"וזה יבוא, אתה תראה..."

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

"וזה יבוא, אתה תראה..."

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

https://www.facebook.com/mazi.ohayon.52?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;

"וזה יבוא, אתה תראה..."

המשחק הזה הוא התמצית של פיטורי אלישע לוי. הקבוצה האנמית, המפחדת, זאת שמגיעה למשחקי עונה בתחושה שזה קצת גדול עליה. הגיע הזמן לשינוי.

יש לנו קהל ענק. קהל אוהב, תומך ואופטימי, שבכל ליבו רוצה לשמוח. זה לא היה הזמן שלנו... בניית קבוצת צמרת לוקח זמן. מנטליות לא משנים בשנתיים. ועם כל הכאב - מאחלת לנו אכזבות צמרת וגביע, ולא שמחת הישארות בליגה. אם לאלונה יהיה את הכיס ואורח הרוח - אז זה יבוא. נשחק משחק עונה, ועוד אחד, ועוד עשרים, וזה יבוא.

...

רק אלוהים יודע כמה רציתי שננצח, וכמה כואב לי - על עצמי, על הקהל האדיר הזה, על כל הילדים שמחפשים גיבורים באדום, ועל הגיבור שלי באדום, על הסמל שלנו - על זה שכנראה נועד להיות הגיבור הטראגי שלנו, נסיך לב אדום.

זה יבוא, אתם תראו. אנחנו נחכה שנה, וחמש, ועשר, וזה יבוא. וזה יהיה יותר מתוק ויותר שמח ויותר מרגש ממה שכל אוהד רווי תארים יודע. עם הזמן, הסבלנות, הניסיון והאמונה, זה יבוא. וזה יהיה הרגע שלא נשכח כל החיים. אתם תראו. אלוהים, רק שיבוא.

סמל אישי של משתמש
matanred
Title: קרייזי-רד

Re: "וזה יבוא, אתה תראה..."

שליחה על ידי matanred »

איתך במאה אחוז..שבורים וכואבים אבל הזמן יעשה את שלו אנחנו נחזור לעודד ולהאמין

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

זה יבוא.

רק עד שיבוא צריך לנקש את העשבים על מנת שהעצים והפרחים הבריאים יצמחו ללא הפרעה.

זה הזמן לנקש עשבים !

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

אני לא יודע ממה אתם שואבים אופטימיות.
אלישע הוא לא כל הבעיה. יש נגע רע ואינטרסנטי בקבוצה וזה מתחיל ממחלקות הנוער, עד שלא יעיפו את כולם בחיים לא נאיים על שום תואר.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

תודה על הפוסט.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:https://www.facebook.com/mazi.ohayon.52?fref=ts

"וזה יבוא, אתה תראה..."

המשחק הזה הוא התמצית של פיטורי אלישע לוי. הקבוצה האנמית, המפחדת, זאת שמגיעה למשחקי עונה בתחושה שזה קצת גדול עליה. הגיע הזמן לשינוי.

יש לנו קהל ענק. קהל אוהב, תומך ואופטימי, שבכל ליבו רוצה לשמוח. זה לא היה הזמן שלנו... בניית קבוצת צמרת לוקח זמן. מנטליות לא משנים בשנתיים. ועם כל הכאב - מאחלת לנו אכזבות צמרת וגביע, ולא שמחת הישארות בליגה. אם לאלונה יהיה את הכיס ואורח הרוח - אז זה יבוא. נשחק משחק עונה, ועוד אחד, ועוד עשרים, וזה יבוא.

...

רק אלוהים יודע כמה רציתי שננצח, וכמה כואב לי - על עצמי, על הקהל האדיר הזה, על כל הילדים שמחפשים גיבורים באדום, ועל הגיבור שלי באדום, על הסמל שלנו - על זה שכנראה נועד להיות הגיבור הטראגי שלנו, נסיך לב אדום.

זה יבוא, אתם תראו. אנחנו נחכה שנה, וחמש, ועשר, וזה יבוא. וזה יהיה יותר מתוק ויותר שמח ויותר מרגש ממה שכל אוהד רווי תארים יודע. עם הזמן, הסבלנות, הניסיון והאמונה, זה יבוא. וזה יהיה הרגע שלא נשכח כל החיים. אתם תראו. אלוהים, רק שיבוא.
מזדהה עם כל מילה.
למרות הכאב העצום וההשפלה שגברה באלפי מונים על זו הנוראית שספגנו אז, בקרקדה, אני בטוח שהמועדון שלנו יצא גדול ומחוזק ממנה.
אני רוצה לומר לכל אחד ואחד מכם, האבל שלנו היום הוא קונצנזוס שלא היה כדוגמתו מאז ימיו האפלים של זינו.
אנחנו כואבים והמומים את המחדל שהתרחש אמש על כר הדשא בחיפה,
את הביזיון שאין לו אח ורע,

אבל מי שהסתכל אתמול מימין ומשמאל, ראה מאות ילדים צעירים שמדקלמים את מילות השירים בגאווה,
ראה אמהות שמבדילות בין סוארס לאוגו, בין דוידזאדה לביטון, בין נאסר לגבאי- ראה ויודע, זה יבוא.

באבל כמו באבל, היום הראשון לבכי והתפרקות, השני לבכי וזכרון, השלישי לבכי, הרביעי להשלמה, החמישי להנצחה, ביתר הימים אוספים את השברים ומתכננים את העתיד.

בכינו, נבכה, זה כואב, זה יכאב- אבל הפועל באר שבע תמשיך להיות מועדון שמתחרה על כל התארים על אפם וחמתם של כולם.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
matanred

שליחה על ידי matanred »

Totti כתב:
בכינו, נבכה, זה כואב, זה יכאב- אבל הפועל באר שבע תמשיך להיות מועדון שמתחרה על כל התארים על אפם וחמתם של כולם.
!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

zivmay כתב:אני לא יודע ממה אתם שואבים אופטימיות.
אלישע הוא לא כל הבעיה. יש נגע רע ואינטרסנטי בקבוצה וזה מתחיל ממחלקות הנוער, עד שלא יעיפו את כולם בחיים לא נאיים על שום תואר.
כולם? מה זה אומר כולם? פרט

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

ns75 כתב:
כולם? מה זה אומר כולם? פרט
לדעתי הוא מתכוון כל הצוות המקצועי במערכת.
ממנכ"ל ועד אחרון המאמנים.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

לא יודע אם אתם זוכרים את השינוי של מקקי,
כשמי'ץ הצטרף לא הכל הפך לוורוד בשניה.
הוא הביא מנהל מקצועי שעשה חריש עמוק מאפסנאי עד למאמן.
עכשיו אני לא בא לגרום לזה שיפטרו מישהו, כי זה הפרנסה של כל בן אדם, אבל יש תחושת מיצוי מהצוות הנוכחי,
אם זה אסי רחמים שהוא מבחינתי שוער ענק וסמל גדול במועדון אבל מנכ"ל לא משהו וזה בלשון המעטה, אם זה צוות כושר על הפנים או אפילו
דובר שהוא לא במשרה מלאה. אלונה צריכה לקחת מישהו רציני ( ואם אפשר מחו"ל שלא דובר את השפה ) שיעשה חריש ענק, שימו לב לשקט המדהים במועדון הזה,
אפשר להגיד עליהם הכל, משחצנים עד מועדון של כסף, אבל אי אפשר לקחת מהם את הסדר והשקט.
מקווה שאלונה יחד עם אלי יבינו שהם שמים את הכסף וכול הכבוד, אבל הידע שלהם בכדורגל הוא בסה"כ כמו של אוהד ממוצע.
תמונה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

גרסת אלונה:

אוהדים יקרים ואהובים,
הלב כואב ואני מרגישה חובה לכתוב לכם כמה מילים:
כשלנו במבחן ולבי נחמץ לראות איך אכזבנו אתכם- הורים, ילדים, אוהדות ואוהדים- לא לזה פיללנו.
למרות הכאב והקושי, זה הזמן לאסוף את השברים ולהביט קדימה. הכי קל זה להיכנע ולהרים ידיים, אבל אנחנו לא עשויים מהחומר הזה.
אומר הפתגם: "הדרך אל האושר רצופה מכשולים רבים", ואתמול נתקלנו במכשול כואב בהתקדמות העצומה שלנו כמועדון, זהו לא הראשון וגם לא האחרון.
יחד נמשיך להתקדם, מכל מכשול נצא חזקים ומחושלים יותר עד שנגיע לתהילה.
אני מודה לכם, לכל אחת ואחד מכם על תצוגת תמיכה מרגשת ובלתי נשכחת.
כבוד הוא לי להיות חלק מכם,
שלכם,
אלונה

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

yossi כתב:גרסת אלונה:

אוהדים יקרים ואהובים,
כשלנו במבחן ולבי נחמץ לראות איך אכזבנו אתכם- הורים, ילדים, אוהדות ואוהדים- לא לזה פיללנו.
למרות הכאב והקושי, זה הזמן לאסוף את השברים ולהביט קדימה. הכי קל זה להיכנע ולהרים ידיים, אבל אנחנו לא עשויים מהחומר הזה.
אומר הפתגם: "הדרך אל האושר רצופה מכשולים רבים", ואתמול נתקלנו במכשול כואב בהתקדמות העצומה שלנו כמועדון, זהו לא הראשון וגם לא האחרון.
שלכם,
אלונה
אין עליה
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yossi כתב:גרסת אלונה:

אוהדים יקרים ואהובים,
שלכם,
אלונה
אישה גדולה מהחיים.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

נשמה ענקית, מפחיד לחשוב כמה היא אפילו יותר חזקה מהאוהדים.
בעלים אחר היה אומר אני פה כבר הרבה שנים, שמה מליונים ולא מקבלת מזה שום דבר, אבל היא ממשיכה להאמין ולא משתגעת עם תקציבים ענקיים רק כדי להיות שווים למקקי.

מת עלייה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מאוהב בה.

שלח תגובה