רמזי ספורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

Re: רמזי ספורי

שליחה על ידי hb7 »

דר אדום בנשמה כתב:
15 ספטמבר 2023, 14:24
חבל שאתה לא רואה, רוצים לשחרר שחקנים או שיחררו שחקנים בגלל ענייני שכר, תחילה דור מיכה בגלל שבנו על ספורי, אחר כך גלזר, ועכשיו את ספורי ורוצים לשחרר את חמד, אלחמיד ואת טיבי, ומקבלים הצעה על יחזקאל מבלי להאריך לו את החוזה
המצב ממש לא טוב...
טיבי חתם לפני שבועיים וכבר רוצים לשחרר אותו?חחחחחחחח גדול

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

dardasmiley כתב:
15 ספטמבר 2023, 14:20
יש גבול עד כמה סלידה מהמערכת יכולה לעוור את עיניך.
אף אחד פה (בקבוצה ובקהל) כולל כל המלינים על העזיבה שלו לא בנה על ספורי לעונה הזו ואם הייתה מגיעה הצעה ב31.5 הוא היה על טיל.
רובנו רצינו שיעיפו אותו עוד בסוף עונה שעברה.

מעניין שפה אתה לא חותך מספרים ומנתח לנו באותות ובמופתים כמה הוא הבקיע מחופשיות וכמה במשחק שוטף כמו שטרחת לעשות באומנות לגבי כל שחקן זר שהוזכר שמו.

את המספרים של ספורי נקבל מספר ומסטויאנוב ומגאנח שיודעים לבעוט חופשיות. וגם אם לא בחופשיות, זה יגרום לקבוצה לא להיות תלויה בנייחים כמו אוויר לנשימה.

זה בטוח ישפר את האווירה בחדר ההלבשה. זה בטח יתן למאמן יותר ורסטיליות כי אין לו שחקן "בכיר" (פחחחח) על הספסח שחייב לקבל דקות.

שחררו אותנו מהמרירות והביקורת העלאק אובייקטיבית. אתם הקהל של שער 2 בוסרמיל, כל מה שמעניין אתכם זה לבוא פעם בשבוע ולשפוך חמתכם על כל הצרות בחיים האישיים, זה כבר מזמן לא קשור לכדורגל או להפועל באר שבע אלא מנגנון להתנגחות בכל דבר ובכל נושא כאמצעי לפריקת לחצים, רק שעכשיו חלקכם עושים את זה בפורומים וברשתות החברתיות ולא רק במגרש.

מקווה שהשנה הזו תגרום לכם לשנות גישה ולהגיב אחרת, אנחנו כבר לא בוסרמיל והגיעה העת להתנהג בהתאם.
מת על זה שאתם מחלקים ציונים לאנשים שאתם לא מכירים. זה שאתה מגן על ההתנהלות בכל מחיר לא עושה אותך אוהד נאמן וטוב יותר, אתה פשוט עוצם עיניים.
ההתנהלות של המועדון הקיץ ולאורך שנים בגזרת הרכש לא טובה וזו עובדה, לא משנה איך תסובב את זה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dardasmiley כתב:
15 ספטמבר 2023, 14:20
יש גבול עד כמה סלידה מהמערכת יכולה לעוור את עיניך.
אף אחד פה (בקבוצה ובקהל) כולל כל המלינים על העזיבה שלו לא בנה על ספורי לעונה הזו ואם הייתה מגיעה הצעה ב31.5 הוא היה על טיל.
רובנו רצינו שיעיפו אותו עוד בסוף עונה שעברה.

מעניין שפה אתה לא חותך מספרים ומנתח לנו באותות ובמופתים כמה הוא הבקיע מחופשיות וכמה במשחק שוטף כמו שטרחת לעשות באומנות לגבי כל שחקן זר שהוזכר שמו.

את המספרים של ספורי נקבל מספר ומסטויאנוב ומגאנח שיודעים לבעוט חופשיות. וגם אם לא בחופשיות, זה יגרום לקבוצה לא להיות תלויה בנייחים כמו אוויר לנשימה.

