רשמי: מיחאי קורהוט חתם על חוזה ל-4 עונות

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: רשמי: מיחאי קורהוט חתם על חוזה ל-4 עונות

שליחה על ידי bs war »

כן, תלכיד שלא יחזור.
צר לי לאכזב, אבל העתיד של הכדורגל הישראלי לא ברמה ולא יהיה ברמה של ההווה.
הדור של מיכאל אוחנה, גדי קינדה, אחמד עאבד ושובל גוזלן לא מתקרב לקרסוליים של הדור של מליקסון, יצחקי, תמוז, בוזגלו, נאתכו, שהר.

ואם כוכבי העתיד של ישראל הם ילדים עם 4 שערים בעונה בקבוצות תחתית בליגת העל אז המצב בקנטים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

דר אדום בנשמה כתב: בדיוק.
חוץ מויטור וגם פה לא היה איזשהו שידרוג דרמטי, ושידרוג של חוליה שגם ככה הייתה הצד החזק.
במקרה של ההונגרי הוא למשל סימן שאלה, יכלנו להחתים מגן שמאלי הרבה יותר מוכח, אני לא מדבר עם קווין קונסטנט הזה, אלא למשל על היווני, שחקן מוכח שטוב התקפית והגנתית.
ועם לוסיו גם למרות שאני חושב שבדיעבד זאת החתמה טובה יכלנו להחתים שחקן יותר מוכח ממנו.
רוב החלון הזה הקיץ זה הימורים.
לוסיו זה הימור, כרגע נראה הימור טוב לדעתי האישית, אבל מה יהיה עם ההונגרי ומי שאולי יחתום פה הזק פלפל שום ושמן זית הזה?
לא יודע, חוץ מאצילי לא ציפיתי לכוכבים, קהת למשל הוא לא כוכב, גם היווני לא כוכב, שחקן מוכח אבל לא כוכב נוצץ.
ואני למשל גם לא רציתי את אלמיידה אבל גם לא צריך ללכת מקיצון אחד (כוכב נוצץ) לקיצון השני (שחקן אלמוני מהליגה הברזילאית השנייה-שלישית).
בקיצור קיץ שלא באמת קדמנו את חילופי הדורות בו.
בקיץ הבא נצטרך להביא שני קשרי אמצע, קשר אגף (בוזגלו חולם לעזוב אותנו בלילות) ומי יודע מי עוד יעזוב...
מה אתה מבלבל את המוח על שחקן יווני שבחיים שלך לא ראית?!

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

bs war כתב:כן, תלכיד שלא יחזור.
צר לי לאכזב, אבל העתיד של הכדורגל הישראלי לא ברמה ולא יהיה ברמה של ההווה.
הדור של מיכאל אוחנה, גדי קינדה, אחמד עאבד ושובל גוזלן לא מתקרב לקרסוליים של הדור של מליקסון, יצחקי, תמוז, בוזגלו, נאתכו, שהר.

ואם כוכבי העתיד של ישראל הם ילדים עם 4 שערים בעונה בקבוצות תחתית בליגת העל אז המצב בקנטים.
מצב מפחיד.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב: מה אתה מבלבל את המוח על שחקן יווני שבחיים שלך לא ראית?!
שתה איתו אוזו בבלו לאגון ברודוס.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

הרכב הנבחרת הצעירה ממשחק הידידות היום:
גולן אלקסלסי, לירן סרדל, דור פרץ, עאיד חבשי, שון גולדברג, סגס תאמבי, נטע לביא, דוד קלטינס, עידו דוידוב, עומרי אלטמן, שובל גוזלן.

חוץ מלביא וקלטינס לא רואה פה אף אחד שיכול להשתלב היום בסגל שלנו. אולי גם פרץ, תאמבי ודוידוב עוד כמה שנים אם יתפתחו יפה.
לכל השאר אני לא נותן סיכוי להגיע ליותר משחקני הרכב בהפועל רעננה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

bs war כתב:הרכב הנבחרת הצעירה ממשחק הידידות היום:
גולן אלקסלסי, לירן סרדל, דור פרץ, עאיד חבשי, שון גולדברג, סגס תאמבי, נטע לביא, דוד קלטינס, עידו דוידוב, עומרי אלטמן, שובל גוזלן.

חוץ מלביא וקלטינס לא רואה פה אף אחד שיכול להשתלב היום בסגל שלנו. אולי גם פרץ, תאמבי ודוידוב עוד כמה שנים אם יתפתחו יפה.
וזה שהבוגרים ניצחו רק 1-0 זה לא מצלצל לך מוזר?
אם הם כל כך גרועים איך הבוגרים האימתנים שיש לנו פעם בדור עם השחקן שלא נפצע לעולם ניצחו רק 1-0?
אולי המצב לא כזה גרוע?
(חוץ מעמדת החלוצים)
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

אהבתי מאוד את מה שראיתי מהקליפ של קופר.

