עדן שמיר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: עדן שמיר

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 ספטמבר 2022, 20:39
ברגע שחתם, אנחנו רק בעדו והצלחתו.
1+

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Red Tiger כתב:
02 ספטמבר 2022, 20:37
אז לא הבנתי.. אנחנו בעד או נגד?
מה המדיניות של ההחתמה הזאת בפורום?
בעד אבל נגד,
נגד אבל בעד.

הדבר היחיד שיציל אותנו מהמרמרת זה זר טוב עד תום החלון. אחרת אנחנו בדרך לעונת אנטי רציני מצד האוהדים, בטח לאור ההתחמשות של היריבות.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
02 ספטמבר 2022, 21:55
בעד אבל נגד,
נגד אבל בעד.

הדבר היחיד שיציל אותנו מהמרמרת זה זר טוב עד תום החלון. אחרת אנחנו בדרך לעונת אנטי רציני מצד האוהדים, בטח לאור ההתחמשות של היריבות.
תן לי לחדש לך- האנטי מצד האוהדים יימשך כל עוד ימשיכו לייצר ציפיות ענק (״נלחמים על כל התארים״) ולא להעמיד את הקבוצה שצריך בשביל לעמוד בהן.
לא מצדיק שריקות בוז ובחיים לא אצדיק אבל אני יכול להבין למה הקהל עצבני

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הנלחמים על כל התארים זה מה שגורם לאוהדים להתמרמר כל היום?הצחקת אותי. זה התירוץ הכי עלוב בספר.

תן לי לחדש לך - הייתם מתמרמרים גם אם היו אומרים שאין לנו את הכלים להילחם על האליפות וינסו לבוא קטנים ולצאת גדולים.
אגב בשנה שעברה עם תקציב קטן יותר היינו באזור, לפחות מבחינת צבירת הנקודות וגם זכינו בגביע. כך שאנחנו לגמרי תחת ההגדרה של נלחמים על כל התארים גם אם לא מביאים שחקנים בסכומי עתק.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שמשהו יציל אותנו מדרך ההתנהלות של המועדון.
ואז לא תהיה מרמרת.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
02 ספטמבר 2022, 22:10
הנלחמים על כל התארים זה מה שגורם לאוהדים להתמרמר כל היום?הצחקת אותי. זה התירוץ הכי עלוב בספר.

תן לי לחדש לך - הייתם מתמרמרים גם אם היו אומרים שאין לנו את הכלים להילחם על האליפות וינסו לבוא קטנים ולצאת גדולים.
אגב בשנה שעברה עם תקציב קטן יותר היינו באזור, לפחות מבחינת צבירת הנקודות וגם זכינו בגביע. כך שאנחנו לגמרי תחת ההגדרה של נלחמים על כל התארים גם אם לא מביאים שחקנים בסכומי עתק.
אתה ממש לא תחת ההגדרה, אתה כבר ארבע שנים לא תחת ההגדרה.
עם הכדורגל של עונה שעברה לא היה לך שום סיכוי לאליפות ושלא יבלבלו אותך, הדעה הזאת הייתה מתקבלת כשהיינו תמימים וזבי חוטם ובאים לבלומפילד עם בן אלגרבלי, גם שם ״יכלנו״ לגנוב.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אם לא מי שמנהל את המועדון(והביא 3 אליפויות, 2 גביעי מדינה ועוד שלל הישגים) אתה בלאומית מתפלל לעלות ליגה עם תקציב מינימום בחסות העירייה.
כבר ראינו מה הסחורה שווה כשהיא על המדף. כלום מלבד אנשי עסקים מקומיים.

אגב מוצצי מכבי שנמצאים פה מה מדד הקמצנות של גולדהאר כשעדיין לא הגיע בלם זר?
מה מדד הקמצנות של שחר שקיבל עשרות מיליוני יורו והביא חיזוק בסה"כ כולל של 400 אלף יורו?שפוצץ את עסקת שמיר בגלל פערים בחוזה?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
02 ספטמבר 2022, 22:20
אתה ממש לא תחת ההגדרה, אתה כבר ארבע שנים לא תחת ההגדרה.
עם הכדורגל של עונה שעברה לא היה לך שום סיכוי לאליפות ושלא יבלבלו אותך, הדעה הזאת הייתה מתקבלת כשהיינו תמימים וזבי חוטם ובאים לבלומפילד עם בן אלגרבלי, גם שם ״יכלנו״ לגנוב.
אז חשפת את האמת היחידה - אם אנחנו לא לוקחים אליפות הקהל שלנו יוצא מדעתו.
זה ברור לי שהקהל שלנו מורכב ברובו מאוהדי הצלחות טהורים. אבל לא חשבתי שמקום שני, גביע ואירופה זה חוסר הצלחה.

My mistake

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
02 ספטמבר 2022, 22:10
שמשהו יציל אותנו מדרך ההתנהלות של המועדון.
ואז לא תהיה מרמרת.
משפט קשה אחי,יותר מתאים לאוהדי הפועל תא.
לא צריך להיות קיצוניים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Red Tiger כתב:
02 ספטמבר 2022, 22:58
משפט קשה אחי,יותר מתאים לאוהדי הפועל תא.
לא צריך להיות קיצוניים.
התלבטתי אם לכתוב אותו.
מעצבן שאנשים מתייחסים לסימפטום במקום לשורש הבעיה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
02 ספטמבר 2022, 22:26
אז חשפת את האמת היחידה - אם אנחנו לא לוקחים אליפות הקהל שלנו יוצא מדעתו.
זה ברור לי שהקהל שלנו מורכב ברובו מאוהדי הצלחות טהורים. אבל לא חשבתי שמקום שני, גביע ואירופה זה חוסר הצלחה.

My mistake
שום אמת, הכל ביחס להצהרות.
בעונת הקורונה אלונה לא הייתה פה והיה סגל פח בהשוואה להיום ודיברו על להחזיק את הראש מעל המים. היו פה סופרלטיבים מקיר לקיר לאסי וליונגר על העבודה בקיץ והפרי של השקט שהם השרו והבנייה המחושבת הייתה ההעפלה הממש לא צפויה לבתים אירופי.

היום יש את כל הכלים להעמיד קבוצה שגם תעשה עונה היסטורית, כל מה שצריך זה עבודה נכונה וקבלת החלטות מושכלת. כשאני רואה מה הולך פה אני תולש את השערות שאין לי על הראש, הקפריזיות נמצאת בכל פינה

סמל אישי של משתמש
4everb7
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4everb7 »

מה עם הנעת כדור?
נגד אשדוד ראינו כמה אנחנו חסרי יצירתיות כשצריך אקסטרה מהקישור.

בריירו שמיר ואליאס זה אותו שחקן רק ברמה שונה אחד מהשני
הינו צריכים מחליף למרטינש והיחידים זה גורדנה ומדמון כשאנחנו לא יודעים איך גןרדנה יחזור

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

dor69 כתב:
03 ספטמבר 2022, 01:52
שום אמת, הכל ביחס להצהרות.
בעונת הקורונה אלונה לא הייתה פה והיה סגל פח בהשוואה להיום ודיברו על להחזיק את הראש מעל המים. היו פה סופרלטיבים מקיר לקיר לאסי וליונגר על העבודה בקיץ והפרי של השקט שהם השרו והבנייה המחושבת הייתה ההעפלה הממש לא צפויה לבתים אירופי.

היום יש את כל הכלים להעמיד קבוצה שגם תעשה עונה היסטורית, כל מה שצריך זה עבודה נכונה וקבלת החלטות מושכלת. כשאני רואה מה הולך פה אני תולש את השערות שאין לי על הראש, הקפריזיות נמצאת בכל פינה
איזה בנייה בדיוק הייתה ליונגר ואסי? בחייאת, מה שהביא אותנו לבתים באותה עונה זה ז׳וס והבונקרים של אבוקסיס (והייתי אומר אפילו את המשחקי נוקאאוט בשלבים המכריעים שהיו בארץ). נראה כאילו יש ניסיון להציג בכוח שבנייה מחושבת מביאה לתוצאות שזה נכון אבל ממש לא המקרה. עם כל הקפריזות של אלונה אני סומך עליה כמי שתתווה לנו דרך גם לעשור הבא, גם ליענקלה ולדוד הקנדי שכולם משפריצים כרגע על הקבוצות שלהם היו עונות עם רכש הזיה ובנייה לא ממש מוצלחת, זה גם חלק מההתפתחות שלנו כמועדון צמרת, כל עוד נישאר באיזור מצבנו יהיה טוב.

היום אנחנו עומדים מול חיפה הרבה יותר איכותית כאשר עומד על הקווים שלה המאמן הכי טוב בארץ ומהצד השני עומדת מכבי שמשלמת סכומים של ליגה איטלקית, יש את הכלים לעשות עונה היסטורית? לא ממש, גם אם יגיע זר נוסף. לדבר כאילו הצלחת על הרצפה זה קצת יומרני הייתי אומר.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לגביי שי אליאס ולגביי בניית הסגל לדעתי טוב שהוא הגיע אבל הוא היה צריך להגיע לא במחיר הזה.
בתכלס חוץ מקשר 50-50 שהביאו עכשיו בדקה ה90את עדן שמיר ושהחתימו את חמד וסלימאני ואת שאפי היינו צריכים מגן ימני וקשר שמאלי וקשר אחורי מחליף.
5 עמדות הגיעו, מגן ימני חסר לנו וקשר שמאלי גם כן.
במקום לחזק קודם את העמדות הבעייתיות ואז להביא אם אפשר קשר אחורי מחליף הביאו קודם מגן שהוא לא מכן והוא בכלל קשר עושה משחק, קשר אחורי מחליף שהגיע בסכום גבוה, חמד סלימאני ושאפי שהצליחו טיפה להרגיע אבל זר שישי לא הגיע עדיין, לא קשר שמאלי ולא מגן ימני ועוד אחריי שהעפלנו לבתים באירופה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
03 ספטמבר 2022, 02:01
איזה בנייה בדיוק הייתה ליונגר ואסי? בחייאת, מה שהביא אותנו לבתים באותה עונה זה ז׳וס והבונקרים של אבוקסיס (והייתי אומר אפילו את המשחקי נוקאאוט בשלבים המכריעים שהיו בארץ). נראה כאילו יש ניסיון להציג בכוח שבנייה מחושבת מביאה לתוצאות שזה נכון אבל ממש לא המקרה. עם כל הקפריזות של אלונה אני סומך עליה כמי שתתווה לנו דרך גם לעשור הבא, גם ליענקלה ולדוד הקנדי שכולם משפריצים כרגע על הקבוצות שלהם היו עונות עם רכש הזיה ובנייה לא ממש מוצלחת, זה גם חלק מההתפתחות שלנו כמועדון צמרת, כל עוד נישאר באיזור מצבנו יהיה טוב.

היום אנחנו עומדים מול חיפה הרבה יותר איכותית כאשר עומד על הקווים שלה המאמן הכי טוב בארץ ומהצד השני עומדת מכבי שמשלמת סכומים של ליגה איטלקית, יש את הכלים לעשות עונה היסטורית? לא ממש, גם אם יגיע זר נוסף. לדבר כאילו הצלחת על הרצפה זה קצת יומרני הייתי אומר.
חבר אם אתה לא זוכר היה פה פחד שנתפרק ונרד ליגה. בלי בעלים ובלי גב של מנויים מהקהל ושחקנים שהיו שייכים לבאר שבע ישבו על חוזים יקרים. כשאני אומר שהפרי הוא הבתים אני לא מתכוון באיכות מקצועית אני מתכוון בבניית קבוצה שברור מה היא ובדיוק לפי החזון של המאמן (לא מסכים עם הדרך שלו זה משהו אחר, גם אני לא) וגם קידום של שחקנים צעירים וכל זה תחת הגבלות קשות. בשקט בשקט ובלי דרמות ושינויי כיוון.
הקבוצה הזאת גם עשתה את העבודה שלה הרבה מעבר למצופה עם ההעפלה לשלב הבתים כשהביאה הכנסות שעזרו למועדון בתקופה סופר קשה.

היום יש את הכלים, אין תכנית עבודה. היה אפשר להריח מקילומטר את העובדה שלא יגיע זר לאירופה ואת העובדה שיביאו בלחץ של היום האחרון שחקן כמו שמיר הרבה לפני שבהנהלה חשבו להחתים אותו. אני עצמי רשמתי פה כבר לפני שבועיים שאני מהמר בביטחון ששמיר יגיע ואין לי חצי דבר עם מקורות ומקורבים, פשוט מזהה את הלכי הרוח.

עצם העובדה שבאפיק כל כך חשוב כמו הקונפרנס שיכול לשפר לנו משמעותית עמדות להמשך המאבקים בליגה בשנים הבאות אנחנו באים לא מוכנים ועם מקום פנוי לזר מלמד על בעיה קשה בתהליכים מקצועיים ובסדרי עדיפויות. אם יגיע זר מדהים לליגה (אני כמעט בטוח שיגיע זר, מקווה שיהיה טוב) זה רק יחזק את הפיספוס. אני לא מוכן להתעלם מהבעיה הזאת ובגלל זה אני מציף ואמשיך להציף אותה

שלח תגובה