הניצחון בגמר הגביע מתחיל ביציעים !

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

הניצחון בגמר הגביע מתחיל ביציעים !

שליחה על ידי גיל שגיב »

כן חברים.

15000 אדומים מול 15000 צהובים....מי שיערך טוב יותר ינצח ביציעים וידחוף את הקבוצה שלו לניצחון.

אז איך עושים זאת ?

נתחיל בזה שכל אוהד יגיע עם חולצה אדומה ואם ניתן גם עם צעיף אז עוד יותר טוב - :צעיף:

בנוגע לשירים, הרי אנחנו מכירים את רפרטואר השירים של מכבי....אני אומר בואו נוציא להם את העוקץ והחשק !

1. כשהם שרים מ....כ....בי ! בקצב הולך ומתגבר, אנחנו מנגד נרעיד את סמי עופר בקריאת אי יו יה !!!

2. כשמקריאים את שמות השחקנים שלהם בפתיחה....אנחנו נשיר את " אני אדום....אדום בנשמה...." זה עבד מצויין במשחק מול מכבי חיפה בסמי עופר ! יש לי את זה מוקלט באיי פון והקהל של חיפה היה בהלם !!!!!

3. נגנז עקב חוסר עניין לציבור.... :קריצה קטנה:
4. ועכשיו אני רוצה להתייחס לשירה הבזויה שהייתה במשחק העונה בבלומפילד של אוהדי מכבי כלפי אלונה...זה היה פשוט מביש !!!
הרי עד היום לא היה לזה תקדים ! לשיר שיר " אלונה זונ...אלונה מוצצ...." זה גועל נפש ! טפי עליהם !!!
יש לי שיר קונטרה לגולדהר.....אני שוקל אם לפרסם.... :מעשן:
נערך לאחרונה על ידי גיל שגיב ב 05 מאי 2015, 12:51, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dor69

Re: הניצחון בגמר הגביע מתחיל ביציעים !

שליחה על ידי dor69 »

לא להתייחס אליהם. מפגן אהבה של 15000 אדומים יעשה את העבודה

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לדעתי צריך לעבור משחק משחק, נכון שהגמר גביע כנראה יהיה המשחק הכי חשוב, אבל עדיף לנסות לבוא בפורמה טובה ולהתכונן לכל משחק כאילו הוא גמר גביע, יכול להיות בסיטואציה מסוימת שנהיה 2 נקודות ממכבי אחריי שני המחזורים הקרובים ולפניי הגמר ולכן חשוב להתרכז בכל משחק בנפרד.
לכן לדעתי הפוסט הזה בא מוקדם מדיי...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

לא חוכמה להביא 15,000 לגמר הגביע שיהיו באטרף.
בוא נתחיל קודם כל במשחק הקרוב ונמלא את היציעים,נדחוף את השחקנים וניתן טירוף כדי שלא יחגגו לנו שוב על התחת.
עם הגמר נתמודד שנגיע ל20.5

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

שליחה על ידי OMERREMO33 »

הנצחון בגמר מתחיל ביציעים... הנצחון ביציעים מתחיל בסידור ישיבה.(לא עוד ביזיון טדי)

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

OMERREMO33 כתב:הנצחון בגמר מתחיל ביציעים... הנצחון ביציעים מתחיל בסידור ישיבה.(לא עוד ביזיון טדי)
לא מסכים לגבי הביזיון. הבאנו הרבה יותר אוהדים ממכבי ורבבה אדומה התפרסה על הצפוני וכמעט על כל המערבי בזמן שמכבי קיבלה את המזרחי בלבד והביאה 6000 אוהדים

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

dor69 כתב: לא מסכים לגבי הביזיון. הבאנו הרבה יותר אוהדים ממכבי ורבבה אדומה התפרסה על הצפוני וכמעט על כל המערבי בזמן שמכבי קיבלה את המזרחי בלבד והביאה 6000 אוהדים
אולי בדיעבד... הסידור מלכתחילה ביזיוני

זה שי !

שליחה על ידי זה שי ! »

שהם שרים על בוזגלו אנחנו פשוט שרים אותו שיר על זהבי , בלי קשר אפשר לשיר שירים כמו הפאנטיקס על הזין עולה עולה עולה ,זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

גיל שגיב כתב:כן חברים.

15000 אדומים מול 15000 צהובים....מי שיערך טוב יותר ינצח ביציעים וידחוף את הקבוצה שלו לניצחון.

אז איך עושים זאת ?

נתחיל בזה שכל אוהד יגיע עם חולצה אדומה ואם ניתן גם עם צעיף אז עוד יותר טוב - :צעיף:

בנוגע לשירים, הרי אנחנו מכירים את רפרטואר השירים של מכבי....אני אומר בואו נוציא להם את העוקץ והחשק !

1. כשהם שרים מ....כ....בי ! בקצב הולך ומתגבר, אנחנו מנגד נרעיד את סמי עופר בקריאת אי יו יה !!!

2. כשמקריאים את שמות השחקנים שלהם בפתיחה....אנחנו נשיר את " אני אדום....אדום בנשמה...." זה עבד מצויין במשחק מול מכבי חיפה בסמי עופר ! יש לי את זה מוקלט באיי פון והקהל של חיפה היה בהלם !!!!!

3. כשהם שרים לבוזגלו - " בוזגלו בוא ותנשק....." לשיר כמובן כקונטרה את " בוזגלו בוא ותזיי....את טל ...."

4. ועכשיו אני רוצה להתייחס לשירה הבזויה שהייתה במשחק העונה בבלומפילד של אוהדי מכבי כלפי אלונה...זה היה פשוט מביש !!!
הרי עד היום לא היה לזה תקדים ! לשיר שיר " אלונה זונ...אלונה מוצצ...." זה גועל נפש ! טפי עליהם !!!
שי

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

OMERREMO33 כתב:הנצחון בגמר מתחיל ביציעים... הנצחון ביציעים מתחיל בסידור ישיבה.(לא עוד ביזיון טדי)
על איזה בזיון אתה מדבר ??? :?:

סמל אישי של משתמש
UncleAD
Title: זריהן נחנקנו ממך

שליחה על ידי UncleAD »

גיל שגיב כתב:כן חברים.

אז איך עושים זאת ?

3. כשהם שרים לבוזגלו - " בוזגלו בוא ותנשק....." לשיר כמובן כקונטרה את " בוזגלו בוא ותזיי....את שי...."

סעיף 3 , עדיף למות מאשר לשיר את השיר המפגר הזה.
לא יודע אם אנחנו מביכים את עצמנו או את בוזגלו יותר , בן אדם עם אישה וילדים.
עמוד יוטיוב Fortnite תהיו אחים ותלחצו SUB
UncleAD Youtube channel - Fortnite

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

OMERREMO33 כתב: אולי בדיעבד... הסידור מלכתחילה ביזיוני
אתה טועה אחי. המשחק שלנו היה ב18:00 שעת השקיעה, אם היינו מקבלים את המזרחי לא היינו רואים כלום לפחות מחצית.
גם מבחינת זוית הצפיה לא קופחנו כי קיבלנו את מאחורי השער הטוב יותר (מקורה) ואת מרבית המערבי שהוא ממש אמצעי.

כשראיתי את התרשים על הנייר גם אני חשבתי כמוך, בפועל כשהגעתי למגרש הבנתי שזה היה הכי טוב שיכלנו לקבל בהתחשב בנסיבות.

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

גיל שגיב כתב: בסידור ישיבה מלכתחילה

על איזה בזיון אתה מדבר ??? :?:

סמל אישי של משתמש
OMERREMO33

dardasmiley כתב:
אתה טועה אחי. המשחק שלנו היה ב18:00 שעת השקיעה, אם היינו מקבלים את המזרחי לא היינו רואים כלום לפחות מחצית.
גם מבחינת זוית הצפיה לא קופחנו כי קיבלנו את מאחורי השער הטוב יותר (מקורה) ואת מרבית המערבי שהוא ממש אמצעי.

כשראיתי את התרשים על הנייר גם אני חשבתי כמוך, בפועל כשהגעתי למגרש הבנתי שזה היה הכי טוב שיכלנו לקבל בהתחשב בנסיבות.
כמו שאמרתי, בדיעבד הסתבר שזה לא נורא. בגמר לא תהיה שמש ובגמר הם ואנחנו נביא את כל מה שיקצו לנו. מקווה שהסידור יהיה שווה.

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

אם נתבגר ונפסיק עם שי זהבי זו תהיה התחלת הניצחון.
אין פה שום השפלה שלהם אלא השפלה שלנו שאנחנו יורדים לרמה כזו.

זה מעלה מוטיבציה לזהבי, לא עושה כלום לשחקנים שלנו (תשאלו אותם) ואם יש משהו שאני בטוח בו זה שעל כל שיר גנאי כולל עלייה אלונה הייתה רוצה שפשוט נמחא להם כפיים.
להיות קופים אחרי קופים לא עושה אותנו יותר טובים אלא פשוט קופים.

נ.ב: לא יקרה. אני אאלץ לשמוע מי הבנות של אוהדי מכבי, מה עשה אוסקר בזמן צוק איתן ומה עושה מאור בוזגלו עם אותה שי כאשר הוא לא חוגג ימי הולדת עם ילדים באר שבעים
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

שלח תגובה