ארגון של גברים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

Re: ארגון של גברים

שליחה על ידי maor20094 »

Sir Alex Ferguson כתב:רועי עושה עוול לארגון האוהדים בלשון שהוא משתמש בה ובעובדה שהוא תוקף אוהדים אחרים של הקבוצה.

ארגון האוהדים לא לקח צד במקרה של אגי'דה/פאיוביץ' וגם לא יקח צד בנושא.
הדבר היחידי שארגון האוהדים עשה הוא ללכת ולעודד שני שחקני הרכב שהיכולת שלהם עד סוף השנה תהיה קריטית לשאלה עד כמה רחוק נגיע ועד כמה ההצלחה שלנו תהיה גדולה.

לא משנה מה היה בשבוע האחרון, פאיוביץ' ואג'ידה הם שחקני הקבוצה, ולכן אנחנו צריכים לתמוך בהם, לעודד אותם ולתת להם את הביטחון כדי שעד סוף השנה הם יתרמו כמה שיותר לקבוצה.

הצעד לדעתי היה נכון ומבורך, ואני בטוח שאג'ידה ופאיוביץ' יקבלו גם הרבה תמיכה באשדוד, שכן חשוב לתת להם ביטחון ותמיכה כי יש לנו עוד הרבה מטרות העונה.

ארגון האוהדים הוא ארגון של כלל הקהל והוא דואג לכלל האוהדים, גם לאלה שלא חברים בארגון וגם לאלה שמתנגדים לארגון או לא אוהבים אותו.
לפעמים לא צריך להתייחס לאנשים מסוימים ,
אנחנו יודעים שהארגון ניסה ועשה רק טוב, יש כאלה שמחפשים את הצד השלילי בכל דבר, זה לא חדש פה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
גדי

שליחה על ידי גדי »

צודק. מכיר אישית את עידן, כובאני, אבי, ניסן, אורן, גילי, דור ועוד חברים יקרים. טובת הקבוצה תמיד לנגד עיניהם.

לא מכיר את רועי מלך האבוקות אבל חותם לכם שאין לא שום קשר לאנשים היקרים שלנו. הם לא מדברים בכלל את השפה שלו.
אל תשאל מה הפועל באר שבע יכולה לעשות למענך אלא שאל את עצמך מה אתה יכול לעשות למענה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

זה שי ! כתב:שחקן של רוצה להמשיך פה ,לא צריך להיות פה ,זה עניין של טימינג אם אני קובע אני מעיף את אגידה כבר בינואר ומביא את מרציאנו בכל מחיר ,אף שחקן לא ישחק ויזלזל במועדון ,זה שי !
למה נראה לך שמי שיתכן ורוצה לסיים חוזה ולעבור למקום אחר מזלזל במועדון???
נראה לי שיכולתו של אג'ידה לאחרונה לא מצדיקה התבטאות כזו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Sir Alex Ferguson כתב:רועי עושה עוול לארגון האוהדים בלשון שהוא משתמש בה ובעובדה שהוא תוקף אוהדים אחרים של הקבוצה.

ארגון האוהדים לא לקח צד במקרה של אגי'דה/פאיוביץ' וגם לא יקח צד בנושא.
הדבר היחידי שארגון האוהדים עשה הוא ללכת ולעודד שני שחקני הרכב שהיכולת שלהם עד סוף השנה תהיה קריטית לשאלה עד כמה רחוק נגיע ועד כמה ההצלחה שלנו תהיה גדולה.

לא משנה מה היה בשבוע האחרון, פאיוביץ' ואג'ידה הם שחקני הקבוצה, ולכן אנחנו צריכים לתמוך בהם, לעודד אותם ולתת להם את הביטחון כדי שעד סוף השנה הם יתרמו כמה שיותר לקבוצה.

הצעד לדעתי היה נכון ומבורך, ואני בטוח שאג'ידה ופאיוביץ' יקבלו גם הרבה תמיכה באשדוד, שכן חשוב לתת להם ביטחון ותמיכה כי יש לנו עוד הרבה מטרות העונה.

ארגון האוהדים הוא ארגון של כלל הקהל והוא דואג לכלל האוהדים, גם לאלה שלא חברים בארגון וגם לאלה שמתנגדים לארגון או לא אוהבים אותו.
טוב עשה האירגון שהלך לעודד את אג'ידה ופאיו.

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

גדי כתב:צודק. מכיר אישית את עידן, כובאני, אבי, ניסן, אורן, גילי, דור ועוד חברים יקרים. טובת הקבוצה תמיד לנגד עיניהם.

לא מכיר את רועי מלך האבוקות אבל חותם לכם שאין לא שום קשר לאנשים היקרים שלנו. הם לא מדברים בכלל את השפה שלו.
אני שמח שאתה בטוח שאין לי קשר לארגון.
חח חטאייר,יש גבול ליהירות שלך.
אתם מנסים כל אחד שהוא לא בדעה של כולכם פה אוטיסט או הזוי,חלאס עם זה יפורום של עלובי נפש תלמדו להתנהג.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

RoICah כתב: אני שמח שאתה בטוח שאין לי קשר לארגון.
אתם מנסים כל אחד שהוא לא בדעה של כולכם פה אוטיסט או הזוי,חלאס עם זה יפורום של עלובי נפש תלמדו להתנהג.
אתה לא מרגיש שלכתוב 700 הודעות ולהגיד "פורום של עלובי נפש" ולא בפעם הראשונה זה קצת לא מכובד?

