איליי מדמון

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

Re: איליי מדמון

שליחה על ידי 4 לב אדום »

red and white כתב:
10 יוני 2023, 18:51
1. אתה חתיכת סמרטוט שמוריד כל ויכוח מקצועי לפן האישי.
2. למרות זאת אני אענה לך בצורה עניינית,
נתחיל מזה שאני מסכים עם דור שזה ששחקן הוא שחקן בית לא יגרום לו להילחם יותר על הדשא, אבל אין לי ספק בכלל שככל שאתה יותר מחובר למועדון ולעיר ככה אתה הרבה יותר אכפתי כלפי המועדון ותיהיה שם בשביל המועדון בזמנים הקשים.

אף אחד לא רוצה שהמועדון יהיה בית תמחוי שתורם דקות משחק לשחקני בית, אבל אני מאמין שאנחנו יכולים להשיג הרבה מאוד משחקני הבית שלנו ובמקום לנצל את זה שהם כבר שלנו, אנחנו לא נותנים להם צ׳אנס אמיתי ואז רואים אותם מככבים מולנו במדים של מכבי. זה פספוסססס

אני מאמין שאיליי מדמון צריך להיות היורש של באריירו, אני חושב שבעוד שנה-שנתיים אנחנו יכולים להנות ממנו מאוד. אבל אם אתה ודומיך תמשיכו עם האנטי המטומטם כלפי שחקן בן 20 שפעם אחת לא דיבר כנגד המועדון ובינתיים רק מראה ברמה הארצית כמה פוטנציאל יש בו, אנחנו נפספס אותו כמו שפספסנו לא מעט שחקנים בעבר.

יודע מה ?
בוא ננסה לתקוף את זה מכיוון אחר כי זה באמת בליבנו .

תומר יוספי . כוכב בנוער ואם אני לא טועה גם הייתה תקופה שהוא היה השחקן המוביל והקפטן של הנבחרת הצעירה . עלה לסגל הבוגר בשנת 18/19 ( כלומר 4 שנים בקבוצה הבוגרת שלנו לפני שעבר להפ' חיפה ) ומלבד הבלחות פה ושם הנוכחות שלו יותר הרגיזה מאשר גרמה לנחת .

אור דדיה . לא מכיר את פועלו בנוער אבל נגיד שראו בו משהו והעלו אותו לבוגרת בעונת 19/20 ( 4 שנים בבוגרת ) . אני באופן אישי ראיתי אותו בהופעת הבכורה במשחק הפרידה מהובאן ומאוד התעניינתי .

איליי מדמון . עלה בעונת 19/20 בגיל 17 לסגל הבוגרת ומאז - מקבל החלטות רעות בקריירה שלו . פירורי דק' בב"ש , בני יהודה ובית"ר . ביזבוז של 3 שנות התפתחות סופר חשובות עם המינימום של המינימום של דק' משחק . ומה מפמפמים לנו מקורביו ותומכיו ? שהוא צריך להיות שחקן מוביל משמעותי בסגל של קבוצה שרצה על כל התארים .
תגידו אתם רציניים ?

4 שנות ניסיון עם יוספי
4 שנות ניסיון עם דדיה
4 שנים שבקושי מדמון שיחק .

לא הספיק לכם כדי להבין שזה לא זה ?
ואיפה השחקנים עצמם בכל הסיפור ? הם רק קורבנות ?

איפה אתה אדון יוספי עושה עבודה עם עצמך כדי לשחרר יותר את הכדור ולא להדביק אותו לרגל כל הזמן ?
איפה אתה אדון יוספי שעובד באופן אישי על שיפור קבלת ההחלטות שלך ?
איפה אתה אדון דדיה שעובד באופן אישי שעות נוספות על שיפור הוצאת הקרוסים מהאגף ?
איפה אתה אדון דדיה שמנסה ללמוד איך להניע כדור קדימה ולא אחורה בלבד ?
איפה אתה אדון מדמון שזה כבר נהיה דפוס אצלך לנוע באובר ביטחון במגרש ולא לאבד מתוקף תפקידך כקשר 6 , כדורים קריטיים שהופכים למצבים ממשיים של היריב ?

איפה אתם עושים עבודה עם עצמכם כדי לשפר את זה ?
מה , כולם לא נותנים לכם צ'אנסים סתם מרוע ?
אבוקסיס , רוני לוי , ברדה , בכר ...
אתם חושבים שאתם טובים יותר ורואים שההתפתחות שלכם לא מתקדמת ? אז למה אתם נתקעים במקום ולא מבקשים לצאת להשאלה ? למה אתם לא מבקשים שעות אימון נוספות כדי להשתפר ?
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

4 לב אדום כתב:
10 יוני 2023, 19:24
יודע מה ?

תומר יוספי . כוכב בנוער ואם אני לא טועה גם הייתה תקופה שהוא היה השחקן המוביל והקפטן של הנבחרת הצעירה . עלה לסגל הבוגר בשנת 18/19 ( כלומר 4 שנים בקבוצה הבוגרת שלנו לפני שעבר להפ' חיפה ) ומלבד הבלחות פה ושם הנוכחות שלו יותר הרגיזה מאשר גרמה לנחת .

אור דדיה . לא מכיר את פועלו בנוער אבל נגיד שראו בו משהו והעלו אותו לבוגרת בעונת 19/20 ( 4 שנים בבוגרת ) . אני באופן אישי ראיתי אותו בהופעת הבכורה במשחק הפרידה מהובאן ומאוד התעניינתי .

איליי מדמון . עלה בעונת 19/20 בגיל 17 לסגל הבוגרת ומאז - מקבל החלטות רעות בקריירה שלו . פירורי דק' בב"ש , בני יהודה ובית"ר . ביזבוז של 3 שנות התפתחות סופר חשובות עם המינימום של המינימום של דק' משחק . ומה מפמפמים לנו מקורביו ותומכיו ? שהוא צריך להיות שחקן מוביל משמעותי בסגל של קבוצה שרצה על כל התארים .
תגידו אתם רציניים ?

4 שנות ניסיון עם יוספי
4 שנות ניסיון עם דדיה

איפה אתה אדון יוספי עושה עבודה עם עצמך כדי לשחרר יותר את הכדור ולא להדביק אותו לרגל כל הזמן ?
איפה אתה אדון מדמון שזה כבר נהיה דפוס אצלך לנוע באובר ביטחון במגרש ולא לאבד מתוקף תפקידך כקשר 6 , כדורים קריטיים שהופכים למצבים ממשיים של היריב ?

אתם חושבים שאתם טובים יותר ורואים שההתפתחות שלכם לא מתקדמת ? אז למה אתם נתקעים במקום ולא מבקשים לצאת להשאלה ? למה אתם לא מבקשים שעות אימון נוספות כדי להשתפר ?
יוספי ודדיה ממש לא היו ״כוכבים״ בנוער. ועדין, גם הם סוגרים לך פינה בימין (דדיה) וגם באמצע אם ליוספי היה אופי אחר.

היחידים שסומנו הם אופיר דוידזאדה, דן ביטון ומדמון, השניים הראשונים כבר שנים משחקים ברמות הגבוהות והיו בכיף יכולים להיות אצלנו שחקני סגל ולחסוך מאיתנו להביא שחקני רכש על אותם עמדות, השלישי אולי ימכר הקיץ ויכניס לך כסף או בעתיד אולי ישתלב אצלנו ויחסוך לך שחקני רכש (בדיוק מה ששחקן בית אמור לעשות).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
10 יוני 2023, 19:23
אני לא מנסה ולא צריך לדחוף אותו.
הוא עושה את זה לבד עם שני קמפיינים היסטוריים כקפטן ובעל הבית של נבחרת הנוער הכי גדולה שהייתה כאן.
אני בסך הכל נותן קונטרה למי שמנסה להקטין ולחפש שחקן רק כי הוא שחקן בית.
אני חושב שהוא צריך לצאת להשאלה בעונה הקרובה כדי לשדרג את עצמו לרמה שבקיץ הבא הוא חוזר מהדלת הראשית, אבל באותה מידה גם מבין אותו אם הוא ירצה לנצל את הקמפיין במונדיאלטו כדי להגשים חלום ולעבור לאירופה (בתקווה שאם זה יקרה יכנס לנו סכום יפה בהווה ובעתיד).
אף אחד לא מקטין אותו ולא מחפש אותו. די לבלף.
נכון לנקודת הזמן הנוכחית - הוא לא שחקן.
עם כל הכבוד לטורניר החצי חובבני הזה, ההיסטוריה מוכיחה שרוב השמות שמככבים שם לא באמת הופכים לשחקנים גדולים. אז בוא. מה שקורה במדינה הזאת זה פשוט טירלול. לוקחים הצלחה נקודתית באיזה טורניר ילדים ומתחילים לגזור משם השלכות על חוקים ותקנות. יאללה תתקדמו.

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

4 לב אדום כתב:
10 יוני 2023, 19:24
יודע מה ?

תגידו אתם רציניים ?

4 שנות ניסיון עם יוספי
4 שנות ניסיון עם דדיה

לגבי דדיה אני מסכים איתך, קיבל די והותר הזדמנויות ולא הוכיח את עצמו מספיק ובנוסף עם האנטי היחסי שנוצר כלפיו בקהל, אני חושב שיהיה טוב אם יעזוב.

לגבי מדמון, בדיעבד אין ספק שההשאלה שלו לבית״ר הייתה על הפנים אבל בתחילת העונה כולנו חשבנו שזו תיהיה השאלה מעולה.

לגבי יוספי, זה בעייתי, כי מצד אחד כשהוא קיבל הזדמנויות הוא היה בעיקר אגואיסט ולא ניצל אותן כמו שצריך ומצד שני הוא לא באמת קיבל מספיק הזדמנויות וכל פעולה אגואיסטית שלו הטיסה אותו לספסל.
אני אגיד לך את דעתי האישית ויודע שהרבה יחלקו עליי, אני מאוד מאמין ביוספי.
חושב שצריך להיות מושאל ובעונה הבאה הוא יחזור לקבוצה ככוכב.

בסוף כולנו רואים לנגד עינינו את טובת הקבוצה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

יוספי לא היה כוכב בנוער. היה במקרה הטוב שחקן עם פוטנציאל לצאת להשאלה בלאומית ואז נראה מה יהיה איתו.
גם דדיה ממש לא סומן כשחקן עם פוטנציאל לב"ש בתקופה ההיא שבעיקר דיברו על אלקרינאוי, ד.ביטון, טרוסט, שבירו, ספורטס, ע.ביטון ואפילו קנגוואה.
כמו שאמרת הוא קיבל צ'אנס קצת לא קשור לעולם במשחק האחרון של עונת 16/17 והרשים ויצא להשאלות בגיל צעיר לבני לוד, היה מצוין וחזר.

קל להקל ראש בקשיים של שחקן נוער מב"ש לעומת שחקן נוער של קבוצות המרכז, אבל הם בהחלט קיימים.
יוספי ודדיה כרגע לא מספיק טובים להפועל ב"ש אבל הם בהחלט מספיק טובים לכל הקבוצות ב-4-8 וזה הישג בפני עצמו. הם עשו התקדמות גדולה מאז ימי הנוער.
דדיה ניהל את הקריירה בסדר גמור עד עכשיו, יוספי זה סיפור אחר ואני מקווה שהוא למד מהטעויות שלו.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

מחלקת הנוער שלנו לא בראש מעייניה של הבעלים ולכן כלום לא ייצא מהמחלקה הזאת

זה שדדיה ויוספי שווים משהו בקבוצות בטן תחתית רק מראה על הרמה של הליגה יותר מהרמה של השחקנים

לגסי מדמון , כשעלה לבוגרים זה היב נראה טוב בגלל הדחלילים שהיו. חשבתי שיתקדם אם ישחק וזה לא קרה וזה עליו
שיתעסק באיך להיות טוב בעונה של בוגרים ולא בטורניר של נוער

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

נאווי היום כשאנחנו לוחצים עוזב את העמדה ועולה גבוה מה שמאפשר למדמון לשחק יותר גבוה, זה הוביל גם לשני איומים של מדמון ובעיקר לשלוש חטיפות גבוהות של מדמון ששתיים מהן היו אמורות להוביל לשני שלנו. מראה דברים שלא הראה הטורניר כשהוא משחק בעמדה גבוהה יותר מבדרך כלל (מזכיר את התפקוד שלו בניצחון של בני יהודה על הפועל תל אביב בגביע בזמנו).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

CrazyRed7 כתב:
10 יוני 2023, 15:48
שמע אתה סתום יותר ממשה. תוציאו את הראש מהתחת ותפסיקו לצעוק כל היום את הססמאות האלה "שחקני בית".
אני בעד מי שמוכשר. מי שתורם מקצועית. מי שנותן מעצמו על המגרש. אם שחקן לא מביא את כל החבילה הזו אז לא מעניין אותי שהוא שחקן בית.
אני לא רואה במועדון מחלקת פיתוח שחקנים. זה לא מכבי פתח תקווה פה.

בטח שיש לי ספק. יוספי על המגרש חושב רק על עצמו אז מחוץ למגרש הוא ישים את טובת המועדון לפני טובתו האישית?הצחקת אותי.

משפחת מדמון עושה פה בוזגלו ואני צריך להעלים העין?מי הוא בכלל?לא קרע זוג נעליים, בינוני לחלוטין, נכשל בהשאלות ואז נותן לאבא ללכלך על המועדון שנתן לו את הבמה ולא מעט הזדמנויות בגיל כל כך צעיר?
היו עוד כמה כאלה שלא הבינו שהבחור הזה חי בסרט ומיד אחרי התגובה שלו לחילוף בחצי הגמר הבינו את כל הסיפור.
הוא צריך לנחות ומהר כי הדברים החיוביים בתחילת דרכו בבוגרת היו עבודה קשה, צניעות ופשטות על המגרש. הכל נעלם ולא בכדי הוא הלך אחורה.
אתה קורא לכולם חסרי מושג, למרות שלפני שנתיים, שחור על גבי לבן, הגנת פה בחירוף נפש על שחקני הבית, בראשם יוספי, וכל מי שיצא נגדם כי לא האמין בהם מקצועית חטף ממך האשמות של אנטי ושונא שחקני בית. היום אתה שוחט את כל הסורקאים וקוטל כל דעה אחרת.
לפחות תהיה עקבי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ReDo כתב:
11 יוני 2023, 21:36
אתה קורא לכולם חסרי מושג, למרות שלפני שנתיים, שחור על גבי לבן, הגנת פה בחירוף נפש על שחקני הבית, בראשם יוספי, וכל מי שיצא נגדם כי לא האמין בהם מקצועית חטף ממך האשמות של אנטי ושונא שחקני בית. היום אתה שוחט את כל הסורקאים וקוטל כל דעה אחרת.
לפחות תהיה עקבי.
אתה מתבלבל.
אני מאוד בעד לתת צ'אנס - רק לפני מספר שבועות רציתי לראות כמה שיותר את אמיר גנאח.
מי שלא לוקח אותו - שימשיך את המסע במקום אחר.

וזה לא כולל שחקנים ששמים עצמם מעל המועדון. לכן אחד שנותן הכל כמו דדיה, אבל לא מספיק טוב מקצועית, לא "מקבל" ממני מה שיוספי קיבל ממני עד לפני שעזב.
ולא אכפת לי איפה הם נולדו. אכפת לי מהם הם נותנים למועדון, גם מעבר לתרומה המקצועית.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הויכוח פה הוא די מיותר , מדמון אולי שחקן טוב אולי שחקן גרוע אבל אין לו מקום השנה בקבוצה שיש את באריירו וגורדה על התפקיד שלו.
הוא צריך ללכת להיות מושאל עוד שנה בקבוצה שהוא ישחק כדי שנראה אותו באמת בעונה שלמה ולא כל קיץ בטורניר של 6-7 משחקים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

הראל כתב:
12 יוני 2023, 13:49
הויכוח פה הוא די מיותר , מדמון אולי שחקן טוב אולי שחקן גרוע אבל אין לו מקום השנה בקבוצה שיש את באריירו וגורדה על התפקיד שלו.
הוא צריך ללכת להיות מושאל עוד שנה בקבוצה שהוא ישחק כדי שנראה אותו באמת בעונה שלמה ולא כל קיץ בטורניר של 6-7 משחקים.
יכול וצריך להתחלק עם גורדנה, סגנון דומה, לא יהיו מספיק דקות, יושאל בינואר (לא אידיאלי, אבל אפשרי)

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לא לא , הוא לא צריך להתחלק בדקות עם גורדנה/באריירו כי אלה יהיו דקות מועטות מאוד.

הוא צריך ללכת ולהשתפשף , ללכת לצבור דקות , ללכת לצבור ניסיון בכדורגל בוגרים .
תראה מי היו השחקנים הבולטים והכי טובים בטורניר הזה בנבחרת , למקין וישראלוב ששיחקו שנה שלמה בכדורגל בוגרים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

בליגה שלנו אולי הפ.ירושלים,ה.פתח תקווה,חדרה ואשדוד ירצו אותו. אם יתאים אחלה, ומבחינת למכור אותו, לא משנה בכמה נמכור אותו הוא יצא מב"ש בתחושה של לא קיבלתי הזדמנות כאן וזה נכון וגם בצדק צריך לומר. הפעם האחרונה שקיבל דקות זה כשנכנס כמחליף ו10 דק לאחר מכן גם איבד כדור קריטי שעלה בשער מצמק במוק' אזורית, אז הייתי משאיר אותו בכל הכח. אגב יוספי חתום כאן עוד 2 עונות, אז אם יעשה עונה טובה בהשאלה כוחו עדיין במותנו כשחקן רוטציה, לא חושב שמעבר לזה.
אני חושב גם שאולי יהיה עדיף לו מבחינת דקות לשקול את קריית שמונה כהשאלה, וייסמן דיבר על זה גם לפני שפרץ בחזרה במכבי חיפה שהיה כל כך מדוכא מהכדורגל של הפועל עכו שהעדיף לרדת לשחק כחריג גיל מאשר להיות בדבר כזה וקבוצה כזו תשחק כדורגל מאוד התקפי שידמה לכדורגל שלנו בליגה. אם יש עוד קבוצת צמרת לאומית שתרצה לעלות נגיד טבריה שסיימו 3 אז כן בברכה.
אריאלי גם צריך לחפש השאלה בלאומית ולשחק. גאנח צריך לקבל יותר דקות העונה אצלנו כי עדיין יכול להיות חריג גיל בנוער. לאחמד גם אין לצערי מקום כאן עם ההחתמה של תורג'מן, זה גם לא יהיה נורא אם יושאל שוב ללאומית.

עבדה,אצילי,וייסמן, חזיזה מליגה א,דן גלזר,חטואל,אבופאני,ד.פרץ,גרופר,מחמוד ג'אבר,קארצב,סאן מנחם,שבירו,גוני נאור נכון חלק נוצצים, חלק פחות אבל כולם עם הופעות בנבחרת בשנים האחרונות וכולם עברו בליגה לאומית וזה רק מלרשום נבחרת ישראל בגוגל. אל תשחירו את הלאומית, היא העתיד כליגת פיתוח.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

shovalb9 כתב:
12 יוני 2023, 21:59
בליגה שלנו אולי הפ.ירושלים,ה.פתח תקווה,חדרה ואשדוד ירצו אותו. אם יתאים אחלה, ומבחינת למכור אותו, לא משנה בכמה נמכור אותו הוא יצא מב"ש בתחושה של לא קיבלתי הזדמנות כאן וזה נכון וגם בצדק צריך לומר. הפעם האחרונה שקיבל דקות זה כשנכנס כמחליף ו10 דק לאחר מכן גם איבד כדור קריטי שעלה בשער מצמק במוק' אזורית, אז הייתי משאיר אותו בכל הכח. אגב יוספי חתום כאן עוד 2 עונות, אז אם יעשה עונה טובה בהשאלה כוחו עדיין במותנו כשחקן רוטציה, לא חושב שמעבר לזה.
אני חושב גם שאולי יהיה עדיף לו מבחינת דקות לשקול את קריית שמונה כהשאלה, וייסמן דיבר על זה גם לפני שפרץ בחזרה במכבי חיפה שהיה כל כך מדוכא מהכדורגל של הפועל עכו שהעדיף לרדת לשחק כחריג גיל מאשר להיות בדבר כזה וקבוצה כזו תשחק כדורגל מאוד התקפי שידמה לכדורגל שלנו בליגה. אם יש עוד קבוצת צמרת לאומית שתרצה לעלות נגיד טבריה שסיימו 3 אז כן בברכה.
אריאלי גם צריך לחפש השאלה בלאומית ולשחק. גאנח צריך לקבל יותר דקות העונה אצלנו כי עדיין יכול להיות חריג גיל בנוער. לאחמד גם אין לצערי מקום כאן עם ההחתמה של תורג'מן, זה גם לא יהיה נורא אם יושאל שוב ללאומית.

עבדה,אצילי,וייסמן, חזיזה מליגה א,דן גלזר,חטואל,אבופאני,ד.פרץ,גרופר,מחמוד ג'אבר,קארצב,סאן מנחם,שבירו,גוני נאור נכון חלק נוצצים, חלק פחות אבל כולם עם הופעות בנבחרת בשנים האחרונות וכולם עברו בליגה לאומית וזה רק מלרשום נבחרת ישראל בגוגל. אל תשחירו את הלאומית, היא העתיד כליגת פיתוח.
זה לא היה בהפסד הביתי לאשדוד?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב:
12 יוני 2023, 22:26
זה לא היה בהפסד הביתי לאשדוד?
גם וגם

שלח תגובה