ויקשיח את לב פרעה ואת הצעירים ישכח.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: ויקשיח את לב פרעה ואת הצעירים ישכח.

שליחה על ידי yedidel »

הסניגור האדום כתב: מה קשור אריק? מי שמונע מרגשי נחיתות זה אלו האומרים ופוסלים שחקני בית שלא נתנו להם את
הבמה.
לא אילו שדורשים ושואלים את השאלות הקשות.אתה בתגובה אחרת כאן מציין במפורש שלא ניתנה לך
הזדמנות לבחון אותם.
בקשר לצירוף המקרים? זוהי ההוכחה שכול מי שהגיע לכאן הוא בנוני ומטה כולל גיא שהוכיח את זה
ביום שישי.
ולך ידידאל. כן אחדש לך חוסר התקשורת עם חלק מהשחקנים הוא הגורם לעזיבתו או פיטוריו
הרמת הידיים שלו כמו ילד מגודל ממחלקות הנוער גם חלק מהעזיבה שלו.
באו לא נהפוך את הדברים אני לא מנסה לסנגר על אף אחד מהשחקנים.
סך הכול הייתה לנו דרישה לגיטימית לראות את שחקני הבית. מה רע בזה? מה זה הופך אותי
לבעל רגשי נחיתות למסכן הבא להדפק על הדלת באומללות ולבקש לראות את שחקני הבית?
עוד פעם לא נחזור שבסיטואציה של המשחק בחיפה הייתה הזדמנות לראות את השמות שהזכרנו.
האם היינו מפסדים משהו? לא רק מרווחים תאמינו לי לפחות בעיניין דור.
לא יודע מישל, אני רק שמעתי דברים טובים על גיא לוי משחקנים עד עכשיו, אפילו בונפלד אמר שבזכות האמונה של גיא לוי בו הוא חזר לכושר, שלא לדבר על כבדה שאמר שברגע שקיבל את הטלפון מגיא לוי בקיץ ידע שזאת הזדמנות חייו.

אתם מתעלמים מדבר חשוב, במדינתנו שכל המאמנים עסוקים בלזרוק אחריות מעצמם ע"י האשמת השחקנים בכל ראיון בתקשורת, היה פה העונה מאמן שאפילו פעם אחת לא אמר מילה אחת רעה על שחקן שלו בתקשורת, גם אחרי התצוגות הכי איומות שלהם וספג את כל האש לעצמו. זה בלבד נותן לו הרבה נקודות זכות אצלי.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

הסניגור האדום כתב: מה קשור אריק? מי שמונע מרגשי נחיתות זה אלו האומרים ופוסלים שחקני בית שלא נתנו להם את
הבמה.
לא אילו שדורשים ושואלים את השאלות הקשות.אתה בתגובה אחרת כאן מציין במפורש שלא ניתנה לך
הזדמנות לבחון אותם.
בקשר לצירוף המקרים? זוהי ההוכחה שכול מי שהגיע לכאן הוא בנוני ומטה כולל גיא שהוכיח את זה
ביום שישי.
ולך ידידאל. כן אחדש לך חוסר התקשורת עם חלק מהשחקנים הוא הגורם לעזיבתו או פיטוריו
הרמת הידיים שלו כמו ילד מגודל ממחלקות הנוער גם חלק מהעזיבה שלו.
באו לא נהפוך את הדברים אני לא מנסה לסנגר על אף אחד מהשחקנים.
סך הכול הייתה לנו דרישה לגיטימית לראות את שחקני הבית. מה רע בזה? מה זה הופך אותי
לבעל רגשי נחיתות למסכן הבא להדפק על הדלת באומללות ולבקש לראות את שחקני הבית?
עוד פעם לא נחזור שבסיטואציה של המשחק בחיפה הייתה הזדמנות לראות את השמות שהזכרנו.
האם היינו מפסדים משהו? לא רק מרווחים תאמינו לי לפחות בעיניין דור.
מישל אל תתפזר ותיקח את הדיון לרקע האישי של גיא לוי ובוא נעמיד דברים על דיוקם:
גיא לוי החליט לעזוב ואתה יודע בדיוק כמוני שהסיבה העיקרית היא דברים שסוכמו
בע"פ ולא בחוזה, קרו בשנה הראשונה ומישהו החליט לחזור בו (יתכן ובצדק) ולהפר
את המילה שנתן, אנחנו יכולים להתווכח על זה הרבה. אם היו מראים לגיא את הדרך החוצה
מהמועדון הוא גם היה דואג לצאת עם פיצוי לא מבוטל על השנתיים הנותרות.

בוא נחזור לענייננו. אולי מספיק כבר לדפוק על הדלתות ולומר "הוא שחקן בית, תן לו צ'אנס, הוא נולד
בסורוקה והוא מסכן תנו לו לשחק, הוא משלנו ואבא שלו אמר שהוא מזכיר את קאקה"
מתי יגיע היום שתגידו "הוא שחקן טוב מגיע לו לשחק" ואז גם אני יצטרף אליכם ויצעק כי מי שטוב ראוי
לשחק ללא קשר למקום בו נולד. גילוי נאות, אני חושב שמרגע שהובטחה העלייה אכן צריך לשחק
עם כל הילדים ולא מעניין אותי גם להיות מקום חמישי, לא מוצא משמעות במיקום, וזאת באמת
כדי שכולם יראו באמת שמדובר בבלוף אחד גדול ושכמעט כולם שחקנים חלשים מאוד. אבל מסתבר שאני
מיעוט ואלפים מחכים לגיא לוי כדי לומר לו שהוא סיים רק מקום שלישי/רביעי ואם לא אבי לוזון הוא נכשל
ובלה בלה בלה... לכן אני בהחלט יכול להבין את החשיבות שיש לו לסיים במקומות 1-2, גם לרזומה
האישי שלו אגב.

סמל אישי של משתמש
דורון
Title: שום דבר לא יהרוס ת'אהבה.

שליחה על ידי דורון »

אריק ידידי,
אתה מפספס ובגדול.
חבל שאתה מנסה להסביר ולהתווכח כי נראה לי שאין טעם.
הרי אם גיא לוי עולה אתמול עם הנוער - כולם (כמעט) היו קופצים ואומרים איך לעזאזל הוא מרשה לעצמו לא לנסות לנצח ולסיים מקום 1-2. אנחנו ב"ש אימפריה. חייבים לנצח ולעלות בסטייל. מה הוא מעלה צעירים עכשיו.

לצערי, לא משנה מה גיא לוי יעשה, או כל מאמן אחר שיבוא לכאן, ברגע שהוא "לא בא טוב" לאנשים - אין לו סיכוי ...

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

דורון כתב:אריק ידידי,
אתה מפספס ובגדול.
חבל שאתה מנסה להסביר ולהתווכח כי נראה לי שאין טעם.
הרי אם גיא לוי עולה אתמול עם הנוער - כולם (כמעט) היו קופצים ואומרים איך לעזאזל הוא מרשה לעצמו לא לנסות לנצח ולסיים מקום 1-2. אנחנו ב"ש אימפריה. חייבים לנצח ולעלות בסטייל. מה הוא מעלה צעירים עכשיו.

לצערי, לא משנה מה גיא לוי יעשה, או כל מאמן אחר שיבוא לכאן, ברגע שהוא "לא בא טוב" לאנשים - אין לו סיכוי ...
דרון נדמה לי שאתה הוא זה שמפספס בגדול.
גיא לא בא לי טוב? מצטער להגיד לך שכאן הגנתי עליו בחירוף נפש.אז שאני מבקר אותו זה הופך אותי לאוייב המדינה.
הביקורת הנוקבת לגיטימית היא לא קשורה לחלוטין עם מה שאריק וחבריו מנסים להטות את הדיון לשם.
אף אחד לא אמר ולא דרש מגיא להעמיד למבחן את אותם סרוקאים בזמן שנאבקנו על העליה.
אז בבקשה אל תקחו את הדיון לאותו מקום שאריק אוהב "האם לידתך בסרוקה מעניקה לך דקות משחק"
נוצרה סיטואציה שמאפשרת להעמיד למבחן את אותם שחקנים אז למה לא לעשות זאת?
אם לא תנסה איך תדע?

סמל אישי של משתמש
דורון
Title: שום דבר לא יהרוס ת'אהבה.

