2 מאמנים צעירים ומוכשרים שלא עומדים בלחץ

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שימי

2 מאמנים צעירים ומוכשרים שלא עומדים בלחץ

שליחה על ידי שימי »

שאפו ל 2 הצעירים המוכשרים
ברק בכר וחיים סילבס

אבל

במאני טיים עם משקולות על הרגליים הקבוצות שלהם מפשלות כבר כמה שבועות

לגבינו

ברק בכר שהוזכר לבאר שבע

צריך שיתבשל עוד קצת לפני שמביאים אותו

בבאר שבע התנור הרבה יותר לוהט מקרית שמונה

קהל תקשורת וציפיות

סמל אישי של משתמש
galaaa

Re: 2 מאמנים צעירים ומוכשרים שלא עומדים בלחץ

שליחה על ידי galaaa »

איך קבעת שברק בכר לא עומד בלחץ
הוא אימן רק קבוצה אחת בקריירה שלו (שהיא רק שנתיים)
תנו לו צ'אנס

סמל אישי של משתמש
שימי

שליחה על ידי שימי »

היה לו משחקים של מאני

באר שבע בחוץ

מכבי ת''א גביע וליגה

והוא כשל בהם

ןזה המשיך שבוע שעבר והיום

מעבר לכך אני לא ממעיט בערכו הוא עוד יהיה מאמן גדול

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

וזה לא בגלל לחץ זה בגלל שהקבוצה שלו חלשה לעומתנו וממכבי
עובדה שהם לא ניצחו אותנו העונה.
כמו שאמרתי, בכל הקריירה שלו (שהיא רק שנתיים!!)הקבוצה היחידה שאימן היא קריית שמונה
לא ראינו איך הוא עומד בקבוצות עם ציפיות ולחצים כמו חיפה ,מכבי,ב"ש ועוד רבות וטובות
ובגלל זה אי אפשר לקבוע איך הוא יהיה.
לך תדע , אולי בסופו של דבר יהיה עדיף אותו מאשר איזה גיא לוזון(ותאמין לי שאתה לא רוצה אותו בקבוצה שלך, הוא סתם בלוף) שיביאו בלחץ הרגע

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

שימי כתב:היה לו משחקים של מאני

באר שבע בחוץ

מכבי ת''א גביע וליגה

והוא כשל בהם

ןזה המשיך שבוע שעבר והיום

מעבר לכך אני לא ממעיט בערכו הוא עוד יהיה מאמן גדול
שנה שעברה במאני טיים הוא העיף אותך מהחצי גמר גביע ולקח את הגביע

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שימי כתב:שאפו ל 2 הצעירים המוכשרים
ברק בכר וחיים סילבס

אבל

במאני טיים עם משקולות על הרגליים הקבוצות שלהם מפשלות כבר כמה שבועות

לגבינו

ברק בכר שהוזכר לבאר שבע

צריך שיתבשל עוד קצת לפני שמביאים אותו

בבאר שבע התנור הרבה יותר לוהט מקרית שמונה

קהל תקשורת וציפיות
שתי מאמנים צעירים שעם סגל שברובו אלמוני

עשו לך בצפר

וניצחו אותך

בכל

הזדמנות
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
שימי

שליחה על ידי שימי »

עדיין לאמן את רעננה וקרית שמונה
זה לא כמו לאמן את 5 הגדולות (חיפה ביתר מכבי והפ תא ובאר שבע)
אוהדים תקשורת מלחיצה ורמת ציפיות

תראה את רן בן שמעון שהצליח בקרית שמונה וכשל אצל 2 התל אביביות

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

שימי כתב:עדיין לאמן את רעננה וקרית שמונה
זה לא כמו לאמן את 5 הגדולות (חיפה ביתר מכבי והפ תא ובאר שבע)
אוהדים תקשורת מלחיצה ורמת ציפיות

תראה את רן בן שמעון שהצליח בקרית שמונה וכשל אצל 2 התל אביביות
דיי כבר עם המנטרה שרב"ש כשל במכבי הוא בקושי היה 7 מחזורים...
והפועל תחתיו הציגו בסוף העונה כדורגל נהדר וניצחו את מכבי של סוזה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

blueman כתב: שנה שעברה במאני טיים הוא העיף אותך מהחצי גמר גביע ולקח את הגביע
הוא ממש לא העיף אותך !

מי שהעיף אותך להזכירך זה השופט אלון יפת בשיפוט זוועתי !

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

גיל שגיב כתב:
הוא ממש לא העיף אותך !

מי שהעיף אותך להזכירך זה השופט אלון יפת בשיפוט זוועתי !
גם אני יצאתי כועס ועצבני וקיללתי את השופט כמו שבחיים לא קיללתי מישהו, אבל עם כל הכבוד למשחק הגרוע של צוות השיפוט אל תשכח שקריית שמונה הבקיעה שני שערים בלי עזרת השופט ואת זה אתה לא יכול לקחת לה. בנוסף אל תשכח שקיבלת בראש 3 פעמים מתוך 4 משחקי ליגה מאותה קריית שמונה, אז חלאס כבר לזלזל בה כאילו הייתה הפועל אום אל פאחם, הקבוצה נכנסה למשבר, קרה לקבוצות גדולות ממנה וכנראה יקרה לקבוצות גדולות ממנה בהמשך, באמת שאני לא מבין את הזילזול הזה בקריית שמונה ובבכר כאילו אנחנו שוטפים את המגרש כל שבוע ומאמן אותנו מוריניו.

סמל אישי של משתמש
גיל שגיב

שליחה על ידי גיל שגיב »

blueman כתב: גם אני יצאתי כועס ועצבני וקיללתי את השופט כמו שבחיים לא קיללתי מישהו, אבל עם כל הכבוד למשחק הגרוע של צוות השיפוט אל תשכח שקריית שמונה הבקיעה שני שערים בלי עזרת השופט ואת זה אתה לא יכול לקחת לה. בנוסף אל תשכח שקיבלת בראש 3 פעמים מתוך 4 משחקי ליגה מאותה קריית שמונה, אז חלאס כבר לזלזל בה כאילו הייתה הפועל אום אל פאחם, הקבוצה נכנסה למשבר, קרה לקבוצות גדולות ממנה וכנראה יקרה לקבוצות גדולות ממנה בהמשך, באמת שאני לא מבין את הזילזול הזה בקריית שמונה ובבכר כאילו אנחנו שוטפים את המגרש כל שבוע ומאמן אותנו מוריניו.
1. אני לא מבין למה אמירה כלפי קרית שמונה מחייבת השוואה אלינו ?

2. האמירה 'בלוף' על קרית שמונה מתייחסת לכך שמרבית הניצחונות שלה היו דחוקים וללא תצוגת כדורגל מרשימה + סגל שחקנים בינוני שלמעט אולי 3 שחקנים אף שחקן שם לא מסומן כיעד לרכישה על ידי קבוצה גדולה בליגת העל וזה אומר דרשני.

3. סגל בינוני שממקסם את יכולותיו לנוכח שקט תעשייתי הנובע בין הייתר מהעדר סיקור תקשורתי ובטח ובטח מהעדר קהל לוחץ ומלחיץ.

4. ומזל....הרבה מזל, שמה לעשות אמור להגמר בסופו של יום והוא נגמר.

5. קרית שמונה לא במשבר, קרית שמונה משחקת את היכולת האמיתית שלה וככה היא נראית ברגיל...מה שהיה עד לפני חודש וחצי הוא שילוב של יכולת מקסימלית (שבזה לא ניתן לעמוד לאורך זמן) + הרבה הרבה הרבה מזל !!!!
עכשיו כשניגמר המזל ומשחקים רגיל רואים מה שווה כל שחקן בקבוצה הנחמדה הזו.

6. ובנוגע לבכר...פוטנציאל יש....הבנת משחק יש.....טקטיקה יש.....אבל ניסיון אין ! ....עמידה בלחצים של קבוצה גדולה אין ! ואלו שני חוסרים קריטיים שקיימים בבכר שאסור לנסות ולהסתכן איתו בבאר שבע !

7. אתה ועוד גולשים טובים בלהקניט ולהקפיץ כל פעם שאני או מישהו אחר כאן טועים בהערכה או באמירה....אבל חלשים בלפרגן על הערכה או אמירה נכונה.
זה בסדר אני כבר לא מתרגש.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

גיל שגיב כתב:

2. האמירה 'בלוף' על קרית שמונה מתייחסת לכך שמרבית הניצחונות שלה היו דחוקים וללא תצוגת כדורגל מרשימה + סגל שחקנים בינוני שלמעט אולי 3 שחקנים אף שחקן שם לא מסומן כיעד לרכישה על ידי קבוצה גדולה בליגת העל וזה אומר דרשני.