זה בטוח ישפר את האווירה בחדר ההלבשה. זה בטח יתן למאמן יותר ורסטיליות כי אין לו שחקן "בכיר" (פחחחח) על הספסח שחייב לקבל דקות.

שחררו אותנו מהמרירות והביקורת העלאק אובייקטיבית. אתם הקהל של שער 2 בוסרמיל, כל מה שמעניין אתכם זה לבוא פעם בשבוע ולשפוך חמתכם על כל הצרות בחיים האישיים, זה כבר מזמן לא קשור לכדורגל או להפועל באר שבע אלא מנגנון להתנגחות בכל דבר ובכל נושא כאמצעי לפריקת לחצים, רק שעכשיו חלקכם עושים את זה בפורומים וברשתות החברתיות ולא רק במגרש.

מקווה שהשנה הזו תגרום לכם לשנות גישה ולהגיב אחרת, אנחנו כבר לא בוסרמיל והגיעה העת להתנהג בהתאם.
אגיב עניינית ולא אגרר לשטויות שלך.

בדיקת עובדות,

היו הצעות על ספורי בתחילת הקיץ.
כאלה שגדולות פי 2 ואולי גם 3 מהנוכחית.
לא רק שלא שחררו, הגדילו לעשות ופינו לו את הבמה להשתלט על העמדה באופן מוחלט.
כל זה בשנת חוזה.

הקבוצה תלויה בנייחים לא בגלל ספורי.
היא תלויה בנייחים כי חסרים לה איכות התקפית ותבניות משחק שיעזרו לה לכבוש שערים.
כשהוא לא משחק היא מתקשה לכבוש גם מנייחים וגם ממשחק רץ.

המספרים שלו? לא רק נייחים.
לא רואה מי מביא כאלה במקומו בסגל נטול הכישרון הזה.
ואם כבר נגעת בנקודה אז אני ממבקריו הגדולים ביותר, ואחד הראשונים שקראו לשחרר אותו. אין כאן הרבה שסולדים מהכדורגל שלו יותר ממני.
רק שאני יודע לעשות את ההפרדה.
פרידה צריכה להתבע בצורה מסודרת.
לא ככה. לא ללא מחליף. לא כשגם מיכה כבר לא חלק מהקבוצה ואנחנו צריכים לבנות על ילדים שנופחו למימדים שספק אם מסוגלים להתמודד איתם.

זה קיץ ביזיוני של המועדון עד כה.
מי שלא רואה, הבעיה היא אצלו ואצלו בלבד.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

העזיבה שלו זאת התחלה של הבראת הקבוצה משחקנים טיפשים, עם מחשבה איטית שלא מסוגלים לתרום דבר מלבד פעולות אישיות(שגם שם לא אי אי אי) או מצבים נייחים במקרה של ספורי.

אז אולי, בדגש על אולי, ניפגע מעט אבל סוף סוף נגמלים מהשחקנים האלה שתוקעים אותנו.
אני רוצה שחקנים חכמים, שמשחקים פשוט, קבוצתי ויודעים לתרום גם במשחק הלחץ וההגנה ולא לחכות שהמשחק והכדור יגיע אליהם.

אז תודה לעצבים שלו שתרמו לעניין. את הפירות נקצור בקרוב.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

dor69 כתב:
15 ספטמבר 2023, 15:50
מת על זה שאתם מחלקים ציונים לאנשים שאתם לא מכירים. זה שאתה מגן על ההתנהלות בכל מחיר לא עושה אותך אוהד נאמן וטוב יותר, אתה פשוט עוצם עיניים.
ההתנהלות של המועדון הקיץ ולאורך שנים בגזרת הרכש לא טובה וזו עובדה, לא משנה איך תסובב את זה.
+1
מדויק מאוד

להבדיל אלף אלפי הבדלות (!!!!), גם בתקופה של זינו היו כאלה שקראו לנו להפסיק עם המחאה והביקורת ״המכוערת״ כי זה פוגע במועדון.
איפשהו כשהוא הצליח לגרום למצב של 83 מנויים ביום טוב, אנשים הבינו.

ולא, כמו שחידדתי למעלה, אני לא עושה שום השוואה בינם. רק אומר שאפשר לתמוך את הקבוצה, את המועדון ועדיין להעביר ביקורת לגיטימית.

