במקיף ד' אני גדלתי... ביום שניכנס לקונכיה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

במקיף ד' אני גדלתי... ביום שניכנס לקונכיה

שליחה על ידי yedidel »

טוב, כל השנה השתדלנו לא להפריע למנוחתכם כאן ופתחנו פורום נפרד של באזר.

אבל הגיע זמן הפלייאוף והגיע הזמן להעיר את הדב הבאר שבעי משנתו, כי לא סתם מייחסים חשיבות עליונה ליתרון הביתיות בכדורסל.

אז סדרת רבע הגמר מתחילה מחר (עדכונים בבאזר), פנו קצת זמן ובואו להרעיד את הקונכיה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: במקיף ד' אני גדלתי... ביום שניכנס לקונכיה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ענק :D

תמונה

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

בהקשר לכותרת, מעדיף שיחזרו לשחק במקיף ד', הקונכיה הוא הכל חוץ מאולם כדורסל.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

אריק כתב:בהקשר לכותרת, מעדיף שיחזרו לשחק במקיף ד', הקונכיה הוא הכל חוץ מאולם כדורסל.
כשיש לך 2500+ עם עידוד, זה אחלה אולם כדורסל, אבל כשהארגון לא רואה לנכון להגיע למשחקים של הכדורסל ובמקום זה שולח כמה ילדים ששרים באר שבע.
אז כן, זה לא אולם כדורסל.
תמונה

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

maor20094 כתב: כשיש לך 2500+ עם עידוד, זה אחלה אולם כדורסל, אבל כשהארגון לא רואה לנכון להגיע למשחקים של הכדורסל ובמקום זה שולח כמה ילדים ששרים באר שבע.
עזוב את הארגון הוא לא רלוונטי. מניח שאם היית פעם או שאתה עכשיו חלק ממנו אתה בטח יודע שלא פשוט
לשלב בין השניים. האולם בנוי רע, אקוסטיקה גרועה מאוד, יציעים רחוקים מהמגרש, בקיצור אולם פסטיגל.
את אותה כמות מקומות יש גם בדרייב אין בת"א, יחי ההבדל.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

maor20094 כתב: כשיש לך 2500+ עם עידוד, זה אחלה אולם כדורסל, אבל כשהארגון לא רואה לנכון להגיע למשחקים של הכדורסל ובמקום זה שולח כמה ילדים ששרים באר שבע.
אני חושב שמאוד לא נכון להאשים כביכול את הארגון בחוסר האווירה שיש בקונכייה. אתם שוכחים שהארגון בכל זאת מורכב מאנשים רגילים עם עבודה ומשפחות (וזה לא שהעבודה של הארגון מסתכמת בכמה שעות ביום של משחק)

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

dor69 כתב: אני חושב שמאוד לא נכון להאשים כביכול את הארגון בחוסר האווירה שיש בקונכייה. אתם שוכחים שהארגון בכל זאת מורכב מאנשים רגילים עם עבודה ומשפחות (וזה לא שהעבודה של הארגון מסתכמת בכמה שעות ביום של משחק)
לדעתי זה מאוד נכון , כמה ילדים בני 12 שמחלקים קונפטי זה בסדר אבל ממש אי אפשר לצפות מהם להוביל את הקהל בקונכייה.
בכללי, הטירוף שניתן ליצור באולם כדורסל הוא גדול בהרבה ממה שאפשר לעשות במגרש כדורגל וחבל שמפספסים את זה אצלנו.
ובקשר לתירוץ הזה שלחלק מהאנשים בארגון יש עבודה ומשפחות, אז אין ספק שזה נכון אבל אף אחד לא מצפה מהארגון שישקיע בתפאורות לכדורסל אלא רק שיגיע לאולם ויעודד במשך שעה וחצי פעם בשבוע.
ואם יש אנשים מהארגון שעובדים ביום של המשחק , אז אני לא רוצה שהם יעזבו את העבודה בשביל המשחקים אבל אני בטוח שלא כל האנשים בארגון עובדים/עם הילדים שלהם ,שהם לא יכולים לפנות זמן.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

red and white כתב: לדעתי זה מאוד נכון , כמה ילדים בני 12 שמחלקים קונפטי זה בסדר אבל ממש אי אפשר לצפות מהם להוביל את הקהל בקונכייה.
בכללי, הטירוף שניתן ליצור באולם כדורסל הוא גדול בהרבה ממה שאפשר לעשות במגרש כדורגל וחבל שמפספסים את זה אצלנו.
ובקשר לתירוץ הזה שלחלק מהאנשים בארגון יש עבודה ומשפחות, אז אין ספק שזה נכון אבל אף אחד לא מצפה מהארגון שישקיע בתפאורות לכדורסל אלא רק שיגיע לאולם ויעודד במשך שעה וחצי פעם בשבוע.
ואם יש אנשים מהארגון שעובדים ביום של המשחק , אז אני לא רוצה שהם יעזבו את העבודה בשביל המשחקים אבל אני בטוח שלא כל האנשים בארגון עובדים/עם הילדים שלהם ,שהם לא יכולים לפנות זמן.
אל תשכח שהדבר הבסיסי שצריך זה קודם כל לאהוב כדורסל. מי שלא אוהב כדורסל אין לו מה לחפש שם.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אמנם אלו הן "צרות של עשירים" אבל עדיין קשה מאוד לשלב בין האהדה לכדורגל לאהדה לכדורסל (לשניהם יש לי מנוי, אגב), בטח בימים כאלו של פלייאוף ומלחמה על כל התארים מחד בכדורגל ומאידך פלייאוף מרתק בכדורסל.
קורה לא מעט שהמשחקים נערכים בימים עוקבים וקשה לבוא עם אנרגיות יום אחרי שגמרת אותן בטרנר במקרה הטוב או חזרת ב-2 לפנות בוקר ממשחק חוץ במקרה הרע.
לגבי האקוסטיקה - יש משהו במה שאריק אמר, אבל אני מניח שכשנשחק (בעזרת השם, עמה יעמיק וכו') בעונה הבאה נגד אריות ליגת העל (מכבי, ירושלים וכו') האולטראסאוט' יצטרף בכמויות יותר משמעותיות (צריך לזכור שרבים מאוהדי הכדורגל לא ממש מתחברים לכדורסל) ועם כל האמצעים- ותהיה שם אווירה ועידוד טוב.
הפועל אני כבר משתגע

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red and white כתב: לדעתי זה מאוד נכון , כמה ילדים בני 12 שמחלקים קונפטי זה בסדר אבל ממש אי אפשר לצפות מהם להוביל את הקהל בקונכייה.
לדעתי להאשים את הארגון זו כפיות טובה אחת גדולה. אתה לא נמצא בארגון ויכול להגיד מה בדיוק כל אחד עושה וגם אף אחד לא חייב דין וחשבון לא לך ולא לקבוצת כדורסל נטולת מסורת ותחושת שייכות.
אגב, הילדים שמגיעים לעודד לא קשורים לארגון

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

dor69 כתב: לדעתי להאשים את הארגון זו כפיות טובה אחת גדולה. אתה לא נמצא בארגון ויכול להגיד מה בדיוק כל אחד עושה וגם אף אחד לא חייב דין וחשבון לא לך ולא לקבוצת כדורסל נטולת מסורת ותחושת שייכות.
אגב, הילדים שמגיעים לעודד לא קשורים לארגון
ברור שלא, ואני לא מבין מה כפיות טובה בזה שאני חושב שהארגון צריך לבוא גם למשחקי הכדורסל.
יש את "הגלדיאטורים" שהם כביכול שולטים על העידוד במשחקים אבל באמיתי הם לא משפיעים ,יש רק ארגון אחד שיכול באמת להרים את העידוד בקונכייה וזה לא הגלדיאטורים.
שלא תבין לא נכון, זכותו של הארגון לא לרצות לבוא למשחקים אבל הם. צריכים להבין שבלעדיהם לא יהיה עידוד בקונכייה גם עוד 5 שנים

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

אתם מדברים על עידוד ואווירה בעוד הבעיה היותר גדולה היא הכמות.

הארגון לא יצליח להביא כמות גדולה. לוסרמיליה, לצורך העניין, יש הרבה יותר תפוצה מהארגון, הם מחלקים בכל משחק כרטיסים חינם אבל נרשמים שם בקושי 40 איש. חינם!

כמות האנשים שתגיע כי היא תדע שהארגון בא ויהיו שירים אולי תגיע ל20-30.

נאמר כאן לפני שבשביל להביא אנשים לכדורסל צריך:
א. שיאהבו כדורסל.
ב. קבוצות גדולות.
אז ב אולי יקרה מתישהוא בעתיד, אבל לגבי א - באר שבע פשוט לא עיר של כדורסל.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אני מזכיר לכם את הטירוף בפלייאוף הקודם שהיינו קרובים לעלייה, וזה היה לפני 7 שנים. פוטנציאל לקהל יש, בטח בפלייאוף

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

yedidel כתב:אני מזכיר לכם את הטירוף בפלייאוף הקודם שהיינו קרובים לעלייה, וזה היה לפני 7 שנים. פוטנציאל לקהל יש, בטח בפלייאוף
תקן אותי אם אני טועה ידידאל, אבל זה היה במהלך המאבק עם ז'ינו, כך שזה בעצם היה הדבר היחיד שהיה לקהל להתאחד סביבו. היום זה שונה.

סמל אישי של משתמש
8red

שליחה על ידי 8red »

אדום בלב בנשמהההה כתב: אז ב אולי יקרה מתישהוא בעתיד, אבל לגבי א - באר שבע פשוט לא עיר של כדורסל.
אז איך אתה מסביר את זה שלפני שבע שנים, בפעם האחרונה שהפועל ב"ש התמודדה בסדרות הפלייאוף על ההעפלה לליגת העל, הקהל איכלס עד כדי פיצוץ את הטריבונות של מקיף ד', עד כדי כך שהיו צריכים להציב שוטרים שימנעו כניסה של עוד קהל מחשש לדוחק??
ולאורך כל העונה הנוכחית, ובעיקר בשני משחקי הבית האחרונים היו כמויות יפות שלא היו מביישות קבוצות ותיקות בליגת העל.
הפועל אני כבר משתגע

שלח תגובה