מריאנו בריירו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: מריאנו בריירו

שליחה על ידי Itay »

״פותחים את סוף השבוע עם שמחה גדולה: מריאנו בריירו האריך את חוזהו בהפועל "ויקטורי" באר שבע עד לתום עונת 2025/26 ❤️״

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

מצויין❤

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

אחד השחקנים הכי חשובים לנו.
בשורה מצויינת!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אחלה חדשות!
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

אני מאוד סקרן בנוגע למה שיקרה עם הדינמו הארגנטינאי. חייב לציין שבשני המשחקים מאז שחזר, בפירורי הדקות שקיבל נראה שמשהו שם עדיין לא מחובר. תוסיף לזה שנראה שכרגע ברדה לא מוצא לו מקום בקישור ופתאום אני חושש להמשך דרכו בקבוצה. אליאס בכושר נפלא (כנל גורדנה), ואני לא יודע איך ממעמד של ״כוכב״ בקבוצה (שנה שעברה הוא היה שחקן הקישור הכי טוב שלנו), הוא יסתגל לירידה במעמדו. מאחר שנשארנו רק במסגרת אחת, אני מאוד מקווה שלא תיווצר בעייה. אם אני חיפה, אני שוקל לבצע מהלך, במיוחד עקב הקישור הדליל.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

oren2792 כתב:
25 ינואר 2023, 09:57
אני מאוד סקרן בנוגע למה שיקרה עם הדינמו הארגנטינאי. חייב לציין שבשני המשחקים מאז שחזר, בפירורי הדקות שקיבל נראה שמשהו שם עדיין לא מחובר. תוסיף לזה שנראה שכרגע ברדה לא מוצא לו מקום בקישור ופתאום אני חושש להמשך דרכו בקבוצה. אליאס בכושר נפלא (כנל גורדנה), ואני לא יודע איך ממעמד של ״כוכב״ בקבוצה (שנה שעברה הוא היה שחקן הקישור הכי טוב שלנו), הוא יסתגל לירידה במעמדו. מאחר שנשארנו רק במסגרת אחת, אני מאוד מקווה שלא תיווצר בעייה. אם אני חיפה, אני שוקל לבצע מהלך, במיוחד עקב הקישור הדליל.
יש לך ארבעה שחקנים על שלושה עמדות בקישור. העונה עוד ארוכה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

oren2792 כתב:
25 ינואר 2023, 09:57
זוכר שהוא האריך חוזה לפני איזה שבועיים?
טבעי מאוד ששחקן לא יחזור לכושר הכי טוב שלו אחרי יותר מחודשיים שהוא סוחב פציעה בברך ועובר שיקום.
באריירו כאן כדי להישאר ויותר מזה אומר שאפשר לצלם מסך, הוא יהיה הקפטן ביום מן הימים.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

Itay כתב:
25 ינואר 2023, 10:03
זוכר שהוא האריך חוזה לפני איזה שבועיים?
טבעי מאוד ששחקן לא יחזור לכושר הכי טוב שלו אחרי יותר מחודשיים שהוא סוחב פציעה בברך ועובר שיקום.
באריירו כאן כדי להישאר ויותר מזה אומר שאפשר לצלם מסך, הוא יהיה הקפטן ביום מן הימים.
לא אמרתי שיש בעיה, אני מקווה שלא תיווצר אחת. כשהוא בכושר הוא מפלצת, פשוט מנסה לחשוב איך הוא משתלב כרגע בקישור שלנו כשהוא ואליאס יושבים על אותה בלטה.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

oren2792 כתב:
25 ינואר 2023, 10:08
לא אמרתי שיש בעיה, אני מקווה שלא תיווצר אחת. כשהוא בכושר הוא מפלצת, פשוט מנסה לחשוב איך הוא משתלב כרגע בקישור שלנו כשהוא ואליאס יושבים על אותה בלטה.
אליאס יכול להיות גם 6
באריירו כ6 בודד לא לוחץ גבוה, לא מצטרף לרחבה ולא שומר אישית הכי טוב אז מאבד הרבה מהאיכויות שלו במערך כזה, בטח שאתמול בדקות האחרונות ברדה הפקיר את ההגנה לחלוטין.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לאן רצתם? רק חזר מפציעה ומוקדם מהצפוי, לא הולכים לזרוק אותו ישר למים העמוקים.
בכל מקרה בעונה בה משחק ההגנה מרגיש רופף ממש לא הייתי מזלזל ביציבות של בריירו.
אם הוא חוזר לכושר של אוגוסט-ינואר בעונה שעברה, מבחינתי זה בריירו ועוד 10. מה גם יצאנו בנס עם גורדנה בחודשים האחרונים שהצליח לשרוד את כל העומס הזה.

האם הוא יהיה הבאנקר שהוא היה בשנתיים האחרונות? לא, וטוב שכך. כל שחקן צריך תחרות.
נערך לאחרונה על ידי הפועלעולה ב 25 ינואר 2023, 10:47, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

לאור הכושר והגיל של טיבי וההשתלבות של בלוריאן הייתי מתחיל לטפטף אותו גם בתור בלם

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

oren2792 כתב:
25 ינואר 2023, 10:08
שאלו יהיו הצרות שלנו. נשמח מאוד שתהיה תחרות בריאה בכל עמדה, מי שטוב שישחק.

כרגע הוא לא בכושר מלא ואליאס מוכיח ממשחק למשחק שאפשר לסמוך עליו בלב שלם, לא רואה בזה בעיה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אליאס טוב ממנו כרגע וצריך להמשיך לשחק.
הכבדות של בריירו תמיד היוותה בעיה. כבלם זה יורגש כפליים.

בעיניי הוא מעולם לא היה הבאנקר שעשו ממנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

באריירו חזר מפציעה ארוכה ולא פשוטה, צריך לתת לו זמן. ועדין, כשנכנס בשבת הורגש שינוי אצלנו, פתאום יש עוד שחקן שמכסה המון שטחים, שחוטף כדורים, מוסר העבודה שלו אדיר ולכן אני גם שקט לגבי חזרה שלו לכושר טוב בהמשך הדרך כי מדובר בשחקן שהטיקט שלו זה לא איזה דריבל משובח או טכניקה יוצאת דופן אלא שחקן של עבודה קשה...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

dor69 כתב:
25 ינואר 2023, 10:47
לאור הכושר והגיל של טיבי וההשתלבות של בלוריאן הייתי מתחיל לטפטף אותו גם בתור בלם
100%

שלח תגובה