כמה רחוק ככה קרוב !!

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
זה שי !

כמה רחוק ככה קרוב !!

שליחה על ידי זה שי ! »

יום שישי מגיע והחברה עושה לי הפתעה יאללה נוסעים לאילת
מה לאן מתי אני שואל ?
היא אומרת קדימה יש לך שעתיים לארגן תיק ונוסעים חשבתי לרגע שמדובר בסוג של חטיפת השורדים בהישרדות
טוב מגיעים לאילת ואני אומר ואיי המשחק של ב"ש אני מקווה שיש 5 פלוס במלון כי עם לא אז עשית עיסקה ממש לא שווה
והחברה אומרת אוףף שי נוו באמת גם באילת הפועל ב"ש רודפת אותך עד שאנחנו ביחד ...
טוב מגיעים למלון והדבר הראשון שאני בודק זה עם יש את הערוץ ואכן יש השתחרר הרבה אוויר .....אוףףףף
כעבור כמה דקות אמרתי רגע איך אפשר לראות משחק בלי גרעינים ?
יורד לקיוסק לקנות .. פתאום רואה חבר אהה שי מה המצב ?
הכל בסדר אחי נוו מה אתה אומר עושים היום אני שואל ?
אהה ואללה איזה באסה אחי אין לי תערוץ הזה , נוו מה הבעייה אני אומר לו תבוא תראה אצלי, מההההה יש לך תערוץ עכשיו אני מסדר תעניינים עם החברה [ מסבן אותה ] ובא
מגיעים לחדר..!
החברה יושבת לידי ורק מתפללת שב"ש ינצחו כי היא יודעת שעם ב"ש לא ינצחו האילת הזה יהפוך להיות סיוט !
טוב יושבים ורואים את המשחק ב"ש לא משחקת טוב ואני ממש עצבני עוד שנייה צריך להכניס אותי לים מרוב שאני רותח
פתאום כדור חופשי .. ואני אומר לו אני אומר לך עם כבדה מרים זה 1-0 לנו כבדה בועט את הכדור מליקסון במין תרגיל אופיני עוזב את הכדור והכדור ברשת ואני יוצא למרפסת וצועק אדום עולה
2 אפס של קדוסי והכל ניראה די סגור
3 אפס של אופיר פשוט חלום ... מסתכל על חבר שלי ואומר תגיד לי בטוח שזאת הפועל ב"ש ??? שנתיים שלא נתנו משחק כזה ועוד בחוץ
4 אפס ואני חושב שדייי זה כבר לא אמיתי
ועוד החמצות ואני מקלל והחברה שלי דיי שי מה יש לך הם מובילים 4-0 ואני עונה לשחוט את הכבשה השחורה זה מה שאני רוצה כמה שיותר
שריקת הסיום הגיעה ואני רואה את הקהל האדום הנפלא שלנו שסוף סוף זכה לעידוד סוחף זכה לראות את הקבוצה שלו רצה נלחמת מבקיעה והתקפית !
עם ישחקו ככה אני מוכן כל שבוע ליסוע לאילת !!
כל הכבוד לכולם !!!

זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: כמה רחוק ככה קרוב !!

שליחה על ידי RedRock »

א. תקווה מאוד שהחברה לא נכנסת לפורום הזה אם אתה עדיין מעוניין בה :)
ב. את הניצחון הגדול על בית"ר בגביע (עם אוקפלה, לא עם בלאיץ'!) ראיתי באילת...אחלה חוויה! כנראה שווה לאוהדי הפועל לרדת לאילת במהלך משחקים. למרות שבתכלס - אני גם זוכר את התיקו בראשל"צ (בעונה הראשונה או השניה אחרי העלייה בליגת העל) כשלא היה שידור בטלויזיה וירדתי לאוטו בחניה במלון בשביל לשמוע שירים ושערים :D

ג. "ועוד בחוץ"???? הכי קל בחוץ ;)

ד. הדיאלוגים שעשית פה הרגו אותי, הרגשתי שאני ממש שם ליד!! :D

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

Re: כמה רחוק ככה קרוב !!

שליחה על ידי clark kent »

חחח כולנו נתקלנו בדילמה הזאת של טיול או ארוחה משפחתית או חתונה/בר מצוה ועוד כל מיני אירועים שמתגנשים עם משחקי הפועל..
הקבוצה הזאת היא הדבר אולי היחיד שנשאר לנו בזכרון בכל מקום בכל שעה ובכל תקופה בחיינו..
בואו רק נאהב את הקבוצה ונתמוך בה כל זמן שאנחנו יכולים (אני בטוח שהאנרגיות החיוביות שלך במהלך המשחק גם עזרו לנצחון הגדול- גם לך יש חלק בנצחון!)

שלח תגובה