילום מסך או העתק הדבק של הכתבה? היא חסומה
סך הכל אותן שאלות של הראיונות מלפני מספר שבועות (הריאיון שנמצא כמה הודעות למעלה).

אוסיף מספר שאלות חדשות:

לגבי החזרה שלה בינואר הקודם:״ כל עוד ארגיש שיש לי את הדרייב והאש הפנימית אז אני שם בכל הכוח, פתחנו את הארנק כדי להביא שחקנים שיעזרו להילחם על התארים, יש לי בעירה פנימית מטורפת להצליח״

ברקת נשאלה על ההעפלה של נבחרת הנוער ליורו, בניצוחו של אופיר חיים והכריזה: "זה המקום לברך אותו, זה הישג אדיר. הוא היה שחקן נהדר אצלנו ואין לי ספק שיום אחד אופיר חיים יאמן את הפועל ב"ש".

על ההודעות שפרסמו השחקנים שלה ברשתות החברתיות, סיפרה ברקת: "הם פרסמו מסרים על דעת עצמם. מה שהם כתבו ריגש אותי כישראלית וכאדם. הם עשו את זה כי זה הצורך שלהם כישראלים.
אנשים צריכים לעשות את מה שהם מרגישים. למה להסתכל על זה מהמגזר? קורה פה טרור שפוגע בחברה. הכאב הוא כאב של כולנו. כולנו כואבים ומתפללים לימים יפים יותר.

אחרי פיטורי רוני לוי, יש כאלה שטענו שברקת היא מפטרת סדרתית. "זה לא היה הוגן. אנחנו הכי יציבים מבחינת מעמד המאמן", טענה "היה ספין נורא מאכזב וניצלו את העובדה שלא הגבתי להמשיך איתו".

על המינוי של אליניב ברדה במקום רוני לוי אמרה ברקת: "כשפניתי לברדה אמרתי לו שאנחנו לא רוצים לחשוב מדי. ביקשתי ממנו לקחת את המינוי עד סוף העונה, לא נלך להרפתקאות יותר מדי, הוא ומליקסון התייצבו בצו 8 למרות שיכלו להגיד לא, הם עושים זאת בחריצות מלאה״

על גוסטבו מרמנטיני, שלא ממש שיחק מאז שהגיע להפועל חדרה בגלל פציעות: "אין לנו סבלנות וזמן כדי לדעת אם שחקן הצליח או לא. כישלון זו מילה חריפה ומאוד ממהרים לשפוט פה. ראינו דברים יפים לאחרונה ממנו ולצערי הוא נפצע. מקווה שיחזור הוא יראה את מה שהוא יודע".

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
31 מרץ 2022, 15:21
סך הכל אותן שאלות של הראיונות מלפני מספר שבועות (הריאיון שנמצא כמה הודעות למעלה).

אוסיף מספר שאלות חדשות:

לגבי החזרה שלה בינואר הקודם:״ כל עוד ארגיש שיש לי את הדרייב והאש הפנימית אז אני שם בכל הכוח, פתחנו את הארנק כדי להביא שחקנים שיעזרו להילחם על התארים, יש לי בעירה פנימית מטורפת להצליח״

ברקת נשאלה על ההעפלה של נבחרת הנוער ליורו, בניצוחו של אופיר חיים והכריזה: "זה המקום לברך אותו, זה הישג אדיר. הוא היה שחקן נהדר אצלנו ואין לי ספק שיום אחד אופיר חיים יאמן את הפועל ב"ש".

על ההודעות שפרסמו השחקנים שלה ברשתות החברתיות, סיפרה ברקת: "הם פרסמו מסרים על דעת עצמם. מה שהם כתבו ריגש אותי כישראלית וכאדם. הם עשו את זה כי זה הצורך שלהם כישראלים.
אנשים צריכים לעשות את מה שהם מרגישים. למה להסתכל על זה מהמגזר? קורה פה טרור שפוגע בחברה. הכאב הוא כאב של כולנו. כולנו כואבים ומתפללים לימים יפים יותר.