אני בטוח שאתה אוהב את הקבוצה ואתה רוצה רק בטובתה ובהצלחתה, אבל הדרך שאתה מדבר לא לעניין.

גדי בגיל של אבא שלך יילד חצוף. במקום להיות עבריין מקלדת בשקל עשרים תיגש אילו במשחק ותדבר ככה, אין לי ספק שאתה יודע מי הוא.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

יותר טוב שאתה תלמד להתבטא בכבוד (ובעברית של בן תרבות) לאנשים אחרים, ובעיקר לכאלה שמבוגרים ממך, לפני שתנסה לחנך את כולנו.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

בוא אני אסביר לך בשפה שתבין.
חתיכת קקה קטן,של נעליך מעל רגליך שאתה מדבר על גדי.
שהוא הלך למשחקים,אפילו זרעון קטן לא היית.
ועכשיו תעוף מכאן קיבינימט.
אני לא מבין מנהלים למה אתם לא זורקים אןתו מפה לעזאזל.
חופש הביטוי וחרטא
נערך לאחרונה על ידי אדום זקן ב 05 פברואר 2015, 17:03, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום זקן כתב: בוא אני אסביר לך בשפה שתבין.
חתיכת קקה קטן,של נעליך מעל רגליך שאתה מדבר על גדי.
שהוא הלך למשחקים,אפילו זרעון קטן לא היית.
ועכשיו תעוף מכאן קיבינימט.
פשש אני נולדתי וגדלתי ברבי עקיבא 17, איפה אתה?

(ומגיל 7 ועד היום ההורים בא')

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ילד, לך תעשה שיעורים.
עוד אחד.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Totti כתב:
פשש אני נולדתי וגדלתי ברבי עקיבא 17, איפה אתה?

(ומגיל 7 ועד היום ההורים בא')
שכונה ג אח שלי.
ההורים שם עדיין.
קולנוע אורות מחוז ילדות

סמל אישי של משתמש
RoICah

שליחה על ידי RoICah »

שבן אדם מדבר פה אתם מדברים כמו עלובי נפש ועושים מכל אחד בדיחה,יש צורה לדבר ולא לעשות מכל אחד בדיחה.
ושבן אדם מדבר אליי בצורה של התנשאות נושא אחרי נושא וראייה מעליי נושא אחרי נושא וואלה אני אדבר איך שאני רוצה,ואתם יכולים לקפוץ חזק.

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

RoICah כתב:שבן אדם מדבר פה אתם מדברים כמו עלובי נפש ועושים מכל אחד בדיחה,יש צורה לדבר ולא לעשות מכל אחד בדיחה.
ושבן אדם מדבר אליי בצורה של התנשאות נושא אחרי נושא וראייה מעליי נושא אחרי נושא וואלה אני אדבר איך שאני רוצה,ואתם יכולים לקפוץ חזק.
אחי באמת שאני לא רוצה לתפוס צד בדיון הזה, אבל אתה לפי דעתי טועה, לא מכיר אותך אישית ובטוח באהבתך לקבוצה, אבל תסתכל על ההודעות שלך ביומיים האחרונים, כל הודעה מורעלת נגד המועדון ונגד משתמשי הפורום שלא חושבים כמוך, מותר שיהיו דעות שונות, ופה בפורום יש בערך 50 דעות על 30 אנשים, מתנהל פה דיון, יכול להיות שחלק לא יסכים עם חלק אחר וזה בסדר, אבל בכל ההודעות שלך אתה אגרסיבי, יוצא על כל מי שלא רואה את העולם כמוך ויוצר אנטי עוד לפני שקוראים את ההודעות שלך, מבטיח לך שאם היית מדבר בכבוד גם גדי וגם כל משתמש אחר היו מתייחסים לדעות שלך בכבוד.
סתם נקודה למחשבה, קח את זה כמובן לאן שתרצה, אבל אני חושב שזה נכון לכל דבר בחיים ולא רק לכדורגל

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

RoICah כתב:שבן אדם מדבר פה אתם מדברים כמו עלובי נפש ועושים מכל אחד בדיחה,יש צורה לדבר ולא לעשות מכל אחד בדיחה.
אתה מדבר כמו אחד שישב בכלא רמלה 12 שנים על דקירה של אסי אבוטבול בקזינו בפראג.

במקום לבלבל את הבייצים כבר שנה וחצי תבחר, או לדבר כמו בנאדם או ללכת עם "הפשע" עד הסוף.

אין באמצע

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Totti כתב: אתה מדבר כמו אחד שישב בכלא רמלה 12 שנים על דקירה של אסי אבוטבול בקזינו בפראג.

במקום לבלבל את הבייצים כבר שנה וחצי תבחר, או לדבר כמו בנאדם או ללכת עם "הפשע" עד הסוף.

אין באמצע
טוטי תאמין לי מאז שחזרת בתשובה אתה מראה כישרון סטנדאפ ענקי.
הרגת אותי חחח
ורועי אני מסכים איתך לגביי ההתנהלןת של הקבוצה אבל אתה לא יכול להגיב כמו איזה ערס לאנשים פה שחלקם יותר מבוגרים ממך.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה