שגיב יחזקאל חתם רשמית ל3.5 שנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oren2792

Re: שגיב יחזקאל חתם רשמית ל3.5 שנים

שליחה על ידי oren2792 »

tomer224 כתב:
06 פברואר 2024, 14:20
לא יודע איפה קראתי שהוא יכול לחתום גם אחרי שנסגר החלון
צריך לברר את זה
רק אם אופ"א נותנת לו אישור חריג לקבוצה שלישית. זה סיכון לא קטן שהוא לוקח, לך תדע על איזה דיין הוא נופל שם. אם אין אישור היום ב7 נסגרות לו כל האופציות.

סמל אישי של משתמש
RedDedic
Title: CrazyRed

שליחה על ידי RedDedic »

tomer224 כתב:
06 פברואר 2024, 14:20
לא יודע איפה קראתי שהוא יכול לחתום גם אחרי שנסגר החלון
צריך לברר את זה
אם הוא לא חותם בשום מקום עד סגירת החלון המשך העונה שלו נתונה לחסדיה של פיפא בלבד,שהסיכויים שם גם ככה לא מי יודע מה.
בואו נחכה

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Sir Alex Ferguson כתב:
05 פברואר 2024, 23:27
אתה יודע שאני אוהב אותך, אבל כמה שנים אנחנו מדברים על זה שנחכה לקיץ, ונחכה לינואר, ונחכה שנהיה קרובים, ונחכה שהדברים יתחברו, ואז אולי יחזור לה הטירוף?
גם בינואר שעבר וגם בינואר לפני היית קרוב למקום הראשון והיה חסר לך את השחקן הנוסף ללכת עד הסוף והיא לא עשתה את זה.
גם בחלון הנוכחי למרות הרצף ברור לכולם שיש כאן סגל קצר עם כל מיני שיפצורים (פוקו מגן, חטואל ולאחרונה סטויאנוב בעמדת החלוץ) ועדין אנחנו מחכים לרגע האחרון וזה לא מרגיש שאנחנו באמת שם ברצון במוטיבציה בשאיפות.

אלונה היא כמובן נכס ולמעט גולדהאר ושחר הדבר הכי טוב בכדורגל הישראלי היום, אבל די ברור שהיא השתנתה בשנים האחרונות ואיתה גם המטרות הריאליות שלנו.

הייתה לי תקווה כמוך אם הייתי רואה שינוי בשאר הגזרות, במחלקת הנוער, במחלקת המדיה, במעטפת המקצועית ובעוד הרבה מאוד דברים שעושים מועדון (כמו למשל חנות מועדון), אבל כלום לא השתנה, אלונה עדין מעמידה קבוצת צמרת אבל לא מחפשת לבנות מועדון.
זאת אותה הפועל באר שבע, רק עם פחות כסף ותשוקה וזה חבל כי אפשר לבנות כאן תחתיה דברים שיהפכו אותנו גם למועדון גדול ולא רק לקבוצה גדולה.

מחלקת נוער - שינו צוות מקצועי כמעט כל שנה בשנתיים-שלוש האחרונות כי כנראה לא היו מרוצים אז כן יש שינוי . מחתימים כישרונות גם ממחלקות נוער אחרות בארץ אז יש שינוי . משלבים שחקנים באימוני הבוגרים וגם בהכנסה אפילו רק לסגל משחקים אז כן יש שינוי .
מה עוד אתה מצפה ? באמת שואל

מחלקת המדיה - המחלקה במקום אחר מבעבר ומתפקדת טוב מאוד . היא עדיין לא מצויינת אבל היא מספקת אחלה תוכן . ראיונות עם שחקנים , מסיבות עיתונאים ועוד . המחלקה עברה שינוי מהותי .
מה חסר לך ?

מעטפת מקצועית - הוסיפו אנליסט . מה חסר לך ?

ועם כל זה -
נכשלנו להרחיב את בסיס האוהדים שהיה בימים היפים .
נתנו להצלחה לסחוף אותנו בלי לחשוב על היום שאחרי .
לא השקענו מספיק כדי לשמר את בסיס האוהדים הרחב שהתחיל להיבנות . לא היינו שם במעטפת , לא הטרפנו את המדינה , אין לנו כתבי חצר של אלונה ושופרות בערימות , אנחנו לא עובדים מספיק כדי לגדול . יש לנו משאב שהוא הנכס הכי גדול שלנו - כל הנגב - ואנחנו לא עושים איתו כלום .
וזה בדיוק ההבדל בין קבוצה למועדון .
הקפיצה מקבוצת צמרת למועדון צמרת .
אנחנו בדרך לשם ( וחבל שזה לא התחיל כבר בימי האליפות כי אז זה היה קל יותר ) ויש לנו עוד מה ללמוד . תמיד .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

עשה צעד מטופש שעולה לו עכשיו בישיבה בבית.
מקווה שימצא קבוצה בליגה הפוכה ולא יחזור לארץ בקיץ.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
06 פברואר 2024, 19:03

מה פספסתי פה? פיפ''א לא אישרה לו? מכבי חזרה בה? מה קרה פה בדיוק?
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

ForeverRed כתב:
06 פברואר 2024, 19:03
שיזדיין,מראה שהוא לא באמת רצה לחזור.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

Red Tiger כתב:
06 פברואר 2024, 19:34
שיזדיין,מראה שהוא לא באמת רצה לחזור.

יש לי בשורות בשבילך: הוא גם לא ניסה לשחק אותה שרוצה לחזור...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אורי אדום בנשמה כתב:
06 פברואר 2024, 19:28
מה פספסתי פה? פיפ''א לא אישרה לו? מכבי חזרה בה? מה קרה פה בדיוק?
לא ברור.
החלון נסגר וכרגע הוא תלוי בחסדי פיפא.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

ForeverRed כתב:
06 פברואר 2024, 20:13
לא ברור.
החלון נסגר וכרגע הוא תלוי בחסדי פיפא.

אם ככה, יקבל את האישור המיוחל כמו גדול וינחת בקריית שלום

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

Sir Alex Ferguson כתב:
05 פברואר 2024, 23:27
אתה יודע שאני אוהב אותך, אבל כמה שנים אנחנו מדברים על זה שנחכה לקיץ, ונחכה לינואר, ונחכה שנהיה קרובים, ונחכה שהדברים יתחברו, ואז אולי יחזור לה הטירוף?
גם בינואר שעבר וגם בינואר לפני היית קרוב למקום הראשון והיה חסר לך את השחקן הנוסף ללכת עד הסוף והיא לא עשתה את זה.
גם בחלון הנוכחי למרות הרצף ברור לכולם שיש כאן סגל קצר עם כל מיני שיפצורים (פוקו מגן, חטואל ולאחרונה סטויאנוב בעמדת החלוץ) ועדין אנחנו מחכים לרגע האחרון וזה לא מרגיש שאנחנו באמת שם ברצון במוטיבציה בשאיפות.

אלונה היא כמובן נכס ולמעט גולדהאר ושחר הדבר הכי טוב בכדורגל הישראלי היום, אבל די ברור שהיא השתנתה בשנים האחרונות ואיתה גם המטרות הריאליות שלנו.

הייתה לי תקווה כמוך אם הייתי רואה שינוי בשאר הגזרות, במחלקת הנוער, במחלקת המדיה, במעטפת המקצועית ובעוד הרבה מאוד דברים שעושים מועדון (כמו למשל חנות מועדון), אבל כלום לא השתנה, אלונה עדין מעמידה קבוצת צמרת אבל לא מחפשת לבנות מועדון.
זאת אותה הפועל באר שבע, רק עם פחות כסף ותשוקה וזה חבל כי אפשר לבנות כאן תחתיה דברים שיהפכו אותנו גם למועדון גדול ולא רק לקבוצה גדולה.
גם אני אוהב אותך.
שורה תחתונה - היא שמה בכל עונה 10-15 מיליון שקל מהבית, וזו השורה התחתונה.
זה קצה גבול היכולת הכלכלית שלה וזה מה שיש לה לתת, לפעמים זה יספיק כדי לזכות בגביע, לפעמים במקום לאירופה ולפעמים כשהדברים מתחברים זה גם יביא לשושלת של 3 אליפויות.

אפשר להמשיך ולבקר עד מחרתיים - בתקציב של 60 מיליון שקל בשנה אתה לא יכול להיות גם עם הסגל הכי טוב, גם עם מחלקת המדיה הכי טובה, גם עם מחלקת הנוער הכי טובה וגם עם צוות האימון והמנהלים הכי טובים.

בוא אני אגלה לך סוד - אנחנו כבר מועדון גדול, לא מכבי ולא חיפה אבל מועדון גדול.
בסיס אוהדים נאמן וגדול מאוד, ארון תארים סופר מכובד ועברנו ממזמן את מכבי נתניה, ואנחנו לא פחות מהפועל וביתר.

משה היקר, הגיע הזמן שאתה וכל יתר המבקרים יקבלו את זה באהבה שאנחנו אתלטיקו מדריד / נאפולי ולא ברסה ריאל יובה ואינטר.

כדי להפוך להיות מועדון בסדר גודל של מכבי ושל חיפה צריך פה איצטדיון של 30,000 מקומות, כלכלה חזקה יותר בדרום משמעותית, תוזפת של עוד לפחות חצי מיליון תושבים במטרופולין ב״ש וגם בעלים מצוין כמו אלונה שישקיע מכספו ויוסיף דלק למדורה.

בוקר טוב, יש נתונים טבעיים ובסיס טבעי שלא מאפשרים לבעלים בסדר גודל של אלונה להפוך אותנו לחיפה או מכבי, זה מה יש והגיע הזמן להבין את זה.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

oranu כתב:
07 פברואר 2024, 00:35
גם אני אוהב אותך.
זה קצה גבול היכולת הכלכלית שלה וזה מה שיש לה לתת, לפעמים זה יספיק כדי לזכות בגביע, לפעמים במקום לאירופה ולפעמים כשהדברים מתחברים זה גם יביא לשושלת של 3 אליפויות.

אפשר להמשיך ולבקר עד מחרתיים - בתקציב של 60 מיליון שקל בשנה אתה לא יכול להיות גם עם הסגל הכי טוב, גם עם מחלקת המדיה הכי טובה, גם עם מחלקת הנוער הכי טובה וגם עם צוות האימון והמנהלים הכי טובים.

בסיס אוהדים נאמן וגדול מאוד, ארון תארים סופר מכובד ועברנו ממזמן את מכבי נתניה, ואנחנו לא פחות מהפועל וביתר.

משה היקר, הגיע הזמן שאתה וכל יתר המבקרים יקבלו את זה באהבה שאנחנו אתלטיקו מדריד / נאפולי ולא ברסה ריאל יובה ואינטר.

כדי להפוך להיות מועדון בסדר גודל של מכבי ושל חיפה צריך פה איצטדיון של 30,000 מקומות, כלכלה חזקה יותר בדרום משמעותית, תוזפת של עוד לפחות חצי מיליון תושבים במטרופולין ב״ש וגם בעלים מצוין כמו אלונה שישקיע מכספו ויוסיף דלק למדורה.

בוקר טוב, יש נתונים טבעיים ובסיס טבעי שלא מאפשרים לבעלים בסדר גודל של אלונה להפוך אותנו לחיפה או מכבי, זה מה יש והגיע הזמן להבין את זה.
12,000,000+

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

oranu כתב:
07 פברואר 2024, 00:35
גם אני אוהב אותך.

קודם כל סחטיין על התגובה, באמת כיף לנהל דיון שיש אווירה נעימה.
תשמע קשה להתווכח אם מה שאתה, בסהכ הייתי שמח אם זה היה משוקף גם מהנהלה או אפילו בשיחות פתוחות עם באוהדים התיאום ציפיות הזה לדעתי הוא קריטי ואני חושב שהעונה לא עשו אותו כל כך טוב.
אין ספק שבאצטדיון 30 אלף עם מנויים פול היינו בשיח אחר לגמרי.
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

איצטדיון של 30000 בעצם יביא לכך שאלונה לא תצטרך להכניס את היד ולהביא כסף מהבית?

סמל אישי של משתמש
yarinbenizri94

שליחה על ידי yarinbenizri94 »

שיש כתב:
07 פברואר 2024, 16:00
נראה לי שהכוונה שבנוסף.

זה שאלה לרואי חשבון שבנינו, אם התקציב הוא 60 והיא מביאה 15 משאיר אותנו עם עוד 45 תוריד מזה כסף מאירופה והמנהלת וספונסרים כמה נשאר? זה בערך הסכום מהמנויים.. אז השאלה זה
כמה היום מרוויחים מהמנויים כשיש נגיד 10 אלף מנויים ובשביל לשערך נגיד נכפיל את הסכום הזה ב3
:צעיף:

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה

שיש כתב:
07 פברואר 2024, 16:00

לא.
כי אין לך עדיין מסות קהל כמו של מכבי ת''א/חיפה...

שלח תגובה