אחרי פיטורי רוני לוי, יש כאלה שטענו שברקת היא מפטרת סדרתית. "זה לא היה הוגן. אנחנו הכי יציבים מבחינת מעמד המאמן", טענה "היה ספין נורא מאכזב וניצלו את העובדה שלא הגבתי להמשיך איתו".

על המינוי של אליניב ברדה במקום רוני לוי אמרה ברקת: "כשפניתי לברדה אמרתי לו שאנחנו לא רוצים לחשוב מדי. ביקשתי ממנו לקחת את המינוי עד סוף העונה, לא נלך להרפתקאות יותר מדי, הוא ומליקסון התייצבו בצו 8 למרות שיכלו להגיד לא, הם עושים זאת בחריצות מלאה״

על גוסטבו מרמנטיני, שלא ממש שיחק מאז שהגיע להפועל חדרה בגלל פציעות: "אין לנו סבלנות וזמן כדי לדעת אם שחקן הצליח או לא. כישלון זו מילה חריפה ומאוד ממהרים לשפוט פה. ראינו דברים יפים לאחרונה ממנו ולצערי הוא נפצע. מקווה שיחזור הוא יראה את מה שהוא יודע".
תודה
בכל מקרה כיוונתי יותר לגבי הנושא שבכותרת, מה המהלך המדובר שהיא רוצה להוביל בכדורגל הישראלי

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
31 מרץ 2022, 16:00
תודה
בכל מקרה כיוונתי יותר לגבי הנושא שבכותרת, מה המהלך המדובר שהיא רוצה להוביל בכדורגל הישראלי
בכיף.
לגבי המהלך, היא דיברה על כך שכשהיא עזבה היינו ללא חובות ואפילו עם כסף בקופה ועדיין לא הייתה הצעה, בנוסף לכך הוסיפה שהפועל תל אביב, נתניה ובית״ר על המדף ואין הצעות כי המדינה בולמת משקיעים, טענה שצריך לקדם איזושהי רפורמה שתביא משקיעים ושיש לקצר את הליגה ל-12 קבוצות כדי להעלות את הרמה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

עוד נגיעה מסבב הראיונות שלה:

בעניין המעורבות שלה בקבוצה: ״יש אגדה כזו שאני בוחרת הרכבים וסגלים זה כזה מצחיק אותי, לאחר משחקים בסופ״ש אני מגיעה למתחם האימונים בשני או שלישי ויושבת עם המאמן ושואלת אותו כיצד הוא מנתח את המשחק, מה הבעיה פה? אני נותנת עצמאות למאמן, אני מקבלת את דף ההרכב בדיוק כמו האוהדים, לא מסתירה את זה שאני מעורבת זו זכותי וחובתי לשאול ולהתעניין, ב״ש זו הבייבי שלי״

אבוקסיס סיפר שיש הסתמכות במערכת על תוכנה של המשפחה שמהווה שיקול בבחירת השחקנים: ״אם יש שחקן שאנו מסתכלים עליו יש לנו אפשרויות סטטיסטיות ומתמטיות לייבא עליו כמה שיותר נתונים יבשים, זה עוד כלי שעומד לרשות הצוות המקצועי אז מה הלחץ? אלו נתונים גלויים, יש פה מערכת שמפרקת ומשכללת את הנתונים״

לגבי אפשרות לחזרה לפוליטיקה: ״פוליטיקה לכשעצמה לא מעניינת אותי, אני מאוהבת בנגב ובגליל ורצינו להוביל שינוי ענק והפוליטיקה הייתה הפלטפורמה המתאימה וזה לא צלח לכן המשכתי הלאה, גם אם הייתי במפלגת שלטון הייתי בוחרת בתיק הנגב והגליל זו התשוקה שלי. הפוליטיקה לא בתוכניות שלי. נפרדתי מבנט ושקד כשאנחנו ביחסים מצויינים, כל צד הלך לדרכו, ציונים נותנים בסוף הקדנציה״

