מכתב לאלונה..אג'ידה...וגם לאוהדים.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

מכתב לאלונה..אג'ידה...וגם לאוהדים.

שליחה על ידי גיל שגיב »

נתחיל במשהו אישי -

אשפלה.

זה מה שאני הרגשתי אתמול יחד עם 13000 אוהדים, אפשר להפסיד וזה קורה לכל קבוצה ועוד יקרה לנו, אבל להיות מושפל ?
זה כבר יותר מידי.

1. אלונה היקרה - לצערי הפסדנו את משחק הגמר עוד בינואר....רבות דובר על המהלך שלא צלח ועל ההשלכות הצפויות בעקבותיו.
מה לעשות שבחיים מרבית האירועים צפויים, וזה שנתעלם מהצפוי לא יגרום לזה שהצפוי לא יתרחש.
רוצה לומר - כששני שחקנים חשובים בהרכב הראשון כמו אג'ידה ופאיו מבינים שויתרת עליהם וכי דרכם הסתיימה בקבוצה, אין מה לצפות שמהלך נסוג יגרום להם למחוק את הדברים, זה לא אנושי...זה לא מציאותי, זה לא יקרה לעולם ולראיה זה לא קרה.
מאז ינואר יש ירידה חדה במיוחד ביכולת של פאיו וגם אג'ידה לא בדיוק בשיאו.
אז מה היית אמורה לעשות ?
לקחת את אלישע לשיחה נוקבת, להבהיר לו שגם אם הוא מתנגד למהלך את הבעלים וכי ברגע שהדבר פורסם ויש סיכומים עם נוואקמה ומרציאנו...אין לך ברירה אחרת וכי גם אפ פאיו מסרב לעבור להפועל תל אביב הוא יוקפא ולואי ישחק במקומו ואם אג'ידה יעשה בעיות נשחק עם השוער השני.
גדול עליך ? מורכב ? מי אמר שלנהל קבוצה מקצוענית זה לצאת לפקניק...
ולגבי המהלך עם אלישע, נכון שאת לא יזמת אותו, אבל יכולת להקפיא ולומר לדודו דהן שתשקלי את הדברים אחרי הגמר ורק לאחר פנייה לאיזי...זה שפנית מייד לאיזי היה אולי צודק אבל לא חכם....רצית לצאת בסדר עם כולם....להתנהל בצורה הוגנת כפי שהיית מצפה שינהגו כלפיך ומנגד קיבלת תגובה מהבטן של איזי שפשוט הגיב כאדם קטן ופגוע ופוצץ הכל מתוך ידיעה וחוסר אכפתיות מה זה יעשה להפועל באר שבע...רק שאותו זה ממש לא עניין....ואולי בעצם כן ? מי יודע אולי בהפוך על הפוך הוא כיוון לכך שאנחנו נפגע ודרכו למקום השני תיסלל.
יהיה אשר יהיה אלונה, הטובים והצודקים בסוף מנצחים.
ואת גם טובה, מקסימה וצודקת ואנחנו עוד נחגוג איתך תארים בעתיד, אני בטוח.

2.אוסטין אג'ידה - תבקש תמלילים מוקלטים מתחנות הרדיו השונות ששידרו את המשחק אתמול, אני האוהד המושפל שלמרבה הצער לא יכולתי לעמוד בבושה ברחתי בבושת פנים מהיציע בדקה ה- 70 לערך....שמעתי את המשך המשחק ברדיו ולפחות פעמיים נדרשו הפרשנים בתחנות שונות ברדיו לתת את דעתם על השערים שקיבלת תוך כדי רמזים בגודל של פיל על חשד לפלילים...
אז לא, אני לא אחרוץ כאן את גורלך.
אם חלילה עשית כך - אלוהים ישלם לך.
ואם פשוט שיחקת חלש - שאלונה תזרוק אותך.
בשני המקרים, שחרר אותנו ממך, מהיום כל מבט לעברך יהיה בגדר שלט התרסה למשחק ההשפלה, אני ועוד אלפים כבר לא יכולים לראות אותך במדי קבוצתינו אז עשה טובה ועזוב את הקבוצה ומייד ויפה שעה אחת קודם.

3. לאוהדים הנפלאים ולגוש המעודד -
אולי זה לא הזמן....אבל ככה לא נערכים למשחק גמר.
לא עומדים ומקשיבים לצהלות אוהדי מכבי כאשר הם מעודדים את השחקנים שלהם בפתיחה.
לא מסתפקים בשריקות בוז כאשר הכרוז מקריא את שמות שחקני מכבי.
לא מנסים לשיר בכוח כנגד מוסיקה שנשמעת.

מה כן ?
נערכים עם תכנית שירה בכל סיטואציה .
מה עושים ומה שרים בכל מצב נתון ואיזה שיר הכי אפטיבי לאותו רגע.
לדוגמא :
הכרוז מקריא את שמות שחקני היריבה.... במקום לשרוק בוז שרים "אני אדום בנשמה"....או סופרים מ- 10 עד -1 ואז " נה נה נה השתגעתי בגללה..."
בקיצור עידוד אפקטיבי ונכון ומתוכנן ולא שליפות של הרגע.

אבל מי אני לאחר יום אומלל שכזה שאטיף לכם....
אוהב את כולכם...את הקבוצה והשחקנים ובטוח שעוד יהיו לכולנו ימים יפים עם תארים.

בטוח.

:יאללה הפועל:

סמל אישי של משתמש
shimi221

Re: מכתב לאלונה..אג'ידה...וגם לאוהדים.

שליחה על ידי shimi221 »

לגבי הקטע עם בכר היה אמור להיות דברים אחרים לגמרי , אלונה לא הייתה צריכה לצאת ליידי ולפנות לשירצקי כי אם זה היה הפוך היו עושים לה את זה וממש לא סופרים אותה.
מה שכן היה צריך להיעשות באותה שיחה זה להגיד לדודו דאהן בכר סגור אצלנו נדבר אחרי הגמר אבל מבחינתי הוא סגור.
כך היה נמנע כל הסאגה הטיפשית הזאת

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

Re: מכתב לאלונה..אג'ידה...וגם לאוהדים.

שליחה על ידי גיל שגיב »

shimi221 כתב:לגבי הקטע עם בכר היה אמור להיות דברים אחרים לגמרי , אלונה לא הייתה צריכה לצאת ליידי ולפנות לשירצקי כי אם זה היה הפוך היו עושים לה את זה וממש לא סופרים אותה.
מה שכן היה צריך להיעשות באותה שיחה זה להגיד לדודו דאהן בכר סגור אצלנו נדבר אחרי הגמר אבל מבחינתי הוא סגור.
כך היה נמנע כל הסאגה הטיפשית הזאת
לזה בדיוק התכוונתי.

אלונה רצתה לצאת בסדר עם כולם....וחבל.

שלח תגובה