אליניב ברדה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

Re: אליניב ברדה

שליחה על ידי Melikson24 »

בהצלחות - זה ברדה שמוציא מים מן הסלע.
בכשלונות - זאת אלונה שלא נותנת לברדה כלים להצליח.

רק אדם שלא מעריך את ברדה ולא מחזיק מברדה איש מקצוע רציני יכול לכתוב דברים כאלה. בעיני זה לעשות לברדה עוול.
זאת מערכת אחת שעובדת הרבה זמן ביחד. הם אחראים כולם ביחד בהצלחות ובכשלונות.
כל ניסיון לצייר את זה אחרת זה ניסיון אינטרסנטי שלא כולל בתוכו את טובת המועדון.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Melikson24 כתב:
09 אפריל 2024, 08:54

רק אדם שלא מעריך את ברדה ולא מחזיק מברדה איש מקצוע רציני יכול לכתוב דברים כאלה. בעיני זה לעשות לברדה עוול.
אני גם שונא מוסר כפול וכמובן שלברדה יש את החלק שלו בהכל אבל פה יש לך חוסר דיוק בטרמינולוגיה, חודש טוב בשנה זה לא הצלחות ולא קרוב להצלחות.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

Melikson24 כתב:
09 אפריל 2024, 08:54

בדיוק.
משה מרוב הגנה עיוורת רק פוגע בברדה, כי הוא כנראה חושב שזה מה שהוא יכול להוציא מקבוצת כדורגל.
אני חושב שהרבה יותר.
לרוני לוי לא באתי בטענות, באתי בטענות למי שמינה אותו.

ודור צודק, הצלחות לא היו העונה. חודש טוב יש לכל קבוצה גנרית בליגה, גם לחדרה.
צריך למדוד ממוצע, והממוצע רע. אסור להסתיר את זה.

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

dor69 כתב:
09 אפריל 2024, 09:48
אני גם שונא מוסר כפול וכמובן שלברדה יש את החלק שלו בהכל אבל פה יש לך חוסר דיוק בטרמינולוגיה, חודש טוב בשנה זה לא הצלחות ולא קרוב להצלחות.
לא נכנס לדיון של אם הצלחנו או נכשלנו. זה לא העניין פה.
המערכת היא מערכת אחת. ברדה ואלונה, מבחינתי, אחד הם. אם אחד מהם ילך - המועדון יפגע.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

yossi כתב:
09 אפריל 2024, 09:51
בדיוק.
משה מרוב הגנה עיוורת רק פוגע בברדה, כי הוא כנראה חושב שזה מה שהוא יכול להוציא מקבוצת כדורגל.
אני חושב שהרבה יותר.
לרוני לוי לא באתי בטענות, באתי בטענות למי שמינה אותו.

ודור צודק, הצלחות לא היו העונה. חודש טוב יש לכל קבוצה גנרית בליגה, גם לחדרה.
צריך למדוד ממוצע, והממוצע רע. אסור להסתיר את זה.
+1
אני חושב שהדיון צריך לחזור להיות ענייני ולדבר על המערך ועל הפריסה ההתקפית של הקבוצה, ואיך מעלים 11 הכי טובים ומוודאים שיש לך מספיק מוסרים ומובילי כדור, שחקן שיעשה דריבל וייצור שטח, ושחקן שיעשה תנועה לעומק וינצל את זה.

אה וכמובן האם השחקן שרוצים שיעשה משהו מסוים הוא בכלל משהו אחר.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
09 אפריל 2024, 08:25
אוקיי
אז הוא דחליל.

שמע אחי אל תתבאס אבל אין לך מושג כמה אלונה מחזיקה מאליניב והדעה שלו.
לא רק שהיא מחזיקה אלה נכון להיום הוא האדם החזק ביותר במערכת.
לצייר אותו כסוג של יס מן זה הדבר האחרון שאפשר להגיד עליו.
ואגב, היא מוכנה להציע לו הרבה מאוד רק שישאר וחא רק לשתי עונות הקרובות.
אבל אליניב כמו בכל משא ומתן שקיים עם הפועל בש מאז הגיע אליה לוקח את הזמן ורוצה לקבל הבטחות מסויימות.
ככה בדרכ לא מתנהגים דחלילים.
במקומו אני לא נשאר.
הפיק קרוב למקסימום במתכונת הנוכחית.
יש לו בעיקר מה להפסיד, אלא אם דברים ישתנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Red Tiger כתב:
09 אפריל 2024, 08:25
אוקיי
אז הוא דחליל.

שמע אחי אל תתבאס אבל אין לך מושג כמה אלונה מחזיקה מאליניב והדעה שלו.
לא רק שהיא מחזיקה אלה נכון להיום הוא האדם החזק ביותר במערכת.
לצייר אותו כסוג של יס מן זה הדבר האחרון שאפשר להגיד עליו.
ואגב, היא מוכנה להציע לו הרבה מאוד רק שישאר וחא רק לשתי עונות הקרובות.
אבל אליניב כמו בכל משא ומתן שקיים עם הפועל בש מאז הגיע אליה לוקח את הזמן ורוצה לקבל הבטחות מסויימות.
ככה בדרכ לא מתנהגים דחלילים.
מכיר את המערכת יותר טוב ממך, בלי לפגוע, וגם יודע דברים מתוך המערכת.
נמר לא יהפוך את חֲבַרְבֻּרֹתָיו, או במילים אחרות ההתנהלות של אלונה היא אותה התנהלות כבר שנים כי זה האופי שלה ובחלק מהדברים זה גם מה שהיא אוהבת בלהיות בעלים של קבוצת כדורגל. זה שהיא אוהבת או מחזיקה מאליניב לא קשור לאופי שלה שהוא אותו אופי כבר שנים.
הויכוח סביב הניהול שלה זה אותה ויכוח כבר שנים ואותה הגנה עיוורת ואותו ניסיון לייצר כאילו זאת ההתנהלות היחידה שאפשרית/התנהלות הגיונית/כאילו למאמן יש אחריות על החלטות ניהוליות שהיא מקבלת.
זה היה בוויכוח סביב אי הארכת החוזה של טוני בזמנו, זה היה בוויכוח סביב התקופה האחרונה של בכר כאן, וזה היה עוד אלף פעמים כמו בדיונים על יחזקאל בקיץ שהתחילו מזה שמדובר רק בשמועות והוא בחיים לא ימכר לאור התזמון והחשיבות שלו לקבוצה ועד לעשינו אחלה עיסקה ושוב התירוצים הקבועים כדי להגן על אלונה.
גם בינואר, שהמתנו עד היום האחרון כדי להחתים שחקני התקפה למרות שקלימלה ופטרסון עזבו כבר באוקטובר, שוב הפכו את זה כשברור לכולם למה הגיעו מי שהגיעו מתי שהגיעו ובכסף שהגיעו (ועוד כשאליניב חודשיים שלמים מדבר במסיבת עיתונאים שהוא רוצה חלוץ מהיר שעושה תנועה לעומק ובסוף מגיע מישהו בסגנון אחר לגמרי).