שליחה על ידי דורון »

הסניגור האדום כתב: דרון נדמה לי שאתה הוא זה שמפספס בגדול.
גיא לא בא לי טוב? מצטער להגיד לך שכאן הגנתי עליו בחירוף נפש.אז שאני מבקר אותו זה הופך אותי לאוייב המדינה.
הביקורת הנוקבת לגיטימית היא לא קשורה לחלוטין עם מה שאריק וחבריו מנסים להטות את הדיון לשם.
אף אחד לא אמר ולא דרש מגיא להעמיד למבחן את אותם סרוקאים בזמן שנאבקנו על העליה.
אז בבקשה אל תקחו את הדיון לאותו מקום שאריק אוהב "האם לידתך בסרוקה מעניקה לך דקות משחק"
נוצרה סיטואציה שמאפשרת להעמיד למבחן את אותם שחקנים אז למה לא לעשות זאת?
אם לא תנסה איך תדע?
מישל,
בכוונה אמרתי שכמעט כולם יקפצו ...
מותר לבקר את כולם, אני לא נגד ביקורת ויודע שאתה מאמין במה שאתה חושב ולא סתם מחפש את גיא לוי.

אבל אתה יודע למה התכוונתי...
כשהוא לא בא להם בטוב - לא יעזור כלום.

סמל אישי של משתמש
ערן
Title: אני חבר בקרייזי רד

שליחה על ידי ערן »

דבר ראשון אני בטוח שאם היינו מנצחים ביום שישי אף אחד לא היה מתלונן.
לעצם העניין, שחקני הבית פחות טובים ואין להם מקום בקבוצת תחתית בליגת העל אז בטח ובטח שלא בהפועל ב"ש.
המאמן רואה את היכולת של השחקנים ומה לעשות הם לא מספיק טובים, אחד שהיה טוב באימונים כן קיבל הזדמנות (אלקיים).
לצערי הרב אתם חיים בסרט, שעושים לשחקני הבית דווקא תפנימו הם לא מספיק טובים ומישל אם הם בסגל
זה לא אומר שהם מתאימים לפתוח בהרכב. יש סגל מורחב שצריך להתפשר ולקחת שחקנים זולים רק בכדי
להשלים את הסגל ואם הם ישתפרו הם יקבלו צ'אנס אם לא אז לא.
30/01 - היום שהבנו שהכל זה שקרים

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

כלככם פה חסידים של גיא לוי כאילו שהוא כישף אותכם
מתחילת העונה הבחור עשה המון טעויות והמשכתם להגן עליו ולשמור עליו כאילו שמדובר כאן בקאפלו
יש דברים טובים שהוא עשה במועדון אבל יש המון דברים רעים שהוא עשה
ואני יכול לספור אותם
1. הראיון הראשון שלו של "באתי בגלל אלונה " לא היה במקום
2. מחזור 2 הפועל ירושלים מנצחת את ב"ש בבית והבחור מאשיים את הקהל ואומר " יש אנרגיות שליליות
3 . הבחור מוריד את דודי אופיר ואורן להתאמן עם קבוצת הנעריים בזמן שאין לנו חלוצים ואין לנו מגן שמאלי כמו שצריך ומתחיל לעשות ניסויים במקום לתת לדודי לשחק בסופו של דבר הוא מחזיר אותם ואז בא השינוי של ב"ש
4.זכינו בגביע הטוטו והבחור יוצא בהצהרה שהוא אמר לשחקנים " לקחת את הגביע בשביל לשיים שם עטיים "
5. המאמן היוצא מו הכלל שלנו מעדיף לשחק חצי עונה עם חלוץ אחד ... ואת תחילת העונה כולנו זוכרים רק ברגע ששיחקנו יותר התקפי עם שתי חלוצים הקבוצה הצליחה לחבר ניצחונות וכדורגל טוב
6.שיתוף שחקנים צעירים כישלון חרוץ לא היה מאמן כמו לופא ששיתף צעירים ושחקני בית במשחק מול מכבי פתח תיקווה והדרכתו היו 9 שחקני בית ! איפה נשמע דבר כזה?
גיא לא נתן צאנס עד שיוסי הצליח הוא הוריד אותו שוב לספסל וגמר עליו
ולא נשכח את מה שהוא עשה לרפי עמוס שכבר בדקה ה30 הוציא אותו זה ביזיון של מאמן
7.סגירת אימונים שלא היתה מעולם בב"ש !!
הבחור פשוט עשה את כל הטועיות האפשריות ואתם כרגיל ממשיכים לחשוב שהוא מקצועי ומקצוען מאמן אחר היה מעלה אותנו מהמקום הראשון עם 20 פור !

גיא לוי = אלי גוטמן = אלי כהן = הריסת קבוצות !!
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אריק כתב:
מישל אל תתפזר ותיקח את הדיון לרקע האישי של גיא לוי ובוא נעמיד דברים על דיוקם:
גיא לוי החליט לעזוב ואתה יודע בדיוק כמוני שהסיבה העיקרית היא דברים שסוכמו
בע"פ ולא בחוזה, קרו בשנה הראשונה ומישהו החליט לחזור בו (יתכן ובצדק) ולהפר
את המילה שנתן, אנחנו יכולים להתווכח על זה הרבה. אם היו מראים לגיא את הדרך החוצה
מהמועדון הוא גם היה דואג לצאת עם פיצוי לא מבוטל על השנתיים הנותרות.

בוא נחזור לענייננו. אולי מספיק כבר לדפוק על הדלתות ולומר "הוא שחקן בית, תן לו צ'אנס, הוא נולד
בסורוקה והוא מסכן תנו לו לשחק, הוא משלנו ואבא שלו אמר שהוא מזכיר את קאקה"
מתי יגיע היום שתגידו "הוא שחקן טוב מגיע לו לשחק" ואז גם אני יצטרף אליכם ויצעק כי מי שטוב ראוי
לשחק ללא קשר למקום בו נולד. גילוי נאות, אני חושב שמרגע שהובטחה העלייה אכן צריך לשחק
עם כל הילדים ולא מעניין אותי גם להיות מקום חמישי, לא מוצא משמעות במיקום, וזאת באמת
כדי שכולם יראו באמת שמדובר בבלוף אחד גדול ושכמעט כולם שחקנים חלשים מאוד. אבל מסתבר שאני
מיעוט ואלפים מחכים לגיא לוי כדי לומר לו שהוא סיים רק מקום שלישי/רביעי ואם לא אבי לוזון הוא נכשל
ובלה בלה בלה... לכן אני בהחלט יכול להבין את החשיבות שיש לו לסיים במקומות 1-2, גם לרזומה
האישי שלו אגב.
אריק עכשיו הוכחת בדיוק את הטענות שלי. למרות שגם אתה בעד שיתוף צעירים (וכפי שאמרתי הסיבות פחות חשובות, גם אם הסיבה היא למטרת סינונים על מנת לראות מי לא מתאים) ברגע שראית ביקורת על גיא לוי הגנת עליו בחירוף נפש.

פתאום גיא לוי סופר את הקהל של באר שבע. פתאום העובדה שגיא לוי נכנע ללחץ הקהל לסיים במקומות 1-2(לא חושב שזה נכון) נזקפת לזכותו כמשהו לגיטמי.

פתאום גיא לוי, שטעה כל כך הרבה השנה, כולל טעות לגבי הערכה של 3 שחקנים (אופיר, דודי ואורן) ששתיים מהם התבררו כשחקני מפתח בעלייה, הוא האדם שעל קביעה מקצועית שלו אין מחלוקת. גם אם זה אומר לעלות עם אסי רחמים ומליקסון פצועים, גם אם זה אומר להכניס את אורן ניסים לפני יוסי אלקיים.

לא משנה לאיזה כיוון תרצו לקחת את הדברים, אנו חיים במציאות הקיימת, בזמן הווה. השאלה איזה הרכב היה עולה אילו היינו היום במקום החמישי נאבקים על העלייה הוא לא רלוונטי. את העלייה הבטחנו כבר בעילוט לפני חודשיים. לקריית אליעזר הגענו לאחר ההבטחה הרשמית של העלייה ושכל שחקני הקבוצה (במיוחד אסי) קיבלו את הכבוד הראוי. ולכן, היה מקום לתת לצעירים לשחק בעילוט.
לא משנה כרגע אם זה כדי למחוק את סימני השאלה האם הם באמת טובים כפי שתופסים מהם (אלקיים ודוידי) האם הם מתאימים להיות בסגל (אסולין) או האם הם לא מספיק טובים (אמזלג, עמוס).

אם אני מסכם את הדברים, הייתי מסכם אותם בצורה הבאה:
"ובעצם זו ההחמצה הגדולה של העונה, שבאפילו בסוף הסגל הרלוונטי עמדו שחקני רכש, שבעונה של 5 עולות בליגה השניה תחרות תגלית השנה היא בין יוסי לאלקיים ואפילו בשאלה הזו יש ספקות.
יש כאלו שגם התאכזבו מהעובדה שלא נסיים במקום הראשון.
נו, אולי יש צדק פואטי בעובדה הזו, שלא נסיים במקום הראשון.
שמי שמישכן את העתיד והעלה שחקנים באוירת אולטראסול בשם מקום ראשון וירוטאלי אולי משהו שיעשה טוב ברקורד, אבל כלום עבור המועדון, גם אכל את הדג הסרוח (ולא ירשום אליפות) וגם יגורש מהעיר (לא שיתף צעירים)".
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

וויכוח מיותר, לא מתאים וכותרת עוד יותר לא מתאימה.
לא יצא לי להכנס יותר מדי בימים האחרונים, גם אחרי העצבים של יום שישי... בואנה
ואני חשבתי שאני בן אדם קיצוני.... מישל אתה מעודד כאן אלימות, וזה משהו שבתור ראש חוג אוהדים אתה לבטח לא רוצה ולא מתכוון ליצור ולראות ביציע ואישית מנסה להוקיע. מה נסגר.

אני רואה שאתה מחובר בדיוק...

סמל אישי של משתמש
הסניגור האדום

שליחה על ידי הסניגור האדום »

אדומה דרומית כתב:וויכוח מיותר, לא מתאים וכותרת עוד יותר לא מתאימה.
לא יצא לי להכנס יותר מדי בימים האחרונים, גם אחרי העצבים של יום שישי... בואנה
ואני חשבתי שאני בן אדם קיצוני.... מישל אתה מעודד כאן אלימות, וזה משהו שבתור ראש חוג אוהדים אתה לבטח לא רוצה ולא מתכוון ליצור ולראות ביציע ואישית מנסה להוקיע. מה נסגר.

אני רואה שאתה מחובר בדיוק...
וויכוח מיותר, לא מתאים וכותרת עוד יותר לא מתאימה. פרטי ונמקי?

מישל אתה מעודד כאן אלימות, פרטי ונמקי?

אני רואה שאתה מחובר בדיוק...[/פרטי ונמקי?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הסניגור האדום כתב:
וויכוח מיותר, לא מתאים וכותרת עוד יותר לא מתאימה. פרטי ונמקי?

מישל אתה מעודד כאן אלימות, פרטי ונמקי?

אני רואה שאתה מחובר בדיוק...[/פרטי ונמקי?
בטח מיותר מישל. מה כבר מעניין בשאלה לגבי חשיבה לעתיד, מקצוענות של מאמן, שיתוף צעירים?

סמל אישי של משתמש
אדומה דרומית

שליחה על ידי אדומה דרומית »

הכותרת שלך צורמת בערך כמו זה שכתב "אלונה ביזיון" (שזה צורם לא?)

הוויכוח הוא סרק כי זה לא שיש בכוחנו לשנות משהו, כמו שלא אנחנו נבחר מאמן לעונה הבאה.

מעודד אלימות, מילולית בכל אופן. אתה צריך לזכור שלכל אח שכותב כאן יש לדבריו השפעה, על הצעירים בעיקר ואתה כראש חוג הקרייזי - לך בכלל יש השפעה. אנשים (צעירים בעיקר) מושפעים ישירות ממה שאתה כותב ואיך שאתה מציג את הדברים ויש לכך ביטוי ישיר ביציעים. אותם יציעים שכשיש אלימות מילולית כלפי מאמן ושחקנים אתה נכלם ובז ומנסה להשתיק, אבל פה בפורום אתה, דרך הכתיבה הזו מעודד.

כמו הטור המגעיל שנכתב על אלונה לפני שבועיים בידיעות: זה לא היה האינפורמציה שהוא נתן כמו הדרך המכוערת שבה העביר אותה שהכעיסה עיר שלמה. הוא יכל לכתוב את אותם פרטים בצורה שונה ולא מתלכלכת (טוב, לא שווה בכלל להזכיר כאן דוגמאות אבל אני יכולה לתת לך בטלפון). אבל הוא בחר "לצאת עליה" ללא רחם. שוב, אני לא משווה אותך לאדיוט הזה מידיעות, אבל כן מסבה את תשומת ליבך לכוחה של מילה. (על 2 שורות בעיתון עיר שלמה יצאה נגד ראש העיר בתוך יומיים). פעם הבאה שאתה כותב כותרת כזו, תחשוב על כל הילדים שרואים בך כמודל.