3. סגל בינוני שממקסם את יכולותיו לנוכח שקט תעשייתי הנובע בין הייתר מהעדר סיקור תקשורתי ובטח ובטח מהעדר קהל לוחץ ומלחיץ.

5. קרית שמונה לא במשבר, קרית שמונה משחקת את היכולת האמיתית שלה וככה היא נראית ברגיל...מה שהיה עד לפני חודש וחצי הוא שילוב של יכולת מקסימלית (שבזה לא ניתן לעמוד לאורך זמן) + הרבה הרבה הרבה מזל !!!!

6. ובנוגע לבכר...פוטנציאל יש....הבנת משחק יש.....טקטיקה יש.....אבל ניסיון אין ! ....עמידה בלחצים של קבוצה גדולה אין ! ואלו שני חוסרים קריטיים שקיימים בבכר שאסור לנסות ולהסתכן איתו בבאר שבע !

7. אתה ועוד גולשים טובים בלהקניט ולהקפיץ כל פעם שאני או מישהו אחר כאן טועים בהערכה או באמירה....אבל חלשים בלפרגן על הערכה או אמירה נכונה.
או שאתם לא אובייקטיביים בעליל או שאין לכם מושג בכדורגל, תבחרו.

כאחד שראה כמה משחקים של קרית שמונה, בהרכב מלא וכשהרוח במפרשיה, היא קבוצה טובה מאיתנו ולא נופלת ממכבי. הם במשבר, הם פצועים וחבולים פיזית ומנטלית והגיע הזמן שתפסיקו לזלזל בהם, שלא תגלו בפליאוף עד כמה מהר הם התאוששו

(זה אומנם כתוב ברבים, אך מכוון בעיקר אלייך גיל)
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

הזלזול בקרית שמונה ממש לא ברור.
בלוף לא לוקח תואר אחרי תואר ולאורך מספר שנים.
נמצאים בצמרת הכדורגל בארץ כבר כמה שנים ומגיע להם הרבה כבוד על כך.
לגבי בכר עצמו: מבחינה מקצועית אין לי ספק שהוא ראוי, ההסתיגות שלי ממנו נובעת מעניין אישי עליו כבר דנו בהרחבה לפני זמן מה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

דר אדום בנשמה כתב: דיי כבר עם המנטרה שרב"ש כשל במכבי הוא בקושי היה 7 מחזורים...
והפועל תחתיו הציגו בסוף העונה כדורגל נהדר וניצחו את מכבי של סוזה.
אז הניצחון על סוזה ומכבי אמור לחפות על כישלון מוחלט במשך עונה שלמה?
הפועל ת"א נבנתה לזכייה באליפות וסיימה עם מקום באירופה.
לפי התאוריה שלך שחקני מכבי חיפה צריכים לקבל העונה מדליות.

אגב, 7 מחזורים או 50 מחזורים, רן בן שמעון נכשל במכבי ת"א.
הוא בעצמו מודה בזה. תבדוק.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

גיל שגיב כתב:

1. ההשוואה נעשית אלינו כי מה לעשות אנחנו בפורום אוהדים של הפועל באר שבע.
2. אני לא יודע על כמה משחקים של ק"ש הסתכלת השנה, אבל אני צפיתי כמעט בכולם, וברובם הגדול קריית שמונה נראתה כמו קבוצה לגיטימית שרצה לאליפות, עם משחק לחץ טוב, הנעת כדור טובה, הבקעת שערים וניצחונות, לא סתם לא היה לה הפסד אחד בכל הסיבוב הראשון, מה שאי אפשר להגיד לא עילנו ולא על מכבי. לא יודע איך קבעת שסגל השחקנים בינוני, יש שם סגל שחקנים טוב, אומנם לא ברמה (על הנייר) של הסגל שלנו של מכבי או אפילו של חיפה אבל כידוע עם שמות גדולים לא הולכים למכולת, הייתי מסכים איתך לאמירה שקריית שמונה היא בלוף אם השנה זאת הייתה השנה הראשונה שלה בצמרת ועכשיו באמת היינו רואים נפילה, אז עוד הייתי יכול להסכים על מזל\מיקסום יכולת וכו, אבל קריית שמונה כבר 3 עונות בתקופת בכר נמצאת בחלק העליון של הטבלה, וכל שנה עושה עוד צעד ועוד צעד, שנה שעברה היא לקחה תואר והשנה היא נאבקת על האליפות מהמחזור הראשון, לא יכול להגיד מזל על 3 שנים.
3. גם להפועל עכו\רעננה\אשדוד יש סגל שחקנים בינוני עם העדר לחץ של קהל, לא ראיתי אותם לוקחים אליפות וגביע תוך 5 שנים, ונאבקים על האליפות השנה. כנראה שבקריית שמונה יש משהו קצת שונה אם כל שנה בשנים האחרונות הם בצמרת, מציגים כדורגל יפה והם אחת מקבוצות הבית הכי בייתיות בליגה.
4. אם זה רק מזל הייתי ממליץ לשירצקי ובכר ללכת עכשיו ולמלא טוטו ולוטו כי המזל פשוט רודף אותם במשך 5 שנים.
5. קריית שמונה נכנסה לחודש קשה מאוד שכלל 3 משחקים נגד מכבי ת"א ועוד משחק אחד מולנו ומשחק אחד מול חיפה המתחדשת, וכל זה בהפרשים של כמה ימים בין משחק למשחק. לכל הדעות מדובר בהגרלה קשה מאוד שאני בספק מאוד אם אנחנו היינו עוברים אותה בשלום. הסגל הקצר שלהם שרק במשחק השבוע נגד עכו חסר 3 שחקנים מאוד משמעותיים כדוגמת חיימוב,פאנקה ומנגה הביא לכך שהייתה התפרקות, לא יודע איך מחודש כזה אתה מסיק שק"ש היא בלוף, מה שאני כן מסיק שלק"ש יש סגל קצר מאוד וחוסר מזל עם ההגרלה שזימן לה הגורל. למזלנו זה המשחק וזה הכדורגל, וחוסר מזל של קבוצה אחת אמור להיות מזל טוב לקבוצה אחרת, אני מקווה שאנחנו נידע לנצח היום ולקחת את המתנה הזאת שקיבלנו מאלילת המזל.
6. בנוגע לבכר, כבר אמרתי פה לא פעם ולא פעמים, הבעיה של הפועל באר שבע זה ב-מ-ע-ט-פ-ת. תביא לפה מחר את מוריניו ותשאיר את מאיר סיני ושמעון ביטון לצידו כנראה שהוא גם ייכשל. ב"ש צריכה לחשוב כמו קבוצה גדולה וזה יותר חשוב מנוואקמה\כל שחקן חיזוק אחר. אחרי שיהיה לנו מעטפת, אני אישית מעדיף מאמן צעיר שרעב להצלחות ויש לו פוטנציאל גדול בהבנת המשחק ובטקטיקה מאשר מאמן שבע כדוגמת קשטן\שום וחבריו שיבואו לפה כדי לחכות ל 10 לחודש לצק מאלונה.
7. אני לא מקניט אותך אישית, פשוט לא מתחבר לצורה שאתה מציג דברים, אין לי בעיה לפרגן ולהגיד טעיתי כשאני טועה, אבל אתה "אונס" את הדעות שלך על ידי זה שאתה מקפיץ כל הודעה שלך מלפני 10 שנים רק כדי להראות שצדקת באיזה משהו שהוא לא עקרוני, אם אני אתחיל להקפיץ כל הודעה שכתבת וטעית אנחנו לא ניצא מזה (זה דרך אגב יהפוך את זה למשהו אישי). אין לי בעיה שאתה חושב שק"ש בלוף, ואין לי בעיה שנביע איש איש את דעותיו ואם תצליח לשכנע אותי אני אהיה הראשון שאגיד שטעיתי, אבל במקום להביא טיעונים, להראות הוכחות, ולנהל שיח אתה פשוט מתיש אותנו עם הקפצות של הודעות מלפני חודשים על תקופה קשה של ק"ש שכולנו ידענו שהיא תהיה ( תסתכל אחרוה בפורום ותראה שכולם דיברו על החודש הקשה שצפוי לק"ש), אני לא רואה את כל אותם יוזרים מקפיצים את ההודעות שלהם ואומרים הנה אמרנו לכם.

זהו אחי, מקווה שהבנת שזה לא אישי, ושאם יש לך באמת רצון לנהל דיון אני יותר מאשמח.

שלח תגובה