ויקשיח את לב פרעה ואת הצעירים ישכח.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: ויקשיח את לב פרעה ואת הצעירים ישכח.

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:משה, זה שגיא לוי לא עולה עם הרכב שני במחזורים האחרונים לא עושה אותו בינוני, עושה אותו מקצוען בצורה חריגה בנוף הכדורגל המקומי. לפרטים תפנה לשלומי דורה ויובל נעים לגבי קורות המחזור האחרון.
מספיק כבר. אף אחד לא ביקש שתעלה לפנינו קבוצת הנוער, אף אחד לא מבקש 11 ששחקנים צעירים בהרכב, אלא שילוב ראוי בין שחקני ההרכב הקבועים, לצעירים. לדעתי לפתוח עם הרכב שרובו או כולו צעירים, הוא גם טעות. לבטח ששחקן כמו ערן לוי (שהורחק כמובן היום) הוא על תקן המבוגר האחראי.
מבטיח לכם שאם אסולין ואלקיים היו פותחים בהרכב עם דוידי, ושעמוס היה משולב כמחליף לפני פדידה, לא היינו מובסים מול קריית אתא.
להסתכל על התוצאה של הפועל חיפה ולהגיד שאסולין או אלקיים אלא הם שהיו גורמים לנו לתבוסה היום, זה דמגוגיה זולה.

כפי שאמרתי היום, למרות שניצחנו מבחינת נקודות, הפסדנו שוב.
מתי כבר נקבל מאמן מהשורה הראשונה, נמאס מכל אותם אנשי מקצוע בינונים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי הסניגור האדום »

yedidel כתב:משה, זה שגיא לוי לא עולה עם הרכב שני במחזורים האחרונים לא עושה אותו בינוני, עושה אותו מקצוען בצורה חריגה בנוף הכדורגל המקומי. לפרטים תפנה לשלומי דורה ויובל נעים לגבי קורות המחזור האחרון.
לא בינוני ידידאל אלא למטה מזה גם.בטח זה יתפוצץ לו בפנים ימים יגידו. רק עכשיו נשאלת השאלה למה דור עלה לשחק
וזה לא בגלל שהוא רצה זה בגלל אדם מדהים ונפלא.
ותהיה בטוח שזה לא הוא.
תשמעו ידידאל ניב וכול אלא שעדיין מצדדים בו.
האיש עושה דווקא מתנהג במו ילד מגודל הילד שלי לא מתנהג כך.כולם מצפים לראות משהו מהזהות של המועדון אבל הוא
לא. הוא יעשה דווקא היינו צריכים לפרסם כאן שבועיים שאסור לעלות עם דור וצריך לעלות עם אסי הוא היה דווקא מעלה את דור.
אדון גיא הפכת למעורר רחמים מצטער אנחנו נעבור את זה הסבל שלנו מסתכם בחודשים ספורים. מי שיסבול מזה כול חייו זה
אתה כי אתה תצטרך לחיות ככה עם עצמך.
בעטת בדלי הכי חזק שיכולת כי המהות של חייך היא זו תסבול אתה אנחנו עוד רגע קט נשנה אווירה.
ולפני שחבריי הטובים כאן יסבירו למה לא. תסבירו לי למה כן אני צריך את אותם אלא שנעלמים מחיינו מחר.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

משה אוחיון כתב: מספיק כבר. אף אחד לא ביקש שתעלה לפנינו קבוצת הנוער, אף אחד לא מבקש 11 ששחקנים צעירים בהרכב, אלא שילוב ראוי בין שחקני ההרכב הקבועים, לצעירים. לדעתי לפתוח עם הרכב שרובו או כולו צעירים, הוא גם טעות. לבטח ששחקן כמו ערן לוי (שהורחק כמובן היום) הוא על תקן המבוגר האחראי.
מבטיח לכם שאם אסולין ואלקיים היו פותחים בהרכב עם דוידי, ושעמוס היה משולב כמחליף לפני פדידה, לא היינו מובסים מול קריית אתא.
להסתכל על התוצאה של הפועל חיפה ולהגיד שאסולין או אלקיים אלא הם שהיו גורמים לנו לתבוסה היום, זה דמגוגיה זולה.

כפי שאמרתי היום, למרות שניצחנו מבחינת נקודות, הפסדנו שוב.
מתי כבר נקבל מאמן מהשורה הראשונה, נמאס מכל אותם אנשי מקצוע בינונים.
רגע ואם אסולין היה פותח ונותן תצוגה נהדרת, זה אומר שהוא שחקן טוב?
ואם הוא היה פותח והיה נותן תצוגה איומה, זה אומר שהוא שחקן גרוע?

לא אחד, לא שניים ולא שלושה משחקי גארבג' טיים הם מדד ליכולת של שחקן, ואם השחקנים האלה בעונה שלמה של 33 משחקים לא הצליחו לקנות את מקומם בהרכב כנראה שהם לא היו ראויים לו. שיעשו חושבים בקיץ, ימשיכו לעבוד קשה (בתקווה שהם עשו את זה גם העונה) כדי להוכיח למאמן הבא שיש להם מקום.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

הסניגור האדום כתב: לא בינוני ידידאל אלא למטה מזה גם.בטח זה יתפוצץ לו בפנים ימים יגידו. רק עכשיו נשאלת השאלה למה דור עלה לשחק
וזה לא בגלל שהוא רצה זה בגלל אדם מדהים ונפלא.
ותהיה בטוח שזה לא הוא.
תשמעו ידידאל ניב וכול אלא שעדיין מצדדים בו.
האיש עושה דווקא מתנהג במו ילד מגודל הילד שלי לא מתנהג כך.כולם מצפים לראות משהו מהזהות של המועדון אבל הוא
לא. הוא יעשה דווקא היינו צריכים לפרסם כאן שבועיים שאסור לעלות עם דור וצריך לעלות עם אסי הוא היה דווקא מעלה את דור.
אדון גיא הפכת למעורר רחמים מצטער אנחנו נעבור את זה הסבל שלנו מסתכם בחודשים ספורים. מי שיסבול מזה כול חייו זה
אתה כי אתה תצטרך לחיות ככה עם עצמך.
בעטת בדלי הכי חזק שיכולת כי המהות של חייך היא זו תסבול אתה אנחנו עוד רגע קט נשנה אווירה.
ולפני שחבריי הטובים כאן יסבירו למה לא. תסבירו לי למה כן אני צריך את אותם אלא שנעלמים מחיינו מחר.
מישל, תספיק להשמיץ אם אין לך עובדות. די עם טענות ה"עושה דווקא" הזה.

שהשחקנים הצעירים בבאר שבע יקבלו כבר מסר שהם צריכים להוכיח את עצמם בזכות עצמם ולא בזכות זה שעכשיו מחזורים אחרונים/הבטחנו את העלייה ושאר תירוצים. ההיפך, זה צריך להעליב אותם אם הם עולים לשחק רק מתי שאין על מה.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

yedidel כתב:
רגע ואם אסולין היה פותח ונותן תצוגה נהדרת, זה אומר שהוא שחקן טוב?
ואם הוא היה פותח והיה נותן תצוגה איומה, זה אומר שהוא שחקן גרוע?

לא אחד, לא שניים ולא שלושה משחקי גארבג' טיים הם מדד ליכולת של שחקן, ואם השחקנים האלה בעונה שלמה של 33 משחקים לא הצליחו לקנות את מקומם בהרכב כנראה שהם לא היו ראויים לו. שיעשו חושבים בקיץ, ימשיכו לעבוד קשה (בתקווה שהם עשו את זה גם העונה) כדי להוכיח למאמן הבא שיש להם מקום.
לפי איזה תפיסה אתה מקבל את שיתופם של אלא שלא יהיו כאן בעונה הבא?על פני אלא שיהיו כאן
לפחות בסגל הרחב אם לא בין האחד עשר.
התפיסה שלך כזו מעוותת. אתה מעלה דברים שלא עולים בקנה אחד עם הסיבות שאמורים לחזק את דבריך.

גארבג' טיים יעבדו קשה ואיזה זמן אמת תתן להם להוכיח את עצמם הא?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

הסניגור האדום כתב: לפי איזה תפיסה אתה מקבל את שיתופם של אלא שלא יהיו כאן בעונה הבא?על פני אלא שיהיו כאן
לפחות בסגל הרחב אם לא בין האחד עשר.
התפיסה שלך כזו מעוותת. אתה מעלה דברים שלא עולים בקנה אחד עם הסיבות שאמורים לחזק את דבריך.

גארבג' טיים יעבדו קשה ואיזה זמן אמת תתן להם להוכיח את עצמם הא?
אף אחד לא אמר שלאסולין יש סיכוי יותר טוב להישאר פה מקוסטרוב, או לרפי עמוס מאופיר חיים, או לאלקיים מכבדה.

איזה זמן אמת? משחקים! הנה יוסי אלקיים נתן תקופה טובה פתח בהרכב! ואם הוא היה מתמיד ברצינות וביכולת הוא היה גם שומר על אותו מקום בהרכב!

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

yedidel כתב:
מישל, תספיק להשמיץ אם אין לך עובדות. די עם טענות ה"עושה דווקא" הזה.

שהשחקנים הצעירים בבאר שבע יקבלו כבר מסר שהם צריכים להוכיח את עצמם בזכות עצמם ולא בזכות זה שעכשיו מחזורים אחרונים/הבטחנו את העלייה ושאר תירוצים. ההיפך, זה צריך להעליב אותם אם הם עולים לשחק רק מתי שאין על מה.
"עיניים להם ולא יראו אוזניים להם ולא ישמעו" ידידאל אתה מזכיר לי את יורם ארבל ממשחק השרוכים הידוע.
וכול מה שנכתב זה עדיין לא השמצה כי עדיין לא מצאנו את הזמן המתאים להחזיר לו על בגידתו בנו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

הסניגור האדום כתב: "עיניים להם ולא יראו אוזניים להם ולא ישמעו" ידידאל אתה מזכיר לי את יורם ארבל ממשחק השרוכים הידוע.
וכול מה שנכתב זה עדיין לא השמצה כי עדיין לא מצאנו את הזמן המתאים להחזיר לו על בגידתו בנו.
זהו?? עניין אחד שאתה לא מסכים עם המאמן (ויכול להיות שאתה צודק, זה לא רלוונטי), הפכת אותו לאויב העיר?

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

הסניגור האדום כתב: "עיניים להם ולא יראו אוזניים להם ולא ישמעו" ידידאל אתה מזכיר לי את יורם ארבל ממשחק השרוכים הידוע.
רק אל תבכה גוזל שלי.
על הבגידה הקשה הזאת. תכף תהיה הגברת השלישית שדורשת ממנו מזונות אחרי הגירושים. בחייאת מישל, די עם השטויות.
אורן נסים אולי חסר כישרון, אולי בן 2309 אבל כשנכנס, נכנס בטירוף נתן את הנשמה ונלחם בלי סוף.
שבוע שעבר אלקיים נכנס ולא ראיתי חצי מזה, כנ"ל אסולין שפתח.
תכף גם תבכה שאדון אילוז לא שותף.

מצטער, הדברים שלכם מחייבים לקחת אותי לקיצוניות השנייה.
מה שהכי מפריע לי זה שאתם לא מסוגלים לתת רספקט מינימלי למי שגאל אותנו מהליגה הזאת.
ואני כבר לא מדבר על להגיד תודה.

נ.ב
מאמן לא בינוני יהיה פה כשקהל לא בינוני יהיה פה.

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

yedidel כתב:
זהו?? עניין אחד שאתה לא מסכים עם המאמן (ויכול להיות שאתה צודק, זה לא רלוונטי), הפכת אותו לאויב העיר?
אז זהו שאצלך זה רק עניין ואצלנו זו המהות. ואסור לוותר למרות שזה לא בר תיקון לצערי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. העובדה היא שגם לאחר שיוסי אלקיים היה טוב העדיף גיא לוי לחזור לבאנקרים הרגילים שלו. בתחילה אמרו שזה בגלל שאלקיים צריך לעזור לנוער להינצל, לאחר מכן האשימו את הפציעה, אבל בקריית אליעזר גם קולם של אותם אנשים נדם. פתאום אורן ניסים יוכל לתפקד טוב יותר מיוסי אלקיים כקשר.

2. הפועל באר שבע היא קבוצה בינונית השנה. הצגת העובדות כאן אוטוטו הופכת את שחקני הקבוצה לעילוי אחד אחד. כל כך הרבה בינונים ומטה היו כאן השנה, אלול, אביתר מאז הפציעה, קידר, קוסטרוב, זולו, פדידה, זרקו, ניסים, שאין שום סיבה לא לתת לשחקן כמו אלקיים, שהוכיח בדקות שהוא שיחק שהוא נלחם לא פחות מאורן ניסים, שהוא כישרוני לא פחות ואפילו יותר מכל הזרים שעברו כאן השנה, דקות משחק.
ההבדל הוא כמובן שזולו וקוסטרוב הם זרים, ושזרקו הוא שחקן רכש, ולכן הם יקבלו דקות על גבי דקות וצאנסים על גבי צאנסים להוכיח את עצמם.
אגב, גם על העובדה שבסוף העונה הוא מעניק ליניב אלול את הפרס ונותן לו מקום בהרכב (פתאום אף אחד לא התייחס לעובדה זאת) מכעיסה ומקוממת. על מה מגיע ליניב אלול לפתוח בהרכב בסיום העונה?

3. ידידיאל, אם המשחק במילא לא קובעים כלום, אז למה לא לתת לצעירים?
כבר אחרי עילוט היינו צריכים לראות מגמה של שילוב צעירים. שום רע לא היה יוצר מכך, להיפך.

43. גיא לוי לא נכשל. הוא הגיע, העלה אותנו ליגה בעונה של 5 עולות, נתן לנו מספר שחקנים שיכולים להיות רלוונטים גם לליגת העל (מליקסון, כבדה, אוקוגו וקדוסי), וזה בעצם הכל.
ובגלל זה האכזבה והכעס. מאדם שדיבר על דרך חדשה, שרצה להיות מעורב גם במחלקת הנוער, ציפיתי שישים את האגו בצד ויתנהג כמקצוען.
גיא לוי הוכיח גם היום שהוא מאמן בינוני, בטח לא מקצוען ברמה הגבוהה ביותר.
בשנה הבאה לא רק שנשלם על הכשלים המקצועים שהוא בנה בקבוצה (הגנה שלמה שיש להחליף), אלא גם נשלם על העובדה שבעוד שחקן כמו חן עזרא (צעיר יותר מיוסי אלקיים למי ששואל) קיבל השנה דקות וקידם את עצמו, יוסי אלקיים דרך במקום.
מזל באמת שאסי הוא בן אדם גדול והפעיל לחצים על גיא לוי כדי שדור ישחק. אחרת אולי גם זה לא היה קורה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

הסניגור האדום כתב:יצאת לתקשורת ואמרת שלא נורא לסיים מקום שני.גם אמרת שהשגנו את המטרות
שלנו העונה.ציינת את הזכיה בגביע הטוטו! שפתאום הפך להיות קרדום לחפור בו בשבילך.
ואמרת גם ששחקניך עייפים מנטלית ופזית אחרי עונה קשה ואחרי שהשגנו את המטרה.
אז תסביר לי אדון גיא לוי איפה הייתה הבעיה?
למה לא נתת הזדמנות לאותם צעירים במשך תשעים דקות לשחק בחיפה?
למה דור לא יכל לעמוד בשער? הרי אסי ככול שירצה הגב הורג אותו כבר שנה.
תן לנו ולהנהלה לראות מה הוא שווה. תעשה דבר שבאמת יצדיק את הצהרותך במשך
השנה שאתה מקצועי ורק טובת הקבוצה עומדת מולך.
זמן לא נותר וחבל מאוד כי נותרו שני מחזורים בלבד.
משה אסולין שיחק מאחור שאופיר מנווט אותו דבר שבעצם נטרל אותו.גם את אופיר וגם אותו
החזרה של אופיר כול פעם לאחור יצרה מצב שבו אין שטח למשחק הקישור. והמרחק בין השחקנים
היה קצר דבר שגרם ללחץ על הקישור כול פעם מחדש.
ככה שהזדמנות לראות מה הוא שווה גם לא ניתנה.
החילוף של מאור באורן ניסים למה? למה לא יוסי אלקיים למה את אורן תסביר לנו. שליטה בכדור?
אירגון המשחק? מה הייתה הסיבה שבגינה הכנסת אותו ולא את יוסי אלקיים למה לא לתת לנו את
האפשרות לבחון אותם.
רפי עמוס חלוץ לא מגן. קצת התבלבלת עם התיפקוד החדש. הוא פתאום הפך אופציה לחילוף למגן?
למה את חנן? עם כול הכבוד תן להם את ההזדמנות. לא טובים? הם לא יהיו כאן אבל לפחות הייתה
להם הזדמנות.
לא יודע מה מניע אותך גיא באמת לא יודע. אבל להוציא את האוהדים מהכלים הפכת להיות
מומחה בעניין.
היית צריך לתת להם במה אבל אולי אתה לא אמיץ כמו שהצטיירת כאן וכמו שאני ציינתי כמה
פעמים כאן באתר. אוליי אתה סתם אחד של דווקא שלפעמים זה יוצא לך ואז נראה שאתה
אמיץ.חבל לי ועל הקבוצה כי אתמול התבדתי לצערי הרב.
נערך לאחרונה על ידי גיל שגיב ב 25 מאי 2009, 09:23, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