אף אחד פה לא עושה דווקא
מי שטוב משחק ובשישי 2 הצעירים הוכיחו שהם אינם מצדיקים את כל הרעש סביבם.
לא צריך לתת לשחקן לשחק רק כי הוא גדל בנוער.

מחובר? היית מחובר כשכתבתי חחח

אתה יודע שאני אוהבת אותך ;-)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ושוב גיא לוי הוכיח שהוא פשוט לא מקצוען לרמות הגבוהות, שטובתו האישית, הרזומה של המקום הראשון או המקום השני, חשובים מעתיד הקבוצה.
משחק לפני אחרון של העונה, מול היורדת קריית אתא, ורק דור דוידי פותח בהרכב. נעלמו עקבותיו של משה אסולין שפתח בשבוע שעבר (יודעי דבר מוסרים שהוא נמצא בסביבות הדקה ה90), נעלמו עקבותיו של יוסי אלקיים (מוסרי דבר מסרו ששחקן מבוגר בן 33 שלא יהיה כאן בשנה הבאה ועונה לשם אורן ניסים נכנס במקומו), ונעלמו עקבותיו גם של רפי עמוס (מוסרי דבר אומרים שאחד בשם חנן פדידה נכנס לפניו).
שוב יש להגיד תודה לגורמים השונים שגילו לנו מהי דרכו האמיתית של גיא לוי עכשיו.
נשארו 90 דקות לסוף כהונתו של אדון גיא לוי, שהוכיח שכמו הרבה מאמנים שהיו כאן לפניו הוא בינוני, לא יותר.

נשאר רק להקדיש לגיא לוי את השיר של אריק ברמן שמתאר אותו יותר מהכל:

הכל מסביב בינוני, מי אני? אנונימי אני.
מה אני? בינונימי.

"מגיע לך מזל-טוב, יש כבר תאריך?
מי זה, אולי במקרה מישהו ששנינו מכירים?"
"לא, למדנו יחד באוניברסיטה,
הוא ממש מקסים וגם עשר במיטה!"
"אז מה, האהבה פורחת וכל החרא זה?"
"בחייך, אהבה זה לילדות בנות שבע עשרה,
הוא מכין ספגטי מצויין וההורים שלו טחונים
וחוץ מזה, אני עכשיו בחודש השני...".

מה אני? בינונימי אני.

"אח שלי מה קורה? וואו שנים!"
"כן, מצאתי משהו טוב, אתה יודע... מחשבים,
לא עושה כלום כל היום, משחק בסוליטר,
גם הזמן טס, עובר ממש מהר.
מה איתך תגיד, חשבת על זה כבר?"
"כן, נראה לי שאני רוצה להיות זמר"
"זמר? אחי עזוב אותך מחלומות מטורפים,
כמוך יש בשקל כמה אלפים!"

מה אני? בינונימי אני.

"לאן אתה בדיוק חושב שאתה הולך?"
חשבתי, אתה יודע, לצאת קצת לחפש"
"בחוץ זה בית-משוגעים דפוק אחד גדול,
דוחפים לך שתן בסירופ אקמול!"
"שתן בסירופ אקמ...מה אתה אומר...
ואיך, תגיד לי, זה באמת עוזר?"
"תצחק, תלך לחברים ההומואים שלך,
עוד תחזור עם הזנב מגולח אל הצבא!".

מה אני? בינונימי אני.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

משה, זה שגיא לוי לא עולה עם הרכב שני במחזורים האחרונים לא עושה אותו בינוני, עושה אותו מקצוען בצורה חריגה בנוף הכדורגל המקומי. לפרטים תפנה לשלומי דורה ויובל נעים לגבי קורות המחזור האחרון.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

yedidel כתב:משה, זה שגיא לוי לא עולה עם הרכב שני במחזורים האחרונים לא עושה אותו בינוני, עושה אותו מקצוען בצורה חריגה בנוף הכדורגל המקומי. לפרטים תפנה לשלומי דורה ויובל נעים לגבי קורות המחזור האחרון.
מצטרף אלייך ידידאל.

מדהים כמה אנשים קוראים שונה את המפה...
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

שלח תגובה