אלונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: אלונה

שליחה על ידי Red Tiger »

RedRock כתב:
16 ספטמבר 2023, 10:59
חבר'ה תתחילו להרגיע
או שיימחקו כאן הודעות על ימין ועל שמאל
או שיתחילו לעוף משתמשים.

לא סבבה לכתוב "חבורת הזבל", לא סבבה לכתוב "הכלבים עוברים והשיירה עוברת" וכו' וכו' - גם אם לא מציינים שם ספציפי לרמיזות האלה אין מקום.
זה לא מתאים.

מבטיח לכם שמדובר באוהדים לכל הפחות נאמנים כמוכם.
לא הבנתי מה אתה רוצה?
תחסום ותסגור על מי אתה מאיים לא הבנתי?
חבורת הזבל זאת עובדה קיימת של אנשים שבאים לשפוך את המחראה שלהם במסווה של אוהדים.
ואגב זה לא פעם ראשונה שאתה מגן על האובייקט.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 11:11
לא הבנתי מה אתה רוצה?
תחסום ותסגור על מי אתה מאיים לא הבנתי?
חבורת הזבל זאת עובדה קיימת של אנשים שבאים לשפוך את המחראה שלהם במסווה של אוהדים.
ואגב זה לא פעם ראשונה שאתה מגן על האובייקט.
רוצה שתדבר בכבוד גם למי שלא חושב כמוך.
חבורת הזבל זה לא ביטוי מכבד.
מגן על רמת השיח שמזכירה את הפוליטיקאים ומרחיקה מפה לא מעט משתמשים שפנו אלינו מכל הקצוות.

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

RedRock כתב:
16 ספטמבר 2023, 10:59
חבר'ה תתחילו להרגיע
או שיימחקו כאן הודעות על ימין ועל שמאל
או שיתחילו לעוף משתמשים.

לא סבבה לכתוב "חבורת הזבל", לא סבבה לכתוב "הכלבים עוברים והשיירה עוברת" וכו' וכו' - גם אם לא מציינים שם ספציפי לרמיזות האלה אין מקום.
זה לא מתאים.

מבטיח לכם שמדובר באוהדים לכל הפחות נאמנים כמוכם.
הביטויים האלה באים לתמוך בעובדות ולא בכל מיני "ידיעות מקורבים" או "שמועות ברשת" .
זה כמובן לא אישי אבל זה מאוד מתסכל לקרוא באופן סיסטמטי תחזיות קודרות כל הזמן כשהקבוצה אמנם לא לוקחת אליפות ויש לה המון במה להשתפר אבל בשאר החזיתות עושה חייל ( נכון , לא הצלחנו עדיין להגיע לחצי גמר הקונפרנס ) .
חלק מזה באשמת המועדון שלא מתווך לנו את המהלכים שלו בצורה טובה אבל חלק אחר זה פשוט מחשבה יוצרת מציאות . ואני ממש מרגיש במיוחד בבאר שבע שלקהל יש חלק גדול בהצלחה או בדישדוש - "מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו" .
שיח , קארמה , אנרגיות לא טובות יפגעו בסוף בקבוצה .
חובה לבקר , חובה לשאול שאלות , חובה להפגין , חובה לדרוש תשובות , כן , הכל נכון .
אבל העובדות אומרות אחרת גם אם יש לנו מיליון שאלות ותהיות : חוץ מאליפות ( ולטעמי היא נגנבה לנו בעונה שעברה בבית הדין ) המצב די טוב .
שחקנים באים והולכים וגם להם יש שאיפות להתקדם כלכלית ומקצועית , הטיימינג לא תמיד מושלם , המועדון טועה המון בהתנהלות וברכש הזרים המצב די רע . גם אני הייתי רוצה לראות שיפור ניכר בהמון תחומים .
אבל בל נשכח שלמרות כל זאת - ב-4 שנים אחרונות אנחנו די במגמת עלייה הן במיקום בטבלה , הן באירופה , הן בגביע המדינה , הן בתקציב והן בקהל . באמת מורגש שחסר פה איזה שובר שיוויון או 2 כדי שהכל ייראה טוב יותר .

אני גם מסכים איתך שהרוב כאן מביעים דאגה לקבוצה ורוצים בהצלחתה ונאמנים לה .
אין מקום לקללות , הערות פוגעניות , התייחסות לגופו של משתמש וכד' .
אבל למחוק הודעות של משתמשים גם אם הטון והמילה קצת חריפות ? זה גם לא סבבה . זה לא מתאים .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

RedRock כתב:
16 ספטמבר 2023, 11:55
מגן על רמת השיח שמזכירה את הפוליטיקאים ומרחיקה מפה לא מעט משתמשים שפנו אלינו מכל הקצוות.
ומה עם שיח הלכלוכים?הרפש?שיח החירטוטים ושיח ה"אם אגיד מה שאני יודעעעע"?הרעל שמפוזר לכל עבר?
יש ביקורת ויש ביקורת. יש אנשים שמגיעים לכאן אך ורק ללכלך ולהצית. שיקחו בחשבון שיחטפו ביקורת בעצמם.
ואתה סוג של סותם את הפה רק למי שתוקף את המרעילים.

