אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: אלונה

שליחה על ידי izguy83 »

ForeverRed כתב:
09 ספטמבר 2023, 10:34
התלונות שלי תמיד היו על הניהול.
כסף לא חסר בהפועל באר שבע. זה נכתב בהמון הזדמנויות והנתונים מוכיחים את זה.

ביום שמיגל ויטור לא יהיה פה זה יורגש פי כמה.
לא דיברתי אליך ספציפית. ביקורות על הניהול ועל מה עושים עם התקציב גם לי יש.
אבל, יש לא מעט אוהדים שטוענים שאלונה קמצנית או משהו בסגנון.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
09 ספטמבר 2023, 10:41
על המסקנה השנייה שלך נישאר חלוקים.
יש המון מה לעשות אחרת גם במסגרת המשאבים הקיימים.

נניח.

האם אתה מסכים עם העובדה שלאור העובדה שמשפחת ברקת לא בליגה הכלכלית של שחר וגולדאהר, יש סיבה אובייקטיבית שאליפויות לא ניקח למעט קונסטלציות בהן ילך לנו קלף משוגע עם הזרים והרכש, כשמנגד בחיפה ובת''א הכל יתפקשש?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אורי אדום בנשמה כתב:
09 ספטמבר 2023, 23:42
נניח.

האם אתה מסכים עם העובדה שלאור העובדה שמשפחת ברקת לא בליגה הכלכלית של שחר וגולדאהר, יש סיבה אובייקטיבית שאליפויות לא ניקח למעט קונסטלציות בהן ילך לנו קלף משוגע עם הזרים והרכש, כשמנגד בחיפה ובת''א הכל יתפקשש?
אתה קצת קיצוני מדי לטעמי.
בליגה עם שוק מקומי דל, מגבלת זרים ויריבות שגם כן לא בדיוק ממקסמות את התקציב, הכל פתוח. כמובן שלא תהיה פייבוריט ולא תרוץ בכל שנה, אבל באמצעות ניהול נכון הפערים יצטמצמו ואתה לגמרי תהיה באיזורים הנכונים, ומדי פעם גם תוכל להניף.
במקום להתעסק באחרים, בוא קודם נתעסק בעצמנו.
יש הרבה מקום לשיפור.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:
09 ספטמבר 2023, 23:42
נניח.

לא תדע עד שלא תגיע למקסימום ניצול שלך. בינתיים שנתיים היינו לא ממש רחוקים כשאנחנו פגועים בלחץ בשניים וחצי זרים והיריבה בשיא היכולת שלה. בשנה שעברה קאדר זרים טוב יותר מביא לך את הנקודות החסרות, במיוחד עם הדומיננטיות שהייתה לנו בשני המשחקים בסמי.

הדבר היחיד שכן כבר הוכח הוא שכשכן פגענו ברוב הזרים (חלק מהזמן בכולם) עשינו שושלת של 3 ברצף כשהיריבה מביאה זרים במיליון יורו שכר, בראשונה שיחק אצלם השחקן הכי טוב שהיה בליגה הזאת בעונת שיא של 35 שערי ליגה ואנחנו היינו בכלל מתחת למכסה עם ארבעה זרים מתוך חמש

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

dor69 כתב:
10 ספטמבר 2023, 10:32
לא תדע עד שלא תגיע למקסימום ניצול שלך. בינתיים שנתיים היינו לא ממש רחוקים כשאנחנו פגועים בלחץ בשניים וחצי זרים והיריבה בשיא היכולת שלה. בשנה שעברה קאדר זרים טוב יותר מביא לך את הנקודות החסרות, במיוחד עם הדומיננטיות שהייתה לנו בשני המשחקים בסמי.

הדבר היחיד שכן כבר הוכח הוא שכשכן פגענו ברוב הזרים (חלק מהזמן בכולם) עשינו שושלת של 3 ברצף כשהיריבה מביאה זרים במיליון יורו שכר, בראשונה שיחק אצלם השחקן הכי טוב שהיה בליגה הזאת בעונת שיא של 35 שערי ליגה ואנחנו היינו בכלל מתחת למכסה עם ארבעה זרים מתוך חמש
בשושלת גם הייתה כוורת שבכר בנה , כרגע זה נראה כמו ברדה נגד העולם וזה קשה
לא חייב בהרבה כסף אבל כן לחלק את המעמסה בין כמה אנשים

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

איזה כוורת בכר בנה?היה לו צוות ישראלי בינוני בדיוק כפי שיש כיום סביב ברדה.
כשלוקחים אליפויות הכל נצבע בצבע ורוד. גם חרא יריח כמו לבנדר.

בשביל לרוץ לאליפות צריך לפחות 5 זרים דומיננטיים. שם אנחנו מפספסים בשנים האחרונות ושם אנחנו צריכים להשתפר.
גם מזל לא יזיק בבחירת הזרים. זה חלק מהעניין.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

ForeverRed כתב:
10 ספטמבר 2023, 09:09
אתה קצת קיצוני מדי לטעמי.
בליגה עם שוק מקומי דל, מגבלת זרים ויריבות שגם כן לא בדיוק ממקסמות את התקציב, הכל פתוח. כמובן שלא תהיה פייבוריט ולא תרוץ בכל שנה, אבל באמצעות ניהול נכון הפערים יצטמצמו ואתה לגמרי תהיה באיזורים הנכונים, ומדי פעם גם תוכל להניף.
במקום להתעסק באחרים, בוא קודם נתעסק בעצמנו.
יש הרבה מקום לשיפור.

תוכל להיות ספציפי לגבי ה"ניהול הנכון''? ולהסביר פה לוגית מדוע ה''ניהול הנכון'' ההוא שאתה מדבר עליו אמור לצמצם פה פערים? הרי זה לא שככל והוא אכן קיים וישים אנחנו נרשום עליו פטנט שיגן עליו מפני העתקות, אתה יודע... :נוגח:

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:
10 ספטמבר 2023, 14:10
תוכל להיות ספציפי לגבי ה"ניהול הנכון''? ולהסביר פה לוגית מדוע ה''ניהול הנכון'' ההוא שאתה מדבר עליו אמור לצמצם פה פערים? הרי זה לא שככל והוא אכן קיים וישים אנחנו נרשום עליו פטנט שיגן עליו מפני העתקות, אתה יודע... :נוגח:
קודם כל, מצופה ממערכת שמפסידה הרבה כסף על זרים שלא פגעים בהם לשפר תהליכים ובטווח הארוך ליפול פחות. המועדון שורף שם כל שנה מיליונים רבים בלי ערך מקצועי כנגד המיליונים האלה. במיוחד כשהוכח פעמים רבות שכשאתה פוגע בזרים אתה גם מצליח יותר ומייצר יותר הכנסות עקב ההצלחה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אורי אדום בנשמה כתב:
10 ספטמבר 2023, 14:10
אתה סתם מתחכם עכשיו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
10 ספטמבר 2023, 13:13
איזה כוורת בכר בנה?היה לו צוות ישראלי בינוני בדיוק כפי שיש כיום סביב ברדה.
כשלוקחים אליפויות הכל נצבע בצבע ורוד. גם חרא יריח כמו לבנדר.

בשביל לרוץ לאליפות צריך לפחות 5 זרים דומיננטיים. שם אנחנו מפספסים בשנים האחרונות ושם אנחנו צריכים להשתפר.
גם מזל לא יזיק בבחירת הזרים. זה חלק מהעניין.
לא אמרתי שהיו שם תותחים
זה הרגיש כמו צוות שעובד בשיתוף ובצורה נכונה , יכול להיות שברדה צריך ללמוד איך לשלב את העבודה לעוד אנשים

לגבי 5 זרים דומיננטיים זה בהחלט מצריך הרבה מזל

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

ForeverRed כתב:
10 ספטמבר 2023, 14:50
אתה סתם מתחכם עכשיו.

לשאלות שלי יש סאבטקסט מאוד ברור - האמירות שלך על ניהול נכון הן בגדר אמירות בעלמא ואפילו לך לא ממש ברור למה אתה מתכוון. והתגובה שלך כעת נותנת לזה משנה תוקף.

כדאי מאוד שתפנים את מיקומנו בשרשרת המזון בכדורגל הישראלי על כל המשתמע מכך. יחסוך ממך הרבה כאבי לב

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אורי אדום בנשמה כתב:
10 ספטמבר 2023, 18:01
לשאלות שלי יש סאבטקסט מאוד ברור - האמירות שלך על ניהול נכון הן בגדר אמירות בעלמא ואפילו לך לא ממש ברור למה אתה מתכוון. והתגובה שלך כעת נותנת לזה משנה תוקף.

כדאי מאוד שתפנים את מיקומנו בשרשרת המזון בכדורגל הישראלי על כל המשתמע מכך. יחסוך ממך הרבה כאבי לב
הבנתי בדיוק לאן אתה חותר. לא מתכוון לשתף פעולה.
את האמירות שלי פירטתי כאן אינספור פעמים, פשוט תדפדף אחורה. הכל זמין בלחיצת כפתור.
מהות הספורט - להשתפר ולנצח. אם אתה לא מכוון למקומות האלה ומסתפק בבינוניות הקיימת זה כבר שלך.
מי שלא שואף לשום מקום אולי יחסוך לעצמו כאבי לב. אבל גם לא יזכה לאושר.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

ForeverRed כתב:
10 ספטמבר 2023, 19:48
הבנתי בדיוק לאן אתה חותר. לא מתכוון לשתף פעולה.
את האמירות שלי פירטתי כאן אינספור פעמים, פשוט תדפדף אחורה. הכל זמין בלחיצת כפתור.
מהות הספורט - להשתפר ולנצח. אם אתה לא מכוון למקומות האלה ומסתפק בבינוניות הקיימת זה כבר שלך.
מי שלא שואף לשום מקום אולי יחסוך לעצמו כאבי לב. אבל גם לא יזכה לאושר.

מוזמן להפנות אותי אל אותן אמירות ובמידה ואכן הן מסבירות כהלכה מהו אותו ניהול נכון לשיטתך, אחזור בי אף בעניין אף אם אחלוק עליהן.

ועדיין, גם אם אתה צודק בעניינן, זה לא אמור לבטל את פערי התקציב... הוקוס פוקוס יש רק באגדות.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אורי אדום בנשמה כתב:
10 ספטמבר 2023, 20:16
מוזמן להפנות אותי אל אותן אמירות ובמידה ואכן הן מסבירות כהלכה מהו אותו ניהול נכון לשיטתך, אחזור בי אף בעניין אף אם אחלוק עליהן.

ועדיין, גם אם אתה צודק בעניינן, זה לא אמור לבטל את פערי התקציב... הוקוס פוקוס יש רק באגדות.
אתה טוען שאנחנו מתנהלים טוב וממקסמים את יכולותינו?
ואם נדע את מקומנו בשרשרת המזון אז בשביל מה להתאמץ ,התוצאה כבר ידועה

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

האם יש ויכוח שפיספסנו עם חלק גדול מהרכש, בעיקר עם הזרים?
אני הכי לויאלי למערכת, אבל צריך להגיד ביושר שעם כל הכסף שהושקע, יכולנו לקבל תשואה הרבה יותר גבוהה. מצד שני, מתקשה להבין איך אחד כמו סלמאני שהצליח בשבדיה, נכשל אצלנו. איך אספריה בועט אצלנו לשמיים ולא מפסיק להרשית בביתר.
איך פאון מתחיל טוב ופתאום ממשיך בבינוניות מחרידה. איך נהיינו אלופי ההקפאות בליגה. איך מתקשים להיפטר מחוזים כבדים של שחקנים- אז למה חתמנו איתם ?
לחלק מהשאלות התשובה אולי מזל, אבל רק לחלק קטן. התשובה בסוף היא ניהול מקצועי בעייתי.
צריך לאבחן את נקודות התורפה ולתת מענה .

שלח תגובה