רמזי ספורי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: רמזי ספורי

שליחה על ידי RedRock »

שמעון א כתב:
14 ספטמבר 2023, 22:12
אז עכשיו כל פעם שנרצה לבקר את הקבוצה מקצועית, נפנה את האצבע המאשימה לאלונה (כי היא מתערבת ומוערבת)?

הצוות ביקש חיזוק לקראת סוף החלון. לא היה לו כלום בפנקס!!! היו בלחץ רק להוסיף עוד שחקן לסגל. הובאן המליץ, סמכו עליו וביקשו להחתים. כן/לא בדקה/חקרה/פשפשה... בסופו של דבר האחריות המקצועית היא על הצוות המקצועי.
יש לי מספיק ביקורת שאני שומר בבטן, גם פה הכוונה לא לבוא ולבקר אותה.

זאת רק קונטרה לתגובה של יוסי שממנה ניתן להסיק שאין לה גרם של אחריות והיא רק נאלצת לשלם על טעויות של אחרים. זה לא המצב, אני בטח לא בא אליה בטענות בעניין הזה (ומאוד מסכים עם פוראבר שיש פה נסיבות שהשתנו ש(כנראה) פאון הוא הקורבן שלהם), רק אומר שלהציג אותה ככספומט מנותק מהאירוע זה עיוות של הדברים.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

לא הגיוני ששיחררנו שחקן מוביל ומשמעותי כמו ספורי ולא נביא מחליף. מקווה שחשבו על זה מראש ויש משהו בקנה. יש לי הרגשה שלא עבדו על זה.
שבירו, שעליו מדברים, זה לא התחליף לספורי.
אחרי ששוחררו מיכה וספורי, הפכנו להיות תלויים בלעדית בגנאח , אלא אם פטרסון וספר( שמתחיל להראות ניצוצות) יראו לנו באמת למה הביאו אותם ואפשר יהיה להישען יותר על האגפים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

RedRock כתב:
14 ספטמבר 2023, 23:52
יש לי מספיק ביקורת שאני שומר בבטן, גם פה הכוונה לא לבוא ולבקר אותה.

זאת רק קונטרה לתגובה של יוסי שממנה ניתן להסיק שאין לה גרם של אחריות והיא רק נאלצת לשלם על טעויות של אחרים. זה לא המצב, אני בטח לא בא אליה בטענות בעניין הזה (ומאוד מסכים עם פוראבר שיש פה נסיבות שהשתנו ש(כנראה) פאון הוא הקורבן שלהם), רק אומר שלהציג אותה ככספומט מנותק מהאירוע זה עיוות של הדברים.
כולם אחראיים ביחד. זה צוות שבוחר ומחליט ביחד לכן הביקורות צריכות להיות כלפי כולם, גם הצוות המקצועי שלעיתים טועה בבחירות המקצועיות.

לצד זאת יוסי צודק כשאומר שאי אפשר לצפות לאין ספור תיקוני טעויות שעלותן מיליונים. בטח אחרי שלא הצלחנו להעפיל לשלב בתים.
אז גם אם לא יצליחו לשחרר את פאון מבלי להפסיד המון כסף ויחליטו להישאר עם הקיים אני חושב שאפשר להבין זאת.
אם ריאל הגדולה איבדה את בנזמה ולא הביאה מחליף כי היא מחכה ומכוונת לאמבפה בחינם בעוד חלון אחד, גם הפועל באר שבע יכולה לחכות.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

המערכת, על כל מרכיביה, החליטה לשחרר באותה שנה גם את מיכה (אוברייטד בעיני) וגם את ספורי.

בין אם היינו מרוצים מהם או לא, הם היו אחראים על מספר דו ספרתי לא מבוטל של שערים שנה שעברה.

נרצה או לא, בהיעדר חלוץ מבקיע (מה שלא השתנה משנה שעברה), צריך מישהו שימלא את החלל.
כולנו מבינים שבלי שחקן כזה, ההישגים שלנו יהיו בהתאם.

ברור שהיא יכולה להחליט שלא לעשות את ההתאמות האלה, אבל זה בסדר גם להגיד שזה אומר שאנחנו מוותרים השנה על היעדים או לכל הפחות מעדכנים אותם.
כאוהדים שעשו סולד אאוט מנויים זה יכול לבאס אנשים ובצדק.

את ההשוואות לריאל ואת מי שנשאר בסגל של ריאל ומה הם כן הביאו בקיץ עדיף לחסוך... נאמר בעדינות שהדוגמא לא רלוונטית

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

זו כבר מזמן לא סיטואציה של תיקון טעויות.
זה סטרים נפרד שאני שם כרגע בצד, למרות שגם על זה יש הרבה מה לומר.

ברדה יצא לעונה הזאת עם קאדר מסוים.
תאהבו יותר או פחות, ספורי היה חלק מרכזי בפאזל שנבנה.
אתמול הוא עזב במהלך שלא הפתיע אף אחד והיה חודש שלם להתכונן אליו.
בכל מקום מתוקן, לשחקן מרכזי שעוזב מביאים מחליף.
עד כדי כך פשוט.
נכון לכרגע, מחליף לא נראה באופק.
לא יודע איך אפשר לקבל סיטואציה כזאת בהבנה.
אם אני ברדה אני הופך שולחנות. הוא האיש שישלם בסוף את המחיר.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

אין ספק שמישהו מבחוץ צריך להגיע כדי למלא את החלל שיצרו ספורי ומיכה מבחינת מספרים אבל גם חייבים להפיק הרבה יותר מהחומר הקיים, רוצה מאוד להאמין שהשחקנים החדשים בסגל- פטרסון,גנאח,ספר,סטויאנוב,בדש... יראו את היכולות שבזכותן יש להם מקום בקבוצה.

אי אפשר לתקן רק באמצעות רכש בלתי נגמר, יש לא מעט שחקנים שצריך לצפות מהם לעשות אפגרייד העונה.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

ספורי צריך להגיד תודה לבאר שבע שהחייתה לו את הקריירה. שחקן עם מנטליות רעה.
הסריח את הדשא, שיחק רק כאשר הכדור היה ברגל שלו. ברמה המקצועית - 60 אחוז ממה שעשה טוב, היה במצבים נייחים.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
15 ספטמבר 2023, 11:13

עד כדי כך פשוט.
אבל למה אתה מציג את ברדה כסטטיסט פה? כאילו הוא צופה מהצד באלונה מפרקת לו את הקבוצה..
זה הרי ברור שזה לא קרוב לאמת ומי שבחר לשחרר בהינתן העובדה שלא בטוח יגיע מחליף זה ברדה.
אז למה אתה מציע לו להפוך שולחנות?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

מי בנה עליו להרכב בקיץ? לא ברדה ולא האוהדים פה (מספיק לקרוא פה אחורה בטופיק בתקופה של המחנה אימונים)

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

nitsande כתב:
15 ספטמבר 2023, 12:03
אבל למה אתה מציג את ברדה כסטטיסט פה? כאילו הוא צופה מהצד באלונה מפרקת לו את הקבוצה..
זה הרי ברור שזה לא קרוב לאמת ומי שבחר לשחרר בהינתן העובדה שלא בטוח יגיע מחליף זה ברדה.
אז למה אתה מציע לו להפוך שולחנות?
ספורי לא שוחחר מסיבות מקצועיות.
ככל הנראה גם לא מיכה.

נוצרה סיטואציה שהמועדון היה חייב להגיב והתקבלה החלטה נכונה להיפרד. ברדה לא סטטיסט, הוא חלק ממערכת. העזיבה הייתה בלתי נמנעת. מה יגיע במקום לא תלוי בו והבנו את זה כבר מזמן. יש לך ספק שהוא מת לקבל מחליף? כי אם כן אנחנו חיים בעולמות מקבילים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yedidel כתב:
15 ספטמבר 2023, 12:30
מי בנה עליו להרכב בקיץ? לא ברדה ולא האוהדים פה (מספיק לקרוא פה אחורה בטופיק בתקופה של המחנה אימונים)
די נו.
יש גבול עד כמה סלידה משחקן יכולה לעוור אותך.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

ForeverRed כתב:
15 ספטמבר 2023, 13:49
די נו.
יש גבול עד כמה סלידה משחקן יכולה לעוור אותך.
יש גבול עד כמה סלידה מהמערכת יכולה לעוור את עיניך.
אף אחד פה (בקבוצה ובקהל) כולל כל המלינים על העזיבה שלו לא בנה על ספורי לעונה הזו ואם הייתה מגיעה הצעה ב31.5 הוא היה על טיל.
רובנו רצינו שיעיפו אותו עוד בסוף עונה שעברה.

מעניין שפה אתה לא חותך מספרים ומנתח לנו באותות ובמופתים כמה הוא הבקיע מחופשיות וכמה במשחק שוטף כמו שטרחת לעשות באומנות לגבי כל שחקן זר שהוזכר שמו.

את המספרים של ספורי נקבל מספר ומסטויאנוב ומגאנח שיודעים לבעוט חופשיות. וגם אם לא בחופשיות, זה יגרום לקבוצה לא להיות תלויה בנייחים כמו אוויר לנשימה.

זה בטוח ישפר את האווירה בחדר ההלבשה. זה בטח יתן למאמן יותר ורסטיליות כי אין לו שחקן "בכיר" (פחחחח) על הספסח שחייב לקבל דקות.

שחררו אותנו מהמרירות והביקורת העלאק אובייקטיבית. אתם הקהל של שער 2 בוסרמיל, כל מה שמעניין אתכם זה לבוא פעם בשבוע ולשפוך חמתכם על כל הצרות בחיים האישיים, זה כבר מזמן לא קשור לכדורגל או להפועל באר שבע אלא מנגנון להתנגחות בכל דבר ובכל נושא כאמצעי לפריקת לחצים, רק שעכשיו חלקכם עושים את זה בפורומים וברשתות החברתיות ולא רק במגרש.

מקווה שהשנה הזו תגרום לכם לשנות גישה ולהגיב אחרת, אנחנו כבר לא בוסרמיל והגיעה העת להתנהג בהתאם.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

ForeverRed כתב:
15 ספטמבר 2023, 11:13

עד כדי כך פשוט.
צודק לחלוטין.
עד כה התנהלות ציון 3.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

dardasmiley כתב:
15 ספטמבר 2023, 14:20
יש גבול עד כמה סלידה מהמערכת יכולה לעוור את עיניך.
אף אחד פה (בקבוצה ובקהל) כולל כל המלינים על העזיבה שלו לא בנה על ספורי לעונה הזו ואם הייתה מגיעה הצעה ב31.5 הוא היה על טיל.
רובנו רצינו שיעיפו אותו עוד בסוף עונה שעברה.

מעניין שפה אתה לא חותך מספרים ומנתח לנו באותות ובמופתים כמה הוא הבקיע מחופשיות וכמה במשחק שוטף כמו שטרחת לעשות באומנות לגבי כל שחקן זר שהוזכר שמו.

את המספרים של ספורי נקבל מספר ומסטויאנוב ומגאנח שיודעים לבעוט חופשיות. וגם אם לא בחופשיות, זה יגרום לקבוצה לא להיות תלויה בנייחים כמו אוויר לנשימה.

זה בטוח ישפר את האווירה בחדר ההלבשה. זה בטח יתן למאמן יותר ורסטיליות כי אין לו שחקן "בכיר" (פחחחח) על הספסח שחייב לקבל דקות.

שחררו אותנו מהמרירות והביקורת העלאק אובייקטיבית. אתם הקהל של שער 2 בוסרמיל, כל מה שמעניין אתכם זה לבוא פעם בשבוע ולשפוך חמתכם על כל הצרות בחיים האישיים, זה כבר מזמן לא קשור לכדורגל או להפועל באר שבע אלא מנגנון להתנגחות בכל דבר ובכל נושא כאמצעי לפריקת לחצים, רק שעכשיו חלקכם עושים את זה בפורומים וברשתות החברתיות ולא רק במגרש.

מקווה שהשנה הזו תגרום לכם לשנות גישה ולהגיב אחרת, אנחנו כבר לא בוסרמיל והגיעה העת להתנהג בהתאם.
חבל שאתה לא רואה, רוצים לשחרר שחקנים או שיחררו שחקנים בגלל ענייני שכר, תחילה דור מיכה בגלל שבנו על ספורי, אחר כך גלזר, ועכשיו את ספורי ורוצים לשחרר את חמד, אלחמיד ואת טיבי, ומקבלים הצעה על יחזקאל מבלי להאריך לו את החוזה
המצב ממש לא טוב...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

דר אדום בנשמה כתב:
15 ספטמבר 2023, 14:24
חבל שאתה לא רואה, רוצים לשחרר שחקנים או שיחררו שחקנים בגלל ענייני שכר, תחילה דור מיכה בגלל שבנו על ספורי, אחר כך גלזר, ועכשיו את ספורי ורוצים לשחרר את חמד, אלחמיד ואת טיבי, ומקבלים הצעה על יחזקאל מבלי להאריך לו את החוזה
המצב ממש לא טוב...
תפסיקו לקשקש בשטויות.
חמד לא מתאיפ מקצועית, סבתא שלי פותחת לפניו.
דור מיכה כבר שנה שעברה לא היה צריך להיות פה.
אלחמיד וטיבי גם כן לא ברמה ועובדה שלא מקבלים יותר מדי קרדיט מהמאמן.
ספורי זה סרטן בחדר הלבשה וידענו את זה.

וכן קיבלו הצעה על יחזקאל, זה אומר שהוא עוזב?

אההה נכון וגלזר נמכר למועדון גדול ועשיר הרבה יותר.

צודק באמת מכירת חיסול עם פלאשבקים לקיץ 1997.

נראה לי שיש חלק לא מבוטל בקהל שלנו שכששרים "אלך איתך תמיד גם כשקשה" הם שרים "אקטר עליך תמיד לא רק כשקשה"

שלח תגובה