הכשלון של גיא לוי הרבה יותר ממה שחושבים!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
kamasutrance
Title: This Is Terner
יצירת קשר:

הכשלון של גיא לוי הרבה יותר ממה שחושבים!

שליחה על ידי kamasutrance »

תראו אייזה עונת מלפפונים רצה אצלנו עוד לפני שנגמרה העונה...
כל יום מתפרסמים טופיק או שניים על שחקן כזה או אחר... חלוצים... קשרים... בלמים .. מגינים.. שוערים...

היתי יכול להביא פה לפחות 20 לינקים כאלה...

מה זה אומר עלינו?
מה זה אומר על גיא לוי?
כמה באמת אנחנו מוכנים לעלות ליגה?
כמה באמת נבנה פה משהו "לטווח הארוך" ?
האם העלייה שווה משהו אם על 90 אחוז מהסגל אנחנו בכלל לא סומכים?
האם עלינו ליגה כדי לבנות קבוצה מאפס?

ולשאלה יותר משמעותיות...
האם כשתבנה קבוצה מחדש כש 80 אחוז יהיו שחקני רכש - הדברים יתחברו?

על כל אלה גיא לוי היה צריך לענות אם הוא היה נשאר... כנראה שיש עוד הרבה סיבות למה הוא בורח...

חברה - את הכשלונות הגדולים של גיא לוי נראה בעונה הבאה - את הציון על הישגי הקבוצה העונה כל מאמן יכל להשיג...

העונה הראשונה של לופא בליגת העל אחרי העלייה הראתה כמה בסיס טוב נבנה בליגה השנייה.

סמל אישי של משתמש
AS1
יצירת קשר:

Re: הכשלון של גיא לוי הרבה יותר ממה שחושבים!

שליחה על ידי AS1 »

כמות שחקני הרכש שיגיעו השנה לא תיקבע על פי כמות הטופיקים שנפתחו/ייפתחו בפורומים של האוהדים.
לא חושב שיחליפו פה 80 % מהקבוצה זה רחוק מאוד מזה.
צריך חוליית הגנה כמעט חדשה חלוץ וקשר.
בכוונה לא הזכרתי את השוער משום שזה לא בגלל בחירה גרועה של גיא אלא בגלל שאסי פורש.

מאידך אני לא פוטר את גיא לוי מאחריות על לירון זרקו שלדעתי לא צריך היה להיות פה מלכתחילה.כנ"ל לגבי סבג.
גם בעלייה הקודמת הובאו מספר שחקני מפתח ונזרקו מספר שחקנים ששיחקו בעונת העלייה - רוזבן,מוקניה,יוסי אייזנברג,אמולה,בלאיץ וכו'.
גם השנה יש שלד שירוץ גם בשנה הבאה.נא לדייק בעובדות מר בן שיטרית ! :מעשן:
נערך לאחרונה על ידי AS1 ב 21 מאי 2009, 14:28, נערך פעם 1 בסך הכל.
[align=center]תמונה GIFSoup[/align]

סמל אישי של משתמש
רווית (:

שליחה על ידי רווית (: »

אני לא מסכימה איתך שאנחנו לא בונים עלהרוב מהסגל ..
אולי לא הרוב, אבל יש שחקנים לא מעטים שנשארים .
לא באמת ציפית שבליגה לאומית הוא יבנה קבוצה לליגת העל כי זה לא חכם במיוחד .
הכוונה שלו בבנייה לטווח ארוך זה בהתנהלות של המועדון כלפי השחקנים וכאלה, לא ניראלי שהכוונה שלו הייתה בשחקנים .
[font=Arial]עד מתי יוני 06 ?!
ג. שליט .
[/font]

הקהל לא מקלל , אני אוהב את הפועל .

רוביק, הפועל = באר שבע, באר שבע = הפועל !!
גם כדורגל זו תרבות !!

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

גם פה יש לך בסיס מאוד נחמד , יש לך את מליקסון, קוסטרוב וקדוסי שהם שחקנים מובילים בליגת העל שגיא לוי הביא..
חוץ מזה את רוב החלק ההתקפי אפשר להשאיר עם מעט שינויים..
רק החלק האחורי הוא המדאיג וזאת לא אשמתו של לוי כי בשנה שעברה ההגנה שלנו הייתה הכי טובה בליגה אז לוי הגיע ואמר יש לנו הגנה טובה בואו נחזק את ההתקפה ואת זה הוא עשה בצורה מדהימה!
הוא לא יכל לדעת שיכולת ההגנה תשתנה ב shift cos -1 מעלות! (חחח לכל הלומדים לבגרות במתמטיקה)

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

בוא נהיה כנים מר בן שטרית.

חוליות קישור צריכה חיזוק בודד מקסימום שבמקסימום שניים וגם זה רק כי מישהו ירצה לשפוך כסף.
יש לך את מליקסון כבדה ואוקוגו, צריך עוד קשר טכני באמצע ולא יותר, יש לך על הספסל את אלקיים ובונפלד, בהחלט בסדר.

לגביי חלוצים, את קדוסי משאירים וצריך עוד אחד לידו, אופיר חיים עם ניסיון מהספסל ושוב אנחנו בסדר.

לגביי שוער, גיא לוי לא קשור לכאן מכיוון שאסי היה פורש כך או כך.

לגביי הגנה, צריך להחליף את כולם ופה הוא טעה שלא הביא בלם זר ברמה בתחילת העונה.

אבל בטח לא להחליף 90 אחוז קבוצה.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אופיר, בטופיקים שאין לך מה לענות (כמו שלומי דורה) אתה נעלם, ואז פתאום צץ ומחפש איך עוד פעם להדליק את הויכוח על גיא לוי.

בניגוד לכדורסל, בכדורגל לא שופכים כסף מביאים שישה שחקנים חדשים והופ יש קבוצה חדשה, אלא לוקח זמן וכמה שנים לבנות. אי אפשר להפוך גרוטאה למרצדס תוך עונה.

ולהזכירך, עונה שעברה היתה פה גרוטאה. היתה פה קבוצה שלא בעטה לשער שישה משחקים ברציפות, שלא ידעה לחזור מפיגור (זוכר את הימים האלה?) פעם אחת, קבוצה שלא היה לה שום משחק התקפה חוץ מבעיטות חופשיות של סמיוני. חשבנו אז שיש לנו חלק הגנתי טוב אבל גם זה התברר היה רק בזכות עונה פנומנלית של אסי ואנמיות של ההתקפות בליגה.

אז הגיע גיא והחליט שהוא עולה ליגה דרך ההתקפה (המאמן ה"בונקריסט" כמובן), והחליף את כל החלק ההתקפי. כמובן שהוא היה שמח גם להחליף את כל ההגנה אבל אי אפשר להביא 15 שחקנים חדשים בעונה. המאמן הבא יביא 7 שחקנים חדשים ויחליף את כל החלק ההגנתי.

נעבור על הרכש אחד אחד ברשותך:

כבדה - 8 בישולים, מועמדות למצטיין העונה ואני לא חושב שצריך עוד לפרט.
מליקסון - למרות פקפוקים קשים שלי בקשר ליעילות שלו הוכיח את עצמו.
אוקוגו - גרזן, שחקן כלבו שהחזיק את משחק ההגנה עד שנפצע.
קדוסי - מי כמוך יודע כמו הוא היה יעיל...
לירון זרקו - למרות עונה די חלשה, עדיין היה עדיף בשתי רמות על יניב אלול ושידרג את ההגנה שהחליף אותו. דרך אגב, הוא מראש הוחתם לעונה אחת לצורך הליגה הלאומית.
איגור קוסטרוב - אולי היחיד שהיה אפשר להסתדר בלעדיו, וגם הוא בכלל לא בטוח שלא מתאים לליגת העל, הראה במספיק הזדמנויות פוטנציאל שיכול להיות שרק גילו הצעיר והריחוק מהבית הפריעו.

עכשיו נעבור על עונה הבאה - שוער, שני בלמים, מגן ימני, קשר אחורי וחלוץ חסון. ספרתי שישה שחקנים. משאיר לך 2-3 מקומות בקישור שעליהם מתחרים: מליקסון, כבדה, בונפלד, זולו, קוסטרוב, אלקיים, אילוז. מתוך השבעה האלה יש סיכוי מספיק גבוה ש2-3 יתעלו לרמה של ליגת העל.

סמל אישי של משתמש
עדי פרץ

שליחה על ידי עדי פרץ »

זה שטויות מה שאתה אומר לדעתי אופיר
בגלל שאתה לא יכול לדעת אם גיא לוי בנה על הסגל הזה לליגת העל, כשהוא הגיע,
או שהוא אמר לעצמו בוא נעלה איתם ליגה ואז נחליף את כולם

יכול להיות שהוא בנה עליהם לליגת העל, והוא ראה בדיוק כמוני וכמוך תיכולת שלהם..
אין מה לעשות , סגל יותר טוב ממה שנבנה פה השנה לא יכל להבנות

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:אופיר, בטופיקים שאין לך מה לענות (כמו שלומי דורה) אתה נעלם, ואז פתאום צץ ומחפש איך עוד פעם להדליק את הויכוח על גיא לוי.

בניגוד לכדורסל, בכדורגל לא שופכים כסף מביאים שישה שחקנים חדשים והופ יש קבוצה חדשה, אלא לוקח זמן וכמה שנים לבנות. אי אפשר להפוך גרוטאה למרצדס תוך עונה.

ולהזכירך, עונה שעברה היתה פה גרוטאה. היתה פה קבוצה שלא בעטה לשער שישה משחקים ברציפות, שלא ידעה לחזור מפיגור (זוכר את הימים האלה?) פעם אחת, קבוצה שלא היה לה שום משחק התקפה חוץ מבעיטות חופשיות של סמיוני. חשבנו אז שיש לנו חלק הגנתי טוב אבל גם זה התברר היה רק בזכות עונה פנומנלית של אסי ואנמיות של ההתקפות בליגה.

אז הגיע גיא והחליט שהוא עולה ליגה דרך ההתקפה (המאמן ה"בונקריסט" כמובן), והחליף את כל החלק ההתקפי. כמובן שהוא היה שמח גם להחליף את כל ההגנה אבל אי אפשר להביא 15 שחקנים חדשים בעונה. המאמן הבא יביא 7 שחקנים חדשים ויחליף את כל החלק ההגנתי.

נעבור על הרכש אחד אחד ברשותך:

כבדה - 8 בישולים, מועמדות למצטיין העונה ואני לא חושב שצריך עוד לפרט.
מליקסון - למרות פקפוקים קשים שלי בקשר ליעילות שלו הוכיח את עצמו.
אוקוגו - גרזן, שחקן כלבו שהחזיק את משחק ההגנה עד שנפצע.
קדוסי - מי כמוך יודע כמו הוא היה יעיל...
לירון זרקו - למרות עונה די חלשה, עדיין היה עדיף בשתי רמות על יניב אלול ושידרג את ההגנה שהחליף אותו. דרך אגב, הוא מראש הוחתם לעונה אחת לצורך הליגה הלאומית.
איגור קוסטרוב - אולי היחיד שהיה אפשר להסתדר בלעדיו, וגם הוא בכלל לא בטוח שלא מתאים לליגת העל, הראה במספיק הזדמנויות פוטנציאל שיכול להיות שרק גילו הצעיר והריחוק מהבית הפריעו.

עכשיו נעבור על עונה הבאה - שוער, שני בלמים, מגן ימני, קשר אחורי וחלוץ חסון. ספרתי שישה שחקנים. משאיר לך 2-3 מקומות בקישור שעליהם מתחרים: מליקסון, כבדה, בונפלד, זולו, קוסטרוב, אלקיים, אילוז. מתוך השבעה האלה יש סיכוי מספיק גבוה ש2-3 יתעלו לרמה של ליגת העל.
1. בוא נהיה כנים. את העובדה שההגנה היא חלשה ידענו עוד כשגיא לוי הגיע. כבר בקיץ דיברנו על העובדה שנהנו מעונה טובה של 3 שחקנים הגנתים - קאלדירה, אסי וקידר, שחיפו על החולשה הכללית של הקבוצה בהגנה. ברגע שקלאדירה עזב, ידענו שהמצב הולך להיות לא קל. גיא לוי כשהגיע החליט להשאיר את סבג האיום, ולהוסיף את זרקו ואוקוגו (שהיעוד שלו היה מגן ימני) לקבוצה. אם מוסיפים גם את החתמת זולו כקשר אחורי, מגיעים לעובדה שהכוונה של גיא לוי בקיץ הייתה קודם כל להוסיף להגנה מגן ימני, בלם וקשר אחורי (שעבורי הוא חלק לא מבוטל מהאמץ ההגנתי).

2. שכחת לציין שגיא לוי גם רצה להביא מגן שמאלי לקבוצה לאחר שהקפיא את פדלון. לטובת גיא לוי עבדו 2 דברים: א. העובדה שהוא יודע להודות בטעויות ולכן החזיר את פדלון לאחר שלא מצא מגן שמאלי טוב יותר בשוק. ב. המזל שפדלון הצליח לחזור (בגילו מדובר על דבר לא קל), לתת הכל ולהיות לטעמי החולייה החזקה ביותר ברביעית ההגנה שלנו (לא שזה קשה מידי השנה).
ככה שכניראה שגיא לוי לא נחל הצלחה מיוחדת בהגנה. הוא הביא 3 שחקנים (זרקו, אוקוגו וזולו) החליט להשאיר עוד אחד (סבג) ורצה להביא עוד שחקן להגנה (מגן שמאלי). מתוך כל הנ"ל בסוף השנה, אם כל הכבוד לבינוניות של זרקו וזולו, רק אוקוגו ופדלון (שכזכור אם היה תלוי בגיא לוי היה משוחרר בתחילת השנה) באמת היו ברמה של שחקנים שיכולים להמשיך איתנו לליגת העל.

3. קשה לי להגיד ששחקנים כמו מליקסון וקדוסי נחשבים הצלחה. אני חושב שבמחירים שושולמו עליהם, לקבוצה מליגה שנייה, מדובר בשחקנים שאין באמת למאמן קרדיט על הקנייה שלהם. לדעתי ההצלחה האמיתית של גיא לוי בנושא הרכש הייתה אצל זיו כבדה ודנדי אוקוגו, שהגיעו בסכומים לא גבוהים, עם הרבה סימני שאלה, ולטעמי היו המצטינים האמיתים שלנו השנה.

4. אין ספק שבראייה לשנה הבאה לא הכל שחור, אבל גם לא הכל ורוד. לטעמי הסגל שעלה בזמנו לליגת העל, היה עם בסיס טוב הרבה יותר (אלעד, אופיר ואסי בשיאם, סתיו כמנהיג, שחקנים כמו רמי ואלול בסגל, קורמן כזר, לא לדבר שגם הזרים שהחליטו להיפרד מהם, מוקניה, בלאיץ', היו לטעמי טובים יותר מהקיימים אצלנו). ואם ננתח רגע לפי עמדות, הבסיס שהוביל את הקבוצה (שהיה גם די שדרה מרכזית: שוער, בלם, קשר אחורי, קשר קדמי, חלוצים ) היה המשך לעונה הקודמת.

בשנה הבאה לטעמי צריך להחליף את כל ההגנה (למעט פדלון אולי), שזה כבר מכה קשה. כשבנוסף ללפחות 4 שחקני הגנה, אנחנו צריכים להביא לפחות עוד 2 חלוצים (אחד להרכב ואחד לספסל) וקשר לאמצע (ליד אוקוגו).

כל זה, ולא דיברנו אפילו על איבוד השנה של יוסי אלקיים. הפיספוס בעובדה שלא עשינו בדיקה אמיתית לשחקנים כמו דוידי ואסולין, והעובדה שכניראה את השנה הבאה נתחיל עם אפס זרים (דנדי ישראלי להזכירכם), מה שיצור לא מעט קשי התאקלמות של הזרים בקבוצה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

ראבאק אופיר לא נמאס לך להוציא אנרגיות על פאדי?
הבנאדם עוד יומיים כבר לא יהיה פה אז חאליק כבר...
לך תמשיך לעשות קמפיין לדורה ולעוד כמה הזויים כאלו...
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
kamasutrance
Title: This Is Terner
יצירת קשר:

שליחה על ידי kamasutrance »

הלו הלו אנשים מה קרה? רוצים חיצים לזרוק עלי?
ננסה אחד אחד... ונתחיל מהכי חשוב...
yedidel - הכתובת שלי בת.ז. לא מתחילה ב WWW ..... אני לא כל היום מול המחשב באתר

יש לי מה לענות לכל מי שיהיה עניני - כמובן שזו דעתי..
התחושה הכללית שלי מתחילת העונה היא שאנחנו לא נראים טוב ולא נבנה פה בסיס טוב לליגת העל..
אם התשובה שלך היא " יש 16 קבוצות.. זה מספיק !" - אתה לוזר והדיון מיותר...

לעניין שלומי דורה - התכוונתי והדגשתי את הדברים החיוביים שראיתי בו ושאני אוהב.. גם בטופיק נפרד באתר אחר - לא אמרתי שהוא מושלם ולא פתחתי מסע יח"צ בשבילו - העליתי נושא

עדי - "או שהוא אמר לעצמו בוא נעלה איתם ליגה ואז נחליף את כולם" ?!?!?!?!?!
זה היה ברצינות????
מה זה אומר על הגישה שלו?

לכל מי שטען שאני מנסה להדליק את הוויכוח על גיא לוי.. שטויות . ידעתי גם לפרגן כשהגיע ( משחק אחד העונה..! )
וידעתי לזקוף לזכותו ורק לזכותו את הרכש הכי איכותי כנראה בשנים האחרונות - קדוסי קבדה ו... מ ל י ק ס ו ן !!!

ניב - אם כל מי שציינת מספיק טוב - למה כולם פה בלי לשים לב מציעים הצעות שחלקן נופלות על אותן משבצות ???

רק בשביל הפרופורציה...עם הסגל הקיים ( שחלק פה טוענים שהוא מספיק טוב כבסיס לליגת העל..)
התמודדנו מול קבוצה אחת מהמקום ה א ח ר ו ן בליגת העל - ולא ניצחנו ( אל תנסו בכלל להיכנס לעניני שער בדקה ה90 והפסד בהארכה..)

ניר - מצטער שנגעתי בנקודה רגישה - אם גם עכשיו אתה עדיין סוגד לו.. צריך לבדוק את העניין...חחחחחח

לסיכום - התחושה הכללית שלי לפחות היא שאנחנו לא מספיק טובים - עלינו ליגה בעיקר בחסד ולא בזכות ( נתנו חודש וחצי טובים ברצף ושאר העונה דרדלה..)
וצר לי שאני לא יכול לבנות יותר מידי על העונה הבאה - יותר על מזל לדעתי..
אם המאמן הבא יפגע בול בזרים ובישראלים שיובאו - והדברים יתחברו - יהיה טוב. אם לא - אלוהים ישמור...
מזל שרוב קבוצות ליגת העל יהיו עם תקציבים נמוכים משלנו - אבל כבר למדנו שתקציב זה לא הכל בליגת העל...

מקווה שעניתי לכולם

אגב: לא יודע מתי שוב אתחבר לקרוא תגובות ולהגיב אז אם זה לא 5 דקות אחרי שתגיבו - עמכם הסליחה.

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

אני לא מסכים איתך , אני חושב שגיא לוי עשה את שלו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

kamasutrance כתב:
לסיכום - התחושה הכללית שלי לפחות היא שאנחנו לא מספיק טובים - עלינו ליגה בעיקר בחסד ולא בזכות ( נתנו חודש וחצי טובים ברצף ושאר העונה דרדלה..)
וצר לי שאני לא יכול לבנות יותר מידי על העונה הבאה - יותר על מזל לדעתי..
אם המאמן הבא יפגע בול בזרים ובישראלים שיובאו - והדברים יתחברו - יהיה טוב. אם לא - אלוהים ישמור...
מזל שרוב קבוצות ליגת העל יהיו עם תקציבים נמוכים משלנו - אבל כבר למדנו שתקציב זה לא הכל בליגת העל...

מקווה שעניתי לכולם

אגב: לא יודע מתי שוב אתחבר לקרוא תגובות ולהגיב אז אם זה לא 5 דקות אחרי שתגיבו - עמכם הסליחה.
אנחנו במקום השני.
כבשנו הכי הרבה בשתי הליגות הראשונות.
התמודדנו עם מספר פציעות לא הגיוני של שחקני מפתח (סמיוני, אוקוגו, מליקסון, זולו).
הגענו לשיא כושרנו במאני-טיים וסגרנו את העלייה, כמו שקבוצה צריכה להיבנות במהלך עונה - למה זה נחשב כבעייה?
וכל זה שסיימנו את העונה שעברה בלי הגנה (חוץ מאסי רחמים), בלי התקפה (חוץ מסימיוני), ובלי קישור (כי קאלדיירה עזב). בניגוד להפועל חיפה למשל שהיה לה בסיס טוב לבנות עליו - מה שהרבה יותר משמעותי מהפרשי תקציב כאלה.

אז למה בדיוק עלינו בחסד ולא בזכות?

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

די, חלאס!
אם אתה היית יותר טוב ממנו, אתה כנראה לא היית מדבר איתנו אלא עומד על הקווים במנצ'סטר...
אתם לא יודעים איך להיות מאמן, כל אחד חושב פה שהוא מינימום איזה חוס הידינק.
יש סיבה טובה מאוד לכך שגיא לוי עומד על הקווים ולא אתם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:
אנחנו במקום השני.
כבשנו הכי הרבה בשתי הליגות הראשונות.
התמודדנו עם מספר פציעות לא הגיוני של שחקני מפתח (סמיוני, אוקוגו, מליקסון, זולו).
הגענו לשיא כושרנו במאני-טיים וסגרנו את העלייה, כמו שקבוצה צריכה להיבנות במהלך עונה - למה זה נחשב כבעייה?
וכל זה שסיימנו את העונה שעברה בלי הגנה (חוץ מאסי רחמים), בלי התקפה (חוץ מסימיוני), ובלי קישור (כי קאלדיירה עזב). בניגוד להפועל חיפה למשל שהיה לה בסיס טוב לבנות עליו - מה שהרבה יותר משמעותי מהפרשי תקציב כאלה.

אז למה בדיוק עלינו בחסד ולא בזכות?
1. אשמח אם תענה להודעה הקודמת שלי.

2. רק אני שם לב שאתה מתמקד רק בדברים הטובים שהתרחשו תחת גיא לוי? להציג את העונה של גיא לוי, שקיבל קבוצה עם התקציב הכי גבוהה בליגה השנייה בפער די ניכר, כמינימום נס, זה לדעתי מוגזם.
כפי שכבר אמרתי, לדעתי היו מאמנים שלא היו מעלים אותנו ליגה, או שהיו מעלים אותנו ליגה עם יותר בעיות ותקלות. אבל, אני גם חושב שבהחלט יש מאמנים שהיו עושים העונה יותר מגיא לוי.
העובדות הם שאסי רחמים, אביתר אילוז, יניב אלול, דודי פדלון, נדב קידר, אלעד בונפלד, אופיר חיים, חנן פדידה ואורן ניסים, כולם היו כאן גם בשנה הבאה.
אם אכן גיא לוי קיבל קבוצה מפורקת בשנה שעברה (לא מסכים) אז מדוע בהרכב הפותח במרבית העונה היו לא פחות מ7 שחקנים ששיחקו כאן גם בשנה שעברה?

3. פשוט מאוד לציין את סימיוני כשחקן מפתח שנפצע כאשר מרבית האנשים שכחו שגיא לוי בכלל לא רצה את סמיוני.
ומה בנוגע לאופיר חיים, דודי פדלון ואורן ניסים, שאותם גיא לוי בכלל לא רצה והיה להם (לפחות לשניים הראשונים) חלק גדול בעלייה?

4. מה בנוגע לעובדה שהפועל באר שבע השנה שיחקה כדורגל בעיקר מחצית אחת, במחצית השנייה. גם אז בעיקר כי היינו חייבים.

5. מה בנוגע לעובדה שבעונה של 5 עולות לא הרווחנו שום זר איכותי בניגוד לשנים קודמות (קורמן בעלייה הקודמת, קאלדיירה בשנה שעברה)?

6. מה בנוגע לעובדה שבעונה של 5 עולות לא הרווחנו שום שחקן מקומי? אפילו לא ההבחנה אם אסולין או דוידי למשל מתאימים לרמות האלה או לא? אפילו בנוגע לאחד כמו אלקיים שהתבלט כל השנה בנוער וגם בצאנסים המעטים שקיבל בבוגרים.

7. לכל מטבע יש 2 צדדים. לא חושב שגיא לוי נכשל השנה, בכלל לא, אבל גם לא חושב שגיא לוי הצליח השנה, בכלל לא. גיא לוי הגיע, העלה אותנו ליגה, העניק לסגל כמה שחקנים איכותים (מליקסון, קדוסי, כבדה ואוקוגו), אבל מצד שני הדברים שהזכרתי למעלה (שיתוף הצעירים, חוזק הסגל, נושא הזרים) גם חילשו אותנו או גרמו לקבוצה להפסדים בגיזרה זו או אחרת לקראת שנה הבאה.

בשבועות האחרונים הוכח שסיום עבודתו היא דבר טוב לקבוצה, שכן אני שואף לאדם שלא יזכר בשל הבינוניות המקצועית שלו (אם כל הכבוד לרעש שהיה כאן בזמן כהונתו בדברים מחוץ למגרש). כמו ארז בוקובזה, אני שותף לדעה שבסוף השנה צריכים לבוא, ללחוץ לו את היד ולאחל לו בהצלחה בהמשך, לא יותר ולא פחות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ארז3333

שליחה על ידי ארז3333 »

המממ... לא רוצה להתנגח עם אף אחד, מקצועי נטו.
בוא נראה לגבי בסיס להרכב פותח:
מגן שמאלי - יש (פדלון).
קשר ימני - יש (כבדה/אלקיים).
קשר עושה משחק - יש (מליקסון).
קשר אחורי - יש (אוקוגו, מחשיב אותו בהנחה שהוא כשיר, גם אם לא מבריק הוא בהחלט גרזן לא רע).
חלוץ 1 - יש (קדוסי).

בוא נראה לגבי בסיס להרכב שני:
בלם קדמי - יש (קידר, בממוצע של שתי עונות).
קשר ימני - יש (אלקיים/כבדה)
קשר עושה משחק - יש (בונפלד).
חלוץ 1 - יש (חיים).

בספק להרכב שני:
קשר שמאלי - אסולין.
בלם אחורי - אמזלג (אבל אם אני מאמן אני בהחלט מעלה אותו שלב).
שוער - דוידי (שוב, אם זה תלוי בי אני בהחלט מעלה אותו שלב להרכב שני).

סיכום: סביר. לא מדהים, אך בוודאי לא גרוע. בעונת העליה הקודמת מצבנו היה טוב יותר: ברדה+חיים חלוצים, בונפלד+קורמן קשרים (עושה משחק ואחורי), רחמים שוער, אלול בלם קדמי, אליהו מגן ימני (לפני עידן הסביח, אם כי אף פעם לא הערכתי אותו מאד) ובנוסף (למרות שלא ניתן להם צאנס) מוקניה (אהוב ליבי!) כבלם אחורי העשוי ללא חת ובלאיץ' מגן שמאלי (כשהוא בריא). שוב משום שהשקפתי סובייקטיבית, אך ענינית ככל שניתן (בלי התחשבות במה שקרה בפועל) היו לנו בסגל תשעה שחקנים להרכב הראשון, מתוכם שלושה זרים (מדהים איך לחמן את לופא הבריקו!!! לחמן בבחירה ולופא בזה שנתן לסגל לרוץ ושהביא את חיים). אגב באותה עונה חיכה על הספסל בלם קדמי טוב - יפרח (התקלקל עם השנים).

שלח תגובה