אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ReDo כתב:
07 אפריל 2024, 23:44
צר לי חברים אבל קשה לי עם ההגנה העיוורת על אליה עם כל האהבה. הייתי הראשון שביקר את איכות הסגל שדובר על ריצה ראש בראש מול היריבות שלנו.
הפועל באר שבע החל מאמצע ינואר לא משחקת כדורגל למעט הבלחה או שתיים. עם כל הכבוד לחוסרים בסגל אנחנו עדיין עדיפים ועמוקים בהרבה מ90 אחוז מהיריבות שלנו ואסור לנו להיראות ככה תקופה ככ ארוכה.
כשראינו אצל אבוקסיס/לוי משחקים של 0 בעיטות לשער הם היו על המוקד ובצדק.
זה לא עובד ככה.
אי אפשר להגיד גם בלי 2 השחקנים הכי משמעותיים אצלך אתה צריך לבלוט בתחומים שבהם אתה בולט בעיקר בזכותם.
תזכר במכבי כשמילסון לא היה, סך הכל שחקן אחד, ואיך הם בחודש הצליחו לאבד פער של 10 נקודות.
אפילו אנחנו בשושלת, באליפות השנייה איבדנו פער דו ספרתי כשמיגל נפצע עד שחזר.
כשאתה בונה קבוצה יש לך בסיס שעליו אתה נשען, אי אפשר להגיד נו טוב הבסיס לא קיים אבל עדין שמיר או אליאס טובים מאוסמן של חדרה נניח (אני לא בטוח אבל נניח שזה המקרה) אז זה אמור להספיק.
בלי מיגל וגורדנה אנחנו קבוצה אחרת.

וכן, יש בעיה של שחקן עם סיומת בהתקפה. כשחטואל נכנס לכושר אז בדיוק התחילה הריצה שלנו, והיום כשהוא לא בכושר ואנחנו נאלצים להסתמך על ארתור או תורג׳מן או הקולמביאני או בדש או אימראן או כל יתר השחקנים שלנו שאף אחד לא קילר אז אנחנו בבעיה, ואי אפשר ששחקני קישור הגנתי או שחקני הגנה יכבשו בכל משחק ויעלימו את העובדה שמלבד חטואל יתר שחקני ההתקפה שלנו עם מספר כיבושים מביך.

ראינו גם אצל בכר אצלנו אחרי האליפויות ירידה חדה באיכות ברגע שאיכות הסגל ירדה ואיכות העומק ירד.
בסוף אתה משחק עם הכלים שלך, כתבתי עוד לפני המשחק שדי ברור מה התקרה שלנו עם אילוצים שבגללם אנחנו פותחים באמצע עם אליאס ושמיר.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

כרגע ברדה תפור למידות שלנו אולי הוא חושב שאפשר יותר אבל הפערים גדולים מידי , לטעמי ימשיך כי זה הכי טבעי

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

Sir Alex Ferguson כתב:
08 אפריל 2024, 00:02
זה לא עובד ככה.
אי אפשר להגיד גם בלי 2 השחקנים הכי משמעותיים אצלך אתה צריך לבלוט בתחומים שבהם אתה בולט בעיקר בזכותם.
תזכר במכבי כשמילסון לא היה, סך הכל שחקן אחד, ואיך הם בחודש הצליחו לאבד פער של 10 נקודות.
כשאתה בונה קבוצה יש לך בסיס שעליו אתה נשען, אי אפשר להגיד נו טוב הבסיס לא קיים אבל עדין שמיר או אליאס טובים מאוסמן של חדרה נניח (אני לא בטוח אבל נניח שזה המקרה) אז זה אמור להספיק.

וכן, יש בעיה של שחקן עם סיומת בהתקפה. כשחטואל נכנס לכושר אז בדיוק התחילה הריצה שלנו, והיום כשהוא לא בכושר ואנחנו נאלצים להסתמך על ארתור או תורג׳מן או הקולמביאני או בדש או אימראן או כל יתר השחקנים שלנו שאף אחד לא קילר אז אנחנו בבעיה, ואי אפשר ששחקני קישור הגנתי או שחקני הגנה יכבשו בכל משחק ויעלימו את העובדה שמלבד חטואל יתר שחקני ההתקפה שלנו עם מספר כיבושים מביך.

ראינו גם אצל בכר אצלנו אחרי האליפויות ירידה חדה באיכות ברגע שאיכות הסגל ירדה ואיכות העומק ירד.
בסוף אתה משחק עם הכלים שלך, כתבתי עוד לפני המשחק שדי ברור מה התקרה שלנו עם אילוצים שבגללם אנחנו פותחים באמצע עם אליאס ושמיר.
אמרתי שאנחנו צריכים לבלוט?
לשחק כדורגל מינימלי.
כל התירוצים שמנית מצדיקים את איך שאנחנו נראים שלושה חודשים?
למה זה תמיד חייב להיות ששון או אסון?

סמל אישי של משתמש
שמח

שליחה על ידי שמח »

.
נערך לאחרונה על ידי שמח ב 20 אפריל 2024, 08:32, נערך 2 פעמים בסך הכל.
יאללה הפועל.

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

שמח כתב:
08 אפריל 2024, 10:38
אוהב את ברדה, אבל

עד שיש לנו חלוץ שכובש שני משחקים ברצף, לא לפתוח איתו זה טעות של מאמן
כל משחק שגאנח לא פותח זה טעות של מאמן
+1

תורג'מן בשפיץ וחטואל בשמאל לא עובד.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Sir Alex Ferguson כתב:
07 אפריל 2024, 23:11
תבדוק את קצב צבירת הנקודות בבית (שניים בליגה, נקודה פחות ממכבי) ובחוץ (חמישי בליגה, גם אחרי סכנין, דו ספרתי ממכבי), ותגלה שהשינויים הם בעיקר בין טרנר למשחקים מחוץ לטרנר.

תמונה

תמונה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

Sir Alex Ferguson כתב:
08 אפריל 2024, 13:46
תמונה

תמונה
לא הבנתי איך זה מחזק משהו.
זה נכון לכל קבוצה עם קהל

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Sir Alex Ferguson כתב:
08 אפריל 2024, 00:02
זה לא עובד ככה.

אתה מנסה כל פעם להסית את הדיון לעניין הרכש.
אבל אני לא מדבר על רכש,אני מדבר על יציבות,סגנון,שיטה.
לברדה יש את כל התכונות להפוך למאמן גדול,אבל יש לו גם המון דברים שהוא חייב לשפר.
לדוגמא, השינויים הקיצוניים ביכולת לא באים רק לידי ביטוי ביכולת אלה גם בסגנון.
יכולה לקרות סיטואציה בה שחקנים נמצאים בכושר פחות טוב ופחות הולך אבל השיטה והסגנון חייבים להישאר וזה ממש לא משנה מי משיק זה מתכון לקבוצה בריאה.
גם בכר בזמנו שבמשחקי הגביע וגביע הטוטו היו עושה רוטציות מטורפות הסגנון לא השתנה,האיכות כן.
יציבות בהרכב אין לך,פעם ההתקפה בנויה משלישיה כזאת ופעם משלישיה אחרת ומילא אם היה לך סגנון אפשר היה להתווכח על האיכות.
מה היום הבסיס של ברדה בהתקפה? אין לך כי הוא משתנה כמעט כל שבוע.
להזכירך הקבוצה רצה טיל שההרכב היה קבוע ללא שינויים.
אפרופו בכר, גם שהיה בקש עם סגל פחות טוב בעשרות מונים ממה שהיה לו בב״ש הסגנון שלו היה אותו הדבר.
לא יודע, כבר שנתיים ואני לא מצליח להבין מה הסגנון שלו
ומה תעודת הזהות שלו כמאמן,אלה דברים שאפשר בהחלט לבקר אותו.
ויחד עם זאת בינתיים בתוצאות הוא מוציא את מה שצריך מהסגל הזה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

נקווה שהכאפה אתמול תעשה לו טוב
גד עמוס לא התקלח אחרי המשחק
יותר מידיי זמן אנחנו רואים חושך בעיניים מהקבוצה
זה בלתי אפשרי יותר

לעזאזל עם החצי גמר
שנפסיד לנתניה מצידי
רוצה לסיים את העונה בליגה כמו שצריך
לשחק טוב, שמח, התקפי, עם תשוקה
שנראה קבוצה מאומנת, משתפרת, שלומדת מטעויות

מקווה שכבר בימים הקרובים הוא יאריך את החוזה, וזה יתן לו את השקט והביטחון להפוך אותנו לקבוצה טובה יותר בקיץ.

אני סומך עליו❤

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Red Tiger כתב:
08 אפריל 2024, 18:43
אתה מנסה כל פעם להסית את הדיון לעניין הרכש.
אבל אני לא מדבר על רכש,אני מדבר על יציבות,סגנון,שיטה.
לברדה יש את כל התכונות להפוך למאמן גדול,אבל יש לו גם המון דברים שהוא חייב לשפר.
לדוגמא, השינויים הקיצוניים ביכולת לא באים רק לידי ביטוי ביכולת אלה גם בסגנון.
יכולה לקרות סיטואציה בה שחקנים נמצאים בכושר פחות טוב ופחות הולך אבל השיטה והסגנון חייבים להישאר וזה ממש לא משנה מי משיק זה מתכון לקבוצה בריאה.
גם בכר בזמנו שבמשחקי הגביע וגביע הטוטו היו עושה רוטציות מטורפות הסגנון לא השתנה,האיכות כן.
יציבות בהרכב אין לך,פעם ההתקפה בנויה משלישיה כזאת ופעם משלישיה אחרת ומילא אם היה לך סגנון אפשר היה להתווכח על האיכות.
מה היום הבסיס של ברדה בהתקפה? אין לך כי הוא משתנה כמעט כל שבוע.
להזכירך הקבוצה רצה טיל שההרכב היה קבוע ללא שינויים.
אפרופו בכר, גם שהיה בקש עם סגל פחות טוב בעשרות מונים ממה שהיה לו בב״ש הסגנון שלו היה אותו הדבר.
לא יודע, כבר שנתיים ואני לא מצליח להבין מה הסגנון שלו
ומה תעודת הזהות שלו כמאמן,אלה דברים שאפשר בהחלט לבקר אותו.
ויחד עם זאת בינתיים בתוצאות הוא מוציא את מה שצריך מהסגל הזה.
ואז מה קרה? ההרכב שרץ נשחק, הגיעו פציעות לשחקנים כמו פוקו, מיגל וגורדנה שהם סופר חשובים ובלתי ניתנים להחלפה בסגל שלנו והיכולת ירדה ואז גם התוצאות.
אני טוען שבסוף אי אפשר בליגה כל כך ארוכה להסתיר סגל מוגבל וזרים שרובם מוגבלים.
עובדתית כשכולם היו בריאים שיחקת את הכדורגל הטוב בליגה ועשית רצף אדיר.
לברדה יש עוד להשתפר וללמוד, אבל אני באמת חושב שהציפיות לא ריאליות יחסית לסגל. ברגע שראיתי קישור של אליאס ושמיר בגלל הפציעות כתבתי כאן שאין מה לצפות לכדורגל גדול. בסוף הקישור הוא הלב של הקבוצה, בטח שאין את מיגל שיניע מאחורה וישלח כדורים לשטח.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Sir Alex Ferguson כתב:
08 אפריל 2024, 21:04
ואז מה קרה? ההרכב שרץ נשחק, הגיעו פציעות לשחקנים כמו פוקו, מיגל וגורדנה שהם סופר חשובים ובלתי ניתנים להחלפה בסגל שלנו והיכולת ירדה ואז גם התוצאות.
אני טוען שבסוף אי אפשר בליגה כל כך ארוכה להסתיר סגל מוגבל וזרים שרובם מוגבלים.
עובדתית כשכולם היו בריאים שיחקת את הכדורגל הטוב בליגה ועשית רצף אדיר.
לברדה יש עוד להשתפר וללמוד, אבל אני באמת חושב שהציפיות לא ריאליות יחסית לסגל. ברגע שראיתי קישור של אליאס ושמיר בגלל הפציעות כתבתי כאן שאין מה לצפות לכדורגל גדול. בסוף הקישור הוא הלב של הקבוצה, בטח שאין את מיגל שיניע מאחורה וישלח כדורים לשטח.
לא יודע מי מצפה מברדה לקחת אליפות עם הסגל הזה ואם כן הוא לא איתנו.
האמת נמצאת באמצע,גם אלונה וגם אליניב כל אחד בגזרתם צריך להשתפר על מנת שנראה שוב נחת.
ולכן מבחינתי להפיל את הכל על צד אחד זה לא נכון.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Red Tiger כתב:
08 אפריל 2024, 21:11
לא יודע מי מצפה מברדה לקחת אליפות עם הסגל הזה ואם כן הוא לא איתנו.
האמת נמצאת באמצע,גם אלונה וגם אליניב כל אחד בגזרתם צריך להשתפר על מנת שנראה שוב נחת.
ולכן מבחינתי להפיל את הכל על צד אחד זה לא נכון.
בסוף היכולת של המאמן מוגבלת.
גם מול ריינה, תורג׳מן לא השתלט על כדור כשהוא לבד ברחבה, חטואל לבד מחמישה מטרים הצליח לבעוט מעל השער וארתור לבד במקום לעצור את הכדור ולכבוש עזב את הכדור כי אין לו בכלל מודעות ברחבה.
בסוף אלה הדברים שעושים את ההבדל וזה היה גם ככה בשנה שעברה.
אפשר לשחק טוב יותר זה ברור, אני גם כתבתי שיש בעיה במשחקי החוץ לדעתי גם מנטלית, אבל בסופו של דבר, בתמונה הגדולה, אם אי פעם נרצה להיות הכי טובים שאנחנו יכולים, השינוי חייב לבוא מלמעלה.
גם אם נקבל בשנה הבאה ברדה מנוסה יותר ויותר משופשף עדין הניהול הנוכחי לא מאפשר לנו למקסם את עצמנו וזאת הנקודה החשובה עבורי.
קודם תנו לברדה את הכלים שהוא צריך ומגיעים לו, ואחרי זה באמת יהיה ניתן לשפוט את העבודה שלו עד הסוף כי הסגל שלנו מאוד מוגבל והרבה פעמים זה מרגיש שהוא מוציא מים מהסלע.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Sir Alex Ferguson כתב:
08 אפריל 2024, 21:45
בסוף היכולת של המאמן מוגבלת.
גם מול ריינה, תורג׳מן לא השתלט על כדור כשהוא לבד ברחבה, חטואל לבד מחמישה מטרים הצליח לבעוט מעל השער וארתור לבד במקום לעצור את הכדור ולכבוש עזב את הכדור כי אין לו בכלל מודעות ברחבה.
בסוף אלה הדברים שעושים את ההבדל וזה היה גם ככה בשנה שעברה.
אפשר לשחק טוב יותר זה ברור, אני גם כתבתי שיש בעיה במשחקי החוץ לדעתי גם מנטלית, אבל בסופו של דבר, בתמונה הגדולה, אם אי פעם נרצה להיות הכי טובים שאנחנו יכולים, השינוי חייב לבוא מלמעלה.
גם אם נקבל בשנה הבאה ברדה מנוסה יותר ויותר משופשף עדין הניהול הנוכחי לא מאפשר לנו למקסם את עצמנו וזאת הנקודה החשובה עבורי.
קודם תנו לברדה את הכלים שהוא צריך ומגיעים לו, ואחרי זה באמת יהיה ניתן לשפוט את העבודה שלו עד הסוף כי הסגל שלנו מאוד מוגבל והרבה פעמים זה מרגיש שהוא מוציא מים מהסלע.
אתה עושה עוול גדול לאליניב שאתה טוען את זה,עוול גדול.
יענו אליניב הוא סוג של בובה בהפועל בש,לא רואה,לא מחליט,לא בוחר,לא יודע סוג של דחליל.
וסלח לי כן? גם ברמות התקציב הנוכחי שלפחות 80% מהקבוצות בליגה היו מתחלפים איתך היום אפשר לפגוע יותר בזרים ואפשר ורצוי וצריך לייצר רמת כדורגל יותר טובה וזה עליו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Red Tiger כתב:
08 אפריל 2024, 22:14
אתה עושה עוול גדול לאליניב שאתה טוען את זה,עוול גדול.
יענו אליניב הוא סוג של בובה בהפועל בש,לא רואה,לא מחליט,לא בוחר,לא יודע סוג של דחליל.
וסלח לי כן? גם ברמות התקציב הנוכחי שלפחות 80% מהקבוצות בליגה היו מתחלפים איתך היום אפשר לפגוע יותר בזרים ואפשר ורצוי וצריך לייצר רמת כדורגל יותר טובה וזה עליו.
יש בעלים לקבוצה, הכסף יוצא מהכיס שלה, והיא מעמידה תקציב שגבוה מכל קבוצה שהיא לא מכבי תל אביב או מכבי חיפה. מי שחושב שאליניב יכול לבוא ולהגיד לאלונה תשלמי משכורת יותר גבוה ל x או y הוא שוב לא מחובר למציאות.
כמה כאן שכירים? כמה כאן ביחס טוב עם בעלי החברה/המנהלים? כמה כאן היו מסוגלים להגיד למנהל או הבעלים לשלם יותר לעובדים אחרים?
זה לא שאלונה מעמידה תקציב של חדרה ואיזה ניסו אביטן כזה יכול להתפטר כי אמרו לו אין חיזוק בינואר.
כאן כן יש כסף וכן יש שחקנים שעדין מספיקים להיאבק על גביע וכרטיס לאירופה, וכן יש בעלים שמוציאה מהכיס שלה, ככה שהיכולת להציג אולטימטום היא פחותה, גם כי זה יכול להציב אותך ככפוי טובה כי אתה מקבל את התנאים הכי טובים בארץ חוץ מחיפה ומכבי.
ותוסיפו לכל זה שאליניב הוא דמות וסמל וחלק מרכזי מהפרויקט של אלונה, ולכן לקום וללכת זה משהו מאוד קשה עם השפעות קשות מאוד על הפרויקט שנבנה כאן.
מציגים את זה כאילו זה פשוט להגיד לאלונה או שתשני את הניהול או שאני הולך, ראינו שאפילו בכר אחרי 3 אליפויות והגעה לפסגות הכי גבוהות לא הצליח לעשות את זה…

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Sir Alex Ferguson כתב:
08 אפריל 2024, 23:25
יש בעלים לקבוצה, הכסף יוצא מהכיס שלה, והיא מעמידה תקציב שגבוה מכל קבוצה שהיא לא מכבי תל אביב או מכבי חיפה. מי שחושב שאליניב יכול לבוא ולהגיד לאלונה תשלמי משכורת יותר גבוה ל x או y הוא שוב לא מחובר למציאות.
כמה כאן שכירים? כמה כאן ביחס טוב עם בעלי החברה/המנהלים? כמה כאן היו מסוגלים להגיד למנהל או הבעלים לשלם יותר לעובדים אחרים?
זה לא שאלונה מעמידה תקציב של חדרה ואיזה ניסו אביטן כזה יכול להתפטר כי אמרו לו אין חיזוק בינואר.
כאן כן יש כסף וכן יש שחקנים שעדין מספיקים להיאבק על גביע וכרטיס לאירופה, וכן יש בעלים שמוציאה מהכיס שלה, ככה שהיכולת להציג אולטימטום היא פחותה, גם כי זה יכול להציב אותך ככפוי טובה כי אתה מקבל את התנאים הכי טובים בארץ חוץ מחיפה ומכבי.
ותוסיפו לכל זה שאליניב הוא דמות וסמל וחלק מרכזי מהפרויקט של אלונה, ולכן לקום וללכת זה משהו מאוד קשה עם השפעות קשות מאוד על הפרויקט שנבנה כאן.
מציגים את זה כאילו זה פשוט להגיד לאלונה או שתשני את הניהול או שאני הולך, ראינו שאפילו בכר אחרי 3 אליפויות והגעה לפסגות הכי גבוהות לא הצליח לעשות את זה…
אוקיי
אז הוא דחליל.

שמע אחי אל תתבאס אבל אין לך מושג כמה אלונה מחזיקה מאליניב והדעה שלו.
לא רק שהיא מחזיקה אלה נכון להיום הוא האדם החזק ביותר במערכת.
לצייר אותו כסוג של יס מן זה הדבר האחרון שאפשר להגיד עליו.
ואגב, היא מוכנה להציע לו הרבה מאוד רק שישאר וחא רק לשתי עונות הקרובות.
אבל אליניב כמו בכל משא ומתן שקיים עם הפועל בש מאז הגיע אליה לוקח את הזמן ורוצה לקבל הבטחות מסויימות.
ככה בדרכ לא מתנהגים דחלילים.

שלח תגובה