לעומת דוידזאדה, רמה אחרת לגמרי בשליש האחרון, וזה מה שחשוב לנו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

גיל שגיב כתב:
פסימי.

מיהאי,ויטור, לוסיו - חתומים למספר שנים ושלשתם בגיל 27...מה שסוגר לך את העמדות לשנים הבאות.

תוסיף את צדק,חיימוב,וואקמה,אוגו,סהר,בן ביטון,בראון,שבתאי,גאדיר,לואיי ואפילו דן ביטון והנה יש לך קבוצה לעוד מספר שנים טובות.

אז נכון, נצטרך מחליפים לברדה הובאן ומליקסון בשנים הקרובות, אבל השלד הקיים ברובו הוא בגילאים המתאימים.
רוב השחקנים שהזכרת הם שחקנים משלימים.
השלד המוביל שלנו בנוי מצדק, אוגו, הובאן, מליקסון, נוואקמה, ברדה. אולי אולי גם בוזגלו.
תוציא את אלה או אפילו את חלקם ואתה הופך מקבוצה שרצה לאליפות לקבוצה שמתמודדת על אירופה.

צדק - לאחרונה החליף תקליט והתחיל לדבר על אירופה. אף אחד לא ירים גבה אם הוא ייצא לבלגיה בעונה הבאה.

אוגו - אי אפשר לדעת מה תקבל ממנו ברמת הכשירות שלו וכמה שנים נותרו לו לשחק.

הובאן - כבר לא ילד. כנראה עונה אחרונה בקבוצה.

מליקסון - מת עליו. אבל פציע וגם פה הגיל מתחיל לעשות את שלו. כמה עוד שנים הוא יוכל לתת ברמות הגבוהות?

טוני - אי אפשר לדעת כמה יישאר פה. אני אופטימי לגביו רק בגלל הגיל.

ברדה - ע"ע הובאן.

בוזגלו - לא צריך להוסיף.

קבוצה בריאה אמורה לשמור על הרשימה הזאת ולהוסיף עליה 2-3 שמות מובילים חדשים בכל שנה, כשרצוי שאחד מהם יהיה ישראלי.
כמו שזה נראה כרגע, הצלחנו לשים יד רק על אחד כזה - ויטור - ואנחנו בדרך לאבד לפחות כמה מהם, מה שאומר שמצפות לנו עונות מלפפונים קשות בשנה-שנתיים הקרובות.

לסיכום אומר שוב שלפחות מבחינתי לא הייתה מספיק מחשבה קדימה מצד הקבוצה.
לא בפתירת הבעיות הקיימות (קישור, התקפה), ולא באלו שיגיעו בעתיד.

אני מתחיל להישמע כמו תקליט שבור אז אעצור כאן.
סליחה על החפירה.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

לגבי צדק, פרט מעניין:
הוא משכיר בית ממש לידי, לפני כמה ימים נודע לי שהוא רכש בית שנמצא עדיין בבנייה באותו מיקום בדיוק (גר באזור כדי ללכת לטרנר ברגל בשבת).
לא רואה את הבית הזה מוכן לפני פברואר 17.
לא חושב שיעזוב כ"כ מהר.
צריך משהו שממש אי אפשר לסרב לו, ואם טיבי ללא חוזה לא הצליח להביא הצעה טובה יותר מדי, אני לא רואה אחת כזו שתוגש עליו.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

yossi כתב:לגבי צדק, פרט מעניין:
הוא משכיר בית ממש לידי, לפני כמה ימים נודע לי שהוא רכש בית שנמצא עדיין בבנייה באותו מיקום בדיוק (גר באזור כדי ללכת לטרנר ברגל בשבת).
לא רואה את הבית הזה מוכן לפני פברואר 17.
לא חושב שיעזוב כ"כ מהר.
צריך משהו שממש אי אפשר לסרב לו, ואם טיבי ללא חוזה לא הצליח להביא הצעה טובה יותר מדי, אני לא רואה אחת כזו שתוגש עליו.
נגעת בנקודה, צדק שומר שבת, ולאט לאט מתחזק. לא רואה אותו מוותר כל כך מהר על השבת.
באירופה ברור שיהיה לו יותר קשה.
לדעתי מעבר שלו לאירופה יקום ויפול בדיוק על זה. לא חושב שיהיה לו כל כך קל למצוא מקום שהוא במרחק הליכה (יש אימונים בשבת גם אם המשחק בראשון)

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

הכל עניין של קרדיט.
אני יכול להגיד לך שלטעמי ואני מאמין שעוד כמה יסכימו איתי מהשרשימה שפתחו אתמול לדור פרץ, נטע לביא, קלנטיס, אלטמן ושובל גוזלן יש המון המון פוטנציאל ברמות הגבוהות ביותר וזה רק מההרכב. אגב גוזלן בעייני הכי טוב בנבחרת הזאת משחק כבר 4 עונות ומתחשל עם בערך 80 הופעות וכל זה עד גיל 22 (לא אופייני בכדורגל שלנו- ראו ערך מקסים בן 20 עם 7 משחקים)!!
בכל דור שגדל הכל נראה אפור, הרי מה היו אומרים על מליקסון יצחקי ושות' לעומת ברקוביץ רביבו חזן וחבריהם?