כדי למנוע טענות שאני לא אובייקטיבי ושהמבט שלי הוא ספציפית לאליניב, שתי הערות לסיום:
למרות הרצף הטוב שלנו השנה והעובדה שאנחנו עומדים במטרות (מקום שלישי עם סיכוי לשני וחצי גמר גביע), לברדה היו המון רגעים רעים השנה. ההתפרקות מול מכבי בגביע הטוטו, ההדחה מול הבולגרים באירופה, הסיבוב הראשון בליגה, וכן גם המאזן במשחקי החוץ, כולם דברים שעליהם מגיעה לאליניב הביקורת כמו גם היכולת בחלק מהמשחקים שלנו השנה.
במציאות הכלכלית של היום בכדורגל הישראלי, אלונה ברקת היא נכס אדיר להפועל באר שבע. גם עם החסרונות שלה, בלי הכסף שלה היינו בבעיה ולא היינו יכולים לחלום על לעשות את העוד קפיצת מדרגה. אני פשוט בניגוד לאחרים עושה את ההבדל בין ההערכה הגדולה לאלונה ולמה שהיא עושה כאן, לביקורת על דברים שבעיני אפשר וצריך לשפר כדי להיות הכי טובים שאנחנו יכולים.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Sir Alex Ferguson כתב:
09 אפריל 2024, 11:43
מכיר את המערכת יותר טוב ממך, בלי לפגוע, וגם יודע דברים מתוך המערכת.
נמר לא יהפוך את חֲבַרְבֻּרֹתָיו, או במילים אחרות ההתנהלות של אלונה היא אותה התנהלות כבר שנים כי זה האופי שלה ובחלק מהדברים זה גם מה שהיא אוהבת בלהיות בעלים של קבוצת כדורגל. זה שהיא אוהבת או מחזיקה מאליניב לא קשור לאופי שלה שהוא אותו אופי כבר שנים.
הויכוח סביב הניהול שלה זה אותה ויכוח כבר שנים ואותה הגנה עיוורת ואותו ניסיון לייצר כאילו זאת ההתנהלות היחידה שאפשרית/התנהלות הגיונית/כאילו למאמן יש אחריות על החלטות ניהוליות שהיא מקבלת.
זה היה בוויכוח סביב אי הארכת החוזה של טוני בזמנו, זה היה בוויכוח סביב התקופה האחרונה של בכר כאן, וזה היה עוד אלף פעמים כמו בדיונים על יחזקאל בקיץ שהתחילו מזה שמדובר רק בשמועות והוא בחיים לא ימכר לאור התזמון והחשיבות שלו לקבוצה ועד לעשינו אחלה עיסקה ושוב התירוצים הקבועים כדי להגן על אלונה.
גם בינואר, שהמתנו עד היום האחרון כדי להחתים שחקני התקפה למרות שקלימלה ופטרסון עזבו כבר באוקטובר, שוב הפכו את זה כשברור לכולם למה הגיעו מי שהגיעו מתי שהגיעו ובכסף שהגיעו (ועוד כשאליניב חודשיים שלמים מדבר במסיבת עיתונאים שהוא רוצה חלוץ מהיר שעושה תנועה לעומק ובסוף מגיע מישהו בסגנון אחר לגמרי).

כדי למנוע טענות שאני לא אובייקטיבי ושהמבט שלי הוא ספציפית לאליניב, שתי הערות לסיום:
למרות הרצף הטוב שלנו השנה והעובדה שאנחנו עומדים במטרות (מקום שלישי עם סיכוי לשני וחצי גמר גביע), לברדה היו המון רגעים רעים השנה. ההתפרקות מול מכבי בגביע הטוטו, ההדחה מול הבולגרים באירופה, הסיבוב הראשון בליגה, וכן גם המאזן במשחקי החוץ, כולם דברים שעליהם מגיעה לאליניב הביקורת כמו גם היכולת בחלק מהמשחקים שלנו השנה.
במציאות הכלכלית של היום בכדורגל הישראלי, אלונה ברקת היא נכס אדיר להפועל באר שבע. גם עם החסרונות שלה, בלי הכסף שלה היינו בבעיה ולא היינו יכולים לחלום על לעשות את העוד קפיצת מדרגה. אני פשוט בניגוד לאחרים עושה את ההבדל בין ההערכה הגדולה לאלונה ולמה שהיא עושה כאן, לביקורת על דברים שבעיני אפשר וצריך לשפר כדי להיות הכי טובים שאנחנו יכולים.
הפועל בש של היום ביחס לתקציבה מול שתי האחרות עומדת ביעדיה ואף מעבר.
רמת הכדורגל טעונת שיפור בהחלט,כל השאר זה סתם קנטרנות לא רצינית.
שתקציב הקבוצה יעמוד כשל יריבותיה לתואר אוכל להסכים איתך על שאר הדברים.
ולגבי תשובתך שתהיה כנראה ״אז שלא יצהירו״, ובכן הם יכולים להצהיר מה שבא להם,אוהדי כדורגל הם לא כבשים,הם מבינים מצויין שהמלאכה מראש בנתונים הנ״ל קשה והם קונים מנויים כי הם אוהדי הקבוצה שכמו כל אוהד מקווה ומאמין שזה אפשרי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Red Tiger כתב:
09 אפריל 2024, 17:12
הפועל בש של היום ביחס לתקציבה מול שתי האחרות עומדת ביעדיה ואף מעבר.
רמת הכדורגל טעונת שיפור בהחלט,כל השאר זה סתם קנטרנות לא רצינית.

שתקציב הקבוצה יעמוד כשל יריבותיה לתואר אוכל להסכים איתך על שאר הדברים.

ולגבי תשובתך שתהיה כנראה ״אז שלא יצהירו״, ובכן הם יכולים להצהיר מה שבא להם,אוהדי כדורגל הם לא כבשים,הם מבינים מצויין שהמלאכה מראש בנתונים הנ״ל קשה והם קונים מנויים כי הם אוהדי הקבוצה שכמו כל אוהד מקווה ומאמין שזה אפשרי.

אני עדין חושב שגם בתקציב הקיים אפשר להתנהל טוב יותר.
גם במעטפת המקצועית - שלא עולה עשרות מיליונים להפוך אותה לרחבה יותר.
גם במחלקות כמו שיווק או מדיה או מרצ'נדייז ועוד מחלקות שיכולות וצריכות להיות טובות יותר ומורגשות יותר.
גם בנוגע למחלקת הנוער ולאיך שרואים אותה בהנהלה המועדון, כי אין שום הצדקה שמחלקות נוער של מועדונים כמו הפועל כפר סבא, הפועל חדרה, רמת השרון וראשון לציון יהיו הישגיות יותר מאיתנו בליגת העל לנוער.
גם בנוגע לדברים כמו חלוקת התקציב הקיים וביטול הגבלת השכר הקשיחה שמגבילה אותנו מאוד גם בשוק הישראלי ובעיקר בשוק הזרים.
גם בתהליך קבלת ההחלטות, אין שום סיבה לאשר החתמה של שחקנים זרים רק בסוף החלון ואז אתה בלחץ של זמן וצריך להתפשר בהרבה מאוד פרמטרים.

דבר ראשון, אני חושב שההצהרות האלה מייצרות לחץ עצום להצלחה.
במצב הנוכחי, איך שאני רואה את זה לפחות, אנחנו יכולים לזכות באליפות רק כשאנחנו באים מאחור, כאנדרדוג, כשאף אחד לא מצפה לזה.
עובדתית, את הרצף עשינו אחרי שכולם כבר אמרו שסיפור האליפות שלנו הסתיים, ואז באנו מאחור והגענו עד ל-4 נקודות ממקום ראשון ואז שוב לחץ וציפיות בגלל הרצף הארוך ושוב ירידה ביכולת וגם ירידה מנטלית.

דבר שני, וכאן אני לחלוטין לא אובייקטיבי, ומדבר נטו מהלב, אני לא חושב שזה הוגן לשלוח את אליניב ברדה, ובעצם לנצל את כל מי שהוא מבחינת הקהל, כדי שיתן הצהרות על אליפות כדי למכור מנויים ולשמור על המיתוג.
אלונה רוצה להצהיר שמתמודדים על אליפות? במסיבת העיתונאים הראשונה והחגיגית של תחילת השנה, ששם היא לרוב גם לוקחת חלק ומדברת, שתצהיר בקול שלה ובעצמה שהמטרה היא אליפות. ככה אם היא לא תעמוד מאחורי ההצהרות שלה באמצעות מכירה של שחקני מפתח רגע לפני סוף החלון בלי להביא להם מחליף או החתמה של זרים בפרופיל נמוך ביום האחרון של החלון, אף אחד לא יספר לי סיפורים שאליניב הוא האחראי כי הוא זה שדיבר על אליפות במסיבת עיתונאים בתחילת העונה.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

Sir Alex Ferguson כתב:
09 אפריל 2024, 19:07
אני עדין חושב שגם בתקציב הקיים אפשר להתנהל טוב יותר.
גם במעטפת המקצועית - שלא עולה עשרות מיליונים להפוך אותה לרחבה יותר.
גם במחלקות כמו שיווק או מדיה או מרצ'נדייז ועוד מחלקות שיכולות וצריכות להיות טובות יותר ומורגשות יותר.
גם בנוגע למחלקת הנוער ולאיך שרואים אותה בהנהלה המועדון, כי אין שום הצדקה שמחלקות נוער של מועדונים כמו הפועל כפר סבא, הפועל חדרה, רמת השרון וראשון לציון יהיו הישגיות יותר מאיתנו בליגת העל לנוער.
גם בנוגע לדברים כמו חלוקת התקציב הקיים וביטול הגבלת השכר הקשיחה שמגבילה אותנו מאוד גם בשוק הישראלי ובעיקר בשוק הזרים.
גם בתהליך קבלת ההחלטות, אין שום סיבה לאשר החתמה של שחקנים זרים רק בסוף החלון ואז אתה בלחץ של זמן וצריך להתפשר בהרבה מאוד פרמטרים.

דבר ראשון, אני חושב שההצהרות האלה מייצרות לחץ עצום להצלחה.
במצב הנוכחי, איך שאני רואה את זה לפחות, אנחנו יכולים לזכות באליפות רק כשאנחנו באים מאחור, כאנדרדוג, כשאף אחד לא מצפה לזה.
עובדתית, את הרצף עשינו אחרי שכולם כבר אמרו שסיפור האליפות שלנו הסתיים, ואז באנו מאחור והגענו עד ל-4 נקודות ממקום ראשון ואז שוב לחץ וציפיות בגלל הרצף הארוך ושוב ירידה ביכולת וגם ירידה מנטלית.

דבר שני, וכאן אני לחלוטין לא אובייקטיבי, ומדבר נטו מהלב, אני לא חושב שזה הוגן לשלוח את אליניב ברדה, ובעצם לנצל את כל מי שהוא מבחינת הקהל, כדי שיתן הצהרות על אליפות כדי למכור מנויים ולשמור על המיתוג.
אלונה רוצה להצהיר שמתמודדים על אליפות? במסיבת העיתונאים הראשונה והחגיגית של תחילת השנה, ששם היא לרוב גם לוקחת חלק ומדברת, שתצהיר בקול שלה ובעצמה שהמטרה היא אליפות. ככה אם היא לא תעמוד מאחורי ההצהרות שלה באמצעות מכירה של שחקני מפתח רגע לפני סוף החלון בלי להביא להם מחליף או החתמה של זרים בפרופיל נמוך ביום האחרון של החלון, אף אחד לא יספר לי סיפורים שאליניב הוא האחראי כי הוא זה שדיבר על אליפות במסיבת עיתונאים בתחילת העונה.
בוא נדבר רגע פרקטית.
הפועל באר שבע ב11 שנים האחרונות ״סוחבת״ אחריה 3 תארי אליפות,שני גביע מדינה (בינתיים),חברה קבועה באירופה,שני תארי אלוף האלופים ולא יורדת מהמקום השלישי למעט עונה אחת.
למי זקופה ההצלחה?
נכון,מחלקת הנוער היא כישלון חרוץ
נכון, יש עוד הרבה מה להשתפר בעיקר במעטפת.
אבל בסופו של יום כל אוהד של הפועל באר שבע מסתובב כבר 10 שנים עם החזה נפוח שזה מחזה שרק חלמנו עליו לפני 15 שנים.
אי אפשר לקבל את כל החבילה אף פעם ולכן צריך גם להודות על מה שיש בלי ״האבל״ המפורסם.
אליניב הוא לא כישלון ואף פעם לא יהיה,מבין שזה הפחד הגדול שלך שזה מה שיגידו האוהדים.
אליניב ואלונה הם הסיבה שהפועל בש נמצאת היכן שנמצאת ועד שלא יגדלו ההכנסות בצורה משמעותית ואז באמת נוכל להשוות ולבקר כרגע צריך להודות בכל יום ששני הפרסונות הללו נמצאים במועדון.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ההצלחה רשומה קודם כל ולפני הכל על אלונה, וכך גם חוסר היכולת להעמיד קבוצה תחרותית באמת בשנים האחרונות ולא רק בתאוריה.

היא זאת שלא מוכנה להתקדם.
היא זאת שלא רוצה ללמוד מטעויות.
היא זאת שבמקום לשאול את עצמה מה הביא את אותה הצלחה אדירה, מעדיפה לחלטר עם כל מיני קיצורי דרך.

כמו שבימים היפים ההם היא קיבלה אינספור מחמאות, כך היום היא ראויה לביקורת.

כל היתר קוסמטיקה.
הכל זה היא.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Red Tiger כתב:
09 אפריל 2024, 21:05
בוא נדבר רגע פרקטית.
הפועל באר שבע ב11 שנים האחרונות ״סוחבת״ אחריה 3 תארי אליפות,שני גביע מדינה (בינתיים),חברה קבועה באירופה,שני תארי אלוף האלופים ולא יורדת מהמקום השלישי למעט עונה אחת.
למי זקופה ההצלחה?
נכון,מחלקת הנוער היא כישלון חרוץ
נכון, יש עוד הרבה מה להשתפר בעיקר במעטפת.
אבל בסופו של יום כל אוהד של הפועל באר שבע מסתובב כבר 10 שנים עם החזה נפוח שזה מחזה שרק חלמנו עליו לפני 15 שנים.
אי אפשר לקבל את כל החבילה אף פעם ולכן צריך גם להודות על מה שיש בלי ״האבל״ המפורסם.
אליניב הוא לא כישלון ואף פעם לא יהיה,מבין שזה הפחד הגדול שלך שזה מה שיגידו האוהדים.
אליניב ואלונה הם הסיבה שהפועל בש נמצאת היכן שנמצאת ועד שלא יגדלו ההכנסות בצורה משמעותית ואז באמת נוכל להשוות ולבקר כרגע צריך להודות בכל יום ששני הפרסונות הללו נמצאים במועדון.
אני חושב שהסולד אואט מנויים די מלמד שיש הערכה מצד הקהל ושזאת הדרך של הקהל להגיד תודה ולהביע הערכה לאלונה.

עם זאת, אם לא נחפש להפיק לקחים ולהשתפר, נמשיך עוד הרבה שנים להסתכל על האליפויות כאיזה משהו נוסטלגי ואולי הבלחה חד פעמית, ואני חושב שדווקא בגלל אלונה והתקציב שהיא מעמידה כן צריך לנסות למקסם את עצמנו ולהיות הכי טובים שאנחנו יכולים כי הרמה כאן לא בשמיים ובהחלט אפשר לקחת אליפות גם עם פערי תקציב אבל בשביל זה צריך את הרעב שהיה וכבר לא שם ובמיוחד להתחיל להסיק מסקנות ולא ליפול שוב באותם נקודות בניהול (לא משנה אם זה מחלקת הנוער או פרופיל הזרים שמגיעים בשנים האחרונות או דרך קבלת ההחלטות בקבוצה שמביאה כל ינואר להחתמות של לחץ ופשרה ברגע האחרון וכיוצא בזה).

קשה לי להצביע על תחומים שבהם ראינו באמת שיפור משמעותי בשנים האחרונות במועדון, ואני מדבר על כל המחלקות, מרגיש שהמועדון עומד במקום ובחלק מהדברים אפילו הולך אחורה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

לפחות הוא לא גנב דעת.
כרגע זה הדבר היחיד שמבדיל אותו מכל המימרים הגנריים בליגה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dardasmiley כתב:
20 אפריל 2024, 21:10
לפחות הוא לא גנב דעת.
כרגע זה הדבר היחיד שמבדיל אותו מכל המימרים הגנריים בליגה.
ברור. זה הדבר היחיד.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אם היו קוראים לו יניב ברד הוא כבר מזמן היה עולה על הגריל.
מקווה מאוד בשבילו ובשבילנו שהעונה הזו תיגמר עם גביע ונגיע יחד לעונה הבאה אחרי הרבה הסקת מסקנות ותיקונים. ללא הגביע העונה הזו תהיה כישלון עצום שגם יכול חלילה להביא לפרידה. ואני בטוח שהוא הפתרון ולא הבעיה.

דבר אחד שמאכזב לראות והוא גם אולי עלה פה לאחרונה וזה שברדה הפך באיזושהי מידה ממאמן שמקדש את הדרך למאמן שמקדש את המטרה. אז לפעמים זה מביא נקודות קריטיות והופך את הקבוצה ליותר יעילה אבל בלונג ראן הקבוצה הופכת לאט לאט להיות קשה לצפייה
וחסרת כל יצירתיות ומעוף.

אני די מאמין שהוא היה רוצה לראות כדורגל הרבה יותר טוב והפנצ׳רים הבלתי נגמרים לאורך הדרך הובילו אותו לשנות במידה מסויימת את הדרך שלו אך לא את ה-DNA שלו.

שלח תגובה