לגבי הפרידה מ-3 מאמנים ״בכירים״ בפרק זמן קצר בדגש על בכר: ״יש עובדות, ב-12 השנים האחרונות אימנו פה הכי מעט מאמנים, ברק אימן פה 4.5 שנים ואני מאחלת לכל קבוצה שיהיה לה מאמן לכזה פרק זמן, לאחר התקופה עם ברק היה שובע מסויים וזה כבר לא היה זה. לברק יצא הכי טוב הוא קיבל אנרגיות בחזרה ותראו מה הוא עושה בחיפה״

בנוגע להחזרת ז׳וסוואה: ״ז׳וסוואה עזב למרות היותו הזר הכי טוב בליגה מכיוון שעשה עבירות משמעת, האם יחזור? רק כשנדע שהמצב הזה לא יחזור בעתיד״

לגבי האי הצלחה במחלקת הנוער: ״מסכימה, העתודה שלנו לא מספיק טובה, אנו צריכים לייצר יותר שחקנים ואנו מטפלים בזה״

מה לגבי הגישושים שהיו עם רב״ש: ״לא אבקש את רב״ש לעונה הבאה, אני לא מתעסקת בשנה הבאה וגם אם כן בן זקן הבהיר שרן הוא המאמן שלו ואני מכבדת את זה״

זהו חפרתי לכם בענייני הראיונות שלה…

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

‏ההפסד של הפועל תל אביב, קבע שהפועל באר שבע מסיימת בטופ שלוש בפעם השמינית בתשע העונות האחרונות!
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 אפריל 2022, 07:54
‏ההפסד של הפועל תל אביב, קבע שהפועל באר שבע מסיימת בטופ שלוש בפעם השמינית בתשע העונות האחרונות!
שביעית, היו שתי עונות רצופות של מקום רביעי (19/20 ו-20/21)

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
26 אפריל 2022, 07:54
בעקבות המחזור האחרון גם הובטח המקום באירופה באופן סופי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מכבי חיפה ותל אביב עצבניים בעקבות הקומבינה של אלונה עם הפועל תל אביב והדרבי. העתירה שלהם נדחתה והמשחק שלנו בבלומפילד ישוחק עם קהל חוץ בלבד במקום משחק ללא קהל בדרבי :חיוך גדול:

מבסוט על ההטרלה של אלונה. הגיע הזמן לחשוף שיניים ולשחק את המשחק המסריח שלהם.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

CrazyRed7 כתב:
09 מאי 2022, 15:38
מכבי חיפה ותל אביב עצבניים בעקבות הקומבינה של אלונה עם הפועל תל אביב והדרבי. העתירה שלהם נדחתה והמשחק שלנו בבלומפילד ישוחק עם קהל חוץ בלבד במקום משחק ללא קהל בדרבי :חיוך גדול:

מבסוט על ההטרלה של אלונה. הגיע הזמן לחשוף שיניים ולשחק את המשחק המסריח שלהם.
חייב להודות שההצעה די מוזרה כלשעצמה ומוזר שאושרה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Totti כתב:
09 מאי 2022, 17:41
מסכים לגמרי.
החלטות הזויות כאלו יוצרות תקדים שיכול עוד להתהפך עלינו בעתיד.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב:
09 מאי 2022, 17:41
לא הייתה שום הצעה. הפועל ביקשו מבית הדין להקדים את העונש כדי לארח דרבי ונדרשה הסכמה שלנו לזה ואלונה הסכימה כל עוד זה ייעשה ללא פגיעה בקהל שלנו, הניסנובים עשו את החשבון שקהל חוץ בלבד אצלנו שווה להם איצטדיון מלא בדרבי (ואיתו כמה מיליוני שקלים) וקיבלו את המתווה

שלח תגובה