פינה פסימית מחזור 4

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

פינה פסימית מחזור 4

שליחה על ידי שמעון א »

א. לא יודע מה חשבו להם בקבוצה שלנו שהחליטו שב"ש תתחמם ליד היציע הצפוני. טיפשות ממדרגה ראשונה.
ב. ההגבהות של בוזגלו וראדי - להקיא.
ג. משחק התקפה חסר אונים. 90 דק מול 10 שחקנים לא הצלחנו להגיע למצב אחד מהתקפה מסודרת. הכל ריבאונדים או בעיטות מחוץ לרחבה מחוץ למסגרת.

ד. הקרקס שצביקה הדר עשה לפני המשחק.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: פינה פסימית מחזור 4

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ה. הובאן
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

-קרנות ומסירה אחרונה - איום ונורא.
-פשוט לא מצליחים לסיים משחקים כמו זה, נגד ת'ון ומכבי.

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

חוסר ריכוז ופזיזות. קצת סבלנות ואחריות (ע"ע בוזגלו), ואנחנו עם 12 מ12.
כושר גופני לקוי אצל חלק מהשחקנים.
בוזגלו- מתקשה להתחבר לשיטה פשוט גרוע בקבלת כדורים לעומק.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

לא מבין למה הוגו יצא.

סוארז חלש להחריד, כל כדור שמגיע אליו התקפת לב! לא ייאמן מה קורה לו.

תבנית משחק מאוד קבועה ושבלונית. זאת אומרת, במחצית ראשונה הם כמעט לא שיחקו על האגפים וראו שלא הולך. אז בשנייה הם שינו לשחק -רק- על האגפים וכמעט לא מהאמצע. ונכון, חיפה צופפה וסגרה יפה מאוד את ההגנה שלהם, אז לשנות! לנסות לבעוט יותר מרחוק (לדעתי היו רק איזה 3 בעיטות, 2 מהן של הובאן שדווקא היום לא דייק) . .אולי זה לא קשור לתבנית משחק, אולי זה קשור לטקטיקה או ליכולת של השחקנים..אבל..אוף...

כל כך הרבה קרנות - אפס סכנות שיצרנו מהם.

בדיעבד עדיף שלא היה אדום בכלל.

לצערי עידוד חלש בדרומי ברגעים שבאמת היה צריך. ומודה - גם אני חטאתי בזה.

עניין הדגלים דיי חורה לי. נכון, יציע אולטרס. נכון, כמו 'כולם'. נכון, תרבות עידוד. מסכים עם ה-כ-ל! אני לא חבר באולטרס ולא הייתי, אבל אני באמת אוהב את העולם הזה ואת הסצינה. מבין את כ-ל מה שקורה בעולם הזה חוץ מדבר אחד שזה הדגלים: הם מסתירים למי שיושב מאחורה, לנופף איתם 90 דקות זה בלתי אפשרי למנופף, הם עלולים לבלבל את השחקנים שלנו והכי חשוב - אין להם שום אפקט על המשחק. הם לא דוחפים, הם לא משנים משהו. הבן אדם שמנופף בדגל סביר להניח לא שר כמו אחד שלא עושה את הפעולה הזו, אז הפסדנו מעודד אבל מה הרווחנו? דגל! וואלה.
במהלך המשחק אחד מהארגון הרים דגל גדול 3-4 שורות מתחת לבמה, מה שגרם להרבה שורות מאחוריו לא לראות. היו הרבה צקצוקים של תוריד ת'דגל, כי זו הייתה המחצית הראשונה ששלטנו בה וזה הפריע להרבה, וזה הגיע למצב שהוא צרח וקילל "עד שאתם לא מעודדים הדגל לא יורד פרנציפ לא תראו כלום". נו, באמת, בשביל זה כל הרעש והדגלים והטררם? כדי להתחיל מלחמות בקהל? וזה כמעט גם הגיע למכות שם, ראיתי אותו או אחד אחר מטפס שורה למעלה והיה נראה שיתחיל שם איזה משהו. עכשיו אני קורא בפייסבוק על ילד קטן שהוכה על ידי אנשים מבוגרים שדרשו ממנו להוריד את הדגל.
שורה תחתונה - חבל ללכת נגד הקהל. לא יקרה כלום אם בהמשך יביאו דגלים יותר קטנים, שינופפו אותם בשורה הראשונה בגוש, יסתירו ל4-5 שורות של הארגון מאחורה וסלאמתק.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

אף אחד לא הכריח אנשים לשבת בדרומי, הרי אמרו שיהיו דגלים. חוץ מזה, יש כל כך הרבה מקומות. אני נניח בא עם חבר שלא אוהב שדגלים מסתירים לו וזה, לכן ישבנו יותר בצד שמאל ולא באמצע.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

חוץ משהר שגם לו יש עוד מה להוכיח אין לנו גולר.
ארבייטמן חלש עד עלוב. סוארז בנסיגה, גם צדק לא גדול.
קרנות מביכות, לא מבין למה במחצית הראשונה התעקשנו להיכנס לתיבת החמש. איפה הבעיטות מרחוק?

כדורגל ברמה נמוכה מאוד. שוב הפגנו אופי עלוב.
מאכזב מאוד.

לא מבין מה ההתלהבות מההופעה של סטויקוביץ'. ההדיפה הגרועה מהבעיטה של ראדי (מה יש לסרבים מהדיפות לאמצע?) היייתה חייבת להיגמר בגול. לא זכורה לי איזו הצלה מדהימה.
שוב בועטים על השוער ומוציאים אותו גדול.
גם לא ממש מבין על איזה מצבים מדברים. חוץ מהבישול של סטויקו והבעיטה מרחוק של מליקסון לא עשינו כלום.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

הפועלעולה כתב:אף אחד לא הכריח אנשים לשבת בדרומי, הרי אמרו שיהיו דגלים. חוץ מזה, יש כל כך הרבה מקומות. אני נניח בא עם חבר שלא אוהב שדגלים מסתירים לו וזה, לכן ישבנו יותר בצד שמאל ולא באמצע.
מסכים, ובכל זאת, גם אנשים שלקחו מרווח 'ביטחון' מהדגלים (אני למשל ישבתי שורה 17 וזה הסתיר לי) סבלו מזה. דווקא בצד שמאל היו הכי הרבה דגלים, בעצם, שם ישב הגוש, אז מוזר איך לא נתקלתם בזה.

ובכל מקרה זה לא משנה. חבל ללכת ראש בקיר נגד כל הקהל בקטע הזה. לא בקטע רע? אני הראשון שמעריך כל דבר שהארגון האדיר הזה עושה למען הקהל שלנו, את הקטע של הדגלים ביציע אף פעם לא הבנתי, וחבל כי זה יגיע לפסים אלימיים בסוף בוודאות. אני זוכר שכתבתי את זה עוד שהתחיל הדיבור על היציע הדרומי, עם הדגלים וכד', והנה היום ילד הוכה לדבריו והבחור מהארגון גם כמעט פתח שם תגרה עם מישהו..חראם שעל שטות כזו (דגל) מרימים כזה עניין..

אגב עוד דבר פסימי - לצערי מבחינת האנשים זה נראה כמו שער 5. ציפיתי ליותר 'רוח צעירה' , אבל ראיתי הרבה אנשים מבוגרים, שבטח לא יעמדו 90 דקות ויעודדו (מה עובר לראש של אדם בן 50+ שבאצטדיון כזה הוא עושה מנוי דווקא לדרומי...), ראיתי אבות ואימהות עם בנים שלצערנו הם לא כמו משפחת מרקוביץ', ראיתי אנשים שאני מכיר שבכלל לא אוהדי הקבוצה באים בשלל צבעי הקשת והמותגים. ממש ציער אותי, ואחר כך זה גם התבטא בעידוד החלש בדקות הקריטיות...

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

1 מ-6 בבית.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא יודע על מה אתה מדבר לגבי הילד כי לא נכנסתי לפייסבוק עדיין, אבל שוב. אמרו שיהיו דגלים. אמרו לא לקנות מנוי אם אתם לא רוצים דגלים מול הפרצוף. מי שקנה ובוכה - בעיה שלו ולא צריך לשנות כלום.

--

^ כן, גם זה. ועוד משהו- לא מצליחים לחבר 2 ניצחונות רצופים, כולל הטוטו ומן הסתם אירופה. מקווה שזה לא יהיה קיצוני כמו שלפני שנתיים זה התבטא בנתונים לא מספיק טובים בבית ועונה שעברה בכלל ביזיון שלם במשחקי חוץ וזה יתאזן תוך כדי שהעונה תתקדם.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

איצטדיון חדש, מנטליות ישנה.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

אריאל2 כתב:איצטדיון חדש, מנטליות ישנה.
לא מסכים. הפועל בש מפסידה משחקים כאלה עוד בטקס הפתיחה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אביאל כתב:1 מ-6 בבית.
!!!
ועם קצת ריכוז 6 מ - 6.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

כמה קשה להיות אוהד הפועל ב״ש

כמה אנחנו צריכים לסבול בשביל לשמוח

E26

שליחה על ידי E26 »

: גול : אתייחס רק מקצועית ואשאיר את פסטיבל המסביב של טרנר.
משחק קבוצתי חלש מאוד.
אני שם כאשם מרכזי על הגריל את ברק בכר שלא ניהל נכון את המשחק ולא הגיב נכון למהלך המשחק.
במשחק כזה ברדה דווקא ברדה היה חייב לפתוח. לתת שקט, ביטחון, מנהיגות.
חסר לנו הרוע, הקילר אינסטינק, הגרוש ללירה.
מדקה 2 הם באדום, ועדיין לא היה לנו תכלס, בכר שבק״ש היה מבצע חילופים אפילו בדקה 30 נשאר ״פחדן״ הפעם ולא הגיב לאירוע הזה. עם המומנטום של הקהל וההתלהבות הוא היה חייב להוציא קשר אמצע(הובאן) ולהכניס את ברדה כחלוץ להוסיף מחץ מבחינתי בדקה 20 אחרי שלמרות האדום המשחק היה מבולגן וללא תאכלס.
במקום זה במחצית השנייה הוא עשה את החילוף הזה והוציא את אוגו המטאטא הכי טוב שלנו במרכז המגרש ולא את הובאן שהיה חלש היום. אני חושב שבכר עם ניהול משחק נכון יכל להוציא 3 נקודות אבל גם הוא נשאב להתרגשות ולבינוניות. לצערי בפן המנטלי שציפיתי לראות שיפור עדיין אין תוצאות מלבד דוידזאדה.

גורש במשחק רגל עלוב.
סוארז בירידה, מכיפת ברזל הוא מתחיל להזכיר את פאיו עם התקפי הלב.
שיר צדק במשחק חלש ושיחק ללא ביטחון כשהוביל כדור.
בוזגלו חלש מאוד, היה חייב להיות מוחלף במחצית.
ארביטמן. כשיש לך הזדמנות אתה לוקח אותה ולא בעוט בדלי.
מליקסון - היה חייב לקחת עליו את המשחק במיוחד במחצית השנייה ולבוא יותר לקחת כדור מהאמצע. מפתיע שבכר לא עשה התאמות כאלה. כאלה
יש עוד המון מה לרשום מקצועית, אבל האשמה מבחינתי על המאמן שלא ניהל וקרא נכון את המשחק.

שופט- תמות.

משהו אחרון - מהרגע שיצא האדום ידעתי שהמשחק יגמר ללא ניצחון. רוני לוי אלוף בעמידה על המגרש.
הייתה לי הרגשה של משחק אפור עוד מלפני המשחק כמו הקירות האלה. חפרנו על זה, אבל זה פשוט מזעזע וחייבים לעשות עם זה משהו.

פיקנטריה:
בשנתיים האחרונות בכל פעם שמקקי מעדה לא ידענו לנצל את זה לטובתנו. שום דבר לא השתנה בפן הזה. פשוט נאיבים.

שלח תגובה