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אלדר כתב:
אני חושב שהקדמת את הפרישה של השחקנים.. ופה טמונה הבעיה. שוב, הכל קשור בשוק הישראלי. ויש עפ זה בעייתיות לצערנו.
חסר לנו שחקן יצירתי באמצע שיחלק כדורים לעומק לסגל כמעט מושלם!!! (וזה כמעט רק כי המגן עדיין בסימן שאלה).
פציעות זה חלק מהמשחק.

לגבי הרכש הקיים קח דוגמא שתענה לך.
מה השוער הצעיר של מכבי, אוחיון, עשה יותר מלוסיו וקורהוט בקריירה שרוצים אותו ב2 מליון יורו?
כסף הוא יכולת לשחק בסכומים גבוהים.

ברמה שאנחנו נמצאים, אנחנו צריכים להיות חדים כדי למצוא פוטנציאל של שחקנים שנבלעו בתוך השוק המטורף הזה.
לוסיו, קורהוט, הובאן, אוגו, וואקמה - זה בדיוק הוואקום שאנחנו נמצאים בו למציאת שחקנים.
דווקא שגיב יחזקאל במיליון יורו נשמע הגיוני ושפוי
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

רק לי הוא מזכיר מאוד את אופיר בתיקולים שלו? גם לפי הסרטון ששמו כאן, הוא אוהב ללחוץ גבוה כמוהו.
ובנוסף לזה, הוא יודע להרים, להצטרף להתקפה ולאיים על השער (איזה טיל מפחיד הוא נתן בסרטון של קופר). לא רוצה לנחס, אבל אני מבסוט ממה שאני רואה.

סמל אישי של משתמש
מליקסון24
Title: הפועלבלב גם ברגע הכי כואב

שליחה על ידי מליקסון24 »

דוידוב שחקן ענק. יצא לי לראות אותו בכמה משחקים עונה שעברה והוא היה מצויין. לא ממש עשיתי עליו סקאוטינג רציני ואני לא יודע בדיוק מה הוא יודע ומה לא יודע, אבל במשחקים שראיתי אותו הוא היה טוב. אם אני אלונה, הייתי נותן לשירצקי את הסכום שהוא מבקש עליו (לשמחתינו איזי כבר לא העושק שהיה, ככה לפחות אני מתרשם) אבל משאיר אותו בהשאלה אצלם לעונה אולי אפילו 2 עונות (תלוי במצב של מליקסון) לתת לו להתפתח בק''ש ואז להחזיר אותו על תקן מחליף למליקסון. יכול לעבוד לדעתי. כמובן שאנחנו צריכים מחליף למליקסון במיידי אבל לטווח הרחוק, דוידוב יכול להיכנס למשבצת שלו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

מליקסון24 כתב: דוידוב שחקן ענק. יצא לי לראות אותו בכמה משחקים עונה שעברה והוא היה מצויין. לא ממש עשיתי עליו סקאוטינג רציני ואני לא יודע בדיוק מה הוא יודע ומה לא יודע, אבל במשחקים שראיתי אותו הוא היה טוב. אם אני אלונה, הייתי נותן לשירצקי את הסכום שהוא מבקש עליו (לשמחתינו איזי כבר לא העושק שהיה, ככה לפחות אני מתרשם) אבל משאיר אותו בהשאלה אצלם לעונה אולי אפילו 2 עונות (תלוי במצב של מליקסון) לתת לו להתפתח בק''ש ואז להחזיר אותו על תקן מחליף למליקסון. יכול לעבוד לדעתי. כמובן שאנחנו צריכים מחליף למליקסון במיידי אבל לטווח הרחוק, דוידוב יכול להיכנס למשבצת שלו.
תשכח מזה.
אם אנחנו קונים את דוידוב לא נוכל להשאיל אותו לק"ש כי איזי שירצקי לא רוצה להשביח שחקנים בשביל קבוצות אחרות.
זאת הסיבה שדן ביטון לא מושאל היום לק"ש.
כי שירצקי רצה אותו אבל רצה לקנות ולא להשאיל...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה