האירועים הערב בדוחא וההשפעה על משחק העונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
simply-red

Re: האירועים הערב בדוחא וההשפעה על משחק העונה

שליחה על ידי simply-red »

azb852 כתב:רואים בברור שהשופט הרביעי ראה את מקרה אבוקסיס ראיו...שימו לב שהוא אומר לשופט בקשר
הוא עמד ממש מול האירוע מטר שתיים.
אז כנראה שהשופט הראשי פחד לקחת החלטה כזו ולהרחיק את השוער של מכבי ממשחק העונה. היה חייב פשוט חייב להוציא לו כרטיס אדום על המקום!

הדיון לגבי ראייקו לא נדחה והוא יתקיים היום, רוב הסיכויים שיורחק מהמשחק נגדנו ואולי גם מעוד משחקים, מכבי כמובן שיתנגדו ויערערו על ההחלטה מה שיגרום להם עוד ועוד התעסקות בפרשה ..

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

שופט יכול להרחיק, דר, אבל אף אחד לא הרחיק את ראיוקביץ'. מדובר בידיעה לא נכונה שתוקנה באמצעי התקשורת.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

מכבי תל אביב פשוט דוגמה לקבוצה שמבחינתה כל מטרה מקדשת את האמצעים. פשוט ביזיון. במקום שיעמדו ויקבלו את גזר הדין ובנוסף יתנו בראש פנימית לשוער הטיפש שלהם שעשה מעשה פשוט מטומטם לפני המשחק הכי חשוב הם מגבים אותו בכל מיני הליכים פשוט הזויים, זאת הבעיה הכי גדולה כשצומח מונופול במדינה.

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

פוסט שראיתי בפייסבוק,זה שי !

אני בדרך כלל בוחר שלא להגיב על כל אירוע, ומשתדל להעמיד את עצמי בכל הצדדים.

אבל יש דבר אחד שנורא מפריע לי, שלא מכבדים את הדגל שלנו, דגל ישראל ומנצלים אותו ניצול ציני לטובת מאבק ספורטיבי.

לפני שנתיים, מכבי ת"א התארחה בוסרמיל, בחימום השחקנים לפני תחילת המשחק נתבקשו שחקנים 2 הקבוצות להגיע לקו החצי, ולעמוד לדקה של מחיאת כפיים עם משפחה שכולה לזכר חללי צה"ל.

שחקני מכבי ת"א, הצוות המקצועי, המועדון עצמו, החליט שלא להשמע לקריאות הכרוז ובמקום לעמוד לדקה של מחיאת כפיים לזכר חללי צה"ל, ולכבד את המשפחה השכולה שעמדה על קו החצי, 20 מטר מהם, הם המשיכו בחימום כרגיל, מבחינתי זה יותר גרוע מלא לעמוד בצפירה ביום הזכרון. (אני חייב לציין שאוהדי מכבי ת"א כן כיבדו, וכן מחאו כפיים).

להזכירכם, אוהדי מכבי ת"א הגיעו עם קרוב ל60 דגלי ישראל למשחק נגד סכנין בדוח"א (שעם זה אין לי בכלל בעיה), העבירו את דגלי ישראל לשחקני מכבי ת"א, שהתעטפו בהם ואיתם יצאו מהאצטדיון.

לכל האוהדים של מכבי, מחזק אותכם לגבי דגלי ישראל - לכל שחקני מכבי שהתעטפו בדגל הקדוש הזה, שאני נלחמתי עבורו כמו רבים וטובים מקהל האוהדים שלכם ובכלל בספורט הישראלי, אתם ביישתם את הדגל, לפני שנתיים בחרתם שלא לכבד משפחה שכולה שעמדה בקו החצי בוסרמיל, לא רק שלא הגעתם לקו החצי, אפילו לא נעמדים למחוא כפיים, אלא המשכתם בחימום שלכם כרגיל.

לאחר שנתיים, אותם שחקנים שהיו בוסרמיל, בחרו להתעטף בדגל ישראל והרביצו ציונות במדינה שלמה, אתם, ערן זהבי, טל בן חיים, ואחרים שהיו בשתי המקרים, אתם לא מייצגים את הדגל שנשאתם על גבכם אתמול בלילה, אתם מאוד רחוקים מלעשות את זה.

וזו לא סתם פרובוקציה, זאת האמא של הפרובוקציות.

ערב טוב לכולם.
תמונה

סמל אישי של משתמש
crazyred
Title: קרייזי רד

שליחה על ידי crazyred »

simply-red כתב: אז מי הרחיק את סטויקוביץ' על היריקה בסיום המשחק נגדנו? אני חושב ששופט כן יכול להרחיק אחרי שריקת הסיום.
עם סטויקוביץ׳ השופט ציין זאת כתקרית חריגה והוא הורחק על ידי בית הדין מהמשחק.
בדיוק כמו ראיקוביץ׳. רק שאיכשהו יש לי תחושה שמכבי יצליחו לגרור את זה. גם חיפה העדיפו שסטויקוביץ׳ יורחק מהמשחק עם מכבי ולא מחצי הגמר.
הקהל לא מקלל אני אוהב את הפועל

נגד אלימות, לא בשביל אלונה, בשביל עצמנו

"המתגדרים בבקעת הריאליזם, סופם לשקוע בה עד צוואר" (יגאל אלון)

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

מקווה שבקבוצה לא מתעסקים כמונו בשטות הזאת... שבאנו בגישה לא נכונה הפסדנו גם לחבשי ולקריאף המגן הימני.

מה שמעניין זה איך אנחנו עולים למגרש, לא הם

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

זה שי ! כתב:פוסט שראיתי בפייסבוק,זה שי !

אני בדרך כלל בוחר שלא להגיב על כל אירוע, ומשתדל להעמיד את עצמי בכל הצדדים.

אבל יש דבר אחד שנורא מפריע לי, שלא מכבדים את הדגל שלנו, דגל ישראל ומנצלים אותו ניצול ציני לטובת מאבק ספורטיבי.

לפני שנתיים, מכבי ת"א התארחה בוסרמיל, בחימום השחקנים לפני תחילת המשחק נתבקשו שחקנים 2 הקבוצות להגיע לקו החצי, ולעמוד לדקה של מחיאת כפיים עם משפחה שכולה לזכר חללי צה"ל.

שחקני מכבי ת"א, הצוות המקצועי, המועדון עצמו, החליט שלא להשמע לקריאות הכרוז ובמקום לעמוד לדקה של מחיאת כפיים לזכר חללי צה"ל, ולכבד את המשפחה השכולה שעמדה על קו החצי, 20 מטר מהם, הם המשיכו בחימום כרגיל, מבחינתי זה יותר גרוע מלא לעמוד בצפירה ביום הזכרון. (אני חייב לציין שאוהדי מכבי ת"א כן כיבדו, וכן מחאו כפיים).

להזכירכם, אוהדי מכבי ת"א הגיעו עם קרוב ל60 דגלי ישראל למשחק נגד סכנין בדוח"א (שעם זה אין לי בכלל בעיה), העבירו את דגלי ישראל לשחקני מכבי ת"א, שהתעטפו בהם ואיתם יצאו מהאצטדיון.

לכל האוהדים של מכבי, מחזק אותכם לגבי דגלי ישראל - לכל שחקני מכבי שהתעטפו בדגל הקדוש הזה, שאני נלחמתי עבורו כמו רבים וטובים מקהל האוהדים שלכם ובכלל בספורט הישראלי, אתם ביישתם את הדגל, לפני שנתיים בחרתם שלא לכבד משפחה שכולה שעמדה בקו החצי בוסרמיל, לא רק שלא הגעתם לקו החצי, אפילו לא נעמדים למחוא כפיים, אלא המשכתם בחימום שלכם כרגיל.

לאחר שנתיים, אותם שחקנים שהיו בוסרמיל, בחרו להתעטף בדגל ישראל והרביצו ציונות במדינה שלמה, אתם, ערן זהבי, טל בן חיים, ואחרים שהיו בשתי המקרים, אתם לא מייצגים את הדגל שנשאתם על גבכם אתמול בלילה, אתם מאוד רחוקים מלעשות את זה.

וזו לא סתם פרובוקציה, זאת האמא של הפרובוקציות.

ערב טוב לכולם.
אם אני לא טועה נתברר שאף אחד לא עידכן אותם מראש ולא ממש שמו לב למה שקרה.
אפשר לקבל זאת ואפשר שלא אך הם הבינו את הטעות וכיפרו על כך במשחק שבו אירחו אותנו בבלומפילד (לא זוכר בדיוק כיצד, נדמה לי שאירחו את המשפחה או משהו דומה והכרוז אף הזכיר זאת).

סמל אישי של משתמש
The red one

מכבי תל אביב מנסים לדחות את הדיון גם כאשר החל. הדיין יוצא להפסקה של 15 דקות ובמהלכן ישקול את הבקשה. משהו שקשור לייצוג משפטי..לא בדיוק הבנתי..

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

הם עושים בשכל. רוצים שראיקוביץ עצמו יהיה מרוכז במשחק.

יאללה די להתעסק בזה. לא נבוא מוכנים לא נבעט לשער, נבוא מוכנים שום שוער לא יעזור להם.

סמל אישי של משתמש
The red one

דחו את הבקשה שמכבי הציגו - הדיון ממשיך כרגיל.

סמל אישי של משתמש
tamirkal

שליחה על ידי tamirkal »

אדום בלב בנשמהההה כתב:דחו את הבקשה שמכבי הציגו - הדיון ממשיך כרגיל.
אדום איפה אתה רואה את הדיון?

סמל אישי של משתמש
The red one

tamirkal כתב: אדום איפה אתה רואה את הדיון?
לא רואה. טל שורר מעביר עדכונים ישירים בטוויטר.

סמל אישי של משתמש
tamirkal

שליחה על ידי tamirkal »

אדום בלב בנשמהההה כתב: לא רואה. טל שורר מעביר עדכונים ישירים בטוויטר.
תודה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

תעדכנו

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

בספורט חמש, בכתבה הראשית יש עידכונים בחייב, כוחל ציטוטים.
לפי מה שרשום שם מכבי מתכוונת להגיש בקשה לדחיה, אבל הדיון ממשיך בהיעדרם של ראיקו והשני.
מישהן יכול להסביר איך בקשה לדחיה והדיון ממשיך? שןנא את כל ההליכים המשפטיים הבירוקרטיים האלו

שלח תגובה