זה לא מרחיק משתמשים מפה?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
16 ספטמבר 2023, 12:01
ומה עם שיח הלכלוכים?הרפש?שיח החירטוטים ושיח ה"אם אגיד מה שאני יודעעעע"?הרעל שמפוזר לכל עבר?
יש ביקורת ויש ביקורת. יש אנשים שמגיעים לכאן אך ורק ללכלך ולהצית. שיקחו בחשבון שיחטפו ביקורת בעצמם.

זה לא מרחיק משתמשים מפה?
למה מרעילים? כי אתה קבעת?
בינתיים מי שמבקר מדבר לגופו של עניין ומתבסס על מהלכים שכן קרו ומי שתוקף אנשים אישית אלו אתם.
התייחסת גם לרן בין השורות- תראה אני בטח לא סנגור שלו והוא לא צריך הגנה ממני אבל אני חייב לציין שקצת חוצפה מצד משתמשים לחכות לתגובות שלו בנושא העברות וכשהוא אומר משהו שלא לרוחם פתאום הוא קשקשן וממציא המצאות. אני ממש לא אומר שצריך לקחת את הדברים שלו תמיד כתורה מסיני אבל קצת כבוד למשתמשים אחרים לא יזיק.
אמרתי פה לא פעם - אתם לא משטרת מחשבות. מותר לאנשים להתבטא ואם אתם לא מסכימים זה בסדר, המינימום זה שתכבדו

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אתם בוכים על משטרת מחשבות ובלי לשים לב בעצמכם מנהלים אחת כזאת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
16 ספטמבר 2023, 12:51
אתם בוכים על משטרת מחשבות ובלי לשים לב בעצמכם מנהלים אחת כזאת.
אני לא אומר לך תסכים איתי או שתשתוק, אני דן איתך.
אתה והשאר לעומת זאת כבר הספקתם לדרג אותי (ואחרים) כאוהדי הצלחות, אוהדי טרנר, מפיצים רעל, מהרסייך ומחרביך. להמשיך?

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

CrazyRed7 כתב:
16 ספטמבר 2023, 12:01

זה לא מרחיק משתמשים מפה?
״אם אגיד מה שאני יודע״ לא נשמע לי כמו העלבה אישית, תסביר מה אני מפספס.
ביקורת כלפי המועדון היא לא ביזוי של השיח בינינו, מצטער להרוס את התיאוריה.
רק אתמול הערתי גם לפוראבר אז לא צריך לקפוץ סתם.

ברוך השם עם ותק של קרוב ל30 שנה במגרשים, אני מכיר מלא אוהדים. דווקא את אלה שרבים פה בימים האחרונים לא מכיר אישית ה כך שאין פה שום רקע אישי.

צאו מתאוריות הקונספירציה, אף אחד ש״מלכלך״ פה אין לו אינטרנס סמוי להרוס את המועדון או להרוס את משפחת ברקת... כולם רוצים הצלחה

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

אני חושב שסה"כ חסרה שקיפות. אני לא באמת מצפה מאלונה שתביא עכשיו מהבית 30 מיליון בשביל לעמוד בתקציב כי אין אירופה.
אם המהלך הזה נעשה בשביל לצמצם נזקים בתקציב זה גם סבבה פשוט צריך לומר את הדברים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
16 ספטמבר 2023, 12:59
אני לא אומר לך תסכים איתי או שתשתוק, אני דן איתך.
אתה והשאר לעומת זאת כבר הספקתם לדרג אותי (ואחרים) כאוהדי הצלחות, אוהדי טרנר, מפיצים רעל, מהרסייך ומחרביך. להמשיך?
אני לא אומר לך לא להגיד שאלונה מתנהלת לא נכון, לא טוב וכו'.

אני אומר לכבד את הדברים שנעשים ע"י אדם שמשקיע מיליונים מכספיו האישיים ולא לסלף דברים.
יש כאלה שלא מכבדים ולא רק שלא מכבדים, הם מנהלים קמפיין שלם של רעל(לטעמי, ואני לא היחיד שחושב כך מתברר).

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
16 ספטמבר 2023, 13:55
אני לא אומר לך לא להגיד שאלונה מתנהלת לא נכון, לא טוב וכו'.

אני אומר לכבד את הדברים שנעשים ע"י אדם שמשקיע מיליונים מכספיו האישיים ולא לסלף דברים.
יש כאלה שלא מכבדים ולא רק שלא מכבדים, הם מנהלים קמפיין שלם של רעל(לטעמי, ואני לא היחיד שחושב כך מתברר).
אני יכול להעיד על עצמי בלבד. אני מת עליה ולא רוצה שתלך חלילה, רק קורא לה לשנות את דרך ההתנהלות שלה ואני אמשיך בזה עד שאראה שינוי.
אף אחד לא חסין מביקורת

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אני בשוק שהיא חתמה על עסקה בערב חג

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

RedRock כתב:
16 ספטמבר 2023, 11:55
אני לא אדבר בכבוד למי שאין כבוד.
אדם שאין בו טיפת הכרת הטוב וכבר שלוש שנים מנהל קמפיין נגד מי ששמה כאן מליונים שעד לפני שהיא באה אפשר היה לקרוא קדיש על הקבוצה.
הצרה הגדולה שהאובסס הזה גם נותן כאן דלק לכאלה שהם עוד מתונים כי הוא עאלק מקורב.
לא מקורב ולא בטיח,עוד אחד שעבד בחברה שעבדה עם הקבוצה ונזרקה קיבינימאט.
אנשים שאין בהם הכרת הטוב הם הכי גרועים ובטח לא יקבלו ממני כבוד,נקודה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 15:52
אדם שאין בו טיפת הכרת הטוב וכבר שלוש שנים מנהל קמפיין נגד מי ששמה כאן מליונים שעד לפני שהיא באה אפשר היה לקרוא קדיש על הקבוצה.
חושב שאתה מגזים.
אנשים יכולים לחשוב ולכתוב מה שהם רוצים, גם על בעלים של קבוצה שאם להיות כנים עושה הכל כדי להביא את זה על עצמה. זה לא משפיע על אף אחד, וגם לא מובא כידיעת מקורבים. נטו דעה אישית וגם מאוד לגיטימית.
תלמדו להכיל אנשים שחושבים שונה ממכם.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Red Tiger כתב:
16 ספטמבר 2023, 15:52
חחח אני קורא תתגובות שלכם ואתם חיים באיזה עולם משלכם של פנטזיות והמצאות. בחיים שלי לא עבדתי בחברה שהקבוצה עבדה איתה. אין לי שום קשר למועדון וגם אם היה לטוב ולרע הייתי אומר את הביקורת שלי אם צריך. לעומתכם אני את הביקורת שלי אומר ומסביר, מנמק כמו שצריך גם בקטע של מה אסור או מה כדאי לעשות במקום. אתם לעומת זאת מכפישים על פארש ורוצים שרק נכיר טוב. תאמינו לי מכיר לאלונה את הטוב שעשתה אבל הטוב כרגע נגמר. יש לי אולי 20 תמונות עם אלונה מימים עברו, בשנים האחרונות מאז העונה ה4 של בכר מה שהיא עושה אלה בעיקר טעויות כרוניות שלא לומדים מהן. וכן לצערכם אני קצת יודע דברים שאתם לא בהכרח יודעים, וכן זה מדליק אותי קצת יותר מאחרים ויש מצב שאם הייתם במשבצת שלי הייתם נדלקים לא פחות. דבר אחד אתם יכולים להפסיק לחיות באשליות שלכם שיש לי משהו אישי נגד אלונה. בינתיים את השם שלי כולם מכירים, אני לא מתחבא מאחורי כינויים של גיבורי על, אני מגיב פה וגם בפייסבוק על בסיס קבוע עם שם גלוי, מי שמכיר אותי יודע שאני הולך אחרי הקבוצה בטוב וברע מאז שאני זוכר את עצמי ושכל מה שאני כותב הוא לחלוטין בלי שום אינטרס ושטויות. התאהבתם בהפכשות האישיות, היה לכם קל בתקופה האחרונה פה להרגיש שכולם בדעה שלכם, אבל התנהלות הזויה קשה להסתיר ועניין של זמן שהכל יתפוצץ. אותי מעניינת הקבוצה שלי שבחלק ניכר מהזמן שלי במהלך החיים הלך עליה ואם יש לי ביקורת אתם תשמעו אותה גם אם לא נוח לכם קצת בכיסא. בינתיים מה שמחשיד פה זה כל אותם משתמשים שמגנים בחירוף נפש ומוצאים כל תירוץ אפשרי לכל מהלך שגוי שהיא עושה. ושוב כל אותם המשתמשים האלה תחת כינויים ולא שמות. ביום שתחשפו שמות אני מוכן שתדברו על אינטרסים והמצאות. עד אז החשד הוא עליכם. מצטער כי פשוט מאתמול 95 אחוז מהקהל מדבר אחרת ורק אותם משתמשים פה ממשיכים באותו הכיוון. התאהבתם בבעלים יותר מאשר הקבוצה שלכם. הזיה.

שלח תגובה