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

היופי בפרידה משגיב ורמזי זה שהאש והדרך שבה נפתח את המשחק ילכו לשחקנים אחרים ואולי זה יעשה טוב. אני הרגשתי שובע וחוסר אנרגיה מהסגל ואולי זה יעיר אותנו מחדש.

אני הייתי במשחק של הנבחרת, וחד משמעית ראיתי את רמזי ושגיב אחרים לחלוטין מאצלנו, וזה אומר לא מעט על המוטיבציה שלהם.

נכון ישראלים, נכון שחקני נבחרת, ויחזקאל שחקן מהיר.
יבואו פחות טובים, אבל התלכיד הקבוצתי אולי יתחבר מחדש טוב יותר.

לא ראיתי עדיין את פוקו דקה משחק, וזה בעיניי חיובי. החלון שלנו עדיין לא הסתיים אז תהיו סבלנים, גם אם זר נוסף יבוא בינואר ולא עכשיו. גם אם נראה עכשיו החתמה של זסנו ומיכאל אוחנה.

אני מקווה שבפגרה השחקנים השתפרו קצת בכושר ולא בדג של החג, כי זה נושא מאוד משמעותי לדעתי הרבה יותר חשוב מכל שינויים נוספים בסגל, שעל הראש של ברדה והצוות המקצועי.

נ.ב אלונה היא הבעלים, היא האוטריטה שיש/אין פה מנהל מקצועי. כשהצוות הניהולי מצומצם, אז דברים מתפספסים ואני חושב שזה חלק מהעניין שעדיין לא ראינו רכש מגיע, כי אין מספיק אנשים שמחפשים את האדם המתאים באיכות,פרופיל,שכר ומוכנות לבוא.
לא צריך להיות טענה על הכסף שנכנס משחקנים הולכים, מבחינתי זה הולך לכסות את ההפסד שאין שלב בתים.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
15 ספטמבר 2023, 17:18
העזיבה שלו זאת התחלה של הבראת הקבוצה משחקנים טיפשים, עם מחשבה איטית שלא מסוגלים לתרום דבר מלבד פעולות אישיות(שגם שם לא אי אי אי) או מצבים נייחים במקרה של ספורי.

אז אולי, בדגש על אולי, ניפגע מעט אבל סוף סוף נגמלים מהשחקנים האלה שתוקעים אותנו.
אני רוצה שחקנים חכמים, שמשחקים פשוט, קבוצתי ויודעים לתרום גם במשחק הלחץ וההגנה ולא לחכות שהמשחק והכדור יגיע אליהם.

אז תודה לעצבים שלו שתרמו לעניין. את הפירות נקצור בקרוב.
עם זה אני מסכים, לא היה אחד שרצה יותר ממני שהוא יעזוב. מצד שני, צריך לבוא שחקן ברמה להחליף אותו כדי שמהעזיבה הזאת ייצא גם שיפור שמועיל לקבוצה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

shovalb9 כתב:
15 ספטמבר 2023, 18:32
היופי בפרידה משגיב ורמזי זה שהאש והדרך שבה נפתח את המשחק ילכו לשחקנים אחרים ואולי זה יעשה טוב. אני הרגשתי שובע וחוסר אנרגיה מהסגל ואולי זה יעיר אותנו מחדש.

אני הייתי במשחק של הנבחרת, וחד משמעית ראיתי את רמזי ושגיב אחרים לחלוטין מאצלנו, וזה אומר לא מעט על המוטיבציה שלהם.

נכון ישראלים, נכון שחקני נבחרת, ויחזקאל שחקן מהיר.
יבואו פחות טובים, אבל התלכיד הקבוצתי אולי יתחבר מחדש טוב יותר.

לא ראיתי עדיין את פוקו דקה משחק, וזה בעיניי חיובי. החלון שלנו עדיין לא הסתיים אז תהיו סבלנים, גם אם זר נוסף יבוא בינואר ולא עכשיו. גם אם נראה עכשיו החתמה של זסנו ומיכאל אוחנה.

אני מקווה שבפגרה השחקנים השתפרו קצת בכושר ולא בדג של החג, כי זה נושא מאוד משמעותי לדעתי הרבה יותר חשוב מכל שינויים נוספים בסגל, שעל הראש של ברדה והצוות המקצועי.

נ.ב אלונה היא הבעלים, היא האוטריטה שיש/אין פה מנהל מקצועי. כשהצוות הניהולי מצומצם, אז דברים מתפספסים ואני חושב שזה חלק מהעניין שעדיין לא ראינו רכש מגיע, כי אין מספיק אנשים שמחפשים את האדם המתאים באיכות,פרופיל,שכר ומוכנות לבוא.
לא צריך להיות טענה על הכסף שנכנס משחקנים הולכים, מבחינתי זה הולך לכסות את ההפסד שאין שלב בתים.
אוחנה זאת החתמה מגעילה נקודה, כסף לפח. מעדיף שלא יגיע שחקן בכלל מאשר שיגיע הוא.
די עם שחקנים מיותרים, זה לא יתרום דבר מקצועית וסתם ייצר לנו זנבות להמשך

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

dor69 כתב:
15 ספטמבר 2023, 18:34
אוחנה זאת החתמה מגעילה נקודה, כסף לפח. מעדיף שלא יגיע שחקן בכלל מאשר שיגיע הוא.
די עם שחקנים מיותרים, זה לא יתרום דבר מקצועית וסתם ייצר לנו זנבות להמשך
התכוונתי עקרונית כי זה מה שמועמד, הוא או כנעאן שעדיין אפילו לא חזר.
אגב אוחנה, שחקן במצב שלו, אם אתה מחתים אותו בחוזה לעונה עם אופציה, עם אפשרות לחתוך בינואר על הופעות, זה לא נשמע לי תלוש. הכל מאוד תלוי איך אתה מביא אותו וכמה אתה משלם לו.

יחזקאל וספורי בשנת חוזה, זה שלא השכילו לפתוח להם חוזים לפני המחנה, אולי בעיה ניהולית, ואולי גם החלטה שלא היו סגורים עליהם ב100% (ועל פאון כן חחח) אז רצו לחכות. אולי מראש יחזקאל וספורי אמרו לא נשארים ואמרו להם תביאו הצעות.
אין לי מושג מה הולך שם מאחורי הקלעים, אבל אני בטוח שאם עכשיו הפורום יושב עם אלונה,גיא וברדה והם עונים לכל שאלה שנרצה, חלק גדול מהביקורת תתמסמס כי יש בעיות שאי אפשר לפתור וחיים לצידם, ויש כן דברים שצריך לייעל ולשפר אבל להנחיל שינוי זה עולם אחר, אולי גם יש מקומות שבהם חסר חידוד מקצועי אבל אני בספק על זה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

יחזקאל נכנס ומבשל שוויון
ספורי נכנס וחוטפים גול

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מי היה מאמין שאתגעגע לרמזי ספורי.
איתו עוד היה מישהו שיודע לבעוט קרן, לאיים מרחוק על השער, להכניס איזה פס מדי פעם.
בלעדיו גם את זה אין.

כמות הקרנות והנייחים שאנחנו מבזבזים מבלי לפגוש ראש או רגל אדומה, זה פשוט הזוי. אין בועט אחד טוב בקבוצה הזאת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ForeverRed כתב:
23 ספטמבר 2023, 23:56
איתו עוד היה מישהו שיודע לבעוט קרן, לאיים מרחוק על השער, להכניס איזה פס מדי פעם.
בלעדיו גם את זה אין.

כמות הקרנות והנייחים שאנחנו מבזבזים מבלי לפגוש ראש או רגל אדומה, זה פשוט הזוי. אין בועט אחד טוב בקבוצה הזאת.
גם הוא לא עבר שחקן ראשון כבר חצי שנה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

[quote=ForeverRed post_id=611528 time=1695506189 user_id=21579]
בלעדיו גם את זה אין.

[/quote]

לא מאמין לך

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

רק סדיסט שונא כדורגל יתגעגע לספורי.
זה כמו להגיד שאתה מתגעגע לרוני לוי.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!