משה אוחיון כתב:1. העובדה היא שגם לאחר שיוסי אלקיים היה טוב העדיף גיא לוי לחזור לבאנקרים הרגילים שלו. בתחילה אמרו שזה בגלל שאלקיים צריך לעזור לנוער להינצל, לאחר מכן האשימו את הפציעה, אבל בקריית אליעזר גם קולם של אותם אנשים נדם. פתאום אורן ניסים יוכל לתפקד טוב יותר מיוסי אלקיים כקשר.

2. הפועל באר שבע היא קבוצה בינונית השנה. הצגת העובדות כאן אוטוטו הופכת את שחקני הקבוצה לעילוי אחד אחד. כל כך הרבה בינונים ומטה היו כאן השנה, אלול, אביתר מאז הפציעה, קידר, קוסטרוב, זולו, פדידה, זרקו, ניסים, שאין שום סיבה לא לתת לשחקן כמו אלקיים, שהוכיח בדקות שהוא שיחק שהוא נלחם לא פחות מאורן ניסים, שהוא כישרוני לא פחות ואפילו יותר מכל הזרים שעברו כאן השנה, דקות משחק.
ההבדל הוא כמובן שזולו וקוסטרוב הם זרים, ושזרקו הוא שחקן רכש, ולכן הם יקבלו דקות על גבי דקות וצאנסים על גבי צאנסים להוכיח את עצמם.
אגב, גם על העובדה שבסוף העונה הוא מעניק ליניב אלול את הפרס ונותן לו מקום בהרכב (פתאום אף אחד לא התייחס לעובדה זאת) מכעיסה ומקוממת. על מה מגיע ליניב אלול לפתוח בהרכב בסיום העונה?

3. ידידיאל, אם המשחק במילא לא קובעים כלום, אז למה לא לתת לצעירים?
כבר אחרי עילוט היינו צריכים לראות מגמה של שילוב צעירים. שום רע לא היה יוצר מכך, להיפך.

43. גיא לוי לא נכשל. הוא הגיע, העלה אותנו ליגה בעונה של 5 עולות, נתן לנו מספר שחקנים שיכולים להיות רלוונטים גם לליגת העל (מליקסון, כבדה, אוקוגו וקדוסי), וזה בעצם הכל.
ובגלל זה האכזבה והכעס. מאדם שדיבר על דרך חדשה, שרצה להיות מעורב גם במחלקת הנוער, ציפיתי שישים את האגו בצד ויתנהג כמקצוען.
גיא לוי הוכיח גם היום שהוא מאמן בינוני, בטח לא מקצוען ברמה הגבוהה ביותר.
בשנה הבאה לא רק שנשלם על הכשלים המקצועים שהוא בנה בקבוצה (הגנה שלמה שיש להחליף), אלא גם נשלם על העובדה שבעוד שחקן כמו חן עזרא (צעיר יותר מיוסי אלקיים למי ששואל) קיבל השנה דקות וקידם את עצמו, יוסי אלקיים דרך במקום.
מזל באמת שאסי הוא בן אדם גדול והפעיל לחצים על גיא לוי כדי שדור ישחק. אחרת אולי גם זה לא היה קורה.
טוב, הויכוח בינינו מסתכם לכמה נקודות:

1. אתה טוען שהפסדנו שחקנים צעירים בזה שהם לא שותפו העונה. אני טוען שהשחקנים האלה לא גמרו את הקריירה ויהיה להם עוד מספיק הזדמנויות להוכיח את עצמם.

2. אתה טוען ששחקנים לא שותפו בגלל פחדנות של המאמן שהעדיף שחקנים בטוחים/זרים. אני טוען שהם לא שותפו כי הם לא הראו באימונים שיש להם מקום יותר מהשחקנים האלה. אני מסתמך על זה שאצל כל מאמן זה היה ככה ודווקא גיא לוי נתן לרפי עמוס, אמזלג, אלקיים ואסולין הכי הרבה דקות מכל עונה קודמת יחסית לשיתוף צעירים.

3. אתה טוען שאם נגמרה העונה צריך לשתף שחקנים צעירים. אני טוען שכל משחק צריך לעלות בספורטיביות ואין שום תועלת למועדון אם שחקן צעיר משחק 3-4 משחקים אחרונים של העונה בחסד, זה לא משקף שום דבר.

4. אתה טוען שהיתה לנו קבוצה השנה עם שחקנים בינוניים. אני מסכים איתך. אני רק מניח שאם השחקנים האלה היו בינוניים כנראה ששחקני הספסל/יציע היו בינוניים מינוס מינוס.

5. אתה טוען שאחד משיקולי ההרכב של גיא לוי זה אגו. אני לא מצאתי לזה שום הוכחה (ע"ע פדלון, חיים וניסים).

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

גיל שגיב כתב:
ואולי...

לא היו הדברים מעולם,

ואולי,

ואולי המדען לא המאמן המושלם,

ואולי למדת סוף כול סוף במי מדובר ?

ואולי למדת כמו אלונה שהמאמן מנוכר ?

ואולי גם אתה הבנת שמשהו לא דופק ?

ואולי קלטת שהוא לא מאמן באמת ?

שהכול מההתחלה היה זיבולי שכל ובלוף,

שלא הייתה כוונה לגיא ללכת עד הסוף,

להשקיע בנוער ובקבוצות הילדים,

כמו שהבטיח בזמנו במסיבת העיתונאים,

והיום אפילו אתה קולט שמדובר בחזיון תעתועים,

והמדען שלנו בעצם .....מאמן על הפנים.
גיל אנחנו פה באמצע דיון תרבותי שבו כל אחד מציג את דעתו בגיבוי עובדות. נא לא להפריע עם ההכפשות והקשקושים.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

yedidel כתב:
ידידאל ברשותך, לא אכנס לתוך הדיון בניכם (אתה יודע שאני עם משה) אבל עניין אותי דווקא הסעיף האחרון.

נכון, מקרה פדלון , ניסים וחיים לא מעיד על בעיית אגו.
הוא מעיד על כשלון מקצועי מובהק !

מי שמדיח שלושה שחקנים באופן בוטה חד משמעי ומוחלט,מונע מהם יציאה למחנה אימונים וכאשר הקבוצה כבר חוזרת מונע מהם להתאמן עם כול השחקנים,תוך כדי כך שאין לא למשל מגן שמאלי ואז הוא מנסה טלאי על טלאי והורס את כול משחק ההגנה משנה ציוותים..

ובסוף ?

פדלון - מוחזר והופך לשחקן הרכב קבוע ?

אופיר - מוחזר ותורם תרומה משמעותית לעליית הקבוצה.

ניסים - מוחזר ותורם את חלקו יותר מלא מעט שחקנים אחרים.

מה זה אם לא כשלון מקצועי ? טעות בשיקול דעת , אי הבחנה מקצועית,אי למידה נכונה של הסגל, אי עמידה נכונה על יכולותיהם של השחקנים העומדים לרשותו.

השלישייה הנ"ל היה היא ובעיקר היא ההוכחה הניצחת שגיא לוי מאמן בינוני ומטה.

